Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

Deklaracje - sezon 2018/19

Polecane posty

gram grałem w lidze "Sznurowadlo roto budzetowka 3" poprzednio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, składy już są na forum. Niebawem ogłoszę kolejność draftu rookiech, to już w najbliższych dniach.

Co do nowych - nie ukrywam, iż następca BigSosny będzie miał o tyle trudno, gdyż nie odziedziczył po nim nawet picku. Znacznie łatwiej będzie miał następca Gerarda, gdyż przejmie skład po prostu gotowy. A przy dwóch rezygnujących sens minidraftu jest znikomy. Choć nie wiem jeszcze jak z Ronniem, możemy poczekać, pytanie jak długo? Na brak chętnych nie narzekamy, więc długie zwlekanie nie ma sensu, jeśli się nie zgłosi, robimy minidraft i tyle.

Co do wartości ligi, to najlepiej byłoby, żeby nowi wprowadzili nową jakość, chodzi mi tu o szeroką pojętą aktywność, może zwiększy się liczba trejdów? Na to liczę.

Na razie z chęcią wysłucham opinii ludzi, co robimy, ile czekamy na Ronniego? No i, czy robić minidraft? Skład Ronniego jest jak wiadomo bez zarzutu, Gerarda podobnie, nic tylko przejąć, zejść z salary i grać, ale BigSosna ma za dużo zawodników o niskiej wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem decyzję, że na Ronniego czekamy do końca lipca. Miesiąc trzeba mieć na ewentualny minidraft, a we wrześniu draft rookiech. W ten sposób na wszystko starczy nam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, w razie wolnego miejsca jestem chetny do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w razie wolnego miejsca zglaszam sie do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×