Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gerard

Rozgrywki 2018/19

Polecane posty

Lekko się zirytowałem, bo dwa nazwiska z topu mojej listy właśnie poszły, w związku z tym muszę przemyśleć chwilę, a poza tym wrzucam ogłoszenie, które nie ma zbyt długiego terminu ważności:

Oddam #13+#15 za jednego gracza, ewentualnie te dwa picki+mój gracz za jednego zawodnika. Konkretne i gotowe pakiety do wzięcia ode mnie:

M.Gasol+#13+#15 za konkretne wzmocnienie tu i teraz

O'Quinn+#13+#15 za kogoś młodszego i tańszego od Kyle'a

Śmiało zapraszam, ale długo aktualne nie będzie, bo nie chcę blokować draftu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sprawy mają się tak, że nie dam wyboru do momentu przyklepania dealu za pick przez Piotrka. Poza tym niedługo po mnie jest Tizz, więc to dodatkowa szansa dla niego, może się pojawi... 

Update ogłoszenia:

- Gasol+Rubio za jednego mocnego kolesia

- Gasol+#15 za gościa na niższym salary, ale trochę młodszego od Marca

- O'Quinn+#15 za młodego z małym salary

Oczywiście ten lepszy Bridges też jest dostępny w razie czego, jak ponad połowa mojego składu. Na stole ciekawe klocki, jak ktoś chce zrobić ruch do góry, mnie ogranicza salary. 

Zapraszam. 

Edytowano przez matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Musli napisał:

Potwierdzam.

Do wzięcia Gortat w pakiecie z Arizą za grosze. W zamian chce pewnego minut grajka, który waży nie więcej niż 27,5 fppg

Gortat i Ariza osobno także do wzięcia. Rozważę każdą propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liga została odnowiona na yahoo.

Jeśli ktoś nie dysponuje już tym samym mailem na yahoo, proszę o kontakt.

Czas na zejście z salary - 30.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, bulek napisał:

Czas na zejście z salary - 30.09.

Nie no, nie żartuj bulek. 

Jeśli takie pomysły, to może od przyszłego sezonu? To ja (i pewnie nie tylko) w rozsyłałem milion wiadomości i na musiku schodziłem z salary, żeby zmieścić się przed terminem, a teraz taki manewr? Niektóre sprawy poprowadziłbym trochę inaczej, wiedząc że mam jeszcze dwa tygodnie... 

Zróbmy to po ludzku i starujmy z waiverami, a takie akcje wprowadzaj od przyszłego roku. 

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś potrzebuje zejść z salary to zapraszam do negocjacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy moze najpierw do kiedy mamy byc pod kreska. matek vs bulek

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chyba nie ma co ustalać bo w regulaminie jasno jest napisane. A propos u mnie jeszcze jest miejsce w salary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matek nie wqrwiaj się, ale zmieniłem to jeszcze przed startem draftu. Nie uważam, żeby to była jakaś fundamentalna zmiana, wpływająca na grę, którą trzeba poddać głosowaniu. Na e-nba to jest w ankiecie, ale umówmy się, jest to zmiana podyktowana tym, żebym nie musiał brać nożyczek i ciąć u co po niektórych wszystko od dołu.

Co nie znaczy, że sezonu nie mozemy zacząć wcześniej. Ależ możemy, jeżeli wszyscy zejdą, to czemu nie?

I żeby nie było posądzeń o prywatę, co do mojego przypadku, możesz zastosować stary przepis...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, żebyś siebie traktował inaczej czy coś, tylko o to, że nie było żadnego oficjalnego komunikatu. 

Przez to promocyjnie oferowałem Gasola i Rubio, żebym nie musiał nic wycinać. Trochę słabo wyszło. 

Nie spodziewam się, żeby teraz wszyscy sprawnie zbili salary. Przydałaby się też aktualizacja składów, bo zaraz będą jęki że nieaktualne i "nie wiedziałem". 

Poza tym teraz będę oczekiwał, że jeśli ktoś nie zejdzie do 30, to będzie cięcie bez żadnych wymówek i czekania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest ze fajnie byłoby podziałać na rynku FA wczesniej troche niz 30tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, 30.09 po północy czas upływa i nie będzie tolerancji.

@matek a to nie Ty aktualizujesz tu składy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×