Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gerard

Rozgrywki 2018/19

Polecane posty

Panowie - sytuacja wyglądała tak:

1. Zgłosiłem waivera po Kantera wywalajac Jamesa Johnsona. Z tego co kojarzę system nie daje możliwości dropu więcej niz jednego grajka przy takiej transakcji a nie ma chyba sensu wywala kogoś na sztywno na FA nie wiedząc czy waiwer się powiedzie

2. Jak tylko zobaczyłem że Kanter jest u mnie wywaliłem KCP żeby zejsc ponizej salary i podebralem z FA Giles'a

@bulek - decyduj. Jak dla mnie definitywne wywalanie grajkow na FA po katam niepewnego waivera nie ma sensu...  Nie wiem - moze powinniśmy ustalić jakiś czas np 48h/72h na zejście w takim przypadku poniżej salary?

Nie da rady to gram z tym co mam ale ten przepis nie idzie duchem zdrowego rozsądku menagos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale cały czas nie rozumiem, co chcesz osiągnąć :) przekroczyłeś salary i wynik tego jest tylko jeden. 

Wiele razy zdarzało się, że ktoś pobrał gracza z FA i za chwilę się orientował, że przekroczył salary, po czym dawał korektę, żeby zejść pod czapkę... i to nic nie dawało, ruchy były cofane do momentu przed przekroczeniem. Bywały sytuacje, że ktoś robił korektę nawet po minucie, ale to i tak go nie chroniło przed karą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy coś zmieniać to najwyżej od następnego sezonu. Zasady są jasne. Wiele razy wywalałem gości zawczasu, żeby kogoś pobrać, albo odpuszczałem innych bo nie mieścili się w salary. Nie rozumiem dlaczego teraz mamy robić wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie OK. Jak dla mnie wywalanie a conto jest torche bez sensu... Inna sytuacja byłaby wtedy gdyby mechanizm wavera dopuszczał zaznaczenie 2 i wiecej grajków na drop a chyba tak nie jest...

Pewnie moja sytuacja zostanie jak jest ale na przyszłość optuję za modyfikacją regulaminu w tym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie podejmę innej decyzji niż @matek i @Gerard. Pełna zgoda, bo zasady są znane.

Co do zmiany zasad. Nie wiem na jakiej zasadzie by to miało wyglądać, ponieważ w jednym przypadku ktoś by faktycznie chciał zejść z salary, wywalając drugiego zawodnika, a w innym ktoś przez nieuwagę by wziął z waivera gościa, po czym się zreflektował, że jednak jest ponad sc. I obydwaj by pisali tak samo.

Rozumiem całą sytuację i oczywiście wierzę, że tak było, ale cóż, gra to też element ryzyka. Tu jest tak samo jak z waiverami na początku sezonu. Ja ustawiłem Gaya i Augustina wątpiąc, że obydwaj do mnie przyjdą. Obydwaj przyszli, po czym dostałem zasłużonego bana. Tu jest analogiczna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toronto ban za przekroczenie salary po pobraniu Kantera. Tak to już jest, jak się nie gra cały sezon, a w końcu przypomni sobie o lidze i pobierze na chybił trafił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem szczęście, że mogłem wywalić Millsa za Rondo. Nie wiem,  czy bym poświęcił Augustina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, żebyś wychrzanił tego AI... 

Los Angeles Lakers - @fluber

lal.png

Nr Imie Nazwisko Wiek Cena

  1. Blake Griffin 29 55,10
  2. Nicolas Batum 29 40,35
  3. Devin Booker 21 49,55
  4. Darren Collison 30  41,25
  5. Taj Gibson    38,30
  6. Domantas Sabonis 21 35,85
  7. Jeremy Lamb 25 33,45
  8. Dwyane Wade    31,60
  9. Marvin Williams    29,35
  10. Mason Plumlee    29,15
  11. Andre Iguodala    28,00
  12. Pascal Siakam 24 27,40
  13. Cody Zeller 26 24,85

Picki:

Salary: 464,20

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, na podium już nic się nie zmieni. Gratulacje @Musli i @Gerard, szczególnie Tobie, bo sprawa podium była otwarta prawie do samego końca, a walczyliście o brąz we trzech. 

Z mojej strony jestem umiarkowanie zadowolony, chciałem więcej, więc wrócę z większą motywacją. Mistrzostwo chyba mnie uśpiło, co widać nawet po liczbie ruchów (w zeszłym roku ponad 100 było). 

Ale nie o tym chciałem, bo jest coś ważniejszego. 

Może warto w końcu niektórym podziękować za zabawę, jeśli sami nie zrezygnują? I nie ma co z tym czekać, a byli ostatnio chętni na grę i nie znaleźliśmy im miejsc. Może nie wpływa to tak na tabelę, jak w przypadku roto, ale wkurwia mocno jak nie można grać z wszystkimi. Sprawę trzeba zacząć załatwiać już teraz. 

Na pierwszy ogień proponuję pogonić bez sentymentu menago Knicks @hermman89, moim zdaniem dość pobłażania. Marnuje potencjał medalowej drużyny przez olewanie i niedogrywanie spotkań. Rok temu miał szansę powalczyć o mistrza i na autopilocie dzięki zdrowiu dojechał na drugim miejscu, a w tym roku nawet nie dopełnił składu do końca i cały sezon siedział z wolnym slotem! Ostatnia wizyta w lidze na początku marca, szanujmy się. @bulek będę naciskał, żeby wyrzucić go z ligi. Trzeciej szansy na spieprzenie sezonu Joka lub Simmonsa nie warto dawać. 

Edytowano przez matek
  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matek co do Herrmana, na siłę nie będę naciskał, by go trzymać. Jeśli się znajdzie ktoś wartościowy, to czemu nie. Robiłeś kawał dobrej roboty, byłeś modem na e-nba, masz prawo do takich decyzji i nie mnie składać veto, tylko co najwyżej Herrmanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba mu podziękować bez patrzenia na to, czy już jest ktoś na podmianę. Nowy gracz zawsze się znajdzie, a gorszy w aktywności nie będzie na 99% (bo się nie da?). 

Jeśli ktoś chce zrezygnować, to też najlepiej teraz to ogłosić. Byłby czas na spokojne ogarnięcie zastępstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matek @bulek niestety jegomość zachowywał się dziwnie od początku sezonu (a nawet w off season). Z mojej strony ban dla niego na wszystkie ligi w obrębie sznurówki. Jeśli ktoś ma argumenty przeciw - zapraszam na priv.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Musliego i Matka. Ja się cieszę z III miejsca, bo było ciężko wywalczone. 

Co do ligi to też chetnie bym widział większe zaangażowanie, zwłaszcza w trejdach. Nie wiem tylko czy nowi GMowie będą bardziej aktywni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×