Skocz do zawartości
Benon

Sezon 2018/2019

Polecane posty

30 minut temu, KosiHoops napisał:

Draft ruszył ale to w innej lidze w Baskepun ma dopiero się odbyć 

Pisząc naszej lidze to chodziło mi o sąsiedniego keepera. Wiem, że tutaj jeszcze nie odpaliło.

15 minut temu, KosiHoops napisał:

48h na wybór to stanowczo za długo oznacza to ze ostatni będzie czekać ponad miesiąc ....hehe no panowie ten punkt regulaminu raczej powinien ulec zmianie.

Pisalem wczesniej ze 5 min na pick. Niech będzie 15 żeby ewentualnie staty z NCAA czy ligi letniej sprawdzić ale nie 2 dni 

Jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, żeby draft trwał tyle czasu, ile wspomniałeś. 

Kilkanaście minut na pick przy drafcie odbywającym się na forum to utopia. Oczywiście, sam mocno naciskałem od dawna, żeby czasu na wybór było max 24h i pomału przekonam do tego bulka. Już w tym roku skróciliśmy, bo do tej pory było jeszcze więcej czasu. 

Ale ten czas potrzebny jest również na to, żeby ewentualnie dogadywać jakieś wymiany zależnie od tego, jak rozwija się sytuacja, nie tylko na sprawdzanie statów. Trzeba się przestawić, że keeper rządzi się innymi prawami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, bez przesady, 48 h to nie tak długo, dajmy ludziom czas na pracę, rodzinę, zabawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak z mini draftem dalo rade z czasem 24h to i z draftem rookie daloby rade ale 5 czy 15 minut to abstrakcja.

Bulek co z tym pockiem ktory jest do mnie przypisany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byloby ciekawie gdyby bylo 15 minut na wybor ale doba czy nawet dwie to tez dobre wyjście. Tylko zawsze ten sam apel aby w miare możliwości nie przeciągnąć wyboru aby to sprawnie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 czy 15 min sądzisz, że zrobi różnicę? Nie każdy siedzi na kompie czy forum i tylko czeka. Ja zaglądam przeważnie raz dziennie i na pewno by to nie było w momencie jak ktoś przede mną będzie wybierać pick. Moim zdaniem 48h jest ok. Bo można jeszcze ewentualnie negocjować wymianę a wiadomo każdy wchodzi na forum kiedy ma na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mój skład to jestem otwarty na wymiany. Nie do ruszenia LMA, Ball i Sabonis. Reszta do negocjacji. Interesują mnie picki nawet te niższe, prospekty albo młodszych. Wysłucham każdej oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mikowal, w pliku faktycznie jest błąd, nie wiem, skąd się wzięła ta Atlanta, to jeszcze od Gerarda zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się wyrobię to tak. Ale również ktoś może wcześniej założyć temat jedynie kwestia w ogarnięciu kolejności a resztę można skopiować z sąsiedniej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwaze oferty za Johna Walla i Demara Derozana. W zamian oczekuje mlodych rokujacych lub pickow najlepiej w tegorocznym drafcie.

Szukam graczy takich jak: Murray, Russel, DSJ, Allen, Collins, Isaac

A jesli chodzi o pocki to te w top 10.

Odpowiem na kazda oferte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym żeby było 48h. W zależności od tego ktonpojdzie z jedynka, jestem skłonny pohandlować pickiem. Grunt żebyśmy zdążyli przed początkiem sezonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest temat. Sorry za zwłokę. Jedynkę ma Mazi88. 

@KosiHoops ja wiem, że sobota kojarzy się z jednym, ale ja akurat do stanów "nieważkości" staram się nie dopuszczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest wymiana Bulls2006 z KosiHoops

TJ Warren za #10+ Crowder

jeżeli muszę już teraz wyrzucić zawodnika, to żegnam Zizicia. Czy mogę mieć 14 graczy do czasu ostatecznego zamknięcia składów i salary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, matek napisał:

Wyczyściłem Wam temat draftu z offtopu, bo to zaczynało źle wróżyć. 

W tematach draftowych od dawna przyjęło się, że dajemy tylko picki :)

spoko. To była kwestia jedynie tego, że pomyliłem forum do ogłoszenia wymiany, i nie wiedziałem jak usunąć post. To go edytowałem. Swoją drogą to jednak ciekawą kwestią jest jak pójdą wymiany. Niestety na razie draft idzie bardzo wolno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, bulls2006 napisał:

jest wymiana Bulls2006 z KosiHoops

TJ Warren za #10+ Crowder

jeżeli muszę już teraz wyrzucić zawodnika, to żegnam Zizicia. Czy mogę mieć 14 graczy do czasu ostatecznego zamknięcia składów i salary

Potwierdzam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, matek napisał:

Jest normalnie. 

Tak, normalnie. Czyli raczej powoli ? Przynajmniej względem oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×