Skocz do zawartości
Benon

Sezon 2018/2019

Polecane posty

6 minut temu, matek napisał:

Pierwszy draft? 

Nie, któryś z kolei. Wiem, że to tyle zazwyczaj trwa. Niemniej zdarzają się miłe niespodzianki, tj. że kilka wyborów idzie pod rząd. 

np. początek w poprzedniej lidze poszedł dość szybko.

Edytowano przez bulls2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KosiHoops napisał:

Zostalo mu chyba 21 godzin mniej więcej 

Już jest wybór: Jackson Jr

Edytowano przez bulls2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wysłucham ofert w sprawie zamiany picku na niższy z zakresu #6-9. Posiadam pick #5

Zapraszam do rozmów

Edytowano przez immortal_87PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy trade. Do mnie pick #7 i Josh Jackson a do marcelo pick #4 i Cauley-Stein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok wieczorem to zrewiduję najprawdopodobniej na bazie szybkości os kogoś Porzingisa nie odjąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak komentuję Waszą ligę, ale mam urlop i trochę mi się nudzi, poza tym u nas ruch praktycznie zerowy, w dodatku prawie nikt nie chce się ze mną wymieniać :(

Ale co tutaj się odpiernicza to ja chyba wpiszę się na listę oczekujących, jak zwolni się miejsce w lidze :)

Gratuluję użytkownikowi, który wyrwał WCS za JJ i jeszcze dodatkowo podskoczył w drafcie o trzy picki, wzorowa robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Josh Jackson lepsxy jeśli nie w tym sezonie to na 100% w nastepnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matek napisał:

Przepraszam, że tak komentuję Waszą ligę, ale mam urlop i trochę mi się nudzi, poza tym u nas ruch praktycznie zerowy, w dodatku prawie nikt nie chce się ze mną wymieniać :(

Ale co tutaj się odpiernicza to ja chyba wpiszę się na listę oczekujących, jak zwolni się miejsce w lidze :)

Gratuluję użytkownikowi, który wyrwał WCS za JJ i jeszcze dodatkowo podskoczył w drafcie o trzy picki, wzorowa robota!

Im więcej komentarzy tym lepiej ☺  W związku z wygraniem tej ligi w przeszłości teraz powinienes miec jakaś dziką kartę ?

Moim zdaniem jednak Josh Jackson ma wyższy potencjał niz WCS. Między wyborami 4-10 w tym drafcie nie ma zas zadnej przepaści. Sa to mniej więcej równi gracze i dopiero liga zweryfikuje kto co potrafi na ten moment. My jedynie mozemy sie domyslac tego i owego. Moim zdaniem Doncic i Jackson Jr na pewno sobie poradza od razu a reszta z czasem bo potencjal maja duzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem WCS lepszy gdyby nie to ze zrobilo sie tloczno wsrod mlodych wysokich Kings.

Jesli chodzi o draft to jakos nie wierze w udana kariere Doncica (ciekawe jak to bedzie w rzeczywistosci) za to JJJ bedzie przekotem ale jeszcze nie w tym sezonie bo podobno zamierzaja go wprowadzac do gry powoli.

Moim zdaniem w tegorocznym drafcie wartosciowi gracze sa dostepni do miejsc #6 moze do #8 a potem to juz sredniacy ale jak wiadomo dopiero sezon a nawet i najblizsze 2 -3 swzony to zweryfikuja.

Przypominam ze handluje Wall'em i Derozan'em i wciaz czekam na oferty. Kilka negocjacji juz przeprowadzilem ale mam wrazenie ze faktycznie jedna srednio udana wymiana spowodowala ze wiekszosc GMow mysli ze zalapia sie na kolejna promocje u mnie ;)

Ale jestem o krok od kolejnej wymiany wiec nie zwlekajcie z ofertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bulls2006 napisał:

Im więcej komentarzy tym lepiej ☺  W związku z wygraniem tej ligi w przeszłości teraz powinienes miec jakaś dziką kartę

No tej ligi nie wygrałem akurat, na sznurku wygrałem tylko roto II i I ligę + drugiego keepera :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem tego trejda, bo uwazam, ze JJ nie zrobi takiej kariery jaka wrozono mu w high school, kiedy to byl.chrzczony drugim LBJ. Na pewno potencjal wiekszy niz WCS i to zdecydowanie. WCS gowno pokazal do tej pory i nie dziwota, ze sacto wzielo Bagleya. Jednak.uwazam, ze obaj moga coegzystowac a WCS do 30tki bedzie starterem, bo zawsze beda wierzyli w jego potencjal. U JJ boje sie bardzo duzej konkurencji w Suns, do rzucania beda Booker i Ayton, ciekawe kto przyjdzie na pg. SF to dwukrotny gracz roku Bridges i Ariza plus Warren. Pod koniec sezonu szalal, ale wtedy Suns grali skladem ligi letniej. A z czworka wezme przyszlego all star i krola ligi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matek napisał:

No tej ligi nie wygrałem akurat, na sznurku wygrałem tylko roto II i I ligę + drugiego keepera :) 

To przed Tobą wyzwanie dotyczące tej ligi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, marcelomattsoy napisał:

Zrobilem tego trejda, bo uwazam, ze JJ nie zrobi takiej kariery jaka wrozono mu w high school, kiedy to byl.chrzczony drugim LBJ. Na pewno potencjal wiekszy niz WCS i to zdecydowanie. WCS gowno pokazal do tej pory i nie dziwota, ze sacto wzielo Bagleya. Jednak.uwazam, ze obaj moga coegzystowac a WCS do 30tki bedzie starterem, bo zawsze beda wierzyli w jego potencjal. U JJ boje sie bardzo duzej konkurencji w Suns, do rzucania beda Booker i Ayton, ciekawe kto przyjdzie na pg. SF to dwukrotny gracz roku Bridges i Ariza plus Warren. Pod koniec sezonu szalal, ale wtedy Suns grali skladem ligi letniej. A z czworka wezme przyszlego all star i krola ligi. 

Zacząłeś dobrze tym transferem i ogólnie tok myślenia co do JJ i WCS mam podobny, ale wyborem zabiłeś dobre wrażenie :p 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×