Skocz do zawartości
Benon

Sezon 2018/2019

Polecane posty

4 minuty temu, matek napisał:

Lauri to dobry przykład i nawet o nim pomyślałem już po napisaniu posta. 

Od początku dostał rolę startera bez oglądania się na innych, a mieli w składzie jeszcze Miroticia przecież na czwórkę. Pomogły mu te akcje z bójką, ale mimo wszystko - startował cały sezon, 30 minut na mecz. Nie widzę powodu, żeby z Carterem, który jest lepszym prospectem, mieli postąpić inaczej. Stawiają na młodych. 

Dunn-LaVine-Parker-Markkanen-Carter

Tak to widzę. Oczywiście w czasie meczu taki Parker na bank będzie schodził na 4, a np. LaVine na jedynkę. 

Kto wie, może i tak być.  Niemniej raczej tego nie oczekuję  :)

 Natomiast Fin jest lepszy niż Carter Jr. Bije go na pewno jakością rzutu, grą w ataku. W obronie jest słabszy niż Carter Jr,  ale nie ma dramatu i przepaści między nimi. To nie znaczy że nie lubię Cartera Jr. Wręcz przeciwnie bardzo chciałem, żeby trafił do Chicago, widzę w nim duży potencjał i pasował mi do Bulls.  

 Fin dostał miejsce w składzie od razu, tak jak piszesz, bo Portis i Mirotic mieli ten konflikt między sobą. Gdyby to się nie stało, to kto wie. Niemniej Markannen wykorystal tą sytuacje i zaslużenie grał w wyjściowym składzie. Świetnie rozciągał grę, a jego akcje porywały kibiców. Był promykiem nadziei na przyszłość i dziś jest twarzą organizacji nie mniejszą niż wracający do swojego rodzinnego miasta J. Parker. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytalem, ze Lauri przypakowal i ma grac tez na 5 czesciej. Bulls maja ciekawy sklad na przyszlosc, ale jak pisza fachowcy, bez defensywy. 

Z tego co wiem to tutaj mam lige keeper, wiec bym sie Lopezem nie martwil:) jego za pol roku nie bedzie albo w skladzie albo jak rok temu, w rotacji.

Szykuje nam sie ciekawy sezon i dawno nie przystepowalem do nowego rozdania z tyloma znakami zapytania co do wyboru graczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem dylemat czy Carter Jr czy Kevin Knox, padło na tego drugiego. Bardzo podobni gracze co do parametrow, jednak Knox jest bardxiej atletyczny i do tego potrafi z piłka się obchodzić co na 206 wzrostu dobrze wróży. Może zagrać na każdej pozycji. Zobaczymy czy trafnie wybralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Knox mi przypomina Kuzme z zeszlego roku. Typowy scorer. Spokojnie sie obroni ten pick

Tym samym Bagley spadl do 7. Czyli Ledley, ktory moze bralby go z 4 ma go z 7 plus Josh. 

Edytowano przez marcelomattsoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marcelomattsoy napisał:

Knox mi przypomina Kuzme z zeszlego roku. Typowy scorer. Spokojnie sie obroni ten pick

Tym samym Bagley spadl do 7. Czyli Ledley, ktory moze bralby go z 4 ma go z 7 plus Josh. 

Myślę ze Knox jest bardziej wszechstronny. Nie będzie dziurą w obronie jak Kuzma. 

Bagley z 7 to niezły wybór. Niemniej Sexton, Carter czy Porter to tez gracze ktorzy się spokojnie bronią. A do tego grona dodałbym jeszcze z dwoch moze trzech graczy ktorzy nie muszą byc gorsi od tych wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KosiHoops napisał:

W Sacto Bagley ma przesrane ...nie pasuje mi ta organizacja 

Dobra organizacja moze z niego zronic kawał gracza. Sacto taką nie jest. Z drugiej strony bedzie mial tam minuty. Będą na niego stawiali. On ma niesamowite połączenie skila w ataku z szybkoscia i atletyzmem. Ale ma problem z rzutem, ogromny problem z obroną i nie wiadomo na jakiej pozycji ma grac. Jego wybór to ryzyko ale i duża obietnica nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carmelo Anthony i Michael Beasley do oddania za pick od 12-20 miejsca zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie sporo zawodników do wyjęcia za picki tegoroczne. Grajki poniżej.

2 Lou Williams 31 47,05                   

7 Jeremy Lamb 25 33,45           

8 Markieff Morris 28 32,85           

9 Robin Lopez 29 30,45           

10 Jerian Grant 25 29,10           

11 Milos Teodosic 30 28,85           

12 David Nwaba 24 25,55           

Jak najbardziej możliwe paczki. Do rozmowy nawet Turner, Holiday i Sarić ale oczekuje wtedy więcej :) 

Zapraszam na priv, dla usprawnienia chętnie pogadam też live np. na fb :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marcelomattsoy napisał:

Tym samym Bagley spadl do 7. Czyli Ledley, ktory moze bralby go z 4 ma go z 7 plus Josh. 

Z #4 prawdopodobnie wziąłbym MBIII, chociaż zastanowiłbym się nad Knoxem, bo wtedy schodziłbym już z salary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce będzie też moja kolej draftowania. Ze względu na pracę najwcześniej będę miał czas dokonać wyboru wieczorem, zaraz po odprawie lotniczej. Cieszę się mega na zbliżający sezon NBA, tym bardziej patrząc na to jak teraz aktywna stała się nasza liga fantasy. Spora na pewno zasługa nowych menadżerów. Mam pewien pomysł kogo wybrać, ale i troszkę alternatyw. Zobaczymy na kogo zdecyduje się Bulls2006. Osobiście muszę jeszcze troszkę zejść z SC. Podsumowując Panowie powodzenia w drafcie i oczywiście w lidze :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie chce przynudzać, ale jeszcze raz powtarzam, ze wysłucham ofert za Isaiah Thomasa. Moim zdaniem do formy z Bostonu nie wróci, ale w Denver tez będzie punktował jako szósty na poziomie pewnie 35 fp, ja bym go zatrzymał, ale jest mało perspektywiczny dla mnie a muszę zejść z Salary. Żeby potem nie było jak z Chrisem Paulem, ze oddam go za bezcen a potem lament ze to świetny gracz i nie wiadomo kogo za niego mógłbym dostać. 

Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No akurat z mojej strony to byś złego słowa nie usłyszał nawet jak byś go na FA wyrzucił :D

Na moje to wystarczy, że wypchniesz ze składu Willy'ego i problem z salary znika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie porównujmy Izajasza do CP3. Thomas nawet w Bostonie mu do pięt nie dorastał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja ich nie porównuję. Po prostu w przypadku Thomasa nie ma czegoś takiego, jak oddanie za bezcen, to ogór, nic wartościowego bym za niego nie oddał, nawet picku z końca. 

Sam go miałem u siebie w jego peaku, ale nigdy mu nie ufałem ani nie lubiłem, więc jak tylko pojawiła się okazja, to oddałem go za wartościowego Irvinga. Śmiesznie, że później też zamienili się zespołami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na jakąś wymianę ...pozyskam pick oddam gracza chce zejść z salary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, immortal_87PL said:

Mamy trade z @madafaka8 który potwierdzi:

Thomas + Randle + Ntilikina

za

Jrue Holidaya i Nwaba

Potwierdzam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, matek napisał:

Dziwnie się boję, że Tizz trochę pomiesza w kilku ligach przez swoją nagłą nieobecność. 

Dawno go nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byl zalogowany rok temu z tego co widze. Nie odpisal mi na wiadomosc wyslana 4 dni temu.

Swoja droga ciekaw jestem jak w takim razie doszlo do tego ze uznano ze bedzie gral dalej i ze nie szukano GMa ktory przejalby jego druzyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy temat dla Mouldera i Scully, bo rzeczywiście ostatnio jak widać w profilu był zalogowany dobry rok temu...

Jednak to nie przeszkadzało mu napisać posta w sąsiednim temacie 10 sierpnia.

Jaja...

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×