Skocz do zawartości
Benon

Sezon 2018/2019

Polecane posty

3 godziny temu, Mikowal83 napisał:

Zgodnie z regulaminem to chyba temu kto nie zdazy wybrac w ciagu 48h przypisuje sie pierwszego dostepnego gracza z listy i narazie tak bym zrobil (traktowal nieobecnosc jako brak wybory/niezdazenie z wyborem)

Chyba nie:

Cytat

3) Czas na wybór to 48h - po tym czasie, w razie braku wyboru przez GM, wybiera następny w kolejności, a osoba, która nie wybrała w terminie, będzie miała prawo wybrać w każdym możliwym terminie. 

I to jest problem. 

Bo wybacz @bulek, ale jeśli pick Tizza ma zjeżdżać, to np. moje zainteresowanie takim teamem opada mocno, bo ten pick mógłbym dorzucić teraz do jakiejś wymiany lub po prostu wybrać interesującego mnie kolesia. 

Pomysł z jakimś losowaniem jest średni. Poza tym decydowanie, którzy gracze mają się znaleźć w puli, to też średnie rozwiązanie, bo może zniszczyć niektórym plany zwinięcia jakiegoś sleepera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, matek napisał:

Chyba nie:

I to jest problem. 

Bo wybacz @bulek, ale jeśli pick Tizza ma zjeżdżać, to np. moje zainteresowanie takim teamem opada mocno, bo ten pick mógłbym dorzucić teraz do jakiejś wymiany lub po prostu wybrać interesującego mnie kolesia. 

Pomysł z jakimś losowaniem jest średni. Poza tym decydowanie, którzy gracze mają się znaleźć w puli, to też średnie rozwiązanie, bo może zniszczyć niektórym plany zwinięcia jakiegoś sleepera. 

Chyba jednak w naszym regulaminie jest tak:

E.4 Czas na wybór to 48 godzin [wg zegara forum]

 

E.4.a Jeśli po tym czasie GM nie dokona wyboru to do zespołu zostanie przydzielony pierwszy gracz z przygotowanej przez komisarza listy draftowej stworzonej na wzór wyboru graczy w rzeczywistej NBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten regulamin jest przedpotopowy, część punktów już w czasie gry się zmieniała, właśnie m.in. ten dotyczący przespania picku. Mieliśmy na ten temat wywołaną przeze mnie dyskusję i większość (jeśli nie wszyscy) uznała, że w sporej części przypadków takie spóźnienie wcale nie musi oznaczać czegoś negatywnego, a często jest jeszcze nagrodą, i w związku z tym obowiązującym rozwiązaniem od jakiegoś czasu w tematach draftowych jest właśnie pominięcie spóźnionego gracza do jego powrotu. 

Tylko tutaj sytuacja jest wyjątkowa... i powinna być szybko wyjaśniona, a do momentu podjęcia decyzji draft (moim zdaniem) powinien zostać wstrzymany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ale jednak punkt w regulaminie jest jasny. Jeśli się zmienił to dlaczego nie został zaktualizowany? Zasady to zasady. Nie mam nic przeciwko żeby zmienić ale wszyscy powinni o tym wiedzieć ... A jeśli nie ma tego w regulaminie to skąd mamy o tym wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glupio ze na stronie forum sa dwa regulaminy ale faktycznie nie zauwazylem tego zapisu. Co nie zmienia faktu ze w tym przypadku (w ramach wyjatku) powinnismy zastosowac sie do starego regulaminu bo tak byloby chyba najsprawiedliwiej.

Swoja droga uwazam ze stary regulamin pod tym wzgledem byl lepszy. W trakcie draftu na yahoo jak ktos sie spozni na draft albo z konkretnym pickiem to nie ma przebacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Tizz powinien dostać pierwszego dostępnego zawodnika z draftu, już chyba mija te 48 godz na wybór. Trzeba dalej draftować... to chyba będzie, w tej sytuacji najwięcej sprawiedliwe. Choć wiem, że w takich sytuacjach nie ma rozwiązań idealnych, ale chyba trzeba tak postąpić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram Luka. To też będzie mieć znaczenie dla osoby która potencjalnie przejmie zespół w przypadku absencji Tizza.

Z innej beczki prośba do @bulek o zaktualizowanie składów, bo dużo próśb o trade kończy się tak że ja albo druga strona nie mamy już tych zawodników. 

Rozumiem jednak, że technicznie taka aktualizacja jest trudna bo dużo się dzieje obecnie w lidze. Mam zatem pomysł jak można bulkowi pomóc/ ułatwić sprawę.

Piszmy potwierdzone trejdy w temacie ze składami albo dodajmy jakiś # do ogłoszenia trade'u żeby można było je szybko znaleźć. Przyklad: #donedeal lub #officialtrade

Co myślicie?

P.s. Ewentualnie każdy może wstawić jak wygląda jego skład obecnie ale obawiam się że może wyjść z tego burdel ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Luk130 napisał:

Jak dla mnie Tizz powinien dostać pierwszego dostępnego zawodnika z draftu, już chyba mija te 48 godz na wybór. Trzeba dalej draftować... to chyba będzie, w tej sytuacji najwięcej sprawiedliwe. Choć wiem, że w takich sytuacjach nie ma rozwiązań idealnych, ale chyba trzeba tak postąpić.  

To jest najsensowniejsze rozwiązanie. Nie ma go to traci możliwość zdecydowania o wyborze w drafcie a jak go tez nie będzie i po drafcie do jakiejs daty to wtedy i zespół. Na przyszłość moznaby wprowadzić do regulaminu jakies uregulowanie sytuacji gdy dany gracz nie daje znaku życia aby się nie zastanawiać.  Np ze trzeba najpóźniej do pierwszego  września dac znac czy się gra dalej czy rezygnuj

Edytowano przez bulls2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam za jakiegoś taniego zawodnika (max 20 fp) lub przyszłoroczny pick:

Isaiah  Thomas 28 30,40
Jerian Grant 25 29,10
Robin Lopez 29 30,45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może najlepiej zrobić jakiś osobny temat do trejdów tutaj? Bo co innego jest szukać, gdy temat ligi ma kilka stron, wtedy to nie problem, a co innego gdy liga jest tak aktywna jak tutaj. Wtedy szukanie trejdu na tle dyskusji jest utrudnione. W temacie składowym wolałbym nie, gdyż ten temat co roku jest ten sam, jedynie składy są uaktualniane i wtedy np. za 2 lata będą tam trejdy z tego roku. Założę więc osobny z napisem trejdy i prosiłbym, żeby osoba, która ma na tą chwilę trochę czasu, niech zbierze to do kupy i wklei. Wtedy z wieczorka składy się uaktualni.

Co do regulaminu, to powiem szczerze, że sam nie zauważyłem, ze oba punkty ze sobą kontrastują i trzeba będzie regulamin uaktualnić. Faktycznie trzeba rozróżnić dwie sytuacje, taką, że GM normalnie zaspał i zapomniał wybrać w czasie z sytuacją, że go po po prostu od dłuższego czasu nie ma i nie wiadomo, kiedy się pojawi. Również uważam, że to są dwie różne sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł Bulek z tym osobnym tematem odnośnie trajdów. Będzie wszystko więcej czytelne. Kiedy ruszamy znowu z draftem? Pasuje dokończyć wybór tych kilku ostatnich picków, by mieć jak najwięcej czasu na zejście z salary cup czy ogarnięcie składów pod swoje aspiracje i potrzeby. Jeszcze chwila i ruszą obozy przygotowawcze a w październiku nasze kochane NBA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro z rana leci do niego Robinson.

Składy zaktualizowane ale na razie bez rookasow jak będę miał więcej czasu to dodam ich do pliku,  myślę że najlepszym terminem będzie koniec draftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak juz pisalem wczesniej, wyrzucam J.Martina i w ten sposob mam 13 zawodnikow i salary ponizej 460. W skladzie nie zostalo to uwzglednione wiec przypominam tylko nie wiem czy pisac o tym tutaj czy w tym watku o tradeach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra na tym forum dojsc do czegos..

 

haha jebaniec bezczelny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trzeba zejść z Salary cup? Do końca września czy do 48 godz po ostatnim wyborze draftu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×