Skocz do zawartości
Benon

Sezon 2018/2019

Polecane posty

46 minut temu, bulek napisał:

Bullock, Gibson, Rose, Ariza i Bazemore wracają na FA. Poźniejsze pobranie Wade'a przez Tizza nieważne.

Ban @KosiHoops,  @Tizz@piotreksuper i @hermman89  obowiązuje od 06.10, @marcelomattsoy od dzisiaj.

Mikowal - Yahoo liczy średnie od wartości średnich, ja od całkowitych.

 

serio.. złe kliknięcie naprawione chyba po minucie bo Derrick przez pomyłke

 

ale sie zapewne przyjebac chciałes i dlaczego mnie to nie dziwi..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tizz, nie chciałem się przyjebać, ale przepis to przepis, w przeszłości nawet sekundowe pobrania oznaczały ban.

Zauważ, ja w sąsiedniej lidze też mam bana, oczywiście celowo nie chciałem mieć Gaya i Augustina, ale jakie to ma znaczenie?

Ja do nikogo nie mam awersji, muszę tylko przestrzegać regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zebrałem kilku obiecujących skrzydłowych i mam tłok na tych pozycjach (szczególnie PF) chętnie wymienię poniższych graczy:

Stanley Johnson
TJ Leaf
Maxi Kleber

Zapraszam do rozmów. Potrzebuje PG lub pick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klebera w wymianie chyba ode mnie nie chciales. Potem pobrales go z FAsow zeby go teraz komus opchnac...mysle ze jak ktos by go chcial to chyba by cie na FAsach ubiegl chyba ze mial nizszy waiver priority.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, w sierpniu/wrześniu go nie chciałem. Bo moja sytuacja z rosterem była inna. 

2. Teraz Kleber dostał sporo minut i pokazał się z dobrej strony w preseason.

3. Dirk ma ponoć jeszcze częściej odpoczywać, co Kleberowi powinno zwiększyć minuty.

4. To że pobrałem go z FA, a nie chciałem wcześniej w wymianie nie oznacza że nie ma wartości ten zawodnik.

5. Żal Ci, że ktos pobrał zawodnika którego wcześniej zrzuciles? #gorzkieżale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zal mi. Tylko zastanawiam sie po co go sciagnales z FA po to zeby go teraz probowac komus opchnac.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy. Ale rzadko widuje pobrania szrotow z niewielkim potencjalem po to zeby potem komus ten szrot sprzedawac bo jak ktos by go chcial to by go pobral chyba ze mial jeszcze nizszy waiver priority niz Immortal. No chyba ze chodzi o wymiane szrot za szrot ;)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli wychodzisz z założenia że ktoś chce opychac szroty to powodzenia i gratuluję podejścia.

2. Sam miałeś tego szrota :P

3. Masz rację, słaby ruch z mojej strony. Lepiej było wymienić CP3 za Beverleya. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie moje podejscie bo to nie ja probuje opchac szroty :P

wystawiles na sprzedaz Johnsona, Leafa i Klebera czyli FAsa i szukasz w zamian picku? Powodzenia ;)

Mialem tego szrota i dlatego sie go pozbylem a probujac Ci go dac nie zachwalalem Ci go jakos szczegolnie. Poza tym nie pobieralem go z FAsow probujac potem zyskac na nim kogos wartosciowego albo picku. I tak mialem go wywalic ale napisalem Ci ze moge go wymienic bo warto sprobowac ;)

Ale to ostatnie to normalnie noz w samo serce mi wbiles :P przeciez Ja do tej pory nie moge spac w nocy bo mnie staruszek Chris nawiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz deser. Teraz zobaczylem ze wywaliles na FAsow J.Granta ktorego wczesniej tez probowales wymienic. Ja go chcialem i to wlasnie za niego chcialem Ci oddac Klebera ale Ty nie chciales. Wiec wywaliles go na FAsy i pobrales Klebera kiedy Ja go wywalilem. Mistrzowskie zagranie ;) Nie latwiej bylo zrobic od razu ta wymiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Mikowal83 napisał:

Mialem tego szrota i dlatego sie go pozbylem a probujac Ci go dac nie zachwalalem Ci go jakos szczegolnie. Poza tym nie pobieralem go z FAsow probujac potem zyskac na nim kogos wartosciowego albo picku. I tak mialem go wywalic ale napisalem Ci ze moge go wymienic bo warto sprobowac ;)

Właśnie udowodniłeś swoją hipokryzję. Krytykujesz mnie ze niby chce komuś wcisnąć szrota, podczas gdy przyznajesz że sam chciałeś go wcisnąć. Brawo

24 minuty temu, Mikowal83 napisał:

A teraz deser. Teraz zobaczylem ze wywaliles na FAsow J.Granta ktorego wczesniej tez probowales wymienic. Ja go chcialem i to wlasnie za niego chcialem Ci oddac Klebera ale Ty nie chciales. Wiec wywaliles go na FAsy i pobrales Klebera kiedy Ja go wywalilem. Mistrzowskie zagranie ;) Nie latwiej bylo zrobic od razu ta wymiane?

Ty chyba nie rozumiesz że ktoś może zmienić zdanie? Że sytuacja może się zmienić? Na co narzekasz, Grant jest wolny, bierz go :)

Kończę tę bezwartościową gównoburze bo szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobralem go tuz przed moim ostatnim wpisem :P bo wczesniej sie nie zorientowalem :P

Zadna gownoburza. Skomentowalem tylko twoj ruch. Nie mialem na celu krytykowania. To cie ubodlo?Jesli tak to sorry.

Hipokryta nie jestem. Wystawiles wtedy ogloszenie a Ja Ci napisalem ze moge go wymienic. Nie wciskalem go.Poza tym mialem go w skladzie a nie specjalnie go pobieralem z FAsow zeby Ci go dac. Nie chciales to odrazu odpuscilem. Teraz zmieniles zdanie. Spoko. Przeciez Ja Ci tego prawa (do zmiany zdania) nie odbieram. Ja tylko skomentowalem ten ruch bo byl i jest dla mnie nie zrozumialy. To nie byl atak ale sadzac po Twoich wpisach tak to odebrales. Jesli tak to blednie. Sorry jeszcze raz. Myslalem ze na forum wlasnie to sie robi czyli komentuje/dyskutuje ale jesli to jest niemile widziana gownoburza to wiecej nie bede.

 

Edytowano przez Mikowal83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastepny zdziwiony...tak jak marcellomatsoy...czytales wczesniejsze wpisy?

Wychodzi na to ze przekroczyles salary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mikowal83 napisał:

Pobralem go tuz przed moim ostatnim wpisem :P bo wczesniej sie nie zorientowalem :P

Zadna gownoburza. Skomentowalem tylko twoj ruch. Nie mialem na celu krytykowania. To cie ubodlo?Jesli tak to sorry.

Hipokryta nie jestem. Wystawiles wtedy ogloszenie a Ja Ci napisalem ze moge go wymienic. Nie wciskalem go.Poza tym mialem go w skladzie a nie specjalnie go pobieralem z FAsow zeby Ci go dac. Nie chciales to odrazu odpuscilem. Teraz zmieniles zdanie. Spoko. Przeciez Ja Ci tego prawa (do zmiany zdania) nie odbieram. Ja tylko skomentowalem ten ruch bo byl i jest dla mnie nie zrozumialy. To nie byl atak ale sadzac po Twoich wpisach tak to odebrales. Jesli tak to blednie. Sorry jeszcze raz. Myslalem ze na forum wlasnie to sie robi czyli komentuje/dyskutuje ale jesli to jest niemile widziana gownoburza to wiecej nie bede.

 

Cieszę się zatem że kończymy sprawę, mimo nieporozumień czy różnicy zdań. Owszem od tego jest forum, jednak wolałbym pogadać o NBA niż o mniej znaczących ruchach poszczególnych zawodników. Mam wrażenie że jeszcze każdy z nas zrobi kilka ruchów z FA. Ja przynajmniej mam taki zamiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mikowal83 napisał:

Nastepny zdziwiony...tak jak marcellomatsoy...czytales wczesniejsze wpisy?

Wychodzi na to ze przekroczyles salary...

no zdziwiony bo pisalem wczesniej kogo sie pozbywam i że dobiore 13 zawodnika juz na yahoo. Salary miałem cos kolo 445 po moich obliczeniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest błąd w obliczeniach moich proszę o sprawdzenie. Gibson jednak ma wysokie salary czyli jeśli miałeś 445 przed Gibsonem to Taj to przekroczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Minnesota Timberwolves - Mazi88       

cle.gif         

Nr  Imie Nazwisko  Wiek Cena

1 Devin Booker 22 49,55

2 Aaron Gordon 23 47,20

3 Ricky Rubio 29 40,60

4 Jayson Tatum 20 36,55

5 Jeremy Lin 30 32,80

6 Yogi Ferrell 25 27,80

7 T.J. McConnell 26 27,55

8 Marquese Chriss 21 26,30

9 Cody Zeller 26 24,85

10 Danny Green 31 28,05

11 Eric Gordon 30 34,75

12 DeAndre Ayton 20 45,00

13 Rajon Rondo 32 41,45

Picki:  Brak         

 Średnia wieku: 25,77       

Salary Cap: 462,45       

 

Posypało się banami. Green wraca na FA. @mazi88 otrzymuje bana od 20.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New York Knicks - Obi        

nyk.gif          

Nr  Imie Nazwisko  Wiek Cena

1 Anthony Davis 25 78,00

2 Stephen Curry 30 65,65

3 C.J. McCollum 27 45,95

4 Spencer Dinwiddie 25 41,75

5 Evan Fournier 26 38,70

6 Taj Gibson 33 38,30

7 Trey Burke 26 34,90

8 Antonio Blakeney 22 15,00

9 Bogdan Bogdanovic 26 31,30

10 Omari Spellman 21 15,00

11 Josh Hart 23 25,10

12 Derrick Jones Jr. 21 15,00

13 Torrey Craig 28 15,40

Picki:  Brak          

 Średnia wieku: 25,62        

Salary Cap: 460,05        

 

Trochę niefortunnie @tomalaobi, zabrakło 0,5 fpg, ale niestety ban od 21.10. Craig i Dotson wracają na FA, Brooks i Blakeney są przywróceni do składu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×