Skocz do zawartości
Benon

Sezon 2018/2019

Polecane posty

Gratulacje dla zwyciezcy.
Dziekuje wszystkim za wspolna gre.
Jak sie okazalk ten format nie do konca mi odpowiada i w zwiazku z tym zastanawialem sie czy w przyszlym sezonie kontynuiwac gre ale podjalem decyzje ze zostaje. Dam sobie jeszcze jedna szanse.

Pod koniec sezonu spora czesc mojego skladu byla wylaczona z gry (Wall, Nurkic, Warren, THJ, Richardson) wiec ciezko bylo osiagnac zamierzony cel czyli zakoczenie sezonu w top10. Gdyby nie kontuzje to byla realna szansa skonczyc nawet na 6 miejscu w tabeli bo takie przez pewien czas zajmowalem. Calkiem niezly wynik jak na debiutanta w tym formacie z druzyna po mini drafcie i skrytykowanym oddaniu w wymianie CP3. To dobry prognostyk na przyszly sezon.

Udalo mi sie pozyskac w trakcie sezonu Nurkica i Warrena i mam nadzieje ze w przyszlym sezonie beda zdrowi i przyczynia sie do jeszcze lepszego wyniku.
D. Wright, Caboclo, D. Jones Jr., Satoransky, Bryant czy Waiters to tez dobre pobrania graczy w trakcie sezonu ktorzy tez moga okazac sie przydatni w przyszlym sezonie.

Jeszcze nie ogarnalem salary na przyszly sezon i nie wiem jaki bede mial pick w drafcie ale na wszystkich tych ktorych mam aktualnie w skladzie pewnie miejsca nie wystarczy wiec tacy gracze jak Hardaway (35,8 salary na przyszly sezon) , Plumlee (35,2) i Knight (16,7) sa na sprzedaz osobno i/lub w pakiecie w zamian za graczy z nizszym salary lub pick. Zainteresowanych juz teraz zapraszam do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dzięki za dobry sezon. Trochę brak czasu uniemożliwił mi kontakt tu na forum. Pytanie do @bulek. Forum pod względem komunikacji jest niepraktyczne. Można założyć grupę na FB i tam wszystkie transfery oraz sprawy organizacyjne wraz z luźna rozmowa prowadzic. Uważam to za dobry pomysl. Co Wy na to? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za. Uważam że ułatwiłoby to kontakt i rozmowy.

Jednakże proponowałem kilku GM rozmowy o trejdach na FB i wszyscy odrzucili moja propozycję, więc nie przeczuwam aby nagle zmienili zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FB jest portalem ogólnodostępnym i szybszym pod względem komunikacji. Zakładając tam grupę pod nazwa "Liga Basketpun" będzie o wiele łatwiejszy dostęp do rozmów. Ten zabieg powinien odświeżyć stosunki na linii GM-GM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę przeszkód. Pewnie niechęć niektórych objawia się tym, iż swoje dane wolą zdradzać jedynie znajomym, więc można zrobić tak, że grupę założymy, ale nie będzie ona obligatoryjna i jedynie dla osób zainteresowanych tą formą komunikacji. 

Edit: Założyłem grupę. Konto Immortala znam, więc jedna osoba już będzie ;)

@KosiHoops sprawdź, czy możesz wysłać prośbę o dołączenie, pierwszy raz na fb zakładam grupę, więc się kiepsko w tych ustawieniach orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulek dobra mam....ZAPRASZAM WSZSYTKICH DO KORZYSTANIA Z TEJ OPCJI KOMUNIKACJI. NIE JESTEM KOMORNIKIEM WIEC SPOKOJNIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Kurde myślę że to będzie na plus. Jak sobie przypomne moje tygodniowe rozmowy o trejdzie 1 zawodnika, tylko dlatego że odpisywał mi GM tylko po 22.00 pojedyncze wiadomości to myślę że teraz będzie łatwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączył do grupy Mazi. Zapraszam pozostałe osoby do przesłania zgłoszenia. Przypominam nazwę grupy: Liga Basketpun sznurowadło.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o grupie na FB, na która zapraszam i polecam jako lepsza forma komunikacji. @bulek kiedy loteria draftu w naszej lidze ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne przypomnienie o grupie na FB gdzie juz trwają rozmowy o pickach i wymianach. Zdecydowanie lepsza forma kontsktu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność draftu, ale bez wykazania, kto jakim pickiem dysponuje. Wszystko i tak jednak jest w temacie składowym.

 

Kolejnosc draftu rookie:     

NrTeamGMtotal

1Philadelphia 76-ersImmortal_8718763,0

2Washington WizardsBenon20204,2

3Brooklyn NetsMikowal8320209,9

4Los Angeles LakersPokor8820271,2

5Miami HeatEl-Maniaque20503,9

6Los Angeles ClippersKosiHoops20504,3

7Toronto Raptors Marcelomattsoy21340,3

8Minnesota TimberwolvesMazi8821354,6

9Oklahoma City ThunderBulls200621474,6

10Houston Rocketskapitan Planeta22182,4

11New York KnicksObi22377,9

12Portland Trail BlazersVic22509,8

13Boston CelticsMadafaka22547,8

14San Antonio Spurspiotreksuper23477,9

15Phoenix SunsBulek24662,2

16Sacramento KingsMusli24959,9

17Orlando MagicLuk13025482,3

18Chicago BullsHermann8926244,8

19Charlotte HornetsTizz26899,2

20Cleveland CavaliersLedley27563,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są wszyscy GM? Czas zacząć zabawę w wymiany. No i polecam naszą grupę na FB. Nikt tam nie gryzie jak cos!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć, ja na przykład nie korzystam z FB, więc do grupy nie dołączę. Przykro mi, ale FB jest mi obcy i nadal niech tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam twarzoksiążki...

17 minutes ago, KosiHoops said:

Ok mamy deal Gobert+ VanVleet za #6 + Lavine napisz na forum ja potwierdze

Napisałem...

Potwierdź ?

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smart, Temple, Gasol, Morris na handel w pakiecie lub osobno może być za pick 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcus Smart + Klasy Thompson za 1st round pick 2019 + gracz ze średnia fantasy p 40. Ktoś coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×