Skocz do zawartości
Benon

Sezon 2018/2019

Polecane posty

 

Po kilju gorących wymianach skład na nowy sezon wygląda tak:  @bulek zatwierdz ! dzieki

Oklahoma City Thunder - KosiHoops        

atl.gif          

Nr  Imie Nazwisko  Wiek Cena

1 Chris Paul 32 61,60

2 Marcus Smart 23 35,10

3 Draymond Green 27 53,85

4 Klay Thompson 27 43,60

5 Carmelo Anthony 33 37,05

James Johnson 30 36,75

7 Marcin Gortat 33 33,60

8 Michael Beasley 28 32,45

 Jae Crowder 27 24,65

10 Frank Mason III 23 22,35

11 Troy Daniels 26 17,25

12 0[wirtualny gracz]0   15,00

salary: 413,25

 

Picki: #6, #10, #11 -2018 i pick 2019 od SA Spurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CP3 za samego P. Beverleya to jednak przesada. 

Westbrook poprzednio poszedł za 6 wybór w drafcie, potencjalnie wysoki nr za rok i Smarta.

Te dwie wymiany w sumie nieodbiegajacych tak bardzo od siebie graczy az biją w oczy. Pytanie czy tylko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bev to grajek, który ma problemy z zagraniem 30 meczy w sezonie. To gracz o niskiej wartości w świecie dynasty. Prosiłbym o argumentacje tej wymiany.

Trejd Westbrooka dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana Westbrooka jak dla mnie też ok, choć ja osobiście nie dałbym aż tyle za niego, biorąc pod uwagę jaki potencjał ma czołówka tego draftu, i jak ciężko wymienić nawet dobrego gracza na taki pick, ale rozumiem chęć dołożenia do składu superstara. 

Natomiast gracze pokroju Beverleya (biorąc pod uwagę jego niski potencjał w tym formacie, wiek,  kontuzjogenność, oraz mocną konkurencją  do gry w LAC), równie dobrze z początkiem sezonu mogą trafiać na FA. 

Rozumiem chęć wzmacniania składu, itd.,  ale jakaś równowaga w wymianach jest konieczna, aby w ogóle się angażować w ligę. 

 

Edytowano przez bulls2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do trade'u CP3 to szukalem weterana, który zastąpi Westbrooka po wymianie. CP3 jeszcze cos tam gra. Zaproponowalem Patricka nie mając złych intencji ...drugi GM mógł i zażądał wiecej, ale to było juz za dużo jak za CP3. Dalem inna propozycje to odrzucił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie stanę w obronie tego trade'a mimo że mnie nie dotyczy. Gość musiał zrzucić pensję. Zaproponował na forum - nie wiem czy ktoś się zgłosił po CP3. Moim zdaniem w dynasty nie jest aż tyle wart. Czasami ze względu na salary cap masz mało ruchu i wolisz wziąć Beverliego na 30 meczy niż wyrzucić gościa za free. 

Będę na sznurówce trzeci sezon i jednak wszyscy tutaj są poważni (z grubsza)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, bulls2006 napisał:

CP3 za samego P. Beverleya to jednak przesada. 

Westbrook poprzednio poszedł za 6 wybór w drafcie, potencjalnie wysoki nr za rok i Smarta.

Te dwie wymiany w sumie nieodbiegajacych tak bardzo od siebie graczy az biją w oczy. Pytanie czy tylko mnie.

Westbrook odbiega i to bardzo od CP3 jest znacznie lepszy ..fantasy points maker i dlatego tyle za niego chciałem ...CP3 to juz stsruszek, po kontuzji który cos tam jeszcze gra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KosiHoops napisał:

Westbrook odbiega i to bardzo od CP3 jest znacznie lepszy ..fantasy points maker i dlatego tyle za niego chciałem ...CP3 to juz stsruszek, po kontuzji który cos tam jeszcze gra 

Westbrook młodzieniaszkiem już też nie jest, a przy jego sposobie gry, będzie się starzał gorzej niż Ch. Paul. Mimo wszystko Paul miał średnią za poprzedni rok powyżej 60. To nie jest gracz,, którego się oddaje żeby zejść z salary. Jeżeli ktoś chcę jeszcze "zejść" z graczy tak punktujących to chętnie oddam Ibakę, a nawet Teague, obaj są zdrowi i punktują lepiej niż Beverley. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, bulls2006 napisał:

Jeżeli ktoś chcę jeszcze "zejść" z graczy tak punktujących to chętnie oddam Ibakę, a nawet Teague, obaj są zdrowi i punktują lepiej niż Beverley. 

No właśnie mam wrażenie że GM oddający CP3 chyba szybko odpuścił. To ja chętnie bym zaproponował od ręki Teodosic + Nwaba a i tak mogło by to nie starczyć. Myślę że znalazloby się sporo ofert, gdyby się wysilił. Ja sam szukając picku za Duranta wysłałem mnóstwo wiadomości prywatnych w tej sprawie, bo pisząc tylko posta mało można wskórać.

Westbrook uważam uczciwy trade, chociaż ja bym nie oddał dwóch picków w takiej wymianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapomnialem swoj sklad:) dla mnie moze byc 01.09. Szkoda, ze mam tak niski pick. Draft niby mocny, ale liga letnia pokazala, ze potencjal ma moze 2-3graczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt Liga letnia daje nam jakiś przegląd "towaru",ale są gracze, którzy mogą zaskoczyc. Jeśli ktoś ogląda NCAA to wie o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się szykowałem na draft na 1 września.

Myślę, że nawet 10-11 pierwszych wyborow w tym drafcie ma spory potencjał. A ciekawi gracze będą także wśród tych, którzy  ostatecznie nie zostaną wybrani. 

Liga letnia rok temu pokazywała duży potencjał Fultza, a taki sobie np. Markannena, a wyszło w pierwszym sezonie na odwrót. Więc jak dla mnie nie jest ona najlepszym wyznacznikiem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po CP3 nie bylo chetnych. "Wywiesilem" ogloszenie na ktore nie bylo chetnych.

CP3 wzialem w mini drafcie tylko dlatego ze spadl az do 4 rundy i stwierdzilem ze jak go wezme to pewnie uda mi sie za niego dostac kogos wartosciowego za niego a moze jakis pick. Mylilem sie. Wiekszosc olala ogloszenie czyli mozna uznac ze wiekszosc go nie chciala w swoim skladzie a teraz nagle tyle osob pisze ze jest wart wiecej. Jasne ze tak i dlatego poniewaz nikt inny nie wyrazal zainteresowania tylko Kosi to go mu oddalem bo wolalem dostac za niego Beverleya niz zostac z nim w skladzie blokujac sobie salary. Wyrzucic go na FA tez troche slabo. Chcialem zeby Kosi dodal mi za niego chociaz najnizszy pock w tegorocznym drafcie (#11) ale powiedzial ze nie chce oddawac picku (po czym tuz po tradzie oglosil sie wlasnie ten pick jest do oddania za dobrego zawodnika) i zaproponowal ze doda do Beverleya chyba Hudsona (zenada) wiec wolalem dostac Beverleya niz nic. 

Swoja droga chociaz nie znam sie na formacie Fantasy Points to jednak uwazam ze Beverley nie jest az taki bezwartosciowy. Fakt ze kontuzjogenny ale podobno jest juz w pelni zdrowy, jest 3 lata mlodszy niz CP3 a konkurencji w druzynie nie ma zbyt wiele bo Teodosic nie jest jakims wielkim rywalem do gry w pierwszej piatce.

Jesli chcecie to mozecie anulowac wymiane. Ciekaw jestem tylko czy dostane od kogos jakas sensowna propozycje czy tez bede musial "za kare ze go wybralem" zostac z nim w skladzie

Edytowano przez Mikowal83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, immortal_87PL napisał:

 To ja chętnie bym zaproponował od ręki Teodosic + Nwaba a i tak mogło by to nie starczyć. Myślę że znalazloby się sporo ofert, gdyby się wysilił. Ja sam szukając picku za Duranta wysłałem mnóstwo wiadomości prywatnych w tej sprawie, bo pisząc tylko posta mało można wskórać.

Sorry ale osobiscie uwazam ze Beverley to lepsza cena za CP3 niz Teodosic+Nwaba ale moze sie nie znam.

Myslisz ze znalazloby sie sporo ofert a jednak nie. Fakt ze wyslalem wiadomosci chyba tylko do trzech GMow ale oni tez nie byli zainteresowani. Fakt moglem sie bardziej wysilic ale widzac totalny brak zainteresowania wyszedlem z zalozenia ze pewnie tylko strace czas. Kosi jako jedyny wyrazil zainteresowanie i sam wyszedl z ta propozycja. Ty nie wysililes sie nawet na ta swoja (moim zdaniem slabsza) propozycje. Jesli mialoby byc wiecej takich slabych ofert to i tak bym chyba zostal przy CP3. No i zastanawiajacy jest fakt ze nawet jesli nie zrobilem zbyt wiele zeby go korzystnie wymienic to jednak skoro CP3 jest Waszym zdaniem tak wartosciowy to czemu nikt sie po niego nie zglosil? Przeciez idac waszym tropem to okazja jakich malo. Ja nawet nie odstraszalem piszac ze chce za niego podobnej wartosci zawodnika tylko napisalem ze chce zejsc z salary albo pozyskac jakis pick. 

To dajcie znac jaka jest decyzja ligi w sprawie tej wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dawałem kilka dni temu ogłoszenie np na Teague. Jest zdrowy i robi 45 pkt. Oraz Ibake - zdrowy i 36 pkt. 

Beverley - bodajze średnio 31 pkt w 30 meczach w sezonie 2017/2018- bedzie w tym sezonie dodatkowo walczył o minuty nie tylko z Teodosicem ale tez L. Williamsem, Bradleyem oraz dwoma rookie wybranymi w loterii ktorzy tez będą musieli dostać swoje minuty. A problemy ze zdrowiem ciągną się za nim od dawna. W tym formacie Beverley jest na granicy miedzy FA a byciem w składzie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem ogloszenia ze handlujesz Teague. Przegapilem najwyrazniej. Nie da sie ukryc ze to bylaby korzystniejsza wymiana. Za Ibake juz nie za bardzo. Beverley osiagnal wartosc 34-35 grajac w zeszlym sezonie bardzo krotko w nowym teamie i tak naprawde dopiero zaczynal cos tam grac jak sie polamal.

Szkoda ze przegapilem info ze Teague jest do wziecia ale tez skoro nim handlowales to czemu do mnie nie napisales? Moze wyszedles z zalozenia ze za tyle tonie bede chcial oddac CP3? 

Tak jak Ja dalem ciala ze za malo szukalem i przegpapilem info ze np Teague jest do wziecia tak Ty i pozostali ktorzy mowia ze jest wart o wiele wiecej przegapiliscie dobra okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem czemu przegapilem. Info ze Teague jest dostepny zamiesciles 15 sierpnia w temacie sezon 2017/18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Co do ogłoszenia to sugerowalo ono chec wymiany. Ale podobne ogłoszenie dał Kosi w sprawie Westbroka tj. wymieni go na pick. Ostatecznie wytargowal za niego dwa i smarta. Ogłoszenie to jedno a później wymiana to czesto cos innego. Ja odebrałem Twoje ogłoszenie jako chec pozyskania jakis perspektywicznych graczy z małym kontraktem lub wybor w drafcie ktory cos Ci da. 

Fakt mieliście z czego wybierac. Jak ja wchodzilem do ligi to była mizeria w mini drafcie.

Natomiast wymiany w lidze musza się opierac na na farcie czy szybkości tylko na wyliczeniu. Aby pozyskac Paula musiałbym oddać co najmniej Teague oraz pick z drugiej dziesiątki np 15 lub jakiegos mlodszego gracza z potencjałem. To jest rowna wymiana. Ale sam Beverley to juz gorzej niz sam Teague.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mikowal83 napisał:

Juz wiem czemu przegapilem. Info ze Teague jest dostepny zamiesciles 15 sierpnia w temacie sezon 2017/18.

Mozliwe. Jego chce go wymienić caly sezon, stad to nie nowość.

Edytowano przez bulls2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bulls2006 napisał:

Aby pozyskac Paula musiałbym oddać co najmniej Teague oraz pick z drugiej dziesiątki np 15 lub jakiegos mlodszego gracza z potencjałem. To jest rowna wymiana. Ale sam Beverley to juz gorzej niz sam Teague.

Tak jak napisalem wczesniej to bylaby na pewno korzystniejsza dla mnie wymiana.

Dalbym Ci CP3-pewnie za samego Teague ale pewnie probowalbym od Ciebie wyciagnac jeszcze wlasnie chocby taki niski pick. Ale jakbys marudzil to pewnie poszedlbym na wymiane 1 za 1 biorac pod uwage brak zainteresowania innych.

Nie wyslales do mnie oferty. Wrzuciles tylko 2 tygodnie temu ogloszenie i to w malo aktualnym temacie a ze handlujesz nim juz caly sezon nie bylo mi wiadome bo ja dopiero niedawno do Was dolaczylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Tylko tu chodzi jedynie o to ze Beverley nie jest w tym formacie dobrym graczem a Ch. Paul jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×