Skocz do zawartości
bulek

Minidraft

Polecane posty

Nie ma co zwlekać, a ponieważ GM-owie też chcą jak najszybciej zacząć i skończyć, toteż czynię swoją powinność.

1. Maksymalny czas na wybór to 24h, ale to tylko ostateczność na wypadek pilnych obowiązków.

2. Salary wynosi 460, przy czym nie ma konieczności zmieszczenia się na dzień dzisiejszy w tym limicie. Ważne, żeby zejść z niego na koniec września.

3. Rund jest 13, przy czym nie ma obowiązku wybierania do końca - można mieć w składzie mniej graczy niż 13, przy czym każdy "wirtualny gracz" ma wartość 15 fpg.

4. Można wybrać albo zawodnika albo pick w drafcie rookiech, który planowany jest na datę 1 września.

5. Wybieramy tzw. "wężykiem:, tj. 1-2-3, 3-2-1,1-2-3 itd...

6. Wylosowana kolejność przez komputer to:

 

1. Immortal

2. Mikowal83

3. KosiHoops

 

7. Co istotne, dla uatrakcyjnienia draftu, dozwolona jest sprzedaż picków w minidrafcie pozostałym GM-om ligi. Więc nadmierny pośpiech też nie jest wskazany, jeśli będzie możliwość wynegocjowania coś więcej z innym GM-em ligi.

8. Numerów "waiver priority" nie draftujemy, a są to: 3,6,7. GM, który przed rozpoczęciem ligi na yahoo będzie mieć najniższe salary, otrzymuje 3, następni odpowiednio - 6 i 7.

9. Pozycje w lidze są takie:

PG, G, SG, SF, F, PF, C, 3xutil, 3bench.

10. W offseason można mieć w składzie więcej niż 13 zawodników.

 

Lista zawodników:

Nr  Imie Nazwisko  Wiek Cena

 

Courtney Lee 32 31,20

Tomas Satoransky 26 28,80

Jamal Crawford 37 21,50

Emeka Okafor 35 15,00

 

Immortal:

1. Kevin Durant 29 68,15

2. Jrue Holiday 27 54,05

3. Myles Turner 21 39,20

4. Kentavious Caldwell-Pope 24 37,90

5. Kent Bazemore 28 36,50

6. Robin Lopez 29 30,45

7. Jeremy Lamb 25 33,45

8. Jerian Grant 25 29,10

9. Markieff Morris 28 32,85

10. Lou Williams 31 47,05

11. David Nwaba 24 25,55

12. Milos Teodosic 30 28,85

 

Mikowal83:

1. Andre Drummond 24 66,50

2. John Wall 27 57,75

3. DeMar DeRozan 28 51,50

4. Chris Paul 32 61,60

5. Tim Hardaway Jr. 25 38,90

6. Trey Lyles 22 28,10

7. Alex Len 24 32,45

8. Mario Hezonja 22 27,10

9. Skal Labissiere 21 25,80

10. Maxi Kleber 25 19,15

11. Quinn Cook 24 25,25

12. Cameron Payne 23 15,00

13. Jarell Martin 23 23,10

 

KosiHoops:

1. Russell Westbrook 29 76,35

2. Kemba Walker 27 51,45

3. Klay Thompson 27 43,60

4. Draymond Green 27 53,85

5. DeMarcus Cousins 27 73,25

6. Jae Crowder 27 24,65

7. [wirtualny gracz] 15,00

8. Michael Beasley 28 32,45

9. James Johnson 30 36,75

10. Marcin Gortat 33 33,60

11. Frank Mason III 23 22,35

12. Troy Daniels 26 17,25

13. Carmelo Anthony 33 37,05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mam przez to rozumiec ze juz zaczynamy i czekamy na pierwszy wybor Immortala? Jesli tak to spoko.

Jesli uda mi sie znotywowac pozostalych GMow do szybszych wyborow (w ciagu 1h zamiast 24h) to powinnismy szybko skonczyc choc przyznaje ze nie wzialem wczesniej pod uwage dealowania pickami ktore wymaga wiecej czasu. Jednak w przypadku minidraftu czyli dopiero ustalania calego nowego skladu ciezko bedzie planowac transfery bo niewiadomo gdzie bedzie potrzeba wzmocnien. Mysle ze raczej po drafcie rusze z ewentualnymi propozycjami wymian.

W takim razie Immortal zaczynaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Jak mini draft startuje, to ja dodam może jeszcze, że Dmc, Batum i Crowder dostępni również za 2 kolejne picki...

Oferta ważna od teraz do odwołania...

Ewentualne apdejty do oferty będę wrzucał w temacie głównym na sezon 18/19.

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Chciałbym zacząć od kilku słów wstępu.

Ja ogólnie jestem za szybkim draftem, ale szczerze to ten termin mi mega nie odpowiada. Uważam to za nieporozumienie, że bez wcześniejszych ustaleń nagle  zapada decyzja na forum że "draft jest jutro". Ja bym wolał w tygodniu ustalić termin i faktycznie usiąść na 1h i załatwić temat.

Panowie, są wakacje, długi weekend, ja jestem z rodziną na wyjeździe i odkładam telefon na bok i zaglądam a tu mi zostało 1-2 h na wybór i rozumiem, że później będzie automat? Słabo ... A jednak jestem zaangażowanym graczem i bardzo mi nie odpowiada to, że wyszedłem na zamulacza. Dodam tylko, żebyście się na mnie nie obrażali, ale jeśli przyjmujemy taki termin, to niestety nie mogę zapewnić szybkich wyborów bo mam inne obowiązki jako ojciec rodziny do jutra włącznie.

 

Przepraszam za przydługi wstęp.

 

Wybieram Kevina Duranta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Immortal. Spokojnie. Masz racje ze moze dosc szybko i nagle zapadla decyzja o rozpoczeciu draftu ale tak naprawde to dobrze. Oczywiscie rozumiem ze nie masz sprzyjajacych warunkow do draftownia (wakacje, wyjazd itp.) Ale nie masz sie czym przejmowac. Zostala ogloszona lista zawodnikow do wybrania w drafcie i zostal dany sygnal ze mozemy zaczynac. Draft tak naprawde zaczal sie dopiero teraz po dokonaniu przez Ciebie pierwszego wyboru a teraz kazdy z nas ma na swoj wybor cale 24h. 

 

Oczywiscie fajnie byloby zasiasc we trzech przed kompem lub komorka na pare godzin i szybko skonczyc temat tak jak proponowalem ale byla to tylko propozycja i to jak szybko skonczymy draft zalezy tylko od nas (i czynnikow czasem od nas niezaleznych). Do tego dochodzi fakt ze jesli ktos bedzie chcial dokonywac wymian w trakcie draftu tym bardziej bedzie potrzebowal czasu na negocjacje.

Tak wiec nie wyszedles na zamulacza i mimo ze aktualnie nie masz zbyt wielu czasu na draft to nie masz co sie przejmowac bo na kazdy kolejny wybor masz duzo czasu i z tego co zrozumialem zdazysz wrocic z wyjazdu i bedziesz mial wiecej czasu na podejmowabie decyzji. Nikt tu nikogo nie pospiesza.

Wybieram: ANDRE DRUMMOND

Nastepny wybiera: KosiHoops

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry. Moje emocje są spowodowane po części tym, że jestem dość ambitnym człowiekiem i niestety nie czuje się dobrze przygotowany do tego formatu i nie chce wtopić ;) Także sorry za moje emocje

Offtopic

Czy tylko ja mam problem z tapatalk? Nie mogę odpisywać przez apke na forum. W ogóle nie mogę się zalogować loginem i hasłem z forum. Z przeglądarki wszystko ok, oczywiście używam poprawnych haseł. Już mnie to irytuje ;(

Pozdro

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez niestety nie udaje sie zalogowac do tego forum przez tapatalka i tez nad tym ubolewam. Mam taki sam problem co Ty wiec musze dzialac na przegladarce.

Spoko. Nie ma napietej sytuacji. Chcialem tylko wyjasnic sytuacje i uspokoic Cie w znaczeniu ze nie masz sie czym przejmowac bo wszystko jest OK i ogarniemy temat draftu wczesniej czy pozbiej. Ja tez jestem debiutantem jesli chodzi o ten format. To troche taki eksperyment ale tez mam tak jak Ty ze jak juz cos robie to angazuje sie maksymalnie wiec mam nadzieje ze tez nie dam ciala na samym starcie ;)

Edytowano przez Mikowal83
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czegos z tymi pickami nie rozumiem...jakie picki chcialbys w zamian?picki w tegorocznym i kolejnych rookiw dratach?

Zaraz podam swoj kolejny wybor w  drafcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybieram: JRUE HOLIDAY oraz MYLES TURNER

Następny wybiera: Mikowal83

Edytowano przez immortal_87PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Mikowal83 said:

Ja czegos z tymi pickami nie rozumiem...jakie picki chcialbys w zamian?picki w tegorocznym i kolejnych rookiw dratach?

Zaraz podam swoj kolejny wybor w  drafcie

Picki w tym drafcie... Ty bierzesz proponowaną przez mnie trójkę, a ja zamiast Ciebie wybieram przez trzy kolejne rundy...

@KosiHoops to kto teraz? Ja czy Ty?

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. To juz rozumiem. Nie wiedzialem ze picki w mini drafcie tez podlegaja handlowaniu-myslalem ze tylko picki w rookie draftach.

Wybieram: DEMAR DEROZAN

Nastepny wybiera: KosiHoops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, Mikowal83 said:

Ja czegos z tymi pickami nie rozumiem...jakie picki chcialbys w zamian?picki w tegorocznym i kolejnych rookiw dratach?

Zaraz podam swoj kolejny wybor w  drafcie

Picki w tym drafcie... Ty bierzesz proponowaną przez mnie trójkę, a ja zamiast Ciebie wybieram przez trzy kolejne rundy...

@KosiHoops to kto teraz? Ja czy Ty?

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie mogę jedynie zaproponować Batuma i Crowdera za dwa picki w minidrafcie lub DMC, Batuma i Crowdera za trzy picki i pick w przyszłorocznym drafcie rookies...

Myślę, że oferta jest chojna.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wymiane z kapitanem planeta:

Moj aktualny pick w 4 rundzie mini draftu za Hardaway+Lyles.

Kapitan Planeta powinien to zaraz potwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Mikowal83 napisał:

Ogłaszam wymiane z kapitanem planeta:

Moj aktualny pick w 4 rundzie mini draftu za Hardaway+Lyles.

Kapitan Planeta powinien to zaraz potwierdzic.

Potwierdzam. Do mnie z draftu trafia w takim razie Pascal Siakam.

Następny wybiera Immortal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam deal z Benon DMC + Crowder trafia do OKC Thunder w zamian za 3 picki (nowa nazwa) Bułek zgadzasz się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×