Skocz do zawartości
goozman

[2018/2019] Ogólny wątek organizacyjny

Polecane posty

Gram. Chyba.

W zeszłym roku Draft odbył się w dniu mojego powrotu z wakacji, co położyło mi kompletnie sezon (AutoPick w postaci Leonarda) i pomimo ogromnej walki włożonej w wyciągnięcie się z gówna ...spadłem do III ligi.

W tym roku również planuję urlop w okresie 7-14 października, więc proszę o przydzielenie mnie do ligi, gdzie draft odbędzie się w innym terminie. Nie chce mi się po raz drugi z rzędu walczyć o pietruszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ball Don't Lie grają

Edytowano przez Mazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 8/30/2018 at 12:47 PM, KRK said:

Zgloszenie:    Jail Blazers

Chcialbym dolaczyc do rozgrywek w nadchodzacym sezonie.

 

Quote

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy stary gracz zgłasza chęć dołączenia do rozgrywek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozpiski poszczególnych lig z poziomu III wrzuciłem w odpowiednie tematy. jak widzicie na ten moment udało się zgromadzić chętnych tylko na trzy dziesięcioosobowe ligi. docelowo oczywiście dążymy do standardowej 12-ki, więc zapisy nadal trwają - szukamy jeszcze 5 osób. @dyniuspóźniłeś się z potwierdzeniem ale jesteś pierwszy na liście rezerwowej - jeśli do momentu draftu pojawią się kolejni chętni to wskakujesz do gry, podobnie jeśli ktoś z potwierdzonych zrezygnuje. starałem się podzielić ligi sprawiedliwie wg dotychczasowych osiagnięć na sznurku i e-nba więc doświadczeni @barcalover i @mikrofalowka musieli być rozdzieleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×