Jump to content
goozman

[2018/2019] Ogólny wątek organizacyjny

Recommended Posts

Gram. Chyba.

W zeszłym roku Draft odbył się w dniu mojego powrotu z wakacji, co położyło mi kompletnie sezon (AutoPick w postaci Leonarda) i pomimo ogromnej walki włożonej w wyciągnięcie się z gówna ...spadłem do III ligi.

W tym roku również planuję urlop w okresie 7-14 października, więc proszę o przydzielenie mnie do ligi, gdzie draft odbędzie się w innym terminie. Nie chce mi się po raz drugi z rzędu walczyć o pietruszkę.

Ball Don't Lie grają

Edited by Mazi

On 8/30/2018 at 12:47 PM, KRK said:

Zgloszenie:    Jail Blazers

Chcialbym dolaczyc do rozgrywek w nadchodzacym sezonie.

3 godziny temu, host3234 napisał:

Do kiedy zbieramy zgłoszenia?

teoretycznie do 23.09. ale pewnie pojawią się standardowo jacyś spóźnialscy

rozpiski poszczególnych lig z poziomu III wrzuciłem w odpowiednie tematy. jak widzicie na ten moment udało się zgromadzić chętnych tylko na trzy dziesięcioosobowe ligi. docelowo oczywiście dążymy do standardowej 12-ki, więc zapisy nadal trwają - szukamy jeszcze 5 osób. @dyniuspóźniłeś się z potwierdzeniem ale jesteś pierwszy na liście rezerwowej - jeśli do momentu draftu pojawią się kolejni chętni to wskakujesz do gry, podobnie jeśli ktoś z potwierdzonych zrezygnuje. starałem się podzielić ligi sprawiedliwie wg dotychczasowych osiagnięć na sznurku i e-nba więc doświadczeni @barcalover i @mikrofalowka musieli być rozdzieleni :)

49 minut temu, tmac1_81 napisał:

chętny

sorka - masz długą historię zostawiania lig po draftach - nie takich graczy tutaj potrzebujemy