Skocz do zawartości
goozman

[2018/19] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Polecane posty

Hej, po przemyśleniu niestety muszę zrezygnować. Przy aktualnej ilości czasu nie ma po prostu możliwości, żeby poświęcić wystarczająco dużo uwagi takiemu formatowi jak h2h. Już końcówka zeszłego sezonu była słaba pod tym względem i nie chcę znów być nie w porządku w stosunku do reszty ligi :)

Także życzę Wam dobrej zabawy w tym sezonie i wielu emocji!

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej @goozman, może warto rozważyć powiększenie drugich lig do 17-20 zespołów? Na razie nie widać, by miało się uzbierać grubo ponad 40 ludzi do lig drugich i trzeciej. Co Wy na to?

Rok temu tak nie zrobiłem, bo trzecia liga zebrała się zbyt późno - może teraz warto pomyśleć o powiększeniu? Myślę, że zwiększoną konkurencję można "zrekompensować" brakiem spadków.

Dajcie znać, jeśli ktoś ma dobry argument przeciwko takiemu pomysłowi. Wg mnie to byłoby lepsze dla rozgrywek.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 2 lidze, więc mnie to też będzie dotyczyło, ale ja nie mam nic przeciwko temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, barcalover napisał:

Hej @goozman, może warto rozważyć powiększenie drugich lig do 17-20 zespołów? Na razie nie widać, by miało się uzbierać grubo ponad 40 ludzi do lig drugich i trzeciej. Co Wy na to?

zobaczymy jeszcze jak będzie z potwierdzeniami/nowymi zgłoszeniami w ciągu najbliższych 2 tygodni. liga musi mieć parzystą liczbę uczestników - więc jeśli nie 16 to 18 albo 20

ja bym był za pozostawieniem standardowego 16-osobowego składu - w takiej wielkości gramy od lat i każde powiększenie zniszczy nam dostępność graczy na FA i możliwości rotowania w sezonie a także wpłynie na porównywalność wyników między ligami (chociażby wg modelu mikrofalowki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wyznaczmy jakis termin zgloszen tak czy siak, co? Da nam to lepszy obraz calosci.

Argumentu z dostepnoscia graczy nie kupuje - tak jak w 12 zespolowej lidze sa dostepni FA, tak sa dostepni w 16 zespolowej i beda nawet w 20 zespolowej. Po prostu zmienia sie wartosc roznych graczy, ich minut i statystyk... nie bedzie tak, ze nie bedzie niczego do rotacji. Przeciez wiekszosc tutejszych graczy grywa w 20 zespolowych ligach i jakos ruch na FA wcale nie jest mniejszy.

Porownywalnosc wynikow miedzy ligami nie jest najwazniejsza - zwlaszcza, jesli jej kosztem 5-6 chetnych do gry trzeba by odrzucic.

Ale tak jak mowisz - zobaczmy jak z ludzmi bedzie do tych 2 tygodni.

Dzieki za odzew. W kontakcie.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bryz11 z powodu małej ilości zgłoszeń szanse na utworzenie 3 ligi są marne - więc trafiasz na listę rezerwową w razie wykruszeń w ligach 2ich, które prawdopodobnie rozszerzymy do 18 zespołów. każda następna zgłaszająca się osoba również musi się z tym liczyć, chyba że do 23.09 nastapi jakiś wyraźny przypływ nowych chętnych do gry i jednak powstanie 3 liga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mashi napisał:

Gram

jednak nie – nie gram, rezygnuję z budżetówki na rzecz sznura (wybaczcie zamieszanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam wszystkich oczekujacych ale mam dziś zapierdziel pozaforumowy i nie dam rady wrzucić pełnej koncepcji i rozpiski lig ale w skrócie - mamy 8 osób nieprzydzielonych i 32 osoby w ligach East + West, więc najsprawiedliwsze wydaje się podzielenie wszystkich na 3 ligi - w tej chwili dwie po 14 osób + jedna 12-osobowa. idealnie jakbyśmy znaleźli jeszcze dwóch chętnych i zagrali 3 x po 14, także zapisy ciagle otwarte. utrudnieniem jest fakt, że ligi E i W mają już ustalone daty draftów więc trzeba będzie przekonać kilka osób do przenosin ale nie takie problemy już rozwiązywaliśmy ;) tiery rozpiski dopiero jutro

  • Podoba mi się 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za opóźnienia ale miałem trochę pozaforumowego zamieszania w ostatnich dniach. jako że mamy nieduży, ale bardzo zdolny jakościowo narybek, stwierdziłem, że najlepiej byłoby zrobić 3 ligi na poziomie drugim po 14 osób każda z dwoma awansami do ekstraklasy z każdej (tylko finaliści). do tego celu brakuje nam jeszcze 2 chętnych ale jako że czas goni (to już niecałe 3 tyg, u guys) powstanie pełna zimnych, niczym pogoda za oknem skurwoli, liga NORTH. Jako że East i West już mają ustaloną datę draftu chciałem uniknąć całkowitego mieszania wszystkich managierów. punktem wyjścia było pozyskanie z każdej lig po jednym spadkowiczu z zeszłorocznych lig 1 - @Gerard z West sam się zgłosił, mam nadzieję, że @GRB, który piszczał że ma za małe FA i sam zaproponował układ 3 x 12 pójdzie na ten pomysł również. W West dodatkowo @pokor88 i @Regis nie pasowała data draftu. Proponowany skład póki co wygląda następujaco:

 

1. @GRB
2. @Gerard
3. @pokor88
4. @Regis
5. @Majchu
6. @jacobsman13
7. @barcalover
8. @Pafsen
9. @bryz11
10. @RonnieArtestics
11. @wooden
12. @LTM

nadal szukamy przynajmniej 2 chętnych ale jesli ktoś z North koniecznie chciałby zagrać w bardziej głebokiej lidze a osoby z West i East wolałby się sprawdzić w potencjalnej 12-osobówce (np. @Andrew23 i @rk18tw popierali pomysł 3 x 12) - dopuszczamy oczywiście transfery między ligami, szczególnie że w E + W jest to wręcz konieczne bo została tam nieparzysta liczba managos

 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×