Skocz do zawartości
goozman

[2018/19] H2H Budżetówka – wątek organizacyjny

Polecane posty

3 minuty temu, GRB napisał:

Dla mnie bombeczka. Zara wchodzę do ligi.

 

EDIT: Hej, ale ja już jestem w East. Mam stamtąd się usunąć? @barcalover @goozman

Komisz tamtej ligi Cie usunie, wiec w sumie nic nie musisz robic, tylko jeszcze w naszej ankiecie zaglosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, barcalover napisał:

Komisz tamtej ligi Cie usunie, wiec w sumie nic nie musisz robic, tylko jeszcze w naszej ankiecie zaglosowac.

OK, dzięks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, dziękuje za ogarnięcie ligi. Czekamy na komisarza,m link do ligi i wybieramy szybciutko daty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Majchu napisał:

Super, dziękuje za ogarnięcie ligi. Czekamy na komisarza,m link do ligi i wybieramy szybciutko daty !

Jest już wszystko. Nawet temat ligi założony na forum ;)

 

BTW, sam się już usunąłem z East.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Majchu napisał:

Super, dziękuje za ogarnięcie ligi. Czekamy na komisarza,m link do ligi i wybieramy szybciutko daty !

Sprawdz PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, barcalover napisał:

@goozman daj znac, czy nie namieszalem, zapraszajac żyras i Sylvinho do NORTH :D

bardzo dobrze!

@GRB skoro Ci nie pasuje transfer to daj znać, ja tylko sugerowałem Ci go ze względu na wcześniejsze komentarze. w tej chwili ligi sie wyrównały, ale będą 14-osobowe - rozumiem, że będzie Ci odpowiadała dostępność ludzików na FA? ;) podobna sprawa z @Gerard
chciałem po prostu żeby w każdej lidze 2-iej było po dwóch spadkowiczów z zeszłorocznej 1 ligi. @hermman89 jest komiszem w East więc go nie pytałem (ale jeśli chce - może przekazać lejce komuś innemu i przejść), jeśli przetransferować mógłby się ktoś z grupy @Andrew23; @mSala@marcelomattsoy to również proszę o  info

na razie mamy 15 osób w East i 13 w West - i tutaj musimy w pierwszej kolejności znaleźć jakieś transfery, najlepiej z grupy graczy zeszłorocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@goozman - mi nie pasowało zwiększenie liczby uczestników w lidze. Zmiana in minus lub zachowanie status quo jest ok. Co do transferów, to u mnie wszystko zależy od daty draftu, jaka zostanie wybrana ostatecznie. Bo przecież może być tak, że nie dam rady draftować w North, a wcześniej miałem 14 X, który był u mnie na 100% pewny. Ale już nie kombinujmy na razie. Zobaczymy, jaka data padnie w North. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że awans rok temu z III ligi nie miał żadnego znaczenia, bo i tak wszystkich przerzucono do II ligi? Na dodatek miało nie być III ligi z powodu braku graczy (więc zrozumiałe, ze ich się dokoptuje do II), ale jak się znaleźli, to i tak zrobiono kolejną II ligę? Słabo to wygląda, ale damy radę.

Edytowano przez devolaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że 3 II ligi nie przejdą gdyż przy 14 osobowej 1 lidze, gdzie z każdej z 2 awansuje 3 zespoły daje łącznie 9 awansów czyli z 1 ligi spadają zespoły które biły się w PO. Zgadzam się z @devolaj że to słabe rozwiązanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 1 lidze jest 16 zespołów, nie 14. Ale właśnie, ustalono już jak wyglądaja awanse w tym sezonie czy to dopiero przed nami?

Zgaduję, że w takim wypadku awans z II ligi będą miały 2 zespoły(co da awans 6 zespołów z II poziomu, czyli bez zmian), bo faktycznie jakby z 1 ligi mialo spadać więcej niż 50% to byłoby chyba niewłaściwe.

Edytowano przez devolaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z pierwszej nadal spadać będzie 6 zespołów, z drugich nadal będzie awansować równiez 6 (po dwóch finalistów z każdej ligi)

1 godzinę temu, devolaj napisał:

Dobrze rozumiem, że awans rok temu z III ligi nie miał żadnego znaczenia, bo i tak wszystkich przerzucono do II ligi? Na dodatek miało nie być III ligi z powodu braku graczy (więc zrozumiałe, ze ich się dokoptuje do II), ale jak się znaleźli, to i tak zrobiono kolejną II ligę? Słabo to wygląda, ale damy radę.

może zacznij organizować drzewkowe rozgrywki to coś zrozumiesz, bo póki co pitolisz jak potłuczony. sporo ludzi porezygnowało, chętnych było niewielu, ale za to klasowych graczy, którzy poziomem przerastają 2 ligę i co, miałem ich na siłę wciskać w 10-osobowej 3 lidze?? chyba sraka Cie obleciała w sprawie awansu :)

  • Nie do przyjęcia! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem jedynie swoje zdanie, zrobiłem to nieagresywnie, więc po co te epitety, pisanie o jakiejś srace? Mógłbym kilka rzeczy merytorycznie skontrować, pokazać dlaczego to rozwiązanie nie jest jednoznaczne do oceny, ale nie będę tego kontynuował. Zresztą moim celem nie było przekonywać nikogo do zmian. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok w 1 lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, goozman napisał:

z pierwszej nadal spadać będzie 6 zespołów, z drugich nadal będzie awansować równiez 6 (po dwóch finalistów z każdej ligi)

może zacznij organizować drzewkowe rozgrywki to coś zrozumiesz, bo póki co pitolisz jak potłuczony. sporo ludzi porezygnowało, chętnych było niewielu, ale za to klasowych graczy, którzy poziomem przerastają 2 ligę i co, miałem ich na siłę wciskać w 10-osobowej 3 lidze?? chyba sraka Cie obleciała w sprawie awansu :)

 

Classy

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam już cierpliwości i trochę siły do tego typu wrzutek. w tej chwili ciągnę organizację drzewka H2h, drzewka budżetowego i keepera roto. oprócz dużej ilości przeznaczonego na to czasu i całkiem niezłej porcji nerwów naprawdę nie ma z tego żadnych profitów

zatem zanim kotlet czy ktoś inny zacznie swoje mocno egocentryczne filozofie wykładać, niech się troszkę zastanowi ile niewidocznej roboty w tle ktoś tutaj wykonuje, żeby jak najwięcej osób było zadowolonych

a ta robota jest do wzięcia 4real.. chętni jakoś się drzwiami i oknami nie pchają bo każdy ma rodzinę, dzieci, szkołę, pracę, obowiązki. ja natomiast sram czasem i uwielbiam nastawiac policzka malkontentom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×