Skocz do zawartości
goozman

1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

Polecane posty

1 rzutem przegrałem parę, kurła. Jednym rzutem. Bo mi się o bloki zachciało walczyć i o 6-3, zamiast pilnować zwycięstwa w parze. Nic bym nie zrobił, to bym wygrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo porażki zmaksymalizowałem wynik :D

W niedzielę liczyłem że jest szansa wygrać FG dlatego odpuściłem Ennisa licząc że sam WCS utrzyma zbiórki

Edytowano przez josip10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 2 KOLEJKI
GIf2cLw.png
 

Po pierwszych 2 tygodniach widać, że zespół Matysa to nie jest jednak jakieś Byle Co. Już w 1 kolejce ten team osiągnął bardzo dobry wynik 82 punktów, który został w tym tygodniu poprawiony o kolejne 8 oczek. Mało tego, Byle Co w ostatnich 7 dniach prezentowali się na tyle dobrze, że nikt z pozostałych graczy nie dałby rady wygrać z matysem w tym tygodniu.

Na 2 miejscu mała niespodzianka - NEVERWINS @pumeks zaliczają awans o 12 pozycji w górę względem ostatniej kolejki i zaliczają sporą wygraną 5-2 w parze ligowej z Alaa Abdelnaby. Dowodem na to, że NEVERWINS osiągnęli świetny wynik w ostatnich 7 dniach niech świadczy fakt, że w tym tygodniu przegraliby tylko z Byle Co. Cała reszta nie miałaby szans z ekipą pumeksa.

W przypadku 3 zespołu tygodnia - bulls2006pch24 @bulls2006 też należy powiedzieć o sporym postępie na przestrzeni ostatnich 7 dni. Marne to jednak pocieszenie dla nich, gdyż tak jak w tamtej kolejce przegrali swoją parę z BukkakeB 4-5. Pocieszeniem dla nich może być fakt, że gdyby grali z drużyną goozmana tydzień wcześniej to wynik byłby jeszcze gorszy (2-7). W ogóle każdy kto grał/będzie grać przeciwko BukkakeB @goozman może mieć bardzo ciężko o dobry wynik. Ekipa goozmana zaliczyła drugi świetny tydzień z rzędu i patrząc na wyniki osiągane w symulacji jest to obecnie po Byle Co najlepszy zespół w lidze.

Do czołówki ligowej można zaliczyć też Milwaukee Badgers i Red Panthers @Dig, którzy byli odpowiednio 5 i 6 siłą tygodnia. W przeciwieństwie do Diga kończę ten tydzień z nieco odmiennym nastrojem, choć akurat porażka z takim Byle Co w tym tygodniu nie powinna uchodzić za jakąś wielką ujmę. Może w następnej kolejce gdzie mierze się z Pogromcami Donków @szogo uda się osiągnąć fajny rezultat. Może być o to łatwo, jeśli szogo nie poprawi swojej dyspozycji, gdyż po raz drugi z rzędu znalazł się w bottom2 tygodnia.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 2 KOLEJKI
EKTM4rM.png

 

PLUSY KOLEJKI:

Byle Co @matys - Na ten moment drużyna matysa wygląda na najbardziej zbilansowaną drużynę w stawce. W 1 kolejce znaleźli się w najgorszej piątce w kategoriach STL i TO, zaś w tej w obu tych statystykach byli już w top5. Co prawda to tylko pierwsze 2 tygodnie rozgrywek i to wszystko może runąć jak domek z kart, jednak prawda jest taka, że obecnie wyglądają na drużynę bez większych wad. Świetnie zapowiada się najbliższa kolejka gdzie będą mierzyć się z NEVERWINS, czyli jedyną drużyną która dotrzymywała im tempa w tej kolejce.


MINUSY KOLEJKI:

Pogromcy Donków @szogo - Ten sezon dosyć słabo zaczęły 2 zespoły - Pogromcy Donków i jordan20(j.sprawka), jednak o ile w przypadku jordana można zanotować progres w porównaniu do 1 kolejki, to o tyle w przypadku zespołu szogo nie można na razie nic dobrego powiedzieć. Co prawda w 1 tygodniu brakowało Westbrooka, w drugim krótką pauze zanotował Booker, jednak nie jest to jedyne wytłumaczenie słabszej dyspozycji zespołu. Zmiany są potrzebne i to szybko bo w najbliższych 3 kolejkach mierzą się z Milwaukee Badgers, NEVERWINS i Red Panthers - czyli drużynami które rozpoczęły sezon na dosyć dobrym poziomie.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (symulacje)
Q9od9Mm.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (yahoo)
a0GQZx4.png

Edytowano przez mikrofalowka
  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawach kodu, to moim kodem jest jedna trójka do przodu! I do tego jeszcze rymuję jak Walt Frazier na meczach Knicksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Washko za zacięta rywalizację! Było blisko w większości kategorii. Liczyłem, że wyciągnę ten pojedynek na 5:4 ale 7:2 się nie spodziewałem.

Wczoraj dosłownie o minutę wyprzedziłeś mnie z pobraniem Cunninghama, musiałem się zadowolić Diengiem i dzięki temu zbiórki na moją korzyść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 3 KOLEJKI
engPdsI.png

Gdyby @jordan20 był zwierzęciem, prawdopodobnie byłby kangurem. W ciągu zaledwie 14 dni odbił się z samego dna na szczyt ligi. Imponujący skok, nie ma co. Jordan20(j.sprawka) zostali niespodziewanym najlepszym zespołem 3 tygodnia rozgrywek. Zaskakujące jak się popatrzy na ich wyniki z pierwszych 2 kolejek, gdzie byli najsłabszym zespołem w stawce. Oj, szybko jordan20 stara się zapomnieć o tym koszmarnym 0-9, a jeśli jego drużyna będzie osiągać takie wyniki jak w ostatnich 7 dniach to bardzo szybko mogą osiągnąć dodatni bilans w tabeli ligowej.

W cieniu jordan20(j.sprawka) znalazła się moja drużyna - Milwaukee Badgers. To dosyć ciekawy wynik jeśli się popatrzy ile wciąż niedostępnych graczy mam w drużynie. Will Barton, Lauri Markkanen i Bogdan Bogdanovic nie zapunktowali nic w tej kolejce i tak udało się osiągnąć bardzo dobre rezultaty. Wygrana 7-1 równie cieszy po tym nieszczęsnym 3-6 w poprzedniej kolejce. Na ten moment razem z Byle Co @matys , (którzy notabene znów zanotowali bardzo dobry tydzień) rządzimy na początku rozgrywek.

Ostatnie miejsce na podium w tym tygodniu zajął zespół NEVERWINS @pumeks, którzy potwierdzili że forma z 2 kolejki to nie był przypadek i są obecnie silnym zespołem. Inne zdanie na temat tego "silnego zespołu" ma pewnie wspomniany już team matysa, czyli Byle Co. Przed tą kolejką właśnie pojedynek tych dwóch jegomości zapowiadał się najciekawiej i faktycznie tak było. Niestety, ktoś musiał obejść się smakiem i dziś padło na pumeksa. Muszę jednak powtórzyć to co pisałem w poprzednim podsumowaniu. Przegrywanie z Byle Co nie jest i nie powinno być ujmą na honorze, bo jest to obecnie najlepsza ekipa w lidze.

Wśród innych ciekawych wydarzeń jest kolejna solidna, aczkolwiek nie rzucająca jakoś wybitnie na kolana postawa BukkakeB @goozman. Co prawda dziś przegrali swoją parę z FC Turlaj, jednak patrząc na wyniki osiągane w symulacjach jest to 3 siła tej ligi. Na razie jednak ich wyniki są stabilne (jedyna drużyna razem z Byle Co i Milwaukee Badgers, która jeszcze nie wypadła poza top8 w żadnym tygodniu), dlatego ta porażka nie powinna ich specjalnie załamywać.

O dziwo, oprócz Byle Co, jedyną drużyną która wciąż nie przegrała żadnej pary ligowej jest Red Panthers @Dig. Tak! Napisałem "o dziwo", gdyż z drużyny która w 1 kolejce wygrywała swoją parę 9-0 nie została już wiele. W tej kolejce wynik ekipy Diga wyglądał naprawdę mizernie i gdyby nie to, że mierzyli się w tym tygodniu z Alaa Abdelnaby BC @josip10, którzy od początku sezonu spisują się bardzo przeciętnie, to prawdopodobnie doznali by pierwszej porażki ligowej. Przy takiej dyspozycji porażka jednak może przyjść bardzo szybko, bo w 4 kolejce mierzą się na Byle Co. Czyli mamy nasz odpowiednik spotkania Raptors vs Bucks, gdzie w bezpośrednim pojedynku mierzyć się ze sobą będą ostatnie niepokonane zespoły w lidze.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 3 KOLEJKI
xB5VJN7.png

 

PLUSY KOLEJKI:

jordan20(j.sprawka) @jordan20 - W poprzedniej kolejce nie wymieniłem ich w minusach kolejki, bo można było zauważyć mały postęp w stosunku do 1 tygodnia rozgrywek. To co jednak zrobili w ostatnich 7 dniach zasługuje na słowa uznania. Awans o 37 punktów względem ostatniej kolejki i aż 63 punkty względem pierwszej kolejki. W historii 1 ligi tylko raz zanotowano większy progres w punktach na przestrzeni 2 tygodni (Trefl Sopot w sezonie 15/16 - 68 pkt). Dzięki tej dobrej dyspozycji udało im się drugi raz z rzędu wygrać w parze ligowej. Nie wiem jak długo uda im się utrzymać taką dyspozycję, ale dziś mogą w końcu patrzeć na najbliższą przyszłość z uśmiechem na twarzy.

MINUSY KOLEJKI:

bejbogilki @killer7 - Pierwsze 2 kolejki sugerowały, że bejbogilki to zespół środka tabeli, jednak minione 7 dni mocno podważyły tą tezę. Różnica między bejbogilkami a resztą stawki w tej kolejce była olbrzymia. 15 zespół tygodnia - Ważki Wrocław H2H (który przecież ma poważne problemy z kontuzjami na pozycji centra, gdzie jedyni zdrowi na tej pozycji to fatalny Saric i Plumlee) miał nad ekipą killera 17 pkt przewagi. Szybkie wyjście z tego "kryzysu" będzie w mojej opinii dosyć ważne bo w najbliższych 2 kolejkach mierzyć się będą z 2 ekipami, które mają swoje problemy na starcie rozgrywek, czyli Tottenham Cavaliers i Ważki Wrocław H2H. Jeśli w starciach z nimi bejbogilki również potracą punkty, wtedy mogą mieć ciężko w dalszych etapach sezonu.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (symulacje)
htGBtjG.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (yahoo)
iwzHHVo.png

 

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje gwiazdy Kawhi i Butler w ostatniej chwili postanowili nie zagrać u w ten sposób załatwili mi przegraną.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji faktu, że jestem zdegustowany swoim początkowym terminarzem i związanym z nim poziomem trudności, to wklejam zestawienie oparte na tabelkach mikrofalówki, ale uzupełnione o punkty zdobyte również przez rywali w każdym z matchupów.

CZQKSbh.jpg

Oczywiście na razie za wcześnie na jakieś zdecydowane wnioski w odniesieniu do ilości zdobytych punktów w tabeli ligowej bo jeden udany/nieudany tydzień jeszcze za dużo waży, ale tak na szybko:

Szczęściarze (sprzyjający terminarz)

1. TheSugarTeam

2. Red Panthers / Chicken Team

3. Ballmovement Purists

 

Pechowcy (trudny terminarz)

1. Byle Co

2. BukkakeB / NEVERWINS

3. Tottenham Cavaliers / Alaa Abdelnaby BC

 

Red Alert (słabe miejsce w tabeli mimo sprzyjającego terminarza)

1. bulls2006pch24

2. Wazki Wroclaw H2H / jordan20(j.sprawka) / bejbogilki

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę opcji edycji posta powyżej więc tu tylko wyjaśnię metodologię.

Odnosiłem zdobycze i straty punktowe w symulacji do rzeczywistych wyników. Średni bilans punktów straconych po trzech kolejkach to około 200.

Grupa szczęściarzy to ci, których rywale zdobyli stosunkowo niewiele punktów co przełożyło się na ponadprzeciętny bilans zwycięstw. TheSugarTeam czy Purists powinni mieć wynik około 50%, wynik Panter i Chickenów jest zawyżony dzięki słabszej dyspozycji rywali.

Pechowcy odwrotnie. Najtrudniej miał Tottenham, ale ich własny wynik był na tyle słaby, że wśród pechowców nie są najwyżej (podobnie AABC). Z kolei Byle Co, Bukkake i NEVERWINS powinni być w top4 razem z Badgersami, ale nie pozwolili na to rywale.

Red Alert to oznaczenie kłopotów. Bullsi mimo sprzyjającego terminarza sami nie zagrali dobrze, a do tego jeszcze zanotowali straty w tabeli więc tu może być spory problem gdy rywale będą mieli lepsze tygodnie. Trzy pozostałe zespoły w tej kategorii mają spore straty w tabeli, które nie wynikły z trudności terminarza, tylko z ich słabszej dyspozycji.

Edytowano przez matys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałem że dzierżę jakiś rekord  ? Ale dobry pomysł z rekordami, u nas w 2 lidze El-Maniaque rządzi i dzieli, 113 w 2 tygodniu, 39  w następnym ? Najciekawsze że on wykonał drogę od zera do bohatera i z powrotem. Takie rzeczy tylko w East!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 4 KOLEJKI
ot0fSWG.png

Zgrzeszyłem bracia i siostry. 7 dni temu nie zauważyłem, że Red Panthers @Dig nie wystawił w ostatnim dniu całego swojego składu i przez to wyniki tej drużyny nie wyglądały za dobrze w symulacjach. Pisałem wtedy, ze wyglądają mizernie i będzie im ciężko z Byle Co. Głupi ja! Dig lekko zirytowany i zmotywowany do tego by pokazać potencjał swojej drużyny zdominował rozgrywki w tej kolejce.

Red Panthers zanotowali jeszcze lepsze wyniki w symulacji w tej kolejce niż w tej pierwszej gdzie wygrali 9-0. Teraz jednak mierzyli się na najsilniejszy zespół ligi - Byle Co, więc wynik nie mógł być już aż tak okazały. Co by jednak nie mówić udało im się wygrać 6-3 i zostali ostatnią drużyną w lidze, która wciąż nie zanotowała porażki w lidze.

Wiemy więc kto był najlepszy w ostatnich 7 dniach, ale jak wyglądała sytuacja za plecami Red Panthers? I tutaj zaczynają się ciekawe historie bo Milwaukee Badgers zanotowali katastrofalny tydzień,  NEVERWINS @pumeks wrócili (chwilowo?) do swojej formy z 1 kolejki, a Byle Co @matys po raz pierwszy w sezonie wypadł poza Top5 tygodnia. W czołówce zrobiło się tyle wolnej przestrzeni co nad lotniskiem w Radomiu i ktoś musiał to wykorzystać.

No i wykorzystały to zespoły, które w poprzednich kolejkach albo notowały słabe lub co najwyżej przeciętne wyniki w symulacjach.  Jedynym wyjątkiem może być jordan20(jsprawka) @jordan20, który w poprzednim tygodniu również wyglądał wybornie. Pozostali członkowie top5, to jednak spore niespodzianki.

Pierwszy z nich to bejbogilki @killer7. W poprzedniej kolejce nawet wspomniałem o nim w "minusach kolejki". Ich dyspozycja może być szokiem, bo przecież do czasu tej kolejki byli jedynym zespołem wraz z Pogromcami Donków, Tottenham Cavaliers i Alaa Abdelnaby BC, dla których bycie w top7 tygodnia było nieosiągalne. A propo Alaa Abdelnaby BC @josip10 - to oni również znaleźli się w top5 tego tygodnia. Do tego czasu notowali średnio 60pkt w symulacji, dlatego ich dzisiejsze 80 pkt należy uznać za 2 największą niespodziankę "in plus". Trzecim miłym zaskoczeniem tego tygodnia to dyspozycja TheSugarTeam @Wuzer. W przeciwieństwie jednak do dwóch wyżej wymienionych teamów, TheSugarTeam zanotowali już jeden dobry tydzień (w 1 kolejce również uzyskali 81 pkt), niemniej ostatnie wyniki sugerowały, że to bardziej zespół drugiej połówki ligi. 

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 4 KOLEJKI
gPeWDoB.png

 

PLUSY KOLEJKI:

bejbogilki @killer7 - Tydzień temu pisałem o sporym postępie jordan20(j.sprawka) na przestrzeni 2 kolejek, jednak bejbogilki wnieśli słowo "progres" na wyższy poziom. Drużyna killera7 walnęła 51 pkt więcej niż w poprzedniej kolejce! Od czasu The Lego z tamtego sezonu (w jednej kolejce udało mu się zdobyć 59 pkt więcej niż w poprzedniej), nie zanotowano takiego postępu w tej lidze. Jeśli utrzymają taką formę przez najbliższy tydzeiń to ich pojedynek z jordanem20 w 6 kolejce będzie się zapowiadał jak dotąd na jedno z najciekawszych wydarzeń tego sezonu.

MINUSY KOLEJKI:

Milwaukee Badgers - To musiało prędzej czy później się stać. Mimo sporych kontuzji udawało się w pierwszych 3 kolejkach notować nadzwyczaj dobre rezultaty, jednak szczęście w końcu mnie opuściło i zakończyłem 4 tydzień rozgrywek na 15 miejscu. O tyle dobrze, że udało się przegrać zaledwie 4-5 (i to z nie najgorzej prezentującym się BukkakeB), bo w paru pojedynkach dostałbym łomot 1-8. 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (symulacje)
Qr9SnpS.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (yahoo)
3YLK6Su.png

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten mój wynik w tym tygodniu, bo wykonałem tylko dwa pobrania (trzecie było już na nowy tydzień), do tego Rudy cały tydzień kontuzja i ciągle u mnie w składzie jest grający piach Rondae. Pewno przy większej rotacji bym przegrał straty i jeszcze w FT% nie wiadomo jakby się skończyło, ale bym mógł wygrać trójki i blisko by było w punktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wynik nie powala ale grałem jak dotąd z 1,3,5 i 6 zespołem w klasyfikacji. Najgorszy wynik to chyba 2-5. Z Pantherami przegrałem w ostatni dzień, bo poszedłem spać i nie zauważyłem, że przeciwnik poszedł w utrzymanie TO. Myślę że mój czas jeszcze nadejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, josip10 napisał:

Mój wynik nie powala ale grałem jak dotąd z 1,3,5 i 6 zespołem w klasyfikacji. Najgorszy wynik to chyba 2-5. Z Pantherami przegrałem w ostatni dzień, bo poszedłem spać i nie zauważyłem, że przeciwnik poszedł w utrzymanie TO. Myślę że mój czas jeszcze nadejdzie :)

To wszystko znajdzie się w jutrzejszym rankingu pechowców sezonu. Wzbogaconym w tym tygodniu o solidne bluzgi na temat moich rywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób takie symulacje jak mikrofala i chętnie będę sypał analizami jak z rękawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogło być gorzej ale w tej kolejce liczyła się tylko wygrana 4-5 punktami.

Udało się rzutem na taśmę. Mimo maruderów Butlera i Kawhi :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora na tabelkę szczęściarzy/pechowców po 4 kolejkach rozgrywek:

B2KOOGu.jpg

 

Noszkurwamać ile można trafiać na wymiataczy? Moi rywale zdobyli łącznie więcej punktów w meczach przeciwko mnie niż jakikolwiek (!) zespół ligi. Tylko rywale Tottenhamu jeszcze nadal są silniejsi, ale różnica się zmniejsza w oczach. Do tego pogrzebałem już LeVerta i dodatkowo zostałem zrobinsonowany przez gościa, którego sam w tym celu draftowałem :) Będzie ciężko.

Ale dość autopromocji. Pechowo jest również w ekipie pod patronatem Abdelnabiego, najlepszy tydzień zdał się na nic, bo rywal odpalił równie dobrze (dzięki czemu poprawił swoje notowania w rankingu). Nadal szczęśliwą passę kontynuuje zespół Chicken Team i to oni awansowali na 1 miejsce w rankingu farciarzy. Do tego zestawienia awansuje z kolei zespół Milwaukee Badgers, gdyż porażka ledwie 4-5 i ciągle dodatni bilans przy bardzo słabej symulacji na pewno mogą cieszyć prezesa.

Czerwony alarm u Pogromców Donków po ubiegłotygodniowej masakrze mówi sam za siebie. Que pasa, amigo? Nawarstwiają się problemy w zespole jordana, dobra postawa w tym tygodniu nie przełożyła się na wynik, mimo niezbyt silnego rywala. Brak poprawy również u bullsów. Tottenham jest na granicy, kolejny podobny tydzień i dołączy do tego grona.

 

Szczęściarze (sprzyjający terminarz)

1. Chicken Team

2. Milwaukee Badgers

3. TheSugarTeam

 

Pechowcy (trudny terminarz)

1. Byle Co

2. Alaa Abdelnaby BC

3. Tottenham Cavaliers

 

Red Alert (słabe miejsce w tabeli mimo sprzyjającego terminarza)

1. Pogromcy Donków

2. bulls2006pch24

3. jordan20(j.sprawka)

  • Podoba mi się 2
  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ućkło mi, że również Bukkake jest na 3 miejscu na liście pechowców więc niniejszym dodaję bo nadal nie mogę edytować postów z tabelkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2018 o 22:48, matys napisał:

Zrób takie symulacje jak mikrofala i chętnie będę sypał analizami jak z rękawa :D

Ja mam tylko żółty pas w excella a Mikrofala to Bruce Lee tabelek :D 

  • Podoba mi się 2
  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×