Skocz do zawartości
goozman

1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

Polecane posty

PODSUMOWANIE 8 KOLEJKI
aXfNOjw.png

W zasadzie mogę zacząć podsumowanie tą samą myślą co w ostatnich paru publikacjach. W tej lidze nie da się nikogo pochwalić bo jeśli już ktoś łapie formę i wspominam o tym w opisie, to w następnych dniach notuje słabsze dni. Z kolei tych o których powoli zapominamy wyskakują ni stąd ni zowąd z takimi wynikami jak ten z minionej kolejki.

ByleCo @matys był przez pierwsze 4 kolejki najbardziej zachwalanym zespołem ligi. Potem nadeszła jednak przeciętna 5 kolejka i katastrofalna 6. W miejsce drużyny matysa wskoczyli nowi ludzie, a o zespole ByleCo zapomnieliśmy. Nie zwróciliśmy uwagi na lepszy wynik w 7 kolejce (choć była to nadal forma daleko od tej z początku sezonu), jednak w tej kolejce obok ekipy matysa nie możemy przejść już obojętnie. ByleCo zanotowali swój zdecydowanie najlepszy tydzień w sezonie osiągając swój season-high w 4 kategoriach (FT%, 3PTM, PTS, STL).

Jak dobrze móc w końcu coś napisać dobrego o swoim zespole. Po wielkich problemach w listopadzie udało się mojemu Milwaukee Badgers, wrócić do czubu tabeli. Pomiędzy 4 a 7 kolejką wyniki mojego zespołu były tak słabe, że jedynie Pogromcy Donków i Ważki Wrocław H2H zdobyły mniej pkt w symulacjach. Tak jak matysowi, tak i mnie w tym tygodniu udało się w 4 statystykach poprawić swoje season-high (PTS, REB, AST i BLK).

Trzeci zespół tygodnia - Red Panthers @Dig, również może mówić o powrocie do starej formy. Co prawda nie jest to na taką skalę jak w przypadku pierwszej dwójki, jednak w 6 i 7 kolejce Pantery zanotowały swoje pierwsze porażki w parach ligowych (i to dosyć bolesne 2-7 i 3-6). Z tego powodu 91 pkt w symulacji, powrót na podium podsumowania po 3 kolejkach absencji oraz wygrana7-1 przeciwko bulls2006pch24 @bulls2006 (którzy już tradycyjnie po świetnym tygodniu notują fatalne wyniki) to  progres, który może cieszyć, bo przecież Red Panthers wciąż są bez Oladipo.

Powyższa trójka była o półkę wyżej niż pozostali gracze, jednak myślę, że warto wspomnieć jeszcze o paru zespołach. O FC Turlaj @chilu91 chyba nie ma co wspominać, bo obecność obrońców tytułu w górnej tabeli to już tradycja. Wspomnieć za to można o Alaa Abdelnaby BC @josip10, bo o nich wiele nie pisałem. Co prawda było o nich nie co głośniej w 4 i przede wszystkim 5 kolejce kiedy zajęli odpowiednio 5 i 1 miejsce w symulacji, jednak potem wrócili do swojej standardowej dyspozycji kończąc symulacje w okolicach 10-12 miejsca. Jeśli wierzyć w prawo serii, to poprawa formy tej drużyny może sugerować zapowiedź świetnego przyszłego tygodnia.

A propo prawa serii. Już w jednym z opisów opisałem NEVERWINS @pumeks jako dziwny zespół. Patrząc jednak na to, jak to postępuje to utwierdzam się w przekonaniu, że to może być jeden z dziwniejszych zespołów w historii tej ligi. Dotychczasowy sezon NEVERWINS wygląda następująco - słabiutke wyniki w jednym tygodniu, kapitalne/bardzo dobre rezultaty w pozostałych 2 tygodniach. I tak w koło macieju. Dowody? Proszę bardzo! W 1, 4 i 7 kolejce NEVERWINS zajmowali odpowiednio 14, 14 i 13 miejsce w symulacji. W pozostałych tygodniach czyli 2, 3, 5 i 6 kolejce kończyli na podium. Co prawda w tej kolejce top3 pumeks nie osiągnął, ale bycie 5 siłą tygodnia można zaliczyć pod udany tydzień. Teraz jednak najlepsze. W tych 5 udanych (pod względem symulacji) kolejkach NEVERWINS wygrali tylko 2 na 5 par ligowych (z bilansem 24-19-1). W tych słabych tygodniach za to udało się osiągnąć nawet przyzwoity bilans .500 (13-13-1)

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 8 KOLEJKI
7U860p9.png

 

PLUSY KOLEJKI:

ByleCo @matys - Ważny powrót do czołówki. Po tych przeciętnych/słabych 3 tygodniach ich pozycja ligowa zaczęła wyglądać nieciekawie. Dzięki pokaźnej wygranej 7-1 zbudowali bufor bezpieczeństwa nad 9 miejscem w lidze. 99 pkt zdobyte w symulacji to ogółem czwarty przypadek w tym sezonie gdzie ktoś zdobywa 95+ pkt w symulacji. Podaje tą statystykę nie przez przypadek, gdyż w poprzednich 3 sytuacjach każdy zespół, który osiągał tak wysoki wynik w następnej kolejce notował zjazd o ponad 40pkt. Zobaczymy jak sobie poradzi z tym matys.

MINUSY KOLEJKI:

bulls2006pch24 @bulls2006 - Zachwalałem ich poprzedni tydzień, gdzie znaleźli się jedynie w cieniu nieosiągalnego w tamtym czasie BukkakeB. Wierzyłem, że może bulls2006 w końcu przełamie złą passę. Nie liczyłem co prawda na poprawę lub osiągnięcie podobnego wyniku w tym tygodniu, ale sądziłem że chociaż zagoszczą w środku tabeli. Niestety bulls2006pch24 znów punktowali katastrofalnie i wręcz poprawili swój season-low w symulacji. Wkrótce wraca Cousins, ale jeśli dalej to będzie tak wyglądać, to chyba na dłuższą metę nie da to tak wiele.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (symulacje)
ZEzqui7.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (yahoo)
cYMsDFg.png

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby średnio, niby słabo, ale 6 miejsce jest i to cieszy, bo połowa składu z "wysypiska" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowa porażka, bo z takim terminarzem nic więcej nie dało się zrobić, no może jedynie szkoda przegranej w stealach. Z całego mojego składu jedynie Porter miał grać 4 mecze, ale już w pierwszym meczu nabawił się kontuzji i tyle go widziano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 9 KOLEJKI
dKi7e8r.png

Dokładnie 7 dni temu popełniłem taki wpis w kontekście Alaa Abdelnaby BC @josip10: "Jeśli wierzyć w prawo serii, to poprawa formy tej drużyny może sugerować zapowiedź świetnego przyszłego tygodnia." Mówcie mi Nostradamus.

Josip10 dziękuje zarówno Tobie jak i Twojemu zespołowi za to, że pomogliście chociaż raz trafnie przewidzieć przyszłość, gdyż już traciłem jakikolwiek sens w pisaniu swoich przewidywań na najbliższą kolejkę. Zaskakujący jest fakt, że w minionych 7 dniach poza wymienionym zespołem Alaa ciężko wyróżnić inne zespoły, gdyż poziom niemal wszystkich pozostałych drużyn był podobny. Wystarczy powiedzieć, że pomiędzy 2 a 12 zespołem jest zaledwie 11 pkt różnicy w symulacji. W pozostałych podsumowaniach ani raz różnica punktowa między 2 a 12 zespołem nie była mniejsza niż 28.

Wybaczcie więc i z tej gromady 11 ekip wybiorę sobie tylko kilka do dzisiejszego opisu a zacznę (ot, tak przewrotnie) od ... zespołu z poza tej grupy czyli FC Turlaj @chilu91. Tak rozumiem, te krzyki niezadowolenia, ale pozwólcie mi się wytłumaczyć. FC Turlaj był 13 zespołem tygodnia, jednak wymieniam ich by wspomnieć o 1 rzeczy. 1 - FC Turlaj do tamtej kolejki byli ostatnim zespołem, który nie wypadł poza top10 w żadnym tygodniu - tej kolejki się to skończyło. Dobra zostawmy chilu91 i przejdźmy do tej zbieraniny na miejscach 2-12.

2 wynik w symulacji uzyskał zespół TheSugarTeam @WuzerDo mych uszu docierają wasze podśmiechujki. Gdzie nie gdzie słychać tekst "ale jaja". No ale właśnie nie do końca to są jaja. Wuzer chyba jest wielkim fanem lunaparków i to takich gdzie rollercoastery są wielkości dubajskich wieżowców, gdyż ich wyniki na przestrzeni całego sezonu przypominają tego typu kolejkę. TheSugarTeam byli już w tym sezonie 4 razy w Top3, 3 razy w Bottom3 i 2 razy w środku tabeli. Niby w 2 ostatnich tygodniach punktowali katastrofalnie, ale gdzieś tam z tyłu głowy można było przypuszczać, że team Wuzera stać na coś w stylu tych 77 pkt z tej kolejki.

Kolejnym zespołem, który chciałbym wyróżnić jest jordan20(j.sprawka) @jordan20. Już słyszę głosy "Zaraz mikro, co ty pierdzielisz? 11 miejsce zasługuje na jakąkolwiek wzmiankę?". A no tak moi mili. Według mnie zasługują ze względu na 1 fakt. W tajemnicy przed światem w zaciszu swojego excela wprowadziłem kolejną bzdete dzięki której jeszcze dłużej mogę paplać o wszelakich statystykach. W tym tygodniu oprócz punktowania w 9 kategoriach pobrałem też liczbę wykorzystanych slotów i np. w tym tygodniu patrząc na średnią zdobywaną przez 1 zawodnika, to jordan20 był najlepszym zespołem tygodnia i to z wyraźną przewagą nad drugim w tym względzie Chicken Team. 

Teraz czas na 12 zespół - Pogromcy Donków @szogo. I znów Was słyszę "No nie, teraz to już całkiem mu odbiło. Niech się skupi na kimś lepszym niż na 12 zespole tygodnia". Ty... W sumie macie rację. Idziemy dalej.

Heh. Patrzcie kto był 3 zespołem tygodnia. "Odpuść sobie" - tym razem słyszę już tylko jednego z Was - to NEVERWINS @pumeks. No nie dziwne. Pumeks po raz drugi z rzędu jest w top5 tygodnia i po raz drugi przegrywa swoją parę. Tym razem przegrał na moje Milwaukee Badgers, na których w końcu spoglądam z dumą ze załzawionymi oczami i z trzęsącą się wargą, która aż chce wykrzyczeć słowa "O taki zespół draftowałem".

Chyba skończyła mi się wena na pisanie tekstów. Chyba czas kończyć. "Ani mi się waż. Nie po to tyle walczyłem z przeciwnościami losu, by teraz nie dostać pochwał z twych ust". To już nikt z Was nie krzyczy. To znaczy, już sam nie wiem. Może i krzyczy, a może to tylko głos w mojej głowie. Chociaż może jednak to ktoś z Was i dobrze wiemy kto. To @Ledley - prezes niezbyt uznanej, ale dobrze prosperującej w ostatnim czasie firmy o nazwie Tottenham Cavaliers. 8 kolejek tułania się po dolnych rejonach tabeli poszło (być może chwilowo) w niepamięć. Totki znaleźli się w top5 tygodnia, przez co jedynym zespołem w lidze, który wciąż nie był choć raz w najlepszej piątce to Ważki Wrocław H2H. Wracając do Tottenhamu, to na razie nie jest to zespół, który można chwalić, ale ostatnie 3 tygodnie i przede wszystkim ta 9 kolejka jest dowodem na to, że pomału bo pomału, ale coś zaczyna się zmieniać. Spróbuję zrobić to co w poprzednim tygodniu i walnę jakiś swój randomowy tekst, który okaże się prawdą objawioną jak w przypadku Alaa Abdnelaby. Otóż powiadam: Tottenham Cavaliers w najbliższych 3 kolejkach poprawią swój rekord punktowy w symulacjach (co najmniej raz) oraz będą legitymować się bilansem .500 w lidze Yahoo. A co!

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 9 KOLEJKI
goQUle8.png

 

PLUSY KOLEJKI:

Alaa Abdelnaby BC @josip10 - Po raz drugi w sezonie notują najlepsze wyniki w kolejce, co sprawia, że są jedynym zespołem wraz z Byle Co, którzy byli na 1 miejscu w podsumowaniu więcej niż raz. Duży komplement dla tego zespołu, choć do zespołu matysa jeszcze im trochę brakuje ze względu na bardzo przeciętne wyniki w pozostałych tygodniach. W sumie mógłbym o tej ekipie napisać coś podobnego co tydzień temu. Na przykład: jeśli wierzyć w prawo serii, to tak świetna forma tej drużyny może sugerować zapowiedź słabiutkiego przyszłego tygodnia.", ale sobie odmówię.

MINUSY KOLEJKI:sa

Red Panthers @Dig - A wiecie co. Przeczytałem to co napisał Red Panthers powyżej i o ile w głębi serca wiem, że ma on rację, to umieszczę go w minusach kolejki. A co! 47 punktów to słaby wynik, tym bardziej, że niemal wszyscy w minionych 7 dniach prezentowali zbliżony poziom. Poza tym w średnich teżó wyglądało słabo (12 zespół tygodnia). Umieszczenie ich tutaj ma jednak ważniejszy cel: Z Digiem gram jeszcze w 2 innych ligach i w każdej znajduje się za jego plecami. Boli mnie, że jakieś pantery są nad takimi pięknymi zwierzętami jak borsuki i skoro nie potrafię się odgryźć w grze to robię to tutaj. Poza tym w następnych 7 dniach moi gracze będą punktować w celu pokonania tego zespołu, dlatego wstawienia ich tutaj traktuję jako swego rodzaju mind-games, by zdemotywować mojego przeciwnika. A nuż się uda. 

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (symulacje)
qSLMV3h.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (yahoo)
S0nS7Dv.png

Edytowano przez mikrofalowka
  • Podoba mi się 3
  • Dzięki! 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przewiduję jakichś sensacji, choć DeAarony Foxy i inne gady robią, co mogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 10 KOLEJKI
fzuJ1IN.png

W zasadzie formułkę „ta liga nie przestanie ma zaskakiwać” mógłbym przypominać co tydzień. No bo jak inaczej wyjaśnić fakt, że w tego tygodniowym top3 znalazły się w drużyny, które w poprzedniej kolejce byli w 2 połówce tabeli podsumowania. Mało tego. Ostatni zespół 9 kolejki okazał się najlepszą ekipą w minionych 7 dniach.

Ballmovement Purists @KapitanPlaneta bo o nich tu mowa, to kolejny już z wielu dowodów na to, że w tym roku poziom jest na tyle wyrównany i zarazem nieprzewidywalny. Ich awans z 16 na 1 pozycję w ciągu 1 kolejki to zaledwie drugi taki przypadek w historii 1 ligi i pierwszy od 16 kolejki sezonu 16/17, kiedy to NEVERWINS również dokonali takiego wyczynu. 85 pkt w wykonaniu tego zespołu to wyrównanie rekordu sezonu z 5 kolejki. Niestety dla Kapitana Planety najważniejszą i zarazem najsmutniejszą wiadomością po tej kolejce jest porażka, a tu również mamy niespotykany wręcz przypadek. No bo jak wytłumaczyć fakt, że teoretycznie najsilniejszy zespół kolejki przegrał z Ważkami Wrocław H2H – 10 siłą ostatnich dni. Ta liga…

Kolejny team na który poświęcę chwilkę czasu łączy się tym z ekipą Kapitana Planety, że nie pojawiała się ostatnio w moich opisach. Chodzi tu oczywiście o bejbogilki @killer7. Powiedzieć w przypadku tego zespołu „nie piszę o nich wiele”, to jak nic powiedzieć. W zasadzie wspomniałem o nich zaledwie tylko raz - w 1 połowie listopada (4 kolejka). Wtedy osiągnęli swój season-high z 84 punktami i 2 miejscem w podsumowaniu. Dziś praktycznie kopiują ten wyczyn, choć jakby popatrzeć na inne statystyki, to można uznać że 10 kolejka była dla nich najlepszym tygodniem w sezonie.

Były dwie niespodzianki w topie, więc czas na jednego stałego bywalca – FC Turlaj @chilu91. Jeśli ktoś się łudził, że ich kiepska forma z 9 kolejki utrzyma się na nie co dłużej, to chilu91 bardzo szybko udowodnił, że równie dobrze można zacząć wierzyć, że Jabari Parker zacznie grać przyzwoicie w defensywie. Dla FC Turlaj jest to 5 wizyta w top5 w ostatnich 6 kolejkach i zarazem 6 w całym sezonie. Mógłbym powiedzieć, że to król 1 połowy sezonu, ale przecież jest w tej lidze ktoś jeszcze.

Losy ByleCo @matys bardzo przypominają to co przeżywał FC Turlaj w ostatnim czasie. Zespół matysa również miał swój słabszy okres, jednak również bardzo szybko zareagował na słabsze wyniki i wracał do swojego „starego dobrego ja”. W tym momencie zarówno ByleCo jak i FC Turlaj można uznać za zespoły rozdające karty w tej lidze, choć przecież wciąż w tabeli z całego sezonu z symulacji to BukkakeB @goozman ma najlepszy dorobek i to oni są na 1 miejscu. Problem jest jednak taki, że goozman odkąd w 7 kolejce nazwałem ich najsilniejszym zespołem ligi zanotowali spory regres. W ostatnich 3 kolejkach są zaledwie 10 siłą ligi (jeśli chodzi punkty w symulacjach). Nie przeszkadza to im jednak w wygrywaniu kolejnych par ligowych, przez co ich seria z wygranymi meczami wynosi już 7 spotkań!

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 10 KOLEJKI
yTe2jJ4.png

PLUSY KOLEJKI:

bejbogilki @josip10 – Długo zastanawiam się pomiędzy top3 tego tygodnia, ale ostatecznie wybrałem zespół killera7. A dlaczego? Oprócz punktów uzyskanych w symulacji pozytywnie rzuca się w oczy również bilans z innymi graczami. W tej kolejce ponieśli by tylko 1 porażkę, ale w przeciwieństwie do Ballmovement Purists, killer7 miał więcej szczęścia i trafił na Pogromcy Donków, których pokonali 6-3. Dzięki tej wygranej wychodzą w tabeli z strefy spadkowej i wchodzą do bezpiecznej strefy. Awans do top8 to kolejny etap. Z taką dyspozycją jak w ostatnich 7 dniach nie będzie wiele problemów z osiągnięciem tego celu.

MINUSY KOLEJKI:

Ze względu na święta minusów nie ma.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (symulacje)
58WcIY3.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (yahoo)
Dk3yvTi.png

  • Podoba mi się 2
  • Dzięki! 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nietypowo, bo ostatnio nie dałem podsumowania 11, dlatego dziś wspomnę też nieco o wynikach z przed tygodnia. Oczywiście

PODSUMOWANIE 11 KOLEJKI
QQxDXDF.png

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 11 KOLEJKI
5Jtx0vf.png

PODSUMOWANIE 12 KOLEJKI
BsXjqIE.png

Ostatnie 2 tygodnie to totalne zaprzeczenie tego co się działo w poprzednich 10 kolejkach. W minionych 14 dniach nie mieliśmy przetasowań w czubie, gdyż bardzo dobre wyniki na przestrzeni tego czasu notowały 2 ekipy BukkakeB @goozman i Milwaukee Badgers.

W każdym z tych 2 tygodni obie te drużyny znalazły się raz na pierwszym miejscu podsumowania i ogółem nie wypadli poza Top3. W przypadku BukkakeB zauważyłem jedną rzecz. Ich wyniki są zależne od tego co piszę w opisach podsumowań. Kiedyś czekałem i czekałem aż w końcu popełniłem wpis w którym określiłem BukkakeB jako najlepszy zespół ligi, zaraz po tym goozman przez 3 tygodnie tułał się po dolnych rejonach tabeli. Z tego powodu w opisie 10 kolejki zauważyłem ich spory regres i poddałem w wątpliwość moje wcześniejsze słowa. Chyba na to czekał team BukkakeB, bo w minionych 2 kolejkach mieli najwięcej zdobytych punktów w podsumowaniu.

Co do mojego zespołu to od powrotu Curry'ego jest to bezsprzecznie najlepszy zespół ligi (czyli od 5 tygodni). W tym czasie MIlwaukee Badgers zdobywa średnio 84 punkty w kolejce. Drugi w tym względzie zespół ByleCo ma średnią o 6 mniejszą. W ogóle w tym sezonie tylko raz jakiś zespół notował średnią 80+ pkt na przestrzeni 5 tygodni i była to ekipa pumeksa NEVERWINS, która od 2 do 6 kolejki punktowała na poziomie 81 punktów na kolejkę. 

Jako 3 i 4 siłę minionego okresu można przedstawić bejbogilki @killer7 i Red Panthers @Dig jednak ich historie są zupełnie inne. Okres świąteczno-noworoczny dla Bejbogilek miało słodko-gorzki smak. Już w 10 kolejce zasługiwali na pochwały i w minionych 2 tygodniach podtrzymali dobrą formę. Niestety dla nich nie przełożyło się to na wyniki w parach Yahoo gdzie... ponieśli 2 porażki. A o tym jak ważna jest każda wygrana kategoria w parze wie każdy, kto znajdował się w takiej pozycji ligowej jak killer7. Co prawda cały czas jego ekipa ma 8 miejsce, jednak na pozycjach 8-10 jest tak wielki ścisk, że w ciągu jednego tygodnia może się to wszystko zmienić.

Przypadek Red Panthers jest nie co inny. Oni w kolejkach 8-9 przechodzili swój najgorszy moment w sezonie, gdzie dwukrotnie byli w Bottom2. W całym sezonie jedynie Pogromcy Donków i Ważki Wrocław H2H miały identyczną serię, a obie te drużyny zamykają tabelę Yahoo. W 11 kolejce wynik Panter wciąz był daleki od idealnego, jednak w ostatnich 7 dniach byli już czołowym zespołem ligi. Co jednak najważniejsze dla Diga, w obu tych kolejkach udało się wygrać swoje pary.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 12 KOLEJKI
Y1Sw40K.png

PLUSY KOLEJKI:

Milwaukee Badgers – Robię to by połechtać swoje ego. Ciesze się, że udało mi się przetrwać ten okres masowych kontuzji mojego zespołu. Do czasów 10 kolejki miałem jedynie 1 tygodniowy okres, gdzie miałem mniej niż 2 INJ graczy w swoim zespole. W końcu niemal wszyscy wrócili do zdrowia (został ino Barton) i są wyniki. No! Ego połechtane to jeszcze czas na reklamę. Oddam Gibsona! Dorzucę kogoś z dwójki (lub obu) Markkanen+LaVine, ale mogę również oddać innych wysokich (poza Nurkiem), ale cena będzie już większa. Oczekuję graczy z pozycji PG/SG/SF, ale jednego PF/C mogę w stanie przygarnąć.

MINUSY KOLEJKI:

Ważki Wrocław H2H @washko – Szkoda mi washko. Co prawda, jeśli mam być szczery nie byłem wielkim fanem jego składu po drafcie i bardziej przypominał mi on zespół środka tabeli niż tą ekipę z poprzedniego sezonu która zdobywała vice-mistrzostwo ligi, ale pamiętając moje poprzednie "przewidywania" to wcale nie musiało to wyglądać tak jak to zakładałem. Jak jednak by było nie dowiemy się nigdy, gdyż w wyniku fatalnych serii kontuzji absolutnie najważniejszych graczy Ważki od listopada szorują dno ligi. Washko widać, że robi co może patrząc na jego ilość dokonanych ruchów na FA. Niestety tego statku już nikt nie uratuje i wygląda na to, że vice-mistrz sezonu 17/18 w sezonie 19/20 będzie grać w 2 lidze.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (symulacje)
tWWQ2U5.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (yahoo)
NHyXRB4.png

  • Podoba mi się 2
  • Dzięki! 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo @mikrofalowka w tej gównianej sytuacji ?

Robię co mogę,ale bez Love'a, Paula, Lowryego i mnóstwa innych kontuzjowanych częściej lub rzadziej, to się nie da nic wygrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za mało dobrych słów w stosunku do zespołu goozmana. Proszę o więcej :)

Edytowano przez matys
  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klątwa pochwały juz działa - nie dość, że schedule mam dużo gorszy od matysa to kolejni grajkowie wypadają - już Harris, Caroll, Redick i Turner.. nie wspominając Mirotica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście lekko nie masz, ale ci, co zostali całkiem nieźle sobie radzą.

@mikrofalowka

Płacę tylko za wynik, z kasą zresztą problem bo DNP Redicka i tych parówek z Brooklynu kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 13 KOLEJKI
atkZzsi.png

Przed tą kolejką już 9 zespołów zaznało smak bycia najlepszym zespołem tygodnia. Wiedząc jak wygląda obecny sezon mogliśmy się spodziewać, że i w tej kolejce poznamy "nowego króla". Mało kto spodziewał się jednak, że to będą ONI.

Pogromcy Donków @szogo niemal w wszystkich statystykach plasują się na szarym końcu wraz z Ważkami Wrocław H2H. Powiedzmy sobie szczerze. 1 połowa sezonu zasadniczego była fatalna dla szogo i jego grajków. Gdy wydawało się, że następne 10 kolejek będą ostatnimi dla nich starciami w 1 lidze na kolejny rok, to w 11 pojawiła się mała iskierka nadziei. Wydawało się, że po słabszej 12 kolejce należało, uznać to za chwilowy przebłysk, to ta kolejka pokazała, że szogo wciąż jeszcze walczy. W minionej kolejce Pogromcy zaliczyli swoje season-high w aż 5 kategoriach, a w dwóch swój 2 najlepszy wynik w sezonie. 

Pozycja niżej w powyższej tabeli przypadła mojemu zespołowi - MIlwaukee Badgers. Dzięki temu udało się mi znaleźć się na podium podsumowania po raz trzeci z rzędu. To pierwsza taka seria w tym sezonie. Ale wiecie co? O swoich graczach już pisałem tyle dobrego ostatnio, że lepiej skupie się na innych. Idźmy dalej.

Na trzeciej pozycji @matys i jego ByleCo, co rzecz jasna nie jest czymś wybitnie szokującym. Bardziej szokujący jest rozmiar wygranej z BukkakeB @goozman. O wyniku 8-1 powinny trąbić wszystkie dzienniki sportowe w Polsce. To było spotkanie 2 drużyn z największymi aktywnymi seriami wygranych w parach ligowych i ogółem starcie topowych ekip sezonu. Z tego powodu rozmiary porażki BukkakeB (tym bardziej, że nie mieli tak słabego tygodnia) można uznać za jedną z większych niespodzianek w tym sezonie. Jedni uznają to za przypadek, drudzy uznają to za klątwę. Gdzie leży prawda? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami.

PS. Matys czekam na przelew

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 13 KOLEJKI
BS0IJl1.png

PLUSY KOLEJKI:

Pogromcy Donków @szogo – Na "nieszczęście" dla szogo, nie robiłem podsumowania 2 tygodnie temu, lecz połączyłem wyniki 11 i 12 kolejki w zbiorczym podsumowaniu, przez co ich bardzo dobry wynik w 11 tygodniu został zatuszowany przez kiepskie rezultaty tydzień później. 13 kolejka okazała się jednak dla nich jeszcze lepsza niż ta 11 i teraz jest czas by wspomnieć o nich choćby tu - w plusach kolejki. Wystrzelenie z formą przyszło chyba w jednym z ostatnich momentów dla Pogromców. Ich pozycja ligowa wciąż jest bardzo słaba jednak ostatnie 3 tygodnie dają nadzieję na uratowanie sezonu. Jeśli będą punktować tak dalej to możemy być świadkiem jednego z ciekawszych comebacków w H2H ostatnich lat.

MINUSY KOLEJKI:

jordan20(j.sprawka) @jordan20 – Dawno o nich nie było nic w moich tekstach. Nie dziwota. Od czasu połowy listopada jordan20(j.sprawka) to zespół środka tabeli. Niestety ostatnie tygodnie, a w szczególności miniona kolejka to dla nich najgorszy okres w sezonie. Nie licząc 1 kolejki, która trwała krócej niż pozostałe, w ostatnich 3 kolejkach zanotowali 3 najgorsze wyniki w symulacjach w tym sezonie. Odbija się to oczywiście na wynikach w parach Yahoo. W tym momencie zespół jordana20 jest w 4 4 meczowej serii porażek w parach Yahoo, co jest największą aktywną serią w lidze.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (symulacje)
oZYhgEv.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (yahoo)
u1vRmnx.png

Edytowano przez mikrofalowka
  • Podoba mi się 3
  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety bez Lebrona i częściowo Rosa (sic!)trudno coś ugrać... Gdyby grał to nie byłoby porażki z Donkami (tydzień konia) a z Bukakke nie byłoby pogromu

Niestety kalendarz tez mi nie sprzyja, bo rewanże mam w większości z zespołami z 8ki a z nikim poniżej 10 miejsca.

Pozostaje walka o utrzymanie :/ Lebroniu wróć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 14 KOLEJKI
NlbBB8K.png

Czym jest dominacja? Pytanie mądre padło
Jest na to odpowiedź - wejdź na sznurowadło
Odnajdź temat H2H i użytkownika goozmana
On ci opowie jak 14 kolejka została rozje****

Goozman wybacz, ale muszę to zrobić i pochwalić BukkakeB, bo mimo że miałeś już tygodnie gdzie dominowałeś (101 pkt w 7 kolejce i 98pkt w 11 kolejce), to takiej przewagi nad resztą stawki jeszcze nie było. Różnica między 1 a 2 zespołem w tym tygodniu wyniosła 18 pkt. To zdecydowanie najwięcej w tym sezonie. Co ciekawe druga największa różnica między 1 a 2 zespołem to 11 kolejka, gdzie na 1 miejscu był ... BukkakeB a na drugim (tak jak w tej kolejce) MIlwaukee Badgers.

Co do mojej drużyny to jest to 4 z rzędu tydzień w top2. Jeśli powtórzę ten wyczyn w następnej kolejce to będzie największa seria w top2 w historii ligi. Oj jest dobrze.

Teraz opowiem Wam jaka jest moja największa zaleta. Otóż jest nią lenistwo. Z tego powodu na dziś zakończę opis tygodnia. Jak ktoś jest urażony to odsyłam do powyższego wierszyka. Jest to szczyt moich możliwości pisarskich, dlatego mam nadzieję, że "zniesmaczeni" zadowolą się (jak to mawiał pan Artur Zawisza) tym "czymś".

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 14 KOLEJKI
iX64xX7.png

PLUSY KOLEJKI:

BukkakeB @goozman – Rozdupcył i tyle. Jestem ciekaw wyników w 15 kolejce :)

MINUSY KOLEJKI:

Chicken Team @Chicken – Tydzień temu pisałem o jordanie20, który znów zanotował katastrofalny tydzień i pasowałby on do tej rubryki, jednak ja wspomnę o drużynie Chickena. W 1 kolejce Kurczaki były najlepszym zespołem tygodnia, jednak od tamtego czasu ani raz nie byli w top5 tygodnia, mało tego! Na ostatnie 13 kolejek tylko 4 razy zajęli miejsce w 1 połowie tabeli podsumowania. Nic dziwnego, że ich sytuacja w tabeli ligowej jest coraz gorsza. Najgorsze jest jednak ten brak jakichkolwiek przejawów lepszej gry. Niemal wszyscy z stawki ligowej mieli co najmniej 2-3 tygodnie w których zaskakiwali in plus. W przypadku Chicken Team poza tą 1 kolejką czegoś takiego nie odnotowaliśmy i słabo widać szansę by się mogło to zmienić.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (symulacje)
efYxS0S.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (yahoo)
0yE59HP.png

  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 15 KOLEJKI
kRBzfUO.png

Nie spodziewałem się, tej statystyki z powyższej tabeli. Ok, wiedziałem że moje Milwaukee Badgers ma za sobą kolejny dobry tydzień, ale nie sądziłem że pokonałbym 14 graczy. No niestety tym 15 graczem był zespół killera7 - bejbogilki i przegrałem swoją parę mimo tego, że według symulacji miałem do dyspozycji najsilniejszy skład w ostatnich 7 dniach. Ostatecznie pobijam historyczny rekord ligi pod względem ilości kolejek z rzędu w których jestem w top2, ale ten niesmak pozostaje.

Teraz mam dobre przejście do ekipy bejbogilek. Podopieczni killera7 mają za sobą dobry okres, choć od 10 kolejki w każdym kolejnym tygodniu notowali gorszy rezultat w symulacji. Niemniej w ostatnich 5 kolejkach (nie licząc tej) bejbogilki to 4 zespół ligi. No i sprawdziło się to co pisałem w podsumowaniu 10 kolejki - bejbogilki osiągnęli top8. 

Numer dwa 15 kolejki - FC Turlaj @chilu91 . Co niektórzy mogli zapomnieć, ale w 1 połowie sezonu był to silny zespół fantasy. Chilu91 notował wtedy średnio 75pkt w symulacji, jednak ta średnia na przestrzeni 11 i 14 kolejki spadła do zaledwie 65. Czyżby powrót do świata żywych?

Po tej kolejce warto jeszcze wspomnieć o dwóch pozostałych z top5, bo drużyny z tych miejsc również walnęły przyzwoity wynik w symulacjach. Miejsce numer 4 - TheSugarTeam @Wuzer. Od początku sezonu szukają swojego rytmu. Ich jedyny okres gdzie prezentowali wysoki poziom to okres grudniowy - 9-11 kolejka. Wtedy trzykrotnie z rzędu byli w górnych połowach tabeli podsumowania tygodniowego (odpowiednio 2, 5 i 8 miejsce). Co ciekawe w pozostałej części sezon ani razu nie udało im się choćby w dwóch tygodniach z rzędu być w top8 kolejki. Ten lepszy tydzień powiększa ich nadzieję na utrzymanie miejsca premiowanego awansem do PO.

O ostatnim zespole mógłbym pisać dłużej, ale dziś streszczę moje wypociny do minimum. @pumeks na początku sezonu potencjalnie wyglądał jako właściciel jednej z najsilniejszych drużyn ostatnich lat w tej lidze. Niestety NEVERWINS spuchli i choć ich wyniki nie są koszmarne, to nie potrafią zapunktować tak jak wtedy. W tej kolejce po raz piąty w sezonie osiągnęli pułap 80 pkt, dzięki czemu choć trochę nawiązali do tego kozackiego okresu z października-listopada. Mimo jednak tych 80 pkt z tej kolejce, to wciąż najlepsze 4 wyniki osiągane w symulacjach znajdują się w 2-6 kolejce. Zobaczymy co będzie dalej.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 15 KOLEJKI
IrQXOq3.png

PLUSY KOLEJKI:

bejbogilki @killer7 – Wahałem się pomiędzy nimi a FC Turlaj. W końcu obaj po tym samym czasie wrócili na podium podsumowania, ale postanowiłem wyróżnić zespół killera7. Powód główny: chilu91 już od dłuższego czasu jest w bardzo bezpiecznej strefie jeśli chodzi o awans do PO i ich wyniki nie są obecnie aż tak ważne. Bejbogilki z kolei od dawna znajdują się w gorącej strefie balasującej gdzieś w dolnych rejonach tabeli. Teraz po raz pierwszy od czasów... 2 kolejki są na miejscu premiowanym awansem do playoffów. Naprawdę w tej chwili nie widzę powodów, by nagle podróż w górę tabeli nie była kontynuowana.

MINUSY KOLEJKI:

BukkakeB @goozman – Zjebał i tyle. Jestem ciekaw wyników w 16 kolejce :)

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (symulacje)
GLgbKt2.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (yahoo)
3n0xAMo.png

  • Podoba mi się 2
  • Dzięki! 1
  • Smuteczek 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, mikrofalowka napisał:

MINUSY KOLEJKI:

BukkakeB @goozman – Zjebał i tyle. Jestem ciekaw wyników w 16 kolejce :)

 

kontuzjowani: Anthony Davis (0/4), Jeff Teague (0/3), Nicola Mirotic (2/4)
2 mecze Indiany (Turner, Bogdanovic)

zjebałem słabe strzały z FA ale raczej nikt by tu więcej nie ugrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, goozman napisał:

kontuzjowani: Anthony Davis (0/4), Jeff Teague (0/3), Nicola Mirotic (2/4)
2 mecze Indiany (Turner, Bogdanovic)

zjebałem słabe strzały z FA ale raczej nikt by tu więcej nie ugrał

Robię to dla Ciebie gooz. ZJechałem Cię jak psa, po to byś w następnej kolejce pierdyknął performance na poziomie 100 pkt w symulacji i byś skończył z wynikiem 8-1 w parze.

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliżamy się do trade deadline, w nba sporo się dzieje, może ktoś poszukuje PG? Rubio i Russell dostępni.

W sumie to rozważę ofertę za każdego

FC Turlaj

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWANIE 16 KOLEJKI
YsQuXde.png

Dziś bez opisów bo nie mam ostatnio czasu.

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 16 KOLEJKI
oEw5aII.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (symulacje)
Ac1DowB.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (yahoo)
jdKbb4V.png

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do teamów walczących o utrzymanie wysłałem kilka propsów odnośnie AD. zaczął grać i nawet w ograniczonych minutach może być osobą, która zadecyduje o Waszym "być czy nie być" w 1 lidze. jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany to czekam na oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×