Skocz do zawartości
goozman

1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

Polecane posty

1 godzinę temu, matys napisał:

Kurde jak on trafił tego Milesa? No szacunek...

ano tak, że czaiłem się na Huertera, ale zgarnął go z waivers mikrofala, więc wziąłem to co zostało :P farcik

no i Curry na szczęście dla mnie nie walnął 11 trójczyn i 50 pkt, daje mi szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka, ale tego mogłem się spodziewać gdy wypadł Holiday, a on razem razem z Oladipo to stracone 89$ na drafcie. Nie chciałem kupować jednej gwiazdy za tą kasę żeby w razie kontuzji nie stracić sezonu, ale to niestety nic nie dało. Jakby tego było mało, to przy mniejszej ilości meczów moich podstawowych graczy na początku tygodnia wypadli na jeden mecz Batum i Gay. Mimo tego ciągle miałem szansę na wygraną, ale przy średniej z ostatnich dwóch tygodni 50 bloków na tydzień musiało przyjść zrównanie do średniej i tym razem moi gracze zanotowali ich tylko 27 i przez to przegrałem. Jeszcze bardziej dołujące jest to, że mogłem mieć te brakujące bloki, bo Poeltl w piątek miał ich aż 5 i został na ławce, ale tak się rozłożyły gry innych graczy że tego dnia miałem trzech C i postawiłem na Robinsona i Lopeza, a przy zmianie któregoś z nich miałbym awans. Ale nawet przy awansie nic bym raczej dalej nie wywalczył, bo Holiday już pewno nie wróci, a Vucevic ma tylko dwa mecze w tym tygodniu. 

Gratulacje dla @pumeks i powodzenia w dalszej walce, ale tym razem Embiid i Leonard sobie odpoczną więc nie będzie łatwo awansować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi się udało pokonać @sugar team, ale więcej szczęścia w tym. Niestety teraz kolejny tydzień z rzędu i mam znacząco mniej grających zawodników. Obawiam się że w tym tygodniu będzie koniec.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiórki zdecydowały o minimalnej wygranej oraz mecz życia Caruso
Gratulacje dla Dig za walkę do końca mimo sporych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech odpadłem podobnie, zamiast wystawiać Shaia postawiłem na Okafora bo asysty wydawały się pewniejsze i walczyłem o zbiórki, a tu Jordan i Harden zabawili się w playmakerów w tym tygodniu kosząc prawie po triple-double i było po temacie :) Gratuluje bejbogilkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co tutaj chodzi ? jeszcze nigdy nie udało mi się pobrać zawodnika o 8.00.00 . fc turlaj ma na to monopol? wychodzi na to że ligę wygrywa ten kto ma czas i siedzi czekając na godzinę możliwości pobrań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może się źle wyraziłem. chodziło mi o to że gdy parę razy w tym sezonie chciałem pobrać o 8.00.00 dokładnie co do sekundy zawodnik już był pobrany. oczywiście przez fc turlaj. dziś się udało bo już zmian nie miałeś pewnie? zastanawiam się dlaczego zawsze jesteś szybszy? może coś źle robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratki @chilu91, po raz trzeci w tym sezonie wygrałeś ze mną 4-5 i będziesz miał okazję bronić misia, co do tej pory udało się tylko @Digowi. ja chyba zadowolę się czwartym miejscem co w tym szalonym sezonie i tak uznaję jako sukces. brawa też dla @pumeks za wyciągnięcie zwycięstwa w swojej parze, gdzie @killer7 ustanowił rekord wszechczasów w trójkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratki [mention=429]chilu91[/mention], po raz trzeci w tym sezonie wygrałeś ze mną 4-5 i będziesz miał okazję bronić misia, co do tej pory udało się tylko [mention=90]Dig[/mention]owi. ja chyba zadowolę się czwartym miejscem co w tym szalonym sezonie i tak uznaję jako sukces. brawa też dla [mention=89]pumeks[/mention] za wyciągnięcie zwycięstwa w swojej parze, gdzie [mention=397]killer7[/mention] ustanowił rekord wszechczasów w trójkach
Dzięki, walka była ciężka i do samego końca. Trochę jakby zaczynają mi osiadać moje filary więc chyba skończę na 2 miejscu (zwłaszcza jak Irving dostanie rest).

Zobaczymy co się wydarzy i powodzenia w walce o 3 miejsce.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie! Cud się znów zdarzył.
Nie spodziewałem się, że odrobię straty ale jak to mówił Dig, McGee swoimi blokami załatwił mi dwa razy wygraną w PO i coś w tym jest.
Gratuluję za ciekawą walkę w ostatnich tygodniach, bo nie było z górki.

To mój chyba pierwszy sezon, w którym mam dwa finały w H2H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja drużyna na koniec całkowicie się rozsypała. Do Holidaya i Oladipo dołączył Porter i jeszcze do tego Batum stracił miejsce w pierwszej piątce i zaraz potem podejrzanie się rozchorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się obronić tytuł. Miałem pod górkę w każdym pojedynku w PO, zawsze miałem zdecydowanie mniej zawodników, ale no finał@pumeks po prostu był zadziwiający, bo praktycznie wszystkie jego gwiazdy nie zagrały (u mnie Irving) ale wygrywał we wszystkich kategoriach których mógł, 2 steale przeważały. Dzięki za walkę i emocje. Gratki dla wszystkich.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, chilu91 napisał:

Udało się obronić tytuł. Miałem pod górkę w każdym pojedynku w PO, zawsze miałem zdecydowanie mniej zawodników, ale no finał@pumeks po prostu był zadziwiający, bo praktycznie wszystkie jego gwiazdy nie zagrały (u mnie Irving) ale wygrywał we wszystkich kategoriach których mógł, 2 steale przeważały. Dzięki za walkę i emocje. Gratki dla wszystkich.
 

gratki - to wielka sztuka obronić tu tytuł! szkoda, że nie trafiliśmy na siebie w finale, bo byś mistrza nie obronił, biorąc pod uwagę nasze produkcje w ostatnich 7 dniach :P
walka o brąz z @killer7 stała na wysokim poziomie i rozstrzygała się o kilka punktów i steali, w nocy niby wygrywałem ale sprawdzając rano wyniki nie byłem pewien co zobaczę, dzięki za matchup a wszystkim za fajny sezon

 

podsumowanie wszystkich lig, awansów i spadków, powinienem zrobić do końca tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, chilu91 napisał:

Udało się obronić tytuł. Miałem pod górkę w każdym pojedynku w PO, zawsze miałem zdecydowanie mniej zawodników, ale no finał@pumeks po prostu był zadziwiający, bo praktycznie wszystkie jego gwiazdy nie zagrały (u mnie Irving) ale wygrywał we wszystkich kategoriach których mógł, 2 steale przeważały. Dzięki za walkę i emocje. Gratki dla wszystkich.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Gratulacje. Dla mnie gra finale to sukces, bo ostatnio w żadnym h2h mi nie szło.

Robiłem co mogłem, bo moje gwiazdy albo nie grały, a jeżeli grały to piach.  

Nie trafiłem na zawodników, którzy nabili mi brakujące statystyki. Przegrałem o 3 steale.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×