Skocz do zawartości

W strukturze forum pojawił się dział poświęcony narzędziu fb-ninja. Wielu z Was zapewne korzysta z tego rozwiązania, dla wielu stał się to już stały element krajobrazu fantasy NBA :) W wątkach forum związanych z w/w będziecie mogli wpłynąć na funkcjonalność narzędzia, podzielić się opiniami czy skonsultować jego działanie bezpośrednio z autorami. Pierwszy temat już zakwitł, znajduje się tutaj:

W imieniu @slawekmrozzapraszam do jego odwiedzenia i aktywnego udziału.

goozman

1 Liga H2H BudgetSznur 2018/19

Polecane posty

PODSUMOWANIE 8 KOLEJKI
aXfNOjw.png

W zasadzie mogę zacząć podsumowanie tą samą myślą co w ostatnich paru publikacjach. W tej lidze nie da się nikogo pochwalić bo jeśli już ktoś łapie formę i wspominam o tym w opisie, to w następnych dniach notuje słabsze dni. Z kolei tych o których powoli zapominamy wyskakują ni stąd ni zowąd z takimi wynikami jak ten z minionej kolejki.

ByleCo @matys był przez pierwsze 4 kolejki najbardziej zachwalanym zespołem ligi. Potem nadeszła jednak przeciętna 5 kolejka i katastrofalna 6. W miejsce drużyny matysa wskoczyli nowi ludzie, a o zespole ByleCo zapomnieliśmy. Nie zwróciliśmy uwagi na lepszy wynik w 7 kolejce (choć była to nadal forma daleko od tej z początku sezonu), jednak w tej kolejce obok ekipy matysa nie możemy przejść już obojętnie. ByleCo zanotowali swój zdecydowanie najlepszy tydzień w sezonie osiągając swój season-high w 4 kategoriach (FT%, 3PTM, PTS, STL).

Jak dobrze móc w końcu coś napisać dobrego o swoim zespole. Po wielkich problemach w listopadzie udało się mojemu Milwaukee Badgers, wrócić do czubu tabeli. Pomiędzy 4 a 7 kolejką wyniki mojego zespołu były tak słabe, że jedynie Pogromcy Donków i Ważki Wrocław H2H zdobyły mniej pkt w symulacjach. Tak jak matysowi, tak i mnie w tym tygodniu udało się w 4 statystykach poprawić swoje season-high (PTS, REB, AST i BLK).

Trzeci zespół tygodnia - Red Panthers @Dig, również może mówić o powrocie do starej formy. Co prawda nie jest to na taką skalę jak w przypadku pierwszej dwójki, jednak w 6 i 7 kolejce Pantery zanotowały swoje pierwsze porażki w parach ligowych (i to dosyć bolesne 2-7 i 3-6). Z tego powodu 91 pkt w symulacji, powrót na podium podsumowania po 3 kolejkach absencji oraz wygrana7-1 przeciwko bulls2006pch24 @bulls2006 (którzy już tradycyjnie po świetnym tygodniu notują fatalne wyniki) to  progres, który może cieszyć, bo przecież Red Panthers wciąż są bez Oladipo.

Powyższa trójka była o półkę wyżej niż pozostali gracze, jednak myślę, że warto wspomnieć jeszcze o paru zespołach. O FC Turlaj @chilu91 chyba nie ma co wspominać, bo obecność obrońców tytułu w górnej tabeli to już tradycja. Wspomnieć za to można o Alaa Abdelnaby BC @josip10, bo o nich wiele nie pisałem. Co prawda było o nich nie co głośniej w 4 i przede wszystkim 5 kolejce kiedy zajęli odpowiednio 5 i 1 miejsce w symulacji, jednak potem wrócili do swojej standardowej dyspozycji kończąc symulacje w okolicach 10-12 miejsca. Jeśli wierzyć w prawo serii, to poprawa formy tej drużyny może sugerować zapowiedź świetnego przyszłego tygodnia.

A propo prawa serii. Już w jednym z opisów opisałem NEVERWINS @pumeks jako dziwny zespół. Patrząc jednak na to, jak to postępuje to utwierdzam się w przekonaniu, że to może być jeden z dziwniejszych zespołów w historii tej ligi. Dotychczasowy sezon NEVERWINS wygląda następująco - słabiutke wyniki w jednym tygodniu, kapitalne/bardzo dobre rezultaty w pozostałych 2 tygodniach. I tak w koło macieju. Dowody? Proszę bardzo! W 1, 4 i 7 kolejce NEVERWINS zajmowali odpowiednio 14, 14 i 13 miejsce w symulacji. W pozostałych tygodniach czyli 2, 3, 5 i 6 kolejce kończyli na podium. Co prawda w tej kolejce top3 pumeks nie osiągnął, ale bycie 5 siłą tygodnia można zaliczyć pod udany tydzień. Teraz jednak najlepsze. W tych 5 udanych (pod względem symulacji) kolejkach NEVERWINS wygrali tylko 2 na 5 par ligowych (z bilansem 24-19-1). W tych słabych tygodniach za to udało się osiągnąć nawet przyzwoity bilans .500 (13-13-1)

WYNIKI WSZYSTKICH PAR 8 KOLEJKI
7U860p9.png

PLUSY KOLEJKI:

ByleCo @matys - Ważny powrót do czołówki. Po tych przeciętnych/słabych 3 tygodniach ich pozycja ligowa zaczęła wyglądać nieciekawie. Dzięki pokaźnej wygranej 7-1 zbudowali bufor bezpieczeństwa nad 9 miejscem w lidze. 99 pkt zdobyte w symulacji to ogółem czwarty przypadek w tym sezonie gdzie ktoś zdobywa 95+ pkt w symulacji. Podaje tą statystykę nie przez przypadek, gdyż w poprzednich 3 sytuacjach każdy zespół, który osiągał tak wysoki wynik w następnej kolejce notował zjazd o ponad 40pkt. Zobaczymy jak sobie poradzi z tym matys.

MINUSY KOLEJKI:

bulls2006pch24 @bulls2006 - Zachwalałem ich poprzedni tydzień, gdzie znaleźli się jedynie w cieniu nieosiągalnego w tamtym czasie BukkakeB. Wierzyłem, że może bulls2006 w końcu przełamie złą passę. Nie liczyłem co prawda na poprawę lub osiągnięcie podobnego wyniku w tym tygodniu, ale sądziłem że chociaż zagoszczą w środku tabeli. Niestety bulls2006pch24 znów punktowali katastrofalnie i wręcz poprawili swój season-low w symulacji. Wkrótce wraca Cousins, ale jeśli dalej to będzie tak wyglądać, to chyba na dłuższą metę nie da to tak wiele.

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (symulacje)
ZEzqui7.png

TABELA Z CAŁEGO SEZONU (yahoo)
cYMsDFg.png

• Podoba mi się 1
  • Dzięki! 1

Niby średnio, niby słabo, ale 6 miejsce jest i to cieszy, bo połowa składu z "wysypiska" :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się