Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO I Liga - 18/19

Polecane posty

Mamy komplet potwierdzeń, więc liga oficjalnie może ruszyć. Skład osobowy przedstawia się następująco:

 

Andrew23 - High Flying Circus

Bax - BasketBax

Benon - The Tramwajs

Chicken - Chicken Team

cieglo - Penetrator

Dig - Red Panthers

GRB - GRB AssCrack

kobe26 - Koszaliński Kórnik

Mentor - Dziki Wschód

mikrofalowka - Milwaukee Badgers

pumeks - NEVERWINS

szogo - Pogromcy Donków

 

Nowym starym komisarzem zostaje @Chicken.

Osoby które używać zamierzają innej nazwy drużyny proszone są o ogłoszenie tego w tym temacie. Przypominam także, że po sezonie z ligi spadają 3 najsłabsze ekipy.

 

Link do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/24615

Ankieta na temat terminu draftu: https://doodle.com/poll/tpsnh6ixqkvk23an

Draft: 2.10 (wtorek) o 22:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie chciałem przedłużać dlatego po prostu wyszedłem z założenia że w proces wyboru daty draftu i tak są zaangażowani wszyscy, więc nie powinno Cię to zbytnio obciążać. Liga jest ustawiona i gotowa, także od tej strony już nie zostało nic do zrobienia. Oczywiście jeśli będzie inny kandydat to w każdej chwili możemy dokonać zamiany, nie ma pośpiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko połowa ligi wypowiedziała się w ankiecie. Może jakoś przyspieszyć? Bo dat będzie coraz mniej w miarę kształtowania się kolejnych lig...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy 9 osób i już widać, że będzie problem z datą, bo maksymalnie 7 osób wybrało dany termin. 

Pozostała trójka powinna się chyba dostosować, a my wszyscy dogadać tu co do jednej z następujących dat:

2.10 wtorek - nie mogą/nie chcą @mikrofalowka i @Chicken

5.10 piątek - nie mogą/nie chcą @szogo i GRB

13.10 sobota - nie mogą/nie chcą @Chicken i GRB

No i teraz pytanie do zaznaczonych - czy ktoś może zweryfikować swoje plany i jednak zadeklarować dostępność? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 5 października niestety nie dam rady. Jeśli tylko ja będę taki co nie będzie 5.10 pasować to draftujcie. W tym roku niestety mam 5-6 dni gdzie praktycznie nie będę miał szans draftować.

 

Możliwe ze jakimś fartem będę wtedy dostępny ale będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na dwa brakujące głosy w ankiecie. W moim przypadku dni w środku tygodnia bywają możliwe więc wstępnym faworytem byłby chyba ten 2.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Chicken napisał:

Poczekajmy na dwa brakujące głosy w ankiecie. W moim przypadku dni w środku tygodnia bywają możliwe więc wstępnym faworytem byłby chyba ten 2.10

Ta opcja na tę chwilę zdecydowanie prowadzi. To chyba no brainer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie napisał bym, że życie jest ciężkie ale akurat Twój brak na drafcie będzie wyjątkową stratą dla wszystkich. Pytanie tylko jaki inny termin jest realną alternatywą - z tego co widziałem żadna opcja nie jest nawet w zasięgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ciężko idzie w tym sezonie z ustalaniem terminów...

Niestety nic lepszego nie wymyślimy. Draft 02.10 o godzinie 22:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przenieść się do EAST. Tam draftujemy 07.10.

Póki Bax nie odda głosu w ankiecie terminu nie zmieniamy bo to dalej najlepsza propozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaproponować rozwiązanie problemu. @Chicken zamień się ligami z @pumeks na ENBA, wtedy przeniosę draft w 2 West na 1.10, bo właśnie on blokuje nam ten termin. Oczywiście wymaga to delikatnego poświęcenia z twojej strony, z racji że w East draftowałbyś bliżej rozpoczęcia sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2018 o 02:07, mikrofalowka napisał:

Nie ogarnę. Postaram się draftować przez telefon, ale czarno to widzę.

W sumie to wężyk, więc może zrób swój ranking, ustaw autopicka i jakoś pójdzie. A jak nie, to może ktoś z innych menagos mógłby wydraftować za Ciebie (np. według otrzymanych wskazówek)? Na pewno znaleźliby się chętni. Należy Ci się pomoc za to, jak aktywnym jesteś graczem. Liczba lajków mówi sama za siebie. @KapitanPlaneta, spróbujesz pomyśleć, kto mógłby pomóc Mikrofali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli @mikrofalowka ma kogoś zaufanego na forum lub wśród znajomych to nie widzę problemu żeby go zastąpił na drafcie. Nie wiem tylko czy chciałby zdradzać swoją taktykę, skoro gra jeszcze w kilku innych ligach. Ułożenie własnego rankingu też jest oczywiście dobrym rozwiązaniem w takiej niewygodnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomnieliście to draft typu wężyk i są pewne dogodności, których nie ma w drafcie aukcyjnym. Draft przeprowadzony przez innego użytkownika byłby niezbędny, gdyby to był draft typu aukcja, gdzie nie miałbym szans na normalne draftowanie. W tym przypadku jakoś sobie poradzę. Przed draftem, po poznaniu numeru z jakim będę wybierał, poświęcę 5 minutek na ustawienie autopicków. Potem co jakiś czas postaram się zaglądać w komórce jak to wszystko przebiega i korygować autopicki. Może nie będę w 100% zaangażowany tak jak w normalnym przypadku, ale jestem przekonany, że mimo to uda mi się wybrać odpowiadającą mi ekipę.

Także spokojnie panowie jakoś sobie dam radę. Co prawda będę draftował w nie co odmiennych warunkach, jednak nie jest to miejsce w którym zaglądanie od czasu do czasu do telefonu będzie karane śmiercią.

 

PS. Skoro przeżyłem jakieś 3 lata temu draftowanie o jednej godzinie w 2 różnych ligach, to przeżyję i tego 2 października.

Edytowano przez mikrofalowka
  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, mikrofalowka napisał:

Tak jak wspomnieliście to draft typu wężyk i są pewne dogodności, których nie ma w drafcie aukcyjnym. Draft przeprowadzony przez innego użytkownika byłby niezbędny, gdyby to był draft typu aukcja, gdzie nie miałbym szans na normalne draftowanie. W tym przypadku jakoś sobie poradzę. Przed draftem, po poznaniu numeru z jakim będę wybierał, poświęcę 5 minutek na ustawienie autopicków. Potem co jakiś czas postaram się zaglądać w komórce jak to wszystko przebiega i korygować autopicki. Może nie będę w 100% zaangażowany tak jak w normalnym przypadku, ale jestem przekonany, że mimo to uda mi się wybrać odpowiadającą mi ekipę.

Także spokojnie panowie jakoś sobie dam radę. Co prawda będę draftował w nie co odmiennych warunkach, jednak nie jest to miejsce w którym zaglądanie od czasu do czasu do telefonu będzie karane śmiercią.

 

PS. Skoro przeżyłem jakieś 3 lata temu draftowanie o jednej godzinie w 2 różnych ligach, to przeżyję i tego 2 października.

That's the spirit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj

Dodałem próbnie wydarzenie w kalendarzu. Funkcjonalność wydarzeń nie powala na łopatki ale można - po dołączeniu do wydarzenia - ustawić sobie przypomnienie. Jak to działa - jeszcze nie sprawdzałem ale można przetestować tę funkcję przy tej okazji :) Zapraszam do dołączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dałoby rady zacząć o 21? Oddaje krew w środę i nie chciałbym być zombie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×