Skocz do zawartości
KapitanPlaneta

ROTO I Liga - 18/19

Polecane posty

@kobe26, ja też nie lubię draftować zbyt późno, ale dwie sprawy. Raz, że @Chicken ma rację z tym, że tak późna zmiana na wcześniejszą godzinę to ryzyko. No i na szczęście jest to wężyk w małej lidze, więc pójdzie szybciutko. Jak się towarzystwo spręży, to i w godzinę te 156 picków da się załatwić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było 1:45 ;) 

Na początek projekcje Y!, które nie stawiają mnie w zbyt dobrym świetle. Resztę zostawiam commishowi.

 

aUnlv4h.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do projekcji moich i Chickena trzeba dodać gwiazdkę, bo ja wybrałem 2 zawodników dla których Y! przewiduje rząd zer, a Chicken wybrał takiego jednego...

U mnie to WCJ i JJJ, a u Chickena Bagley...

Siebie widzę conajmniej w połowie stawki, bo jestem fchuj skromny i wogóle...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Benon napisał:

Do projekcji moich i Chickena trzeba dodać gwiazdkę, bo ja wybrałem 2 zawodników dla których Y! przewiduje rząd zer, a Chicken wybrał takiego jednego...

U mnie to WCJ i JJJ, a u Chickena Bagley...

Siebie widzę conajmniej w połowie stawki, bo jestem fchuj skromny i wogóle...

Pozdrawiam

W projekcjach ze statsami za zeszły sezon jestem w tabeli pierwszy (i to mając Haywarda), więc też nie zamierzam udawać, że nie liczę na górną połówkę tabeli ;) 

Edytowano przez GRB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony ze swojego składu. Co prawda snake w tym sezonie mocno zaznaczył swoją przypadkowość i brak możliwości realizowania planu (w stosunku do budżetówki) ale prognozy przez startem draftu i w obliczu 11. picku miałem znacznie bardziej ponure. Miałem ogromny dylemat jak rozpocząć i tutaj kręciły się różne wizje, głównie Oladipo na czele. Niespecjalnie mnie to kręciło. Tymczasem gość, który zapewnił mi w zeszłym sezonie srebro osunął się mocno i głupotą byłoby go nie pobrać. Ponownie, Brook będzie siekał triple doubles jak szalony, ktoś skomentuje, że do roto on się specjalnie nie nadaje ale maszynę pociągową mam znakomitą. Czy wyobrażam sobie lepszą? Jasne, dajcie mi tylko pick z czołowej piątki ;) Dalej była improwizacja ale taka kontrolowana ;) Embiida nie chciałem ze względu na zdrowie ale ciężko było przejść obok niego obojętnie - chciałem tutaj mieć wszechstronnego wysokiego, Joel pasował jak ulał. Pozostaje liczyć na szczęście, realizację upside i dużą liczbę gier. Podobna sytuacja dotyczy Griffina. Rozwija się w dość ciekawym kierunku przy takim klocku pod koszem w Detroit, boję się zdrowia ale zaryzykuję. Whiteside z kolei zawiódł mnie w pewnym stopniu w zeszłym roku ale tutaj także nie mogłem się powstrzymać i zostawić go przy 6. picku na pastwę kogoś innego. Thompson, Barton i Redick to takie solidne, relatywnie pewne wybory bez błyskotek, na ugruntowanie składu. Od ósmego picku mamy już loterię i większą albo mniejszą czutkę. Kuzma zaskakiwał momentami w zeszłym sezonie i kilka razy - przyznaję - patrzyłem z zazdrością na innych posiadaczy tego gracza. Kogoś z Lakersów wypadałoby mieć :) Liczę się jednak z tym, że trafi pod buta Lebrona i skończy się rumakowanie. Dalej:

- Ariza wybrany z Warrenem ma mi zapewnić jednego sensownego gracza - jest duże prawdopodobieństwo, że spory kawałek tortu w Phoenix dostanie jeden z nich więc poczekam i wybiorę

- Poetl - kto tam na centrze w SAS? Gasol zmurszały i pewnie będzie dalej znikał

- Clarkson - swoje momenty miał w Lakersach, może wybije jako mała gwiazdka zespołu porzuconego przez megagwiazdę

- Bazemore - gość w zeszłym sezonie przydawał się momentami, teraz nie ma w składzie największego wroga żółwi ninja więc powinno być nawet deko lepiej

Trzymam się projekcji, które widziałem na koniec draftu - tam byłem drugi :D Wychodzi na to (sądząc po relacji @GRB), że były to projekcje oparte o wyniki z zeszłego sezonu (sam nie zwróciłem uwagi) co paradoksalnie daje mi pewne atuty, zakładając, że tacy gracze jak Griffin, Embiid czy Whiteside mają szansę pokazać więcej w tym sezonie. Spadku raczej nie powinno być ale kiedy w grę wchodzi zdrowie - ciężko coś zakładać w ciemno...

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chicken Team

1.(1)Anthony Davis (NO - PF,C)

2.(24)John Wall (Was - PG)

3.(25)Donovan Mitchell (Uta - PG,SG)

4.(48)Mike Conley (Mem - PG)

5.(49)John Collins (Atl - PF,C)

6.(72)Evan Fournier (Orl - SG,SF)

7.(73)Julius Randle (NO - PF,C)

8.(96)Eric Gordon (Hou - SG)

9.(97)Brandon Ingram (LAL - SG,SF)

10.(120)Kelly Olynyk (Mia - PF,C)

11.(121)JaVale McGee (LAL - C)

12.(144)Cody Zeller (Cha - PF,C)

13.(145)Marvin Bagley III (Sac - PF)

High Flying Circus

1.(2)Karl-Anthony Towns (Min - C)

2.(23)Kevin Love (Cle - PF,C)

3.(26)Jrue Holiday (NO - PG,SG)

4.(47)Jeff Teague (Min - PG)

5.(50)Deandre Ayton (Pho - C)

6.(71)Zach LaVine (Chi - PG,SG)

7.(74)Nikola Mirotic (NO - SF,PF)

8.(95)Caris LeVert (Bkn - SF)

9.(98)Kyle Anderson (Mem - SG,SF)

10.(119)Danilo Gallinari (LAC - SF,PF)

11.(122)Mario Hezonja (NY - SG,SF)

12.(143)Dillon Brooks (Mem - SG,SF)

13.(146)Collin Sexton (Cle - PG)

Pogromcy Donków

1.(3)Stephen Curry (GS - PG,SG)

2.(22)Andre Drummond (Det - PF,C)

3.(27)Khris Middleton (Mil - SG,SF)

4.(46)Jamal Murray (Den - PG,SG)

5.(51)Joe Ingles (Uta - SG,SF)

6.(70)Steven Adams (OKC - C)

7.(75)Dario Saric (Phi - PF,C)

8.(94)Harrison Barnes (Dal - SF,PF)

9.(99)Jabari Parker (Chi - SF,PF)

10.(118)Willie Cauley-Stein (Sac - PF,C)

11.(123)Jerami Grant (OKC - SF,PF)

12.(142)Fred VanVleet (Tor - PG)

13.(147)Carmelo Anthony (Hou - SF,PF)

Koszaliński Kórnik

1.(4)James Harden (Hou - PG,SG)

2.(21)Kyrie Irving (Bos - PG,SG)

3.(28)Draymond Green (GS - PF,C)

4.(45)Al Horford (Bos - PF,C)

5.(52)Jarrett Allen (Bkn - PF,C)

6.(69)Taurean Prince (Atl - SF)

7.(76)Luka Doncic (Dal - PG)

8.(93)Jusuf Nurkic (Por - C)

9.(100)Markelle Fultz (Phi - PG,SG)

10.(117)Josh Jackson (Pho - SG,SF)

11.(124)Kevin Knox (NY - SF,PF)

12.(141)Dirk Nowitzki (Dal - PF,C)

13.(148)Reggie Jackson (Det - PG,SG)

AssCrack

1.(5)Kevin Durant (GS - SF,PF)

2.(20)LaMarcus Aldridge (SA - PF,C)

3.(29)Otto Porter Jr. (Was - SF,PF)

4.(44)Gary Harris (Den - SG,SF)

5.(53)Gordon Hayward (Bos - SG,SF)

6.(68)Darren Collison (Ind - PG,SG)

7.(77)Lou Williams (LAC - PG,SG)

8.(92)DeMarcus Cousins (GS - PF,C)

9.(101)Derrick Favors (Uta - PF,C)

10.(116)Trey Burke (NY - PG)

11.(125)Jordan Bell (GS - PF,C)

12.(140)Rodney Hood (Cle - SG,SF)

13.(149)D.J. Augustin (Orl - PG)

NEVERWINS

1.(6)Damian Lillard (Por - PG)

2.(19)Rudy Gobert (Uta - C)

3.(30)Bradley Beal (Was - SG)

4.(43)Eric Bledsoe (Mil - PG,SG)

5.(54)Robert Covington (Phi - SF,PF)

6.(67)Enes Kanter (NY - C)

7.(78)Kris Dunn (Chi - PG,SG)

8.(91)Allen Crabbe (Bkn - SG,SF)

9.(102)Dewayne Dedmon (Atl - C)

10.(115)D'Angelo Russell (Bkn - PG,SG)

11.(126)Cedi Osman (Cle - SF,PF)

12.(139)Bojan Bogdanovic (Ind - SG,SF)

13.(150)James Johnson (Mia - SF,PF)

Red Panthers

1.(7)Giannis Antetokounmpo (Mil - SF,PF)

2.(18)Chris Paul (Hou - PG)

3.(31)Kyle Lowry (Tor - PG)

4.(42)Nikola Vucevic (Orl - PF,C)

5.(55)Josh Richardson (Mia - PG,SG)

6.(66)Jonas Valanciunas (Tor - C)

7.(79)Brook Lopez (Mil - C)

8.(90)Buddy Hield (Sac - SG)

9.(103)Rondae Hollis-Jefferson (Bkn - SF,PF)

10.(114)Jonathan Isaac (Orl - PF)

11.(127)Jeremy Lamb (Cha - SG,SF)

12.(138)Trae Young (Atl - PG)

13.(151)Mitchell Robinson (NY - C)

The Tramwajs

1.(8)Nikola Jokic (Den - PF,C)

2.(17)Kemba Walker (Cha - PG)

3.(32)Myles Turner (Ind - PF,C)

4.(41)Devin Booker (Pho - PG,SG)

5.(56)Jayson Tatum (Bos - SF,PF)

6.(65)Tim Hardaway Jr. (NY - SG,SF)

7.(80)Goran Dragic (Mia - PG,SG)

8.(89)Wendell Carter Jr. (Chi - C)

9.(104)Jaren Jackson Jr. (Mem - PF)

10.(113)Kentavious Caldwell-Pope (LAL - SG,SF)

11.(128)Lonzo Ball (LAL - PG)

12.(137)Domantas Sabonis (Ind - PF,C)

13.(152)Bobby Portis (Chi - PF,C)

Milwaukee Badgers

1.(9)LeBron James (LAL - SF,PF)

2.(16)Ben Simmons (Phi - PG)

3.(33)CJ McCollum (Por - PG,SG)

4.(40)Aaron Gordon (Orl - SF,PF)

5.(57)Paul Millsap (Den - PF,C)

6.(64)Dwight Howard (Was - PF,C)

7.(81)Thaddeus Young (Ind - SF,PF)

8.(88)Dejounte Murray (SA - PG)

9.(105)Elfrid Payton (NO - PG)

10.(112)Andrew Wiggins (Min - SG,SF)

11.(129)Mohamed Bamba (Orl - C)

12.(136)De'Aaron Fox (Sac - PG)

13.(153)JaMychal Green (Mem - PF,C)

Dziki Wschód

1.(10)Kawhi Leonard (Tor - SG,SF)

2.(15)Jimmy Butler (Min - SG,SF)

3.(34)Clint Capela (Hou - PF,C)

4.(39)DeMar DeRozan (SA - SG,SF)

5.(58)Ricky Rubio (Uta - PG)

6.(63)DeAndre Jordan (Dal - C)

7.(82)Larry Nance Jr. (Cle - PF,C)

8.(87)Tyreke Evans (Ind - PG,SG)

9.(106)Patrick Beverley (LAC - PG,SG)

10.(111)Taj Gibson (Min - PF,C)

11.(130)Montrezl Harrell (LAC - PF,C)

12.(135)Rudy Gay (SA - SF,PF)

13.(154)Dennis Schroder (OKC - PG)

Penetrator Lublin

1.(11)Russell Westbrook (OKC - PG)

2.(14)Joel Embiid (Phi - PF,C)

3.(35)Klay Thompson (GS - SG,SF)

4.(38)Blake Griffin (Det - PF,C)

5.(59)Will Barton (Den - SG,SF)

6.(62)Hassan Whiteside (Mia - C)

7.(83)JJ Redick (Phi - SG)

8.(86)Kyle Kuzma (LAL - SF,PF)

9.(107)Trevor Ariza (Pho - SG,SF)

10.(110)Jakob Poeltl (SA - C)

11.(131)Kent Bazemore (Atl - SG,SF)

12.(134)T.J. Warren (Pho - SF)

13.(155)Jordan Clarkson (Cle - PG,SG)

BasketBax

1.(12)Paul George (OKC - SG,SF)

2.(13)Victor Oladipo (Ind - PG,SG)

3.(36)Marc Gasol (Mem - C)

4.(37)Tobias Harris (LAC - SF,PF)

5.(60)Lauri Markkanen (Chi - PF)

6.(61)Nicolas Batum (Cha - SG,SF)

7.(84)Serge Ibaka (Tor - PF,C)

8.(85)Dennis Smith Jr. (Dal - PG,SG)

9.(108)Malcolm Brogdon (Mil - PG,SG)

10.(109)Jaylen Brown (Bos - SG,SF)

11.(132)Marcin Gortat (LAC - C)

12.(133)Bogdan Bogdanovic (Sac - SG,SF)

13.(156)E'Twaun Moore (NO - SG,SF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chicken Team

1.(1) Anthony Davis (NO - PF,C) - nie  chciałem draftować z jedynką bo mam złe przeczucia co do zdrowia Antka, ale przez samo przeczucie nie można odpuścić takiego grajka, dlatego też Davis został moim koniem pociągowym

2.(24) John Wall (Was - PG)

3.(25) Donovan Mitchell (Uta - PG,SG) - planowałem tu Love'a i Walla, ale Andrew zwinął mi jednego z nich sprzed nosa. Wahałem się między Jrue a Mitchellem i poszedłem w potencjał. Zobaczymy czy wyjdzie mi to na zdrowie

4.(48) Mike Conley (Mem - PG) - wydał mi się BPA (jeśli oczywiście zdrowie dopisze)

5.(49) John Collins (Atl - PF,C) - ma zabezpieczyć bloki i zbiórki na niezłych %. Tu pod uwagę brałem jeszcze Aytona i znów nerwowo będę zerkał na drużynę HFC ;)

6.(72) Evan Fournier (Orl - SG,SF) - potrzebowałem SF'a z trójami i Evan wydał mi się najlepszym rozwiązaniem

7.(73) Julius Randle (NO - PF,C) - Wybór Randle'a to błąd, nie zauważyłem że dostępny jest jeszcze Ibaka. Ta runda mogła pójść lepiej

8.(96) Eric Gordon (Hou - SG) - potrzebowałem podgonić w trójkach więc wybór powinien się obronić

9.(97) Brandon Ingram (LAL - SG,SF) - gość ma potencjał, a przy LBJ może mu się łatwiej grać. Jak na 9 rundę ryzyko żadne

10.(120) Kelly Olynyk (Mia - PF,C) - wydaje mi się, że zagra fajny sezon. Dobre % jak na trójkującego centra

11.(121) JaVale McGee (LAL - C) - :D

12.(144) Cody Zeller (Cha - PF,C) - cichy zawodnik o którym każdy zapomina a S5 powinno być pewne. Nie zdziwię się jeśli skończy sezon w TOP100

13.(145 )Marvin Bagley III (Sac - PF) - Ayton i Doncic w innych drużynach to pomyślałem, że niespodzianki poszukam w Sacramento. Pewnie szybkie FA ale kto wie.

 

Ogólnie jestem całkiem usatysfakcjonowany. Pewnie można było złożyć lepszą ekipę, ale jest kilku chłopa z potencjałem co dobrze wróży na sezon. Powodzenia i pozdrowienia!

 

 

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 The Tramwajs

1.(8)Nikola Jokic (Den - PF,C)

Wiadomo - all around producent wszelakich statów. Kolejny rok w lidze, więc powinno być tylko lepiej...

2.(17)Kemba Walker (Cha - PG)

Jak dobrze pamiętam, to nie był chyba wtedy moim no°1 targetem, ale z trzech ustawionych w kolejce grajków, poprzedzające mnie 3 managiery wzięuy i zayebauy. Jestem na Kembuę skazany co roku, ale nie daje on ogólnie powodów do narzekania...

3.(32)Myles Turner (Ind - PF,C)

Jeden wysoki już jest, więc na tamtą chwilę cza było wysokiego, który blokuje, a w predicted był wtedy absolutnym topem pod tym względem...

4.(41)Devin Booker (Pho - PG,SG)

Nigdy bym nie wpadł na to, że go wydraftuję, ale jak już zjechał te kilkanaście pozycji w porównaniu do projekcji, to przygarnąłem. Zazwyczaj nisko ląduję w pkt, więc będzie jak znalazł...

5.(56)Jayson Tatum (Bos - SF,PF)

Teraz chopie zapodaj w regulorze,  to coś pokozoł w PO i  klękajcie narody. Prrr... Tak, wiem, Kyrie i Gordon...

6.(65)Tim Hardaway Jr. (NY - SG,SF)

Pod nieobecność KP, powinien być z niego pożytek, według mnie jeszcze ciut większy od tego przewidywanego, więc happym...

7.(80)Goran Dragic (Mia - PG,SG)

A na chuj mie Goran, spytał filozof i się tak zamyślił, że aż wydraftował, bo inni PG mieli już swoje kurwidołki w konkurencyjnych teamach...

8.(89)Wendell Carter Jr. (Chi - C)

Patrząc na bloki, jak se człek staty, nawet te projected, posortował, to była bida jakich mało, ale jak już nazwiska się ogarnęło, to takiego sympatycznego, czarnego młodzieńca można było wyhaczyć. Oby tylko dostał minuty i oby hype nie był bez pokrycia...

9.(104)Jaren Jackson Jr. (Mem - PF)

Patrz punkt 8

10.(113)Kentavious Caldwell-Pope (LAL - SG,SF)

Można było liczyć na S5 w LAL, ale coraz bardziej w to wątpię. Obym się mylił, a jeśli już, to z ławki też można być przydatnym...

11.(128)Lonzo Ball (LAL - PG)

Metodologia tego wyboru to taki mix punktów 4 i 7. A nuż pierdzielnie się chłopak w głowę, coś mu się przestawi, zacznie trafiać i powie ojcu, że już go nie kocha...

12.(137)Domantas Sabonis (Ind - PF,C)

Jest Turner, to i przyda się jego backup, który od momentu przeprowadzki do Indiany jest bardzo fajnym graczem i jestem z wyboru zadowolony. To jest mimo wszystko coś więcej niż Backup...

13.(152)Bobby Portis (Chi - PF,C)

Lauri out, Bobby in i może to właśnie on pierdzielnie w łeb Lonzo i będzie zawsze z niego jakiś pożytek...

 

Zarzucę sucharem własnego autorstwa i podsumuję to tak, że plan zrealizowany w 100% - miałem wybrać trzynastu i właśnie tyłu wybrałem...?

Pozdrawiam 

  • Podoba mi się 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AssCrack

1.(5)Kevin Durant (GS - SF,PF) - Miał być albo on, albo Giannis Antepskdvkjfv90394umpo. W sumie żałuję, że nie poszedłem w Greka. Raz, że ma go teraz Dig, który zawsze wygrywa, a dwa, że nigdy go jeszcze nie miałem w drużynie, a Duranta mam często. Generalnie jednak na pewno mi nie zaszkodzi.

2.(20)LaMarcus Aldridge (SA - PF,C) - Jakoś mam go wyżej w rankingach niż inni, czas pokaże, czy słusznie. Ja wiem, że przychodzi DeMar i mu zabierze wszystko. Ale jakoś liczę dzięki temu na większą efektywność i lepsze staty defensywne. Się zobaczy. Generalnie raczej za wcześnie i tego picku chyba najbardziej żałuję.

3.(29)Otto Porter Jr. (Was - SF,PF) - Gracz top 20 z numerem 29 to z kolei dla mnie spory steal - nawet mimo tego, że podublowałem sobie pozycje z liderem. 

4.(44)Gary Harris (Den - SG,SF) - Najbardziej nijaki gracz w topce rankingowej. Ale trzeba było w końcu wziąć jakiegoś gracza z literką g (i nie chodzi mi o tę w imieniu, nah'mean).

5.(53)Gordon Hayward (Bos - SG,SF) - A tu sobie zaryzykowałem, bo jestem taki spontaniczny i jebaćsystemowy. Liczę, że będzie zdrowy i zagra na swoim starym poziomie - czyli jakieś 10-15 miejsc lepiej niż to, w którym go wybrałem. 

6.(68)Darren Collison (Ind - PG,SG) - Przyszła pora na rozgrywajka. Cholera wie, co z nim będzie przy Evansie, ale lepszego nie widziałem.

7.(77)Lou Williams (LAC - PG,SG) - A tego to wziąłem tylko dlatego, że ma slot pg, bo żaden z niego rozgrywający. Tu już wiedziałem, że z asyst to u mnie za dużo nie wyjdzie.

8.(92)DeMarcus Cousins (GS - PF,C) - Może za wysoko, a może to spory przechwyt. Miałem nadzieję, że mamy w lidze IL, ale się przeliczyłem :) Zdrówka, grubasie!

9.(101)Derrick Favors (Uta - PF,C) - Solidny wybór jak na 101 miejsce. Byle tylko w jakiś small ball nie poszli w Utahu.

10.(116)Trey Burke (NY - PG) - W sumie to powinien być pierwszy PG w NYK, więc może sobie pośrubuje jakieś statsy. Jak nie, to pierwszy pick do śmieci.

11.(125)Jordan Bell (GS - PF,C) - Do powrotu Grubego powinien być solidnym punktem drużyny. Potem pewnie będzie drugim pickiem do śmieci.

12.(140)Rodney Hood (Cle - SG,SF) - Może będzie starterem, a jak nie, to...

13.(149)D.J. Augustin (Orl - PG) - Ten na pewno będzie starterem, ale nie liczę na fajerwerki.

 

W sumie połowa tabeli jest realna, ale jakiś mi chujowy ten skład wyszedł. Co najmniej 4 wybory mogą się okazać niewypałami. Cóż, nie zostaje się mistrzem w pierwszym roku po awansie ;)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.10.2018 o 00:01, Benon napisał:

Do projekcji moich i Chickena trzeba dodać gwiazdkę, bo ja wybrałem 2 zawodników dla których Y! przewiduje rząd zer, a Chicken wybrał takiego jednego...

U mnie to WCJ i JJJ, a u Chickena Bagley...

Siebie widzę conajmniej w połowie stawki, bo jestem fchuj skromny i wogóle...

Pozdrawiam

 

Projekcje przecież przewidują statsy dla debiutantów. To tabela po średnich z zeszłego sezonu jest niesprawiedliwa dla menagos, którzy wydraftowali rookasów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to, że dla wspomnianej trójki debiutantów nie było żadnych projections. Teraz już są...

Dla pozostałych wszystko było OK.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy lepszy przykład:

Zsumowałem projected trójki mojej drużyny i wyszło 1577 minus 43 od WCJ, minus 75 od JJJ daje nam 1459, czyli dokładnie tyle ile widzimy w załączonej przez ciebie tebelce...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Larry Nance Junior Młodszy przebywa obecnie na trading blocku i jest mu smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do niego zapytać co słychać i stwierdził, że w zasadzie to nic się w jego życiu nie zmieniło. Zatem chyba będzie OK.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne gówno u mnie. Jak macie coś konkretnego do zaproponowania za Duranta, to chyba czas, bym zaczął rozważać oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile tabele są ostateczne, mamy ciekawą sytuację na nizinach :) Mam tyle samo punktów co Milwaukee Badgers, kto spada? Czy przy rozwiązywaniu tiebreaków decyduje liczba dwunastek @KapitanPlaneta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za grę i za wyjątkową aktywność na forum, było mi bardzo przyjemnie z Wami dyskutować. Ostatnie miejsce mnie kompromituje, ale cóż. Przynajmniej walczyłem do końca i wyraźnie zmniejszyłem stratę do peletonu ;) Za dwa lata wrócę Was upokorzyć! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cieglo napisał:

O ile tabele są ostateczne, mamy ciekawą sytuację na nizinach :) Mam tyle samo punktów co Milwaukee Badgers, kto spada? Czy przy rozwiązywaniu tiebreaków decyduje liczba dwunastek @KapitanPlaneta?

Nie wiem czy tak to będzie rozwiązane, ale być może obaj sobie powalczycie jeszcze w przyszłym sezonie.

Ja rezygnuję z zabawy, muszę jakoś ciąć te ligi bo z rok na rok coraz mniej funu, coraz mniej czasu. W tym roku już kilka lig rozgrywałem na autopilocie, Start Active na cały tydzień i tyle.

To była przyjemność, dobra szkoła i nauka, ale wystarczy, z niejednym z Was pewnie jeszcze się spotkam na jakimś froncie bo z Fantasy zupełnie nie rezygnuję.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy w mojej historii nie widziałem takiej deklasacji w roto i to tak małej lidze. Wielkie gratulacje dla Diga.
A co do tiebreaka to chyba ja spadam, bo przegrywam w "12". Niestety.

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Three-Peet i tyle w temacie :D.

W tym sezonie wygrana przyszła nadspodziewanie łatwo i to mimo draftowania z numerem 7. Tak naprawdę wszystko rozstrzygnęło się już na drafcie i zaraz po starcie sezonu gry pobrałem Siakama. Potem jeszcze pod koniec listopada przechwyciłem Arize i więcej nie musiałem już za bardzo kombinować. Co ciekawe nie ominęły mojej drużyny kontuzje, bo mecze opuścili Lowry CP3 i Valanciunas, ale były mi one nawet na rękę, bo przy szerokim składzie nie miałem rozterek kogo posadzić na ławce. 

Nawet nie zwróciłem uwagi, że wygrałem z taką ogromną przewagą, bo to jest aż 21 punktów przewagi nad drugą drużyną i 28 nad trzecią ?

Dzięki wszystkim za grę i gratulacje dla pozostałych medalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd przejąłem rozgrywki to stosujemy tradycyjny system rozstrzygania remisów, czyli decyduje większa ilość wygranych kategorii.

W przypadku rezygnacji pierwszeństwo przy uzupełnieniach mają zespoły z lig niższych, czyli w tym wypadku 4 miejsce w lidze II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.10.2018 o 17:43, Chicken napisał:

Chicken Team

1.(1) Anthony Davis (NO - PF,C) - nie  chciałem draftować z jedynką bo mam złe przeczucia co do zdrowia Antka, ale przez samo przeczucie nie można odpuścić takiego grajka, dlatego też Davis został moim koniem pociągowym

2.(24) John Wall (Was - PG)

3.(25) Donovan Mitchell (Uta - PG,SG) - planowałem tu Love'a i Walla, ale Andrew zwinął mi jednego z nich sprzed nosa. Wahałem się między Jrue a Mitchellem i poszedłem w potencjał. Zobaczymy czy wyjdzie mi to na zdrowie

4.(48) Mike Conley (Mem - PG) - wydał mi się BPA (jeśli oczywiście zdrowie dopisze)

5.(49) John Collins (Atl - PF,C) - ma zabezpieczyć bloki i zbiórki na niezłych %. Tu pod uwagę brałem jeszcze Aytona i znów nerwowo będę zerkał na drużynę HFC ;)

6.(72) Evan Fournier (Orl - SG,SF) - potrzebowałem SF'a z trójami i Evan wydał mi się najlepszym rozwiązaniem

7.(73) Julius Randle (NO - PF,C) - Wybór Randle'a to błąd, nie zauważyłem że dostępny jest jeszcze Ibaka. Ta runda mogła pójść lepiej

8.(96) Eric Gordon (Hou - SG) - potrzebowałem podgonić w trójkach więc wybór powinien się obronić

9.(97) Brandon Ingram (LAL - SG,SF) - gość ma potencjał, a przy LBJ może mu się łatwiej grać. Jak na 9 rundę ryzyko żadne

10.(120) Kelly Olynyk (Mia - PF,C) - wydaje mi się, że zagra fajny sezon. Dobre % jak na trójkującego centra

11.(121) JaVale McGee (LAL - C) - :D

12.(144) Cody Zeller (Cha - PF,C) - cichy zawodnik o którym każdy zapomina a S5 powinno być pewne. Nie zdziwię się jeśli skończy sezon w TOP100

13.(145 )Marvin Bagley III (Sac - PF) - Ayton i Doncic w innych drużynach to pomyślałem, że niespodzianki poszukam w Sacramento. Pewnie szybkie FA ale kto wie.

 

Ogólnie jestem całkiem usatysfakcjonowany. Pewnie można było złożyć lepszą ekipę, ale jest kilku chłopa z potencjałem co dobrze wróży na sezon. Powodzenia i pozdrowienia!

 

 

Ależ fatalny to był dla mnie sezon. Fuksem udało mi się utrzymać w lidze...

Lubię robić opisy draftów na świeżo po wyborach, jest się potem z czego pośmiać  Z Davisem przeczucie mnie nie myliło. Wall wypadł z kontuzją a Conleya i Donovana wymieniłem na Duranta który mnie zawodził...  Pierwsze rundy niezbyt udane ;)

Gratulacje dla Diga! Rzutem na taśmę wyszarpał wygraną! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×