Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bulek

"Fantasy point" na basket.pun.pl

Polecane posty

Znalazłem się w pewnej podbramkowej sytuacji.

 

W lidze wielosezonowej typu "fantasy point" znalazła się osoba, która delikatnie rzecz ujmując nie kuma czaczy i w drafcie na forum wybrała coś takiego:

 

LeBron James(79,95), Joe Johnson(50,50), Kevin Garnett(44,60), Jason Richardson(38.90), Samuel Dalembert(38.35), Erick Dampier(28.65), Mike Bibby(28.55), Michael Redd(35.90), Allen Iverson(35.90), Vladimir Radmanovic(19.90), Shannon Brown(20.50), Anthony Johnson(15.00), Johan Petro(15.00)

 

Żeby liga była wyrównana, poszukujemy osoby, która by umiała poprzez trejdy i ruchy z FA wyprowadzić coś takiego na prostą. Gra u nas 17 ludzi.

 

Jakby ktoś był zainteresowany przejąć ekipę, proszę o kontakt na PW bądź na gg (12068486) bądź wpis w tym temacie.

 

Gra jest rzecz jasna na yahoo.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowany przejmowaniem drużyny raczej nie jestem, lecz jakby powstawała jakaś nowa liga keepera, to piszę się na 100% - miło by było zbudować wreszcie zespół od podstaw, mając dostępnych wszystkich zawodników...

Marzy mi się keeperek na 30 drużyn, ale zarówno yahoo, jak i espn dają max 20... :(

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam ponownie do wzięcia udziału w naszej lidze. Poszerzamy ligę do 20 userów, czasu jeszcze zostało dużo, ale proponuję już teraz.

 

Jest to liga w stylu "keepers", czyli wielosezonowa, zasadami zbliżona do FBX, bardzo popularnej na e-nba. Regulamin dostępny jest: tutaj.

Wychodzę z założenia, iż ligi typu fantasy powinny ze sobą współpracować, gdyż dzięki temu jest szansa, iż obie ligi na tym skorzystają.

Gra jest naprawdę przednia, a o końcowym wyniku decyduje postawa przez cały sezon.

W przypadku znalezienia odpowiedniej liczby chętnych będzie robiony expansion draft, na zasadach określonych w terminie późniejszym. Na zaproszenie moje i Obiego, drugiego z organizatorów tej ligi, przystał znany również z tego forum, Benon. Szukamy z Obim następnych chętnych do gry, a wiem, że ludzi, którzy kochają gry w stylu "fantasy" u nas nie brakuje ;)

 

Jakby ktoś był wstępnie zainteresowany, służę wyjaśnieniem na różne pytania na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje 4 osób do kontynuacji w/w ligi.

Jeśli znasz osoby/ę, które byłyby zainteresowane dołączeniem do tej ligi, proszę powiadom je o takiej możliwości.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×