Skocz do zawartości
bulek

Sezon 2018/19 - trejdy

Polecane posty

2 godziny temu, immortal_87PL napisał:

? Trade Alert ?

Randle + Bamba + pick Cavs 2019 + Cavs 2020 + Orlando 2020

za

Leonard + Horford + Lonnie Walker

@Tizz potwierdzi

tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bulls2006 napisał:

Wymiana z Tizz.

Do mnie wędruję pick nr 20 draftu 2019 r., do Tizz Trey Lyles

confirm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, immortal_87PL napisał:

? Wymiana z Clippers (po meeega długich rozmowach) ?

KD + Horford + Lamb

za 

#2 pick draftu 2019

@KosiHoops potwierdzi

Potwierdzam....oby KD za rok grał jak przed kontuzja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy deal, do Spurs wędruje Clint Capela do Magic Jonathan Isaac!

Piotreksuper potwierdzi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Luk130 napisał:

Mamy deal, do Spurs wędruje Clint Capela do Magic Jonathan Isaac!

Piotreksuper potwierdzi.  

potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, matek napisał:

O kurwa xD nieźle się tutaj bawicie. 

Albo grubo albo wcale ?

ale musiałem chyba z pierdyliard wiadomości wysłać, a i tak 70% do tej pory nieodczytana ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, immortal_87PL napisał:

Albo grubo albo wcale ?

Raczej powinno być, że głupio. Kto jest do wzięcia z tą #2? LeBron? Davis? Ktoś inny robiący sieczkę w fp od początku? Ten deal to dramat dla biorącego pick, brawa druga strona. Nie wiem, jakie można mieć argumenty za tym ruchem, bo nawet tank i przebudowa byłyby lepsze z KD, niż z tym rookie. 

Z drugiej strony w naszej lidze Horford poszedł za Augustina... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, matek napisał:

Raczej powinno być, że głupio. Kto jest do wzięcia z tą #2? LeBron? Davis? Ktoś inny robiący sieczkę w fp od początku? Ten deal to dramat dla biorącego pick, brawa druga strona. Nie wiem, jakie można mieć argumenty za tym ruchem, bo nawet tank i przebudowa byłyby lepsze z KD, niż z tym rookie. 

Z drugiej strony w naszej lidze Horford poszedł za Augustina... 

Właśnie chciałem dać przykład Augustina. No cóż, cenę weryfikuje rynek. Rozesłałem wiele wiadomości i propozycji. Większość nie raczyła odpisać, kto odpowiedział to odmówił. Jak widać KD nie wzbudza zainteresowania. Horford był tylko dopełnieniem innego dealu, a Lamb to IMHO niewielka cena. Ja sam nie chciałem czekać rok na KD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, mam 2 trejdy do ogłoszenia.

Nr 1 z Clippers, Kosi proszę potwierdzi.

Do Clippers wędruje Jordan Clarkson, dziękujemy Jordanowi za jego zaangażowanie w życie społeczne Toronto, czasu poświęconego na rozwój najmłodszych, ale będąc w okresie przebudowy, musieliśmy podjąć taką decyzję. Osiągnął w naszym zespole maksimum i mamy nadzieję, że w nowej druzynie dokona przysłowiowego skoku jakościowego. 

W zamian zespół Raptors otrzymuje # 11 z tegorocznego draftu. 

Edytowano przez marcelomattsoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trejd nr 2 z Washington Wizzards, oby przeszdł i został zatwierdzony przez Ligę. 

Do Wizzards podąża zaciąg młodych, niespełnionych do końca talentów z perspektywą na poprawę w nowym środowisku.

Otto Porter Jr, Willie Cauley - Stein oraz Kelly Olynyk - im dziękujemy za grę i lata spędzone w naszej organizacji. Szczególnie dziękuję WCS, ponieważ przyczynil się do pozyskania Trae Younga w ubiegłorocznym drafcie. 

Do Raptors w odwrotnym kierunku przechodzi Rudy Gobert, Hamidou Diallo oraz # 18 w tegorocznym drafcie. 

Prośba do Benona o potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, marcelomattsoy napisał:

OK, mam 2 trejdy do ogłoszenia.

Nr 1 z Clippers, Kosi proszę potwierdzi.

Do Clippers wędruje Jordan Clarkson, dziękujemy Jordanowi za jego zaangażowanie w życie społeczne Toronto, czasu poświęconego na rozwój najmłodszych, ale będąc w okresie przebudowy, musieliśmy podjąć taką decyzję. Osiągnął w naszym zespole maksimum i mamy nadzieję, że w nowej druzynie dokona przysłowiowego skoku jakościowego. 

W zamian zespół Raptors otrzymuje # 11 z tegorocznego draftu. 

Potwierdzam i witamy Jordana w LA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam miałem ofertę od Immortala, przyznaje, ale nie byłem do niej w 100% przekonany, może i słusznie, bo jak widać, można było wyciągnąć więcej. Nie chciałem iść w Horforda kosztem Draya, który będzie istnym nabijaczem statsów w tym roku. 60+ murowane.

Swoją drogą ja się zastanawiam, czy gwiazdy są aż tak mało warte, w jakim kierunku poszła w ogóle ta liga. Z jednej strony Zion został potraktowany jako najlepszy gracz wszechczasow ever i sprzedany za KD, Bagleya i Mitchella (niezła promocja), a teraz KD został znow wytransferowany wraz z Alem i Lambem za Moranta. Zastanawiam się, jaki feler ma w sobie Durant, że jest traktowany na równi z Ishem Smithem? Jego wartość po kontuzji będzie aż tak niska?

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Szczególnie, że kolega Musli ma 2 zawodników w składzie, ktorzy skończyli kariery - Collison i Wade. Chyba ich byc tam już nie powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji bardzo obszernego składu i salary jak stad do tamtąd ;) ze składu wylatują :

Rajon Rondo 

Markief Morris 

Maxi Kléber 

Michael Kidd Gilchrist 

Juancho Hernangomez

@bulek moge Cie prosić o aktualizacje 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KosiHoops napisał:

Z racji bardzo obszernego składu i salary jak stad do tamtąd ;) ze składu wylatują :

Rajon Rondo 

Markief Morris 

Maxi Kléber 

Michael Kidd Gilchrist 

Juancho Hernangomez

@bulek moge Cie prosić o aktualizacje 

 

@bulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2019 o 12:00, bulek napisał:

a teraz KD został znow wytransferowany wraz z Alem i Lambem za Moranta. Zastanawiam się, jaki feler ma w sobie Durant, że jest traktowany na równi z Ishem Smithem? Jego wartość po kontuzji będzie aż tak niska?

Po prostu jest to wielka niewiadoma. Nie dość, że gość ma b. duże salary, to nie zagra w najbliższym sezonie ani minuty, w dodatku to nie ACL jak u Klaya, gdzie wracasz w 100% jak wcześniej. Po achillesie musisz sie de facto nauczyć chodzić i biegać na nowo, więc to jest duże ryzyko. Ja wiele rozmów prowadziłem, ale nikt nie wyraził reakcji " wow KD - biorę!", a próbowałem wychodzić z propozycją za graczy ok. 45-50 fp lub pick top8 i .... nic. Więc, uważam, że KD to obecnie taki trochę gorący kartofel, niestety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 hours ago, immortal_87PL said:

Mamy trade z nowym GM (Detroit Pistons)

Knox + DSJ + Bembry

za Bradley Beal

@KRK potwierdzi

Potwierdzam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie, naprawdę Beal poszedł za takich gości? 

Zastanawiałem się, czy wzorem NBA nie wprowadzić zrównoważenia salary przy trejdach. 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×