Skocz do zawartości
goozman

2 Liga WEST H2H BudgetSznur 2018/19

Polecane posty

10 godzin temu, marcelomattsoy napisał:

 

GL mial tydzien konia, a teraz ide po awans, choc Fluber ladny team z  waivow sklecil. Ja mam 3 cieniasow i 90% zespolu na 3mecze w tygodniu. 

W tym tygodniu przegralbys ze mna 4-5:) a wypadl mi na 1 mecz davis i mialem tylko 2 mecze od conleya. Powalczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 hours ago, Benon said:

...albo oszukiwałem albo jestem taki piękny, że nie mogli mi się oprzeć...?

A wyniki draftu są łatwe do znalezienia...?

Pozdrawiam 

Zapomniałem ze to budzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to moge sie witac z gaska. Gdybym dzis wstawil Milesa za harrisa jak chcialem zrobic to byloby po ptokach. Ale sie przestraszylem tej opcji. Czy finalisci maja juz automatyczny awans?? Nie wiem jak podejsc do kolejnego tygodnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrząc na wynik Waszej pary nie rozumiem powodów do niepokoju / użycia porównania do gąski ale potwierdzam - tylko finaliści awansują do 1 ligi bezpośrednio. dopiero w razie rezygnacji/wykruszeń najlepsze teamy z 3ich miejsc będą jeszcze mogły liczyć na awans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, marcelomattsoy napisał:

No to moge sie witac z gaska. Gdybym dzis wstawil Milesa za harrisa jak chcialem zrobic to byloby po ptokach. Ale sie przestraszylem tej opcji. Czy finalisci maja juz automatyczny awans?? Nie wiem jak podejsc do kolejnego tygodnia. 

Byłem bez szans mniej więcej od środy, zasłużony finał. Gratulacje również dla Benona, ja się będę musiał jeszcze pomęczyć w 2 lidze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisze szczerze, ze mniej wiecej od 22 GW nie wierzylem w awans, a jak trafilem gl team w qf to juz ogolnie zegnalem sezon. Wyszlo jednak ok. Liczylem bardziej na final w h2h wezyk, ale trafilem moj najgorszy tydzien w sezonie na qf i bdb tydzien ledleya. Takze na pochybel wysmiewajacym draftowanie Kemby (overhyped), Trae i Luki. Wraz z adamsem i collinsem byl to moj core lineup na ten sezon. I tak naprawde mialem 2 strzaly z fa na sezon: Montrezl tu i Siakam w wezyku. Dzieki za ten sezon chlopaki. Do zobaczenia za pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki końcowe tego sezonu są następujące:

1.   marcelomattsoy - Grave Digger  
    2. Benon – The Tramways
    3.  fluber - Six Sigma   

    4.  madafaka8 - madafakas 
    5.  smoke - Smoke Raiders   
    6.    barcelowicz - Barca Thunder
    7.   knt – GL Team  
    8.    rk18tw - BarcaTeam
    9. mSala - MSala's Team
    10.  slawekmroz - Florida Pensioners 
    11. bulls4ever - Kasztaniaki Bulls
    12. yblue - Yellowblue's Team
    13. immortal_87PL – Walenie w Basenie
    14. żyras - DaBulls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki, niewiele brakowalo i do finalu i do 3 miejsca. gratulacje dla wygranych i do zobaczenia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, madafaka8 said:

dzieki, niewiele brakowalo i do finalu i do 3 miejsca. gratulacje dla wygranych i do zobaczenia

 

Oj tutaj przyznam Ci rację teraz, bo na bieżąco nie byłem w stanie komentować.

W finale byłem psim smędem, bo Lisek przywalił 6 stls i wygrałem tę kategorię o jeden przechwyt...

Twój wqrv musiał być megalityczny.

Coraz bardziej zastanawiam się nad sensem tej gry, kiedy akcje typu out for game, bo fatigue, lub z dupy wziętę done for sezon są teraz tak nagminne...

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Benon napisał:

Oj tutaj przyznam Ci rację teraz, bo na bieżąco nie byłem w stanie komentować.

W finale byłem psim smędem, bo Lisek przywalił 6 stls i wygrałem tę kategorię o jeden przechwyt...

Twój wqrv musiał być megalityczny.

Coraz bardziej zastanawiam się nad sensem tej gry, kiedy akcje typu out for game, bo fatigue, lub z dupy wziętę done for sezon są teraz tak nagminne...

Pozdrawiam 

Trzeba chyba rozważyć przesunięcie play-offs o minimum tydzień wstecz, bo to co się dzieje teraz to jest jakiś żart w lidze. Nigdy nie było aż tylu out z różnych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może runda PO powinna trwać dwa tygodnie. Da się to zrobić. A Fox zdecydowanie mnie przechytrzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.04.2019 o 08:50, fluber napisał:

Trzeba chyba rozważyć przesunięcie play-offs o minimum tydzień wstecz, bo to co się dzieje teraz to jest jakiś żart w lidze. Nigdy nie było aż tylu out z różnych powodów.

 

20 godzin temu, madafaka8 napisał:

Może runda PO powinna trwać dwa tygodnie. Da się to zrobić.

ja akurat jestem przeciwko zmianom  systemie rozgrywek, zawsze byli i będą szczęśliwcy, mniej zadowoleni jak i pechowcy. ktoś może być już w sezonie zasadniczym mieć pecha w losowaniu przez yahoo i mierzyć się po 2 razy z silniejszymi drużynami a po razie ze słabszymi; może być i odwrotnie.  trzeba się mierzyć z tym co los daje, próbować minimalizować ryzyko już na etapie draftu i później dobierając FAsów pod konkretny matchup a czasami pogodzić się z porażką - taki urok tej gry. w h2h wężykowym miałem akurat w ćwierćfinale wysyp GTD i OUT a sprawa decydowała się o kilka steali i awans poszedł się yebac mimo solidnego regulara.. jak ktoś ma competitive nature będzie walczył do upadłego mimo wszystko, jak ktoś nie ma jajek do przełykania porażek to niech się przesiadzie na flaki z olejem serowane przez roto, tu nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to poddać pod głosowanie jakoś pod kątem next season?

Nie byłem w PO w tym roku ale faktycznie u nas w trakcie finałów aż roi się od restów, out of seasonów z powodu skurczu itp.  czy tumiwisizmu lebronów. Przed sezonem nie da się przewidzieć, jakie drużyny będą walczyły do końca, a które nie, żeby celować w odpowiednich grajków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, goozman napisał:

 

ja akurat jestem przeciwko zmianom  systemie rozgrywek, zawsze byli i będą szczęśliwcy, mniej zadowoleni jak i pechowcy. ktoś może być już w sezonie zasadniczym mieć pecha w losowaniu przez yahoo i mierzyć się po 2 razy z silniejszymi drużynami a po razie ze słabszymi; może być i odwrotnie.  trzeba się mierzyć z tym co los daje, próbować minimalizować ryzyko już na etapie draftu i później dobierając FAsów pod konkretny matchup a czasami pogodzić się z porażką - taki urok tej gry. w h2h wężykowym miałem akurat w ćwierćfinale wysyp GTD i OUT a sprawa decydowała się o kilka steali i awans poszedł się yebac mimo solidnego regulara.. jak ktoś ma competitive nature będzie walczył do upadłego mimo wszystko, jak ktoś nie ma jajek do przełykania porażek to niech się przesiadzie na flaki z olejem serowane przez roto, tu nikt nikogo pod pistoletem nie trzyma

Problem narasta, kilka lat temu takich odpoczynków prawie nie było, teraz składy w najważniejszym momencie sezonu są dziurawe do bólu i robi się okrutna loteria. Równie dobrze moglibyśmy zaczynać sezon draftem na 4 tygodnie przed końcem sezonu i robić od razu play-offs dla 16 drużyn, bo sezon regularny, poza tym, że trzeba awansować do play-offs powoli przestaje mieć jakikolwiek sens. 

 

I tu nie chodzi o to, czy ja wygram, czy przegram, czy ktoś inny wygra, czy przegra, bo w dwóch ligach h2h w tym sezonie zająłem 1 i 3 miejsce. Tutaj chodzi o coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, fluber napisał:

Problem narasta, kilka lat temu takich odpoczynków prawie nie było, teraz składy w najważniejszym momencie sezonu są dziurawe do bólu i robi się okrutna loteria. Równie dobrze moglibyśmy zaczynać sezon draftem na 4 tygodnie przed końcem sezonu i robić od razu play-offs dla 16 drużyn, bo sezon regularny, poza tym, że trzeba awansować do play-offs powoli przestaje mieć jakikolwiek sens.

55 minut temu, bulek napisał:

Może to poddać pod głosowanie jakoś pod kątem next season?

Nie byłem w PO w tym roku ale faktycznie u nas w trakcie finałów aż roi się od restów, out of seasonów z powodu skurczu itp.  czy tumiwisizmu lebronów. Przed sezonem nie da się przewidzieć, jakie drużyny będą walczyły do końca, a które nie, żeby celować w odpowiednich grajków. 

możemy ustawić PO w tyg 21-23 zamiast 22-24 i tyle, yahoo na więcej nie pozwala. a i tak zawsze komuś się trafi kontuzja lub posadzenie przez trenera więc to walka z wiatrakami pod wpływem chwili i świeżych emocji. każdy rest, out of season itp otwiera okienko na innych graczy i tu trzeba sprytu / nosa/ szybkości żeby takiego typka utrafić z FA i oni moga decydować o wyniku matchupów. wcale nie sadzę by ilość wypoczynków / INJ / OUT była sumarycznie drastycznie większa niż w poprzednich sezonach - może macie statystyki za powiedzmy ostatnie 5 lat?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna sensowna opcja wiązałaby się z przejściem z ligami na ESPN, bo tam była możliwość ustawienia 2-tygodniowych matchupów w playoffs. Wtedy losowość byłaby mniejsza. Ale podejrzewam, że wszyscy są tak przywiązani do Yaśka, że nikomu by się ten wariant nie spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat latami grałem na ESPN właśnie i mi takie przejście kompletnie by nie przeszkadzało. Jednakże chcialbym dodać od siebie, że nie bez kozery brałem w tym roku rookies i zawodników z zespółów potencjalnie walczących, omijając takie twory jak choćby GSW, Toronto oraz pewnych looserów z Sacto (tu pomyłka, bo oni okazali się rewelacją ligi) czy też Memphis i Knicks, szerokim łukiem. Wszystko zależy od strategii jaką się obierze. ominęły mnie, poza liga Roto wężyk, kontuzje. Chyba tylko 1 gościa musiałem wywalić przez OFS. Takie jest fantasy i albo w to grasz albo nie. Ja należę do typów, które nigdy się nie poddają i walczą do końca. Mi jest obojętne co zrobimy, będę grał dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×