Skocz do zawartości
goozman

2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2018/19

Polecane posty

Ok, to Wy tutaj macie pierwszeństwo głosu, więc może zrobimy w tym tygodniu po prostu anoninowe głosowanie dla 32 graczy już potwierdzonych na II poziomie nt. tego, czy wolą grać w 16-team ligach, czy poszerzyć o 2 ekipy dla 4 graczy z rezerwy. Chyba tak będzie sprawiedliwie, nie @goozman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem jak w 18-sto zespołowej lidze, ale w 20-osobowej h2h fa w ogole nie istnieje. Rozgrywka w 16 a w 20 to są dwie różne rozgrywki. Nie wiem jak wyjdzie w 18 ale obawy GRB są trochę uzasadnione.

16x13=208; 18x13=234; 20x13=260; 52 zawodników różnicy - nie dziwota, że różne

 

3 minuty temu, barcalover napisał:

Ok, to Wy tutaj macie pierwszeństwo głosu, więc może zrobimy w tym tygodniu po prostu anoninowe głosowanie dla 32 graczy już potwierdzonych na II poziomie nt. tego, czy wolą grać w 16-team ligach, czy poszerzyć o 2 ekipy dla 4 graczy z rezerwy. Chyba tak będzie sprawiedliwie, nie @goozman?

jestem za - roześlę priwy z zapytaniem, całkowicie anonimowo nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam liga 18-osobowa nie przeszkadza, ale obawy o brak FA są uzasadnione. Tylko, że w taki sposób, bo jak zwykle masa ludzi będzie waiverami, którzy danego dnia nie będą mieć okazji u nikogo zapunktować. H2H charakteryzuje się głęboką rotacją, przez co ilość waiverów jest bardzo duża i w 18-osobowej lidze nie będzie nikogo wartościowego na typowym FA.

Gdyby w 18 osobowej lidze spadający z drużyny od razu był FA-sem grywalność by się zwiększyła. Owszem, waiverów też można aktywować, ale pod koniec tygodnia to już nie ma żadnego sensu, bowiem często wybiera się gracza pod dany matchup.

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może już zróbmy 3 ligi 12-zespołowe? Naprawdę rotacja wolnymi agentami to dla mnie bardzo ważna część tej zabawy. W 16-zespołowej lidze jest ona na granicy sensowności, powyżej szykuje się lipa. To nie jest mój egoizm, @barcalover, ja w razie powiększenia ligi po prostu się usunę, żeby nie blokować innych. Skoro ja nie będę miał z tego funu, to niech inni mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się pomysł GRB, 3 ligi po 12 GM-ów to więcej frajdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego 12, skoro to większy przeskok z 16, niż na 18, a dodatkowo będziemy powielać schemat z h2h sznur. Słaba opcja dla mnie.

 

Ale oczywiście lepsza, niż odrzucenie 4 lub więcej graczy, więc jakby ta opcja poddana pod głosowanie nie przeszła, to będę za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment wzięło 7 osób w głosowaniu i jest tylko jedna data : 14.10 (Niedziela) więc na to dzień ustalam datę draftu.

DRAFT: 14.10 godzina 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termin draftu pasuje. Moze warto rozwazyc pomysl z 3 ligami po 12 druzyn, zamiast robic ligi po 18 ekip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, goozman napisał:

robi się na priwach, nie bój żaby

Jak się robi, jak nic nie dostałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2018 o 15:02, goozman napisał:

przecież swoje zdanie już zaprezentowałeś

 

Ale czy to jest kwestia zero-jedynkowa? Albo dwa razy 16 albo dwa razy 18? Może warto jednak rozpatrzyć te ligi 12-osobowe? 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, GRB napisał:

 

Ale czy to jest kwestia zero-jedynkowa? Albo dwa razy 16 albo dwa razy 18? Może warto jednak rozpatrzyć te ligi 12-osobowe? 

Chyba w ankiecie goozowi glownie chodzilo o to, czy osoby z tej puli 2x16 sa w ogole w stanie zaakceptowac zmiany schematu na rzecz nowych graczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, barcalover napisał:

Chyba w ankiecie goozowi glownie chodzilo o to, czy osoby z tej puli 2x16 sa w ogole w stanie zaakceptowac zmiany schematu na rzecz nowych graczy. 

dokładnie tak. idealnie by było gdyby udało się dociagnąć do 3 x 14 - brakuje do tego raptem 3 chętnych (mam jeszcze jednego zainteresowanego jeszcze nie wpisanego na listę, żebyście się nie wystraszyli :) )

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, goozman napisał:

dokładnie tak. idealnie by było gdyby udało się dociagnąć do 3 x 14 - brakuje do tego raptem 3 chętnych (mam jeszcze jednego zainteresowanego jeszcze nie wpisanego na listę, żebyście się nie wystraszyli :) )

 

Może zarzuć sieci jeszcze na na e-nba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę, aż nie wiem gdzie napisać - czy ja zostałem pominięty ? W info jest tylko, że spadam do 3 ligi i w razie braku zgłoszeń mam zapewnione zastępstwo do 2 ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Majchu napisał:

Tak sobie patrzę, aż nie wiem gdzie napisać - czy ja zostałem pominięty ? W info jest tylko, że spadam do 3 ligi i w razie braku zgłoszeń mam zapewnione zastępstwo do 2 ligi.

nie jesteś pominięty - będą prawdopodobnie 3 ligi na poziomie 2, info szczegółowe jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, hermman89 napisał:

@GRB Proszę o dołączenie do ligi

Przetransferowano mnie, przyjacielu, i nawet Cię o tym nie poinformowano?! Organizatorzy mocno tu kręcą, wietrzę skandal korupcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, GRB napisał:

Przetransferowano mnie, przyjacielu, i nawet Cię o tym nie poinformowano?! Organizatorzy mocno tu kręcą, wietrzę skandal korupcyjny.

wystarczy czytać zawartość forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie - prośba: czy komuś pasowałby transfer do 2 North i draft w najbliższy czwartek 4.10 ok. 21:15-21:30? @pokor88 nie da rady i potrzebujemy kogoś, kto by się poświęcił. Let me know, please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×