Skocz do zawartości
goozman

2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2018/19

Polecane posty

@Tecu spokojnie, ja też byłem pewny, że PO mi przejdą obok nosa, i dalej mogą przejść, ale wciąż jednak o nie walczę, mimo ciągłych kontuzji Butlera, pauz Embiida itd. Praktycznie nie ma tygodnia, w którym obaj by mi zagrali w każdym meczu. Byłeś o krok by mnie pokonać bez Davisa, muszę przyznać, wymęczyłem to 5-4,  choć ja też nie miałem wesoło, mnie grał w ogóle Butler, Embiid też zapauzował, połamali się Mudiay i Huerter - i to w chwili, jak obaj fajnie grali. Huerter po kontuzji nie wrócił jeszcze do pełni formy.

 A mecz z Amatorami nie jest jeszcze przegrany. Wyłowiłeś Powella w porę i za to gratki. Liga jest wyrównana, szkoda tylko, że znalazł się olewus, psujący innym grę. Zyskują ci, którym los pomógł i grają z nim 2 mecze. Wniosek z tego, iż be-GM nie jest żadnym wykładnikiem wartości usera.

Jak się ten gość gdziekolwiek jeszcze zgłosi, będę pierwszy, który bedzie oponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie rezygnowałem, ale wydawało mi się, że bez Davisa nie mam najmniejszych szans. 

A jednak bez niego wyszedłem na 0 w dwóch pojedynkach a teraz z jego małym udziałem 8-1 i wracam do gry :)

Wszystko jest bardzo blisko, teoretycznie oprócz CMa, każdy może awansować. 

Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tabela jest spłaszczona, ale już Raidersom i Entourage to ostatniej wysokiej porażce będzie niezwykle trudno. Nie zmienia to faktu, iż na tą chwilę tylko 4 drużyny są w zasadzie pewne udziału w PO, a szanse na nie zachowuje wciąż 13 w tabeli Herrmann. Będzie się działo, a każda porażka kogokolwiek z miejsc 5-13 może oznaczać minimalizację szans na PO.

Ja nie ukrywam, iż praktycznie cały sezon budowałem skład i wydaje mi się, że już go zbudowałem. Jest grono zawodników, którym FA nie grozi i są 2-3 sloty rotacyjne. Poprawiłem też w znacznej mierze swoją sytuację, ale wciąż bardzo dużo zależy od duetu Embiid-Butler. Nie ma meczu, przed którym nie ma zagrożenia, że ktoryś z nich nie zagra, a Embiid GTD to już ma co mecz. A mój team bez Embiida praktycznie nie istnieje i rozsypuje się niczym domek z kart. 

Moim celem są jedynie PO, na walkę o awans ta drużyna jest zwyczajnie za słaba. Zresztą 7 i 8 miejsce oznaczają niemal 100% przedłużenie sezonu od 1 tydzień - Mac i devolaj zmiatają każdego, kogo napotkają na swojej drodze. Równie dobrze można awansować do ósemki i podziękować za grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że pierwsza czwórka a jeszcze bardziej pierwsza dwójka, odjechał innym drużynom daleko. 

Awans wywalczą tylko 2 drużyny? 

To raczej możemy sobie ewentualnie przedłużyć grę o max tydzień lub może dwa i to wszystko :)

Choć ja w zeszłym sezonie wygrałem sezon zasadniczy by w pierwszej rundzie przegrać z 8mą drużyną, także można :)

Tylko, że to 3 liga była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż Powell/Zeller za jakiegos guarda nie rozwalającego za bardzo FG i TO, który robi jakieś stl. Nie musi rzucać za 3 i podawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cisza a tu zaraz play offy :)

Cieszę się, że już w sumie awansowałem, ale żadnych nadziei niż jeden przegrany pojedynek to niestety nie mam. Plan minimum wykonany i to się liczy. Będę w szoku jak ktoś inny awansuje niż devolaj23 i Mac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tecu ty jesteś aż takim pesymistą czy non stop jinxujesz?

Ja oczywiście liczę na awans, ala nie uważam, żeby to było pewne. Jesteś zbyt doświadczonym graczem, żeby nie wiedzieć, że playoffy są do pewnego stopnia losowe, bo decyduje jeden tydzień. Jeden gracz nie zagra, inny zagra wielki mecz itd. A ja nawet nie wiem z kim w nich zagram, żeby się próbować ustawić, bo 7 miejsce mogą zająć 4 ekipy. O problemach z Davisem nawet nie wspomnę, bo limit minut mi nie przeszkadzał, ale jak usiądzie na ławce to będę miał problem. Na własną prośbę oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.03.2019 o 11:06, devolaj napisał:

Tecu ty jesteś aż takim pesymistą czy non stop jinxujesz?

Ja oczywiście liczę na awans, ala nie uważam, żeby to było pewne. Jesteś zbyt doświadczonym graczem, żeby nie wiedzieć, że playoffy są do pewnego stopnia losowe, bo decyduje jeden tydzień. Jeden gracz nie zagra, inny zagra wielki mecz itd. A ja nawet nie wiem z kim w nich zagram, żeby się próbować ustawić, bo 7 miejsce mogą zająć 4 ekipy. O problemach z Davisem nawet nie wspomnę, bo limit minut mi nie przeszkadzał, ale jak usiądzie na ławce to będę miał problem. Na własną prośbę oczywiście ;)

Wiem jaki mam terminarz w przyszłym tygodniu, wiem, że grają moi akurat mało meczów, wiem, że wypadł mi Ingram i, że słabo z FA. To bardziej realizm niż jinxowanie :)

Oczywiście, wszystko jest możliwe, ja zakładam po prostu taki scenariusz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę i dla Tych którzy jeszcze zostali w grze powodzenia. Niestety straty spowodowane głównie przez kontuzję z pierwszych tygodni nie pozwoliły na walkę o Playoffs, chociaż było coraz bliżej. 

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegrać z ostatnich 8 meczów tylko 1, a teraz zacząć od 0-8 i "questionable" KAT. Uwiebiam playoffy ?

Niezależnie od tego czy KAT zagra w tym tygodniu, czeka mnie ciężki matchup, o czym wiedziałem, jak sprawdziłem z kim przyjdzie mi grać. Głupio będzie zaprzepaścić trud całego sezonu i wrócić do punktu wyjścia, więc coś muszę na szybko wymyślić, żeby tego uniknąć. Coś w stylu: będe się patrzył w monitor, a wy kręćcie odpowiednie cyferki ?

Edytowano przez devolaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tecu, jak nie idzie w H2H, to w każdej ;)

Entourage mi nie leżało w tym sezonie po prostu. Dodatkowo nie miałem szans w tamtym tygodniu, robiłem co mogłem, ale pauzy Embiida, Dedmona, Wigginsa były nie do zastąpienia. Efektem czego Pokor wyprzedził mnie lepszym wynikiem w ostatnim tygodniu. Jak pech to pech.

Szkoda sezonu, bo w pewnym momencie wydawało mi się, że stworzyłem niezły team. Na sam koniec wszystko się posypało. Kolejny sezon w aukcyjnym H2H do d... Chyba trzeba zmienić strategię na drafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za mecz mi się trafił. To wcale nie była z mojej strony kurtuazja czy jinxowanie, jak zobaczyłem z kim przyjdzie grać to wiedziałem, że będzie ciężko, bo rywal w gazie i z korzystnym terminarzem. Cztery mecze Beala mnie niszczyły, b2b 40 punktów i odpowiednio 7 i 9 trójek, na dodatek ostatniego dnia ja miałem 8 spotkań, a rywal 4, więc bezkosztowo mógł sobie dodać kilku graczy, wiedząc czego potrzebuje. Niesamowite cyferki kręciliśmy w 3 i punktach (obie najlepsze w lidze) Cały tydzień przegrywałem, żeby ostatniego dnia wygrać 12 punktami i cały mecz 5:4. Coś pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich 10 dni straciłem: Teague, Oubre Jr., Collison. To wszystko gracze top50 za ostatnie 2 tygodnie + Hardaway Jr. A i tak udało mi się wybronic i awansować. Ależ jestem zadowolony z tego tygodnia, praktycznie wszystkie pobrania robiły ponad stan.

W finale zdecydowanym faworytem Bynum, niszczy wszystkich w ostatnich 2 tygodniach i ja porównując nasze cyferki również nie powinienem mieć szans, ale dopóki piłka w grze... Chapeaue bas za przygotowanie się już wczoraj na finałową rywalizacje, mogłes to zrobić, bo Wasz półfinał był dawno rozstrzygnięty, ale i tak ładnie to poskładałeś, dzieki czemu jesteś 2 pobrania extra. Ja muszę kogoś wartościowego zrzucić, bo mecze się nakładają.

Patrząc na przestrzeni całego sezonu sprawiedliwe rozstrzygnięcia, dwie najlepsze ekipy awansowały wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla finalistów. Niestety brak covingtona dal się we znaki. Moja ekipa zawiodła w tym ostatnim tygodniu po całej linii. Collins, który w poprzednim tygodniu rzucał powyżej 30 pkt na mecz nagle średnia mocno w dół. Harris też słabo no i było po temacie. Ogólnie przyjęta przeze mnie w tym roku taktyka się sprawdziła, ale zabrakło trochę zdrowia wsrod ludzi. Dzięki za sezon i do zobaczenia w następnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 3/25/2019 at 7:03 AM, devolaj said:

 

Chapeaue bas za przygotowanie się już wczoraj na finałową rywalizacje, mogłes to zrobić, bo Wasz półfinał był dawno rozstrzygnięty,

 

Ode mnie Chapeaue bas za pobranie Collinsa. Pod wypadnięciu Nurka super grajek z super terminarzem.

Chociaż moja trójka z PTB też na tym zyskała.

Ogólnie jak zauważyłeś, mogłem się znacznie wcześniej skupić na finale, podobnie jak w poprzedniej rundzie i też na koniec sezonu (śledziłem nawet czy będę rywalizował z bulkiem czy z gmem któremu akurat wypadł Jrue, na którego bardziej liczyłem przez to). Szczęśliwie bulek jakoś przegrał przez 1blk czy stl.

 

Póki co początek dla Ciebie, ale to dziś ruszają do gry moje największe study, czyli Harden, Jok, Siakam, Buddy i Gallo.

Liczę, że nie zawiodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mac napisał:

Póki co początek dla Ciebie, ale to dziś ruszają do gry moje największe study, czyli Harden, Jok, Siakam, Buddy i Gallo.

Liczę, że nie zawiodą :)

Ja liczę, że Harden się w końcu uspokoi, bo to by mi bardzo pomogło i postrzegam to jako klucz do wygranej. I tak szczęście, że ma w tygodniu 3 mecze, więc może nie rzuci 30 trójek i 180 punktów na 50% FG jak w poprzednim tygodniu  ?

W ogóle granie w tym sezonie h2h przeciwko drużynom z Hardenem to prawdziwy koszmar. Miałem taki mecz w innej lidze i mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, devolaj said:

Ja liczę, że Harden się w końcu uspokoi, bo to by mi bardzo pomogło i postrzegam to jako klucz do wygranej. I tak szczęście, że ma w tygodniu 3 mecze, więc może nie rzuci 30 trójek i 180 punktów na 50% FG jak w poprzednim tygodniu  ?

W ogóle granie w tym sezonie h2h przeciwko drużynom z Hardenem to prawdziwy koszmar. Miałem taki mecz w innej lidze i mam dość.

 

Wydaje mi się, że mocno ciśnie po MVP więc raczej pogra. Niestety tylko 3 mecze, ale ostatni w sobotę, więc będę mieć okazję go wywalić na FA :D

 

Tak czy siak, masz podobną bestię w swoim składzie, która sama zjebała sobie sezon, żądaniem wymiany w trakcie sezonu (mam go sam w 2 ligach i mi tam spartolił sezon).

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mac napisał:

Ogólnie jak zauważyłeś, mogłem się znacznie wcześniej skupić na finale, podobnie jak w poprzedniej rundzie i też na koniec sezonu (śledziłem nawet czy będę rywalizował z bulkiem czy z gmem któremu akurat wypadł Jrue, na którego bardziej liczyłem przez to). Szczęśliwie bulek jakoś przegrał przez 1blk czy stl.

Przegrałem bitwę o PO znacznie wyraźniej ;) Kontuzje zaważyły...

Ogólnie to gdybym wszedł, a patrząc przez pryzmat fantastycznej gry Embiida i Russella później, to może bym miał z Tobą jakieś szanse... Nawet jeśli bym nie wygrał, to byłoby ciekawie.

Mówi się trudno.

Gratuluję Wam awansu do 1 ligi! Z perspektywy całego sezonu byliście najlepsi, tak więc o żadnej niespodziance nie mogło być mowy. A pamiętam żarciki na drafcie, jak automat losował Tobie Mac, tych liderów. Nieobecnością na drafcie paradoksalnie wygrałeś ligę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minutes ago, bulek said:

Przegrałem bitwę o PO znacznie wyraźniej ;) Kontuzje zaważyły...

Ogólnie to gdybym wszedł, a patrząc przez pryzmat fantastycznej gry Embiida i Russella później, to może bym miał z Tobą jakieś szanse... Nawet jeśli bym nie wygrał, to byłoby ciekawie.

Mówi się trudno.

Gratuluję Wam awansu do 1 ligi! Z perspektywy całego sezonu byliście najlepsi, tak więc o żadnej niespodziance nie mogło być mowy. A pamiętam żarciki na drafcie, jak automat losował Tobie Mac, tych liderów. Nieobecnością na drafcie paradoksalnie wygrałeś ligę ;)

Raczej mylisz ligi (masz ich chyba sporo), bo na tym drafcie aukcji to ja licytowałem wszystkich w pełni świadomie.

W lidze obok h2h sznur sie spoznilem i automat mi wybral giannis i cp3 zdaje sie, 3 pick juz chyba ja bralem (ale to raczej nie byłoby śmieszne).

 

No i nie miałbyś raczej szans w 1 rundzie ze mną (możesz sprawdzić wyniki mojej ekipy plus dodać, że bym też wystawiał FAsów gdybym widział jakiś cień zagrożenia) :)

Edytowano przez mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mac napisał:

 

Tak czy siak, masz podobną bestię w swoim składzie, która sama zjebała sobie sezon, żądaniem wymiany w trakcie sezonu (mam go sam w 2 ligach i mi tam spartolił sezon).

Uśpiona bestia ? Mi akurat nie zepsuł sezonów, bo w obu ligach h2h, w których go mam, jestem w finale. Natomiast w roto pozyskałem go pod koniec lutego i tutaj byłby klops, ale Jrue Holiday, którego za niego oddałem za chwilę się posypał, więc nawet wyszedłem na plus.

Dzisiaj IMHO dzień prawdy dla mnie, bo największa dysproporcja meczów (i jakości wystawianych graczy). Tak to widziałem od początku: jeśli po środzie będzie blisko w kilku kategoriach to otworzy się realna szansa dla mnie, bo już do końca tygodnia będziemy mieli praktycznie taką samą liczbę meczów i podobny talent (2 mecze KAT, Vucevic vs 2 mecze Harden, Jokic). Zadecyduje dyspozycja dnia i ostatnie ruchy. No, ale najpierw muszę przetrwać dzisiejszą rzeź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, devolaj said:

Uśpiona bestia ? Mi akurat nie zepsuł sezonów, bo w obu ligach h2h, w których go mam, jestem w finale. Natomiast w roto pozyskałem go pod koniec lutego i tutaj byłby klops, ale Jrue Holiday, którego za niego oddałem za chwilę się posypał, więc nawet wyszedłem na plus.

Dzisiaj IMHO dzień prawdy dla mnie, bo największa dysproporcja meczów (i jakości wystawianych graczy). Tak to widziałem od początku: jeśli po środzie będzie blisko w kilku kategoriach to otworzy się realna szansa dla mnie, bo już do końca tygodnia będziemy mieli praktycznie taką samą liczbę meczów i podobny talent (2 mecze KAT, Vucevic vs 2 mecze Harden, Jokic). Zadecyduje dyspozycja dnia i ostatnie ruchy. No, ale najpierw muszę przetrwać dzisiejszą rzeź.

Póki co mnie rozwalasz 7-2 :D

Nawet nie zwróciłem uwagi, że masz też KATa. z 'normalnym" AD byłoby pozamiatane.

No i Harden przeciwko Giannisowi w bezpośredniej walce o MVP się lekko zestresował (czego się można było spodziewać).

Emocje, są, ale dziś też grają u mnie nie jakieś gwiazdy przecież.

 

Pat Connaughton mnie pogrążył w obu finałach tutaj :)

 

Tak czy siak, powodzonka.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graty dla finalistów, zasłużony awans i teraz została im walka o prestiż. 

Mi w PO posypała się drużyna i było po zabawie, choć wiadomo, że o awans bym nie walczył. 

Ciekawy sezon, dominacja dwóch drużyn, szkoda, że nie ma 3 awansów, bo pewnie jeszcze ktoś by miał zabawę. 

Do zobaczenia w przyszłym sezonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacji jeszcze nie złożę, ale mocno skomplikowała się moja wygrana, delikatnie mówiąc ?

Pewnie na niewiele by mi się to zdało, ale to już przestało być zabawne. Przez całe playoffy nieprawdopodobne, niekończące się DNP z d... Tym razem doszedł Prince, a Bjelica zagrał 8 minut, bo się rozchorował. O Davisie nie wspomnę, bo do tego się przyzwyczaiłem. Ale walczymy dalej, wyobrażam sobie splot bardzo korzystnych okoliczności, który pozwoli mi wygrać.

Szkoda kategorii TO, bo tutaj spodziewałem się wygranej, a nawet sporej przewagi, która ułatwiłaby sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje @mac. Zasłużone zwycięstwo.

To porażka, która nie boli, bo wiem, że nie miałem za bardzo ruchu. Próbowałem, ale przy tylu kontuzjach i DNP nie byłem w stanie tego lepiej poskładać. Chociaż porażka 4-5 honorowa. Kluczowe jak przewidywałem okazały się TO. Przy rywalu mającym Hadena liczyłem tutaj na przewagę w środku tygodnia i wtedy mógłbym lepiej pokombinować, a tak inne kategorie były niedostępne, nie mogłem znaleźć tej 5. Próbowałem desperacko 3PTM, ale to się nie mogło udać. Oczywiście ty byś też inaczej reagował przegrywając TO, więc nie jest powiedziane, że bym wygrał, ale to była jedyna szansa. Świetną robotę zrobiło wzięcie Aminu i Harklessa, którzy klepali cyferki praktycznie bezkosztowo (fakt, że na słabym FG%). Do tego dodałeś jeszcze w odpowiednim momencie Wooda. Nie, nie mogłem tego wygrać. Gratulacje raz jeszcze.

Najważniejsze to awans do 1 ligi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×