Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

2 Liga EAST H2H BudgetSznur 2018/19

Polecane posty

@Tecu spokojnie, ja też byłem pewny, że PO mi przejdą obok nosa, i dalej mogą przejść, ale wciąż jednak o nie walczę, mimo ciągłych kontuzji Butlera, pauz Embiida itd. Praktycznie nie ma tygodnia, w którym obaj by mi zagrali w każdym meczu. Byłeś o krok by mnie pokonać bez Davisa, muszę przyznać, wymęczyłem to 5-4,  choć ja też nie miałem wesoło, mnie grał w ogóle Butler, Embiid też zapauzował, połamali się Mudiay i Huerter - i to w chwili, jak obaj fajnie grali. Huerter po kontuzji nie wrócił jeszcze do pełni formy.

A mecz z Amatorami nie jest jeszcze przegrany. Wyłowiłeś Powella w porę i za to gratki. Liga jest wyrównana, szkoda tylko, że znalazł się olewus, psujący innym grę. Zyskują ci, którym los pomógł i grają z nim 2 mecze. Wniosek z tego, iż be-GM nie jest żadnym wykładnikiem wartości usera.

Jak się ten gość gdziekolwiek jeszcze zgłosi, będę pierwszy, który bedzie oponował.

Jasne, że nie rezygnowałem, ale wydawało mi się, że bez Davisa nie mam najmniejszych szans. 

A jednak bez niego wyszedłem na 0 w dwóch pojedynkach a teraz z jego małym udziałem 8-1 i wracam do gry :)

Wszystko jest bardzo blisko, teoretycznie oprócz CMa, każdy może awansować. 

Powodzenia. 

Fakt, tabela jest spłaszczona, ale już Raidersom i Entourage to ostatniej wysokiej porażce będzie niezwykle trudno. Nie zmienia to faktu, iż na tą chwilę tylko 4 drużyny są w zasadzie pewne udziału w PO, a szanse na nie zachowuje wciąż 13 w tabeli Herrmann. Będzie się działo, a każda porażka kogokolwiek z miejsc 5-13 może oznaczać minimalizację szans na PO.

Ja nie ukrywam, iż praktycznie cały sezon budowałem skład i wydaje mi się, że już go zbudowałem. Jest grono zawodników, którym FA nie grozi i są 2-3 sloty rotacyjne. Poprawiłem też w znacznej mierze swoją sytuację, ale wciąż bardzo dużo zależy od duetu Embiid-Butler. Nie ma meczu, przed którym nie ma zagrożenia, że ktoryś z nich nie zagra, a Embiid GTD to już ma co mecz. A mój team bez Embiida praktycznie nie istnieje i rozsypuje się niczym domek z kart. 

Moim celem są jedynie PO, na walkę o awans ta drużyna jest zwyczajnie za słaba. Zresztą 7 i 8 miejsce oznaczają niemal 100% przedłużenie sezonu od 1 tydzień - Mac i devolaj zmiatają każdego, kogo napotkają na swojej drodze. Równie dobrze można awansować do ósemki i podziękować za grę ;)

To fakt, że pierwsza czwórka a jeszcze bardziej pierwsza dwójka, odjechał innym drużynom daleko. 

Awans wywalczą tylko 2 drużyny? 

To raczej możemy sobie ewentualnie przedłużyć grę o max tydzień lub może dwa i to wszystko :)

Choć ja w zeszłym sezonie wygrałem sezon zasadniczy by w pierwszej rundzie przegrać z 8mą drużyną, także można :)

Tylko, że to 3 liga była :)

Na sprzedaż Powell/Zeller za jakiegos guarda nie rozwalającego za bardzo FG i TO, który robi jakieś stl. Nie musi rzucać za 3 i podawać :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować