Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2018/2019] Organizacja - roto budżetówka - zapisy zakończone

Polecane posty

12 godzin temu, cieglo napisał:

Rozumiem, że jesteś nowy.

Dokładnie, kiedyś tu grałem ale miałem z 2 sezony przerwy i chętnie bym wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rezygnuję. Muszę ograniczyć liczbę lig i skupić się na priorytetowych dla mnie ligach :)

MIłej zabawy w tym sezonie i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, El-Maniaque napisał:

Rezygnuję. Muszę ograniczyć liczbę lig i skupić się na priorytetowych dla mnie ligach :)

MIłej zabawy w tym sezonie i powodzenia.

A który to Twój skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cieglo napisał:

A który to Twój skład?

ElManiak to zawsze Bydzia Bulls, z tego co pamiętam :)

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, cieglo napisał:

 Czekamy jeszcze te kilka dni i przechodzimy do konkretów.

Te kilka dni to ile jeżeli można zapytać? Zostało równe 3 tygodnie do startu ligi, a w aukcji ustalenie terminu to nie będzie taka łatwa sprawa, tym bardziej, że wielu z nas  gra w kilku ligach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a mi się sama reaktywowala druga liga, gdzie byłem komisarzem. Jak to w ogóle możliwe?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, GRB napisał:

Hmm, a mi się sama reaktywowala druga liga, gdzie byłem komisarzem. Jak to w ogóle możliwe?!?!

Jest opcja "Auto renew league" w ustawieniach Y! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Lew napisał:

Te kilka dni to ile jeżeli można zapytać? Zostało równe 3 tygodnie do startu ligi, a w aukcji ustalenie terminu to nie będzie taka łatwa sprawa, tym bardziej, że wielu z nas  gra w kilku ligach.

Pisałem na początku, że zapisy trwają do końca miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będą uzupełniane ligi 2 poziomu? Bo widzę sporo osób na czerwono jest oznaczonych. Ci co spadli w poprzednim sezonie zostają na poziomie 2 czy jakieś dodatkowe awanse z 3 poziomu? 

Edytowano przez szkoda-czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System podstawowy jest taki, że ligę wyższą uzupełniamy na przemian - najlepszy do awansu z ligi niższej - spadkowicz z ligi wyższej z poprzedniego sezonu. W roto i systemie dwóch równoległych lig (jak tutaj - 2A oraz 2B) dodatkowo bierzemy pod uwagę liczbę wymaksowanych kategorii na koniec poprzedniego sezonu - do zdecyduje kto zasili 1. ligę. Zainteresowanych proszę o sprawdzenie tej kwestii, będzie sprawniej :) Co do zasilenia lig drugich to - zgodnie z powyższą logiką - najpierw awansuje najlepsza drużyna, która w zeszłym sezonie nie załapała się do awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, barcalover napisał:

Jest opcja "Auto renew league" w ustawieniach Y! :)

Shit. Ale to chyba nie będzie wielki problem? Po prostu przekażę komuś rolę komisarza, a sam ulotnię się z ligi, tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GRB napisał:

Shit. Ale to chyba nie będzie wielki problem? Po prostu przekażę komuś rolę komisarza, a sam ulotnię się z ligi, tak? 

Jasne, to zaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, cieglo napisał:

System podstawowy jest taki, że ligę wyższą uzupełniamy na przemian - najlepszy do awansu z ligi niższej - spadkowicz z ligi wyższej z poprzedniego sezonu. W roto i systemie dwóch równoległych lig (jak tutaj - 2A oraz 2B) dodatkowo bierzemy pod uwagę liczbę wymaksowanych kategorii na koniec poprzedniego sezonu - do zdecyduje kto zasili 1. ligę. Zainteresowanych proszę o sprawdzenie tej kwestii, będzie sprawniej :) Co do zasilenia lig drugich to - zgodnie z powyższą logiką - najpierw awansuje najlepsza drużyna, która w zeszłym sezonie nie załapała się do awansu.

Proponuję to zapisać w temacie "Ustawienia i zasady lig roto budżet" żeby każdy miał do tego dostęp i wiedział gdzie to znaleźć.

Dodatkowo wnioskuję o rozważenie zmiany - jako, że aktualnie (potencjalnie) jestem zainteresowany tym tematem to od przyszłego sezonu. Chyba we wszystkich ligach w realu spadający ma zawsze pierwszeństwo nad tym który wychodzi z ligi niższej. Nie wiem dlaczego tutaj miało by być inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym poziomie brakuje Wam do ruszenia z ligą tylko info od Januarego.

Widziałem, że na e-nba pisał, że "porzuca"  fantasy, ale w sumie mogło się to odnosić tylko do tamtej ligi. 

 

cytat z e-nba:

Cytat

 

Ogólnie nie ignorowałem wiadomości, tylko się jeszcze wahałem bo trochę żal roto porzucać, ale i mniej czasu i w zeszłym sezonie już z tego żadnego funu nie miałem, tylko mnie kilka osób wku*wiło.

Więc - rezygnacja.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szkoda-czasu napisał:

Na pierwszym poziomie brakuje Wam do ruszenia z ligą tylko info od Januarego.

Widziałem, że na e-nba pisał, że "porzuca"  fantasy, ale w sumie mogło się to odnosić tylko do tamtej ligi. 

 

cytat z e-nba:

 

W sumie trudno powiedzieć, czy miał na myśli wszystkie ligi roto. Poczekajmy te 4 dni, damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mSala napisał:

Proponuję to zapisać w temacie "Ustawienia i zasady lig roto budżet" żeby każdy miał do tego dostęp i wiedział gdzie to znaleźć.

Dodatkowo wnioskuję o rozważenie zmiany - jako, że aktualnie (potencjalnie) jestem zainteresowany tym tematem to od przyszłego sezonu. Chyba we wszystkich ligach w realu spadający ma zawsze pierwszeństwo nad tym który wychodzi z ligi niższej. Nie wiem dlaczego tutaj miało by być inaczej.

Szczerze mówiąc konsultowałem ten temat z @goozman i akurat wskazał, że jest odwrotnie :) Ja nie ukrywam, że nie chcę iść w tym zakresie pod prąd tylko zastosować standard sznurówkowy ale jak widać nie ma pełnej zgody jak on wygląda :) Albo pomylił się gooz albo źle zrozumiałem ja albo Ty ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, barcalover napisał:

Jasne, to zaden problem.

No to jakby co liga istnieje, jest w niej już 6 uczestników z zeszłego sezonu, którzy zadeklarowali powrót. Spadkowiczów i drugiego poza mną awansowicza wyrzuciłem, tak samo jak dwie drużyny, które zrezygnowały z rozgrywek. Jak będzie wybrany nowy komisarz, to proszę przekierować go do mnie - przekażę insygnia i namaszczę jak należy, a potem się ulotnię kulturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zmieniłem nazwę drużyny na " Genzo Wakabayasi". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GRB napisał:

No to jakby co liga istnieje, jest w niej już 6 uczestników z zeszłego sezonu, którzy zadeklarowali powrót. Spadkowiczów i drugiego poza mną awansowicza wyrzuciłem, tak samo jak dwie drużyny, które zrezygnowały z rozgrywek. Jak będzie wybrany nowy komisarz, to proszę przekierować go do mnie - przekażę insygnia i namaszczę jak należy, a potem się ulotnię kulturalnie. 

Ja mam ten sam "problem" :) Jak już skład lig wykrystalizuje - pozamiatam ligę i oddam ją komisarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×