Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2018/2019] Organizacja - roto budżetówka - zapisy zakończone

Polecane posty

Siemka, na mailu mi wszystko w spamie lądowało, więc nie odczytałem, ale ktoś mi na e-nba PM wysłał.

Rezygnuję z wszystkich lig fantasy roto etc. 

Sorki że wstrzymałem jak coś.

Może kiedyś wrócę jak złapię bakcyla z powrotem i jak będę miał czasu więcej.

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim, dzięki za dotychczasową grę ;)

  • Smuteczek 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zmieniłem zdanie... i jeśli jeszcze to możliwe to jednak zagram w tym sezonie. 

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, january napisał:

Siemka, na mailu mi wszystko w spamie lądowało, więc nie odczytałem, ale ktoś mi na e-nba PM wysłał.

Rezygnuję z wszystkich lig fantasy roto etc. 

Sorki że wstrzymałem jak coś.

Może kiedyś wrócę jak złapię bakcyla z powrotem i jak będę miał czasu więcej.

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim, dzięki za dotychczasową grę ;)

Szkoda :( Ale dzięki za info tak czy inaczej. Do zobaczenia w przyszłości!

 

2 godziny temu, kobe26 napisał:

A zmieniłem zdanie... i jeśli jeszcze to możliwe to jednak zagram w tym sezonie. 

Jasne, zmieniam Cię na zielono na liście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, cieglo napisał:

Szczerze mówiąc konsultowałem ten temat z @goozman i akurat wskazał, że jest odwrotnie :) Ja nie ukrywam, że nie chcę iść w tym zakresie pod prąd tylko zastosować standard sznurówkowy ale jak widać nie ma pełnej zgody jak on wygląda :) Albo pomylił się gooz albo źle zrozumiałem ja albo Ty ;)  

moja pomyłka - sorka za zamieszanie - przy 4 spadkach pierwszeństwo ma najlepszy zespół z ligi wyzszej, potem dopiero team z nizszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak już mamy jasną deklarację januarego, to chyba można ukonstytuować pierwszą ligę i ruszyć z uzgadnianiem terminu draftu, c'nie? @cieglo, dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GRB napisał:

No to jak już mamy jasną deklarację januarego, to chyba można ukonstytuować pierwszą ligę i ruszyć z uzgadnianiem terminu draftu, c'nie? @cieglo, dawaj.

Ja byłem komisarzem I ligi w zeszłym sezonie. Wieczorem zabiorę się za ogarnianie tematu.

  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,ale po długim namyśle muszę zrezygnować w tym roku. Jestem już w dwóch innych Ligach, a przez nadmiar obowiązków i brak czasu nie chcę trzeciej traktować "z przymrużeniem oka" . Powodzenia życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gerard napisał:

Czy ja też mogę jeszcze zmienić zdanie? W sumie nie jest aż tak źle z tymi moimi ligami.

Jasne Gerard :) Zmieniam Cię na zielonego ;)

W związku z Twoją decyzją, potrzebujemy jedynie jednej osoby do uzupełnienia składu 1. ligi. Będzie to albo @kobe26 albo @zagi, o ile dobrze patrzę. Kto z Was zajął 4. miejsce od końca na koniec zeszłego sezonu?

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 liga ogarnia się, reszta nadal czeka. W ciągu tego tygodnia dwóch graczy potwierdziło udział, po co to ciągnąć? Później zdziwienie, że gracze olewają grę skoro na drafcie być nie mogli. Poczekamy do końca miesiąca jak @cieglo chce i zobaczymy co uda się ustalić. Ale pozostawienie 33 osobom niecałe 2 tygodnie na ogarnięcie lig jest słabe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mattmack dopisuję Cię do rezerwy.

W pierwszym poście wątku dopisałem na niebiesko ustalone/potencjalne wykruszenia ze wskazaniem zastępcy z lig niżej. Postaram się wkrótce zapełnić te miejsca konkretnymi nickami. Wygląda na to, że 8 odpada co przy 6 chętnych nowych oznacza, że rozmiar 3. ligi skurczy się do rozmiaru 9 graczy. Optymalnie byłoby zabezpieczyć te dodatkowe 3 osoby ale przy 9 - choć do szczęścia daleko - też da radę grać.

PS. @Buu albo ktokolwiek inny z ubiegłorocznej ligi 3 - proszę o podesłanie standingsów, gdzieś mi się zapodziały a przydadzą się mocno w związku z powyższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista w pierwszym poście już prawie kompletna. Przydzieliłem osoby wg kolejki i po nałożeniu kar regulaminowych. Nie znam tabeli 3. ligi na koniec ubiegłego sezonu a to ważne bo jej podium trafia do lig drugich w ramach zastępstw. Jak tylko będziemy je znali - wykrystalizuje nam skład lig drugich oraz trzeciej. @Buu liczę na Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram bryz huskies jak rok temu, jest już link do ligi czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×