Jump to content
cieglo

[2018/2019] Organizacja - roto budżetówka - zapisy zakończone

Recommended Posts

Siemka, na mailu mi wszystko w spamie lądowało, więc nie odczytałem, ale ktoś mi na e-nba PM wysłał.

Rezygnuję z wszystkich lig fantasy roto etc. 

Sorki że wstrzymałem jak coś.

Może kiedyś wrócę jak złapię bakcyla z powrotem i jak będę miał czasu więcej.

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim, dzięki za dotychczasową grę ;)

• Sad 1

A zmieniłem zdanie... i jeśli jeszcze to możliwe to jednak zagram w tym sezonie. 

• Haha 1

3 godziny temu, january napisał:

Siemka, na mailu mi wszystko w spamie lądowało, więc nie odczytałem, ale ktoś mi na e-nba PM wysłał.

Rezygnuję z wszystkich lig fantasy roto etc. 

Sorki że wstrzymałem jak coś.

Może kiedyś wrócę jak złapię bakcyla z powrotem i jak będę miał czasu więcej.

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim, dzięki za dotychczasową grę ;)

Szkoda :( Ale dzięki za info tak czy inaczej. Do zobaczenia w przyszłości!

2 godziny temu, kobe26 napisał:

A zmieniłem zdanie... i jeśli jeszcze to możliwe to jednak zagram w tym sezonie. 

Jasne, zmieniam Cię na zielono na liście :)

11 godzin temu, cieglo napisał:

Szczerze mówiąc konsultowałem ten temat z @goozman i akurat wskazał, że jest odwrotnie :) Ja nie ukrywam, że nie chcę iść w tym zakresie pod prąd tylko zastosować standard sznurówkowy ale jak widać nie ma pełnej zgody jak on wygląda :) Albo pomylił się gooz albo źle zrozumiałem ja albo Ty ;)  

moja pomyłka - sorka za zamieszanie - przy 4 spadkach pierwszeństwo ma najlepszy zespół z ligi wyzszej, potem dopiero team z nizszej

No to jak już mamy jasną deklarację januarego, to chyba można ukonstytuować pierwszą ligę i ruszyć z uzgadnianiem terminu draftu, c'nie? @cieglo, dawaj.

1 godzinę temu, GRB napisał:

No to jak już mamy jasną deklarację januarego, to chyba można ukonstytuować pierwszą ligę i ruszyć z uzgadnianiem terminu draftu, c'nie? @cieglo, dawaj.

Ja byłem komisarzem I ligi w zeszłym sezonie. Wieczorem zabiorę się za ogarnianie tematu.

• Thanks 2

Przepraszam,ale po długim namyśle muszę zrezygnować w tym roku. Jestem już w dwóch innych Ligach, a przez nadmiar obowiązków i brak czasu nie chcę trzeciej traktować "z przymrużeniem oka" . Powodzenia życzę!!

44 minuty temu, Gerard napisał:

Czy ja też mogę jeszcze zmienić zdanie? W sumie nie jest aż tak źle z tymi moimi ligami.

Jasne Gerard :) Zmieniam Cię na zielonego ;)

W związku z Twoją decyzją, potrzebujemy jedynie jednej osoby do uzupełnienia składu 1. ligi. Będzie to albo @kobe26 albo @zagi, o ile dobrze patrzę. Kto z Was zajął 4. miejsce od końca na koniec zeszłego sezonu?

• Thanks 1

1 liga ogarnia się, reszta nadal czeka. W ciągu tego tygodnia dwóch graczy potwierdziło udział, po co to ciągnąć? Później zdziwienie, że gracze olewają grę skoro na drafcie być nie mogli. Poczekamy do końca miesiąca jak @cieglo chce i zobaczymy co uda się ustalić. Ale pozostawienie 33 osobom niecałe 2 tygodnie na ogarnięcie lig jest słabe. 

@Lew jeden dzień wiele nie zmienia, jutro postaram się wrzucić podsumowanie co będzie równoznaczne z zamknięciem tematu.

@mattmack dopisuję Cię do rezerwy.

W pierwszym poście wątku dopisałem na niebiesko ustalone/potencjalne wykruszenia ze wskazaniem zastępcy z lig niżej. Postaram się wkrótce zapełnić te miejsca konkretnymi nickami. Wygląda na to, że 8 odpada co przy 6 chętnych nowych oznacza, że rozmiar 3. ligi skurczy się do rozmiaru 9 graczy. Optymalnie byłoby zabezpieczyć te dodatkowe 3 osoby ale przy 9 - choć do szczęścia daleko - też da radę grać.

PS. @Buu albo ktokolwiek inny z ubiegłorocznej ligi 3 - proszę o podesłanie standingsów, gdzieś mi się zapodziały a przydadzą się mocno w związku z powyższym.

Lista w pierwszym poście już prawie kompletna. Przydzieliłem osoby wg kolejki i po nałożeniu kar regulaminowych. Nie znam tabeli 3. ligi na koniec ubiegłego sezonu a to ważne bo jej podium trafia do lig drugich w ramach zastępstw. Jak tylko będziemy je znali - wykrystalizuje nam skład lig drugich oraz trzeciej. @Buu liczę na Ciebie ;)