Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2018/2019] Organizacja - roto budżetówka - zapisy zakończone

Polecane posty

@szkoda-czasu dzięki za link, ten jest ok ale próbowałem już inny opcji i niestety nie działało, stąd prośba do Was. Dostawałem komunikat, że nie jestem członkiem ligi i klops (link brałem z wątku 3. ligi z zeszłego roku). Teraz już mam co chciałem, muszę to przeanalizować.

PS. Dobra, prawie wszystko wiem. Jedyna niewiadoma to drużyna KK Leafs. Czyja ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapisy zakończone. Robię to dzień przed wskazanym w temacie terminem ale argumenty są mocne. Po pierwsze sezon zbliża się wielkimi krokami. Po drugie, liczba rezerwowych pałających chęcią gry jest na tyle obiecująca, że pozwala przystąpić do rozgrywek w niezmienionym - w stosunku do poprzedniego roku - formacie. Po trzecie, nie otrzymałem żadnych sygnałów wskazujących na to, że ktokolwiek jeszcze zastanawia się nad udziałem - nie widzę zatem sensu czekania. Jedziemy z tematem.

Utworzone zostały wątki wszystkich lig. Na tą chwilę, najbardziej istotnym zadaniem jest powołanie komisarzy. Bez nich tematy dalej będą stały w miejscu. Ważna jest także sytuacja w lidze 2A gdzie wciąż nie jest znana tożsamość managera władającego drużyną KK Leafs. Warunkuje to dopięcie kształtu w/w ligi oraz trzyma w niepewności @Artur.Zarucki. Mam nadzieję, że zagadkę szybko rozwikłamy :) Jeśli KK Leafs wypadnie z rozgrywek, w lidze 3. robi się miejsce na kolejnego nowego - jeśli macie potencjalnych zainteresowanych, możecie szepnąć słówko ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×