Skocz do zawartości
goozman

[2018/2019] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

h2hw1907mikrof.jpg

czułem, że to był dobry tydzień, bo dwie zbiórki zabrakło mi do wyniku 9-0 z Rembricz Team @KK11 ale że wykręciłem aż 82 pkt w symulacji, wow, sam jestem zdziwiony, szczególnie że to dopiero moja druga wizyta na podium tygodniowym. kilka zespołów mocno zapunktowało ale słowa wyróżnienia należą się przede wszystkim @mSala oraz skoczkom @Kuba, którzy potwierdzają swoją wysoką formę z 6 kolejki. 7ka pechowa dla Very Solid Play (ze mną zaliczyłby 0-9) ale @madafaka8 wraz z powrotem Stepha pewnie wróci do górnej połowy tabeli już w kolejny poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h2hw1908mikrof.jpg

absolutnym dominatorem 8 tygodnia okazali się murzyńscy niggasi @pitrekk, którzy nie dość, że nie przegraliby z nikim to dopisali sobie aż 7 punktów w tabeli na yahoo za zlanie solidnych Bad Boys @Swarley. słabo to wróży mojemu Bukkake, szczególnie w obliczu kontuzji Gary Harrisa i problemów Covingtona (już w tym tygodniu mimo ich absencji zabrakło do zwycięstwa z CDZ @piotrekm kilku steali). zgodnie z oczekiwaniami Very Solid Play @madafaka8 wracają do czołówki zestawień z powrotem Kurry. pechowcem tygodnia jest na pewno @hermman89, którego The Lego przegrało ze Skoczkami @Kuba w ostatni dzień o 1 TO, 2BLK i, co jest bardzo rzadkie, remisując w FG% .. mocno przyfarciło się natomiast @bulls2006 bo chyba jeszcze nie mieliśmy przypadku, by najsłabsza drużyna tygodnia zgarnęła w pojedynku na yahoo aż 6 punktów (choć wygraliby jeszcze do 5 z Pogromcami @szogo)   

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h2hw1909mikrof.jpg

bycze jądra to prawdopodobnie podstawa przedświątecznej diety @bulls2006 bo nie dość, że z ostatniego miejsca przed tygodniem wskoczył (po raz pierwszy w sezonie) na fotel lidera to z nikim by nawet nie przegrał.. w drugą stronę sfruneły najwyraźniej niedożywione murzynki @pitrekk -30 pkt symulacyjnych w dół, ale minimalnie słabszy od niego był Rembricz Team @KK11 , który przegrał z okazującymi w końcu oznaki życia i możliwego włączenia się do walki o utrzymanie i PO Raging Ravens @yblue. serię 4 porażek, podobnie jak Ravens, przerwali Pogromcy Donków @szogo. @mSala znowu mocno, wskoczył już na 3 pozycję na yahoo aplikując liderowi z Całkiem Dobrego Zespołu @piotrekm dopiero drugą porażkę w sezonie i przerywając jego serię 4 kolejnych zwycięstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, coś sobie klikałem w appce i przypadkowo zrzuciłem Kuzme na waivera, nie wiem jakim cudem. Pewnie ktoś go zgarnie z waivera ale jakbyście się jednak zlitowali to pozwólcie mi proszę wziąć go z powrotem do domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, piotrekm napisał:

Heh, coś sobie klikałem w appce i przypadkowo zrzuciłem Kuzme na waivera, nie wiem jakim cudem. Pewnie ktoś go zgarnie z waivera ale jakbyście się jednak zlitowali to pozwólcie mi proszę wziąć go z powrotem do domu ?

skoro to ewidentny missclick nasz komisz może przywrócić Ci go do składu - ale jeden ruch z dostępnych w tygodniu stracisz. @hermman89 teraz Twój ruch! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by była super opcja jeśli @hermman89 coś takiego dopuszcza. Uważajcie swoją drogą na watch listę. Wszedłem na nią po raz pierwszy od dawna i widzę Kuzme na liście (chyba go obserwowałem przed trejdem z listopada). No to stwierdziłem, że sobie posprzątam tę listę żeby móc nowych grajków dodać. Jak się okazało button, który wyglądał na taki do usuwania z listy był jednak buttonem od zrzucania grajków na waivera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuzma cofnięty , weź go sobie z FA

Albo napisz mi za kogo mam go wrzucić

Edytowano przez hermman89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz wywalić mi Cousinsa i wrzucić za niego Kajla? Kuba teraz swoją drogą spadł na #12 na waiverze, da radę go jakoś przywrócić tam gdzie był żeby nie ucierpiał na tym zamieszaniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie który, ale nie wyższy niż 4, bo ja byłem na #3 i wciąż tam siedzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h2hw1910mikrof.jpg

zaszalałem przed świętami odskakując mocno od reszty ligi w stylu prawie tak dobrym jak w tyg. 7, co prawda mocno rotując ale przecież każdemu wolno. w bardzo dobrej formie nadal @bulls2006, od dwóch tygodni Bad Boys @Swarley i już tradycyjnie Całkiem Dobry Zespół @piotrekm. Raging Ravens @yblue nawet mimo wyraźnej poprawy pechowo notują porażkę. najwięcej punktów zgarnia @mSala lejąc 8-1 murzyńskie czarnuchy @pitrekk, które w tej chwili wypadają poza bezpieczną 8-kę.

tabela w połowie rozgrywek regularnych:

h2h22aa.jpg        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dopiero teraz zajrzalem na forum i obczilem decyzje z Kuzma, dla mnie luz...myslalem ze to bylo jakies celowe zagranie fair play, co by wyrownac poziom rozgrywek?. Spadlem w waiverze ale jak przez pol sezonu uzylem raz, to moj 4 numer na nic sie by juz nie przydal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z lekkim opóźnieniem:

h2hw1911mikrof.jpg

Haskie Skoczki @Kuba zaliczają swój najlepszy tydzień, zgarniają 7kę w starciu z tym razem najsłabszym @mSala i kończą rok po raz pierwszy jako liderzy tygodniowej tabelki. co ciekawe Jumpers wygraliby ze wszystkimi oprócz remisu z Raging Ravens ale tego teamu pech nie opuszcza i mimo solidnej produkcji @yblue mocno obrywa od odradzających się po dwutygodniowym kryzysie czarnuchach @pitrekk. szczęście zaś nie opuszcza @piotrekm, który lepiej niż na Rembricz Team @KK11 w tym tygodniu nie mógł trafić i dolicza sobie kolejne 7 punktów w klasyfikacji generalnej. poza tym zwraca uwagę fajna bitwa pomiędzy @hermman89 a @bulls2006, w 4 kategoriach na styk ale bardzo ważne punkty zbiera nasz komisarz          

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h2hw1912mikrof.jpg

ta liga nie przestaje zadziwiać - kolejna drużyna zalicza swój najlepszy tydzień i niepokonana ląduje na fotelu lidera - tym razem Rembricz Team. @pitrekk nie mógł gorzej trafić i boleśnie przegrywa rewanż z @KK11, który wrócił do dobrych tradycji z tyg. 4-5, kiedy ostatnio gościł na podium. mimimalnie gorzej od Rembricza, również najlepiej w sezonie wypadł The Lego ale @hermman89 choć w 8iu innych pojedynkach zgarnąłby 6-8 punktów to na Bad Boys @Swarley wzbogacił się tylko o 4,5. remisem kończą się potyczki w RS Bukkake z Very Solid Play ale tym razem @madafaka8 miał sporo szczęścia, że wyciągnął 3-6 z 1-8 przed ostatnim dniem. z kronikarskiego obowiązku zaznaczyć muszę, że najgorszy w tym tygodniu Całkiem Dobry Zespół @piotrekm i tak wygrywa po raz kolejny trafiając na najlepszego możliwego przeciwnika -  @bulls2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam muszę przyznać, ze tym razem mocno przyfarciłem. Jedna moja trójeczka gdyby jednak nie wpadła to zamiast 6-3 dla mnie skończyłoby się 4-3 dla @pitrekk. Kiedyś to szczeście musi się w końcu odwrócić :P

Btw - jestem jak zawsze otwarty na trejdowanie. Nic konkretnego nie mam na myśli, ale chętnie zwolniłbym jednego slota na grajków z waivera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h2hw1913mikrof.jpg

najmocniejszy, najrówniejszy zespół ostatnich tygodni - Jumpers Deh Haag, narzucał aż 852 PTS i @Kuba pokonałby w zeszłym tygodniu absolutnie wszystkich. bardzo mocny tydzień @szogo podkopuje coraz bardziej szanse Raging Ravens @yblue na utrzymanie. kolejne dwa teamy - Bad Boys @Swarley i The Lego @hermman89 - walczyły jak lwy o tak potrzebne punkty w tabeli yahoo ale, mimo świetnego dorobku pechowo trafiły na przeciwników i minimalnie przegrały. @piotrekm już swój występ skomentował ale mógłby trafić jeszcze lepiej - na Ravens :) u mnie coraz więcej INJ, których szkoda wyrzucać, zapowiada się ostry zjazd w dół na dłużej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h2hw1914mikrof.jpg

murzynskie czarnuchy @pitrekk wyraźnie odskoczyły całej lidze i dłuższe pożegnanie z AD uczciły 4ym w sezonie zwycięstwem w "tygodniówce". tylko jeden pojedynek w tym tygodniu przegraliby, podobnie jak Czarnuchy, Jumpers z Hagi ale @Kuba  trafił na naszego specjalistę od wygrywania - Całkiem Dobry Zespół @piotrekm, który w tym tygodniu akurat zagrał jeden ze swoich z mocniejszych tygodni w ostatnim czasie. na drugim biegunie zniżkują z formą w tak istotnym momencie sezonu The Lego @hermman89 i Raging Ravens @yblue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h2hw1915mikrof.jpg

brawo dla @szogo za osiągnięcie swojego najlepszego wyniku punktowego i pierwsze tygodniowe mistrzostwo! Pogromcy przegraliby jedynie z Bad Boys @Swarley, którzy z kolei byli niepokonani a jedyny remis osiągnęliby w pojedynku na szczycie z @mSala , który w tej kolejce faktycznie nastąpił :) MSala's Team mógłby w tym tygodniu osiagnąc nawet 9-0, gdyby trafił na Całkiem Dobry Zespół @piotrekm. The Lego @hermman89 wykorzystuje słabą postawę Czarnuchów @pitrekk i Bulls's Team @bulls2006 odrabiając kilka punktów przez co walka o utrzymanie zapowiada się coraz bardziej pasjonująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h2hw1916mikrof.jpg

murzyńskie czarnuchy @pitrekk po raz piąty w sezonie wygrywają "tygodniówkę", z nikim by w tym tygodniu nie przegrali a co najbardziej imponujące (i przerażające w kontekście PO) robią to bez kontuzjowanego Antka Davisa.. o pechu może mówić @szogo, którego Pogromcy trafili na nygusów i to był ich jedyny matchup do przegrania w W16.. The Lego @hermman89 wskakuje do bezpiecznej 8-ki, spychając na spadkowe miejsce Rembricz Team @KK11 laniem w formacie 7-2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h2hw1917mikrof.jpg

przez ostatnie 2 miesiące Bad Boys to jedna z najlepszych drużyn w lidze i w końcu udało się @Swarleyowi zostać najlepszym teamem tygodnia. Dranie przegraliby tylko z Very Solid Play @madafaka8 ale czy ta forma wystarczy do wywalczenia utrzymania? na razie w, jak się okazuje, matchupie kolejki pokonali bezpośredniego rywala w walce o PO - Rembricz Team - pechowo dla @KK11 to była jedyna para jaką kolei on by w tym tygodniu przegrał.. ja natomiast jakimś cudem trafiłem na Raging Ravens @yblue i wygrałem będąc najgorszą drużyna tygodnia i broniąc 1 miejsce na yahoo.. takie jaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mną trochę trejdy zachwiały, ale zobaczymy. boję się też, że Steph zacznie odpoczywać, ale póki co nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h2hw1918-19mikrof.jpg

dwutygodniówka allstarowa okazała się zwycięska dla @mSala, który po raz pierwszy wygrałby ze wszystkimi w lidze. mocne depnięcie w ostatnim czasie zalicza również Very Solid Play @madafaka8, który Ravens @yblue zaaplikowałby perfekcyjne 9-0. brąz dla świetnego przez cały luty The Lego @hermman89 a potem mamy bardzo blisko walczących o przetrwanie Bulls @bulls2006 (niestety porażka) i Rembricz @KK11, który mozolnie pnie się w kierunku bezpiecznej 8-ki. słaby moment na kryzys dla czarnuchów @pitrekk, bo konkurencja na dole jest bardzo blisko i bardzo mocna i każdy ma w zanadrzu pojedynek z Ravens a już tylko dwa tygodnie do końca sezonu regularnego!   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×