Skocz do zawartości
goozman

[2018/2019] Draft/rozgrywki - 2A liga H2H Yahoo

Polecane posty

h2hw1920mikrof.jpg

w 20ym tygoniu sezonu 2018-19 na medalowych miejscach mamy 3 drużyny, które przegrałyby w symulacji tylko raz i to między sobą - Pogromcy z Bukkake, Bukkake z Rembricz @KK11 a Rembricz z Pogromcami - ale to team @szogo zgarnia złoto. tylko pierwsza czwórka z tabeli na yahoo może się czuć bezpiecznie a w ostatniej kolejce może się jeszcze wiele wydarzyć na miejscach 5-11 - szczególnie że forma walczących mocno fluktuuje z tygodnia na tydzień. szczęściarze tygodnia to The Lego @hermman89 i Bulls @bulls2006 za wygrane, mimo kiepskich wyników, z jeszcze słabszymi - odpowiednio Jumpers @Kuba i Ravens @yblue   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h2hw1921mikrof.jpg

@mSala kontynuuje swój mocny finisz i wygrywa tygodniówkę w formacie 11-0 (tzn ze wszystkimi w lidze) po raz drugi w ciągu ostatnich 3 tygodni. MSala's Team kończy sezon regularny na 3im miejscu ale trafia w PO na również mocny ostatnio Rembricz Team @KK11 - wielka szkoda, że jednego z tych zespołów zabraknie w półfinałach. pobyt w 2iej lidze zwycięstwami kończą Bad Boys @Swarley oraz Bulls @bulls2006 - obie drużyny mocno napsuły krwi odpowiednio Jumpers @Kuba oraz Very Solid Play @madafaka8 i decydowały o ostatecznych rozstawieniach par ćwierćwinałowych. spadają również Ravens @yblue oraz - co chyba dla mnie osobiście jest najwiekszą niespodzianką - Czarnuchy @pitrekk. Nygusi wczoraj odpuścili całkowicie ale w całym sezonie wygrali najwiecej, bo pięć tygodniówek; z drugiej strony zaliczyli również aż 5 tygodni z porażkami do 1 lub 2 punktów (więcej, 7 takowych pojedynków mieli Ravens) i chyba trochę za mało rotowali (3 miejsce od końca pod tym względem).

ostateczna tabelka oraz pary ćwierćfinałowe wygladają następujaco:
h2h221.jpg


       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo liczyłem ze skończę na siódmym i nie wpadnę na ciebie... gdyby nie remis w stratach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2019 o 23:48, madafaka8 napisał:

Bardzo liczyłem ze skończę na siódmym i nie wpadnę na ciebie... gdyby nie remis w stratach...

no i szkoda że tak się nie stało bo mimo, że Steph zagrał tylko 2 razy to cała drużyna spisała Ci się na medal a ja nie wykorzystałem swojej szansy..

2ist5zo.jpg

to ostatnia porównawcza tabelka w tym sezonie, która potwierdza jakiego pecha miałem trafiając na Very Solid Team - tylko ta drużyna oraz Całkiem Dobry Zespół pokonaliby moje Bukkake w tej kolejce.. szkoda kontuzji Smitha Jr, Batuma, 2ch słabszych meczów po których wywaliłem Reggiego Jacksona.. każdy z tych średniaczków prawdopodobnie dałby mi zwycięstwo, gdybym był bardziej cierpliwy, wystarczyły raptem 4 trójeczki lub mocniejsze skupienie się na blokach (tu akurat za bardzo byłem pewien siły swoich centrów). no cóż, mimo bardzo dobrego sezonu zasadniczego znowu marzenia o powrocie do ekstraklasy trzeba przesunąć w czasie.. wg mnie @madafaka8 w półfinale zdominuje pojedynek z @Kuba, który teraz będzie musiał się zderzyć z 5ciokrotną mocą Stepha a Jumpersi swój limit szczęścia wyczerpali raczej na ćwierćfinał z Pogromcami Donków @szogo wygrany 1ą trójka i jednym stealem..

najlepsze teamy 22 kolejki czyli Rembricz @KK11 i Całkiem Dobry Zespół @piotrekm trafiają na siebie w półfinale i tu się o wskazanie zwycięzcy nie pokuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@goozman, przyfarciło mi się. Wrócił Bagley i był świetny oraz paradoksalnie kontuzja McColuma mnie uratowała, bo mogłem pobierać z Waivera. 

Curry niby ma 5 ale boje się ze zagra tylko trzy. Szanse mam. Zobaczymy. 

Dzieki za matchup, emocje były do końca. 

Edytowano przez madafaka8
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i ostatecznie to beniaminkowie Całkiem Dobry Zespół @piotrekm oraz Very Solid Play @madafaka8 zdobywają awans do 1ej ligi. świetnie zaczęliście sezon, potem bywało różnie ale potwierdziliście wysokie umiejętności managerskie. gratki!

@szogo odbił sobie pecha z ćwierćfinału w starciu ze mną - tym razem on wygrał o 1 steala, podczas, gdy wczoraj na ławce zostawiłem 3 takie zagrania :)

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Świetnie się z Wami wszystkimi grało, szczególne podziękowania dla Goozmana za cotygodniowe podsumowania i komentarze ;)

No nie da się ukryć, że mój sezon jak najbardziej udany ? Draft poszedł świetnie i udało się wypracować całkiem sporą przewagę na początku sezonu dzięki temu. Będąc w takiej komfortowej sytuacji mogłem złapać paru fajnych kontuzjowanych grajków z wire'a, którzy w playoffach zrobili sporą różnicę (Valenciunas, Lou Williams). Trejdy też zrobiły swoje, bo dzięki głównie Drummondowi i Foxowi z mocnego średniaka w blokach i stealach nagle wskoczyłem kilka poziomów wyżej. Tuż przed ASW była katastrofa, bo w pewnym momencie tylko 3 grajków ze składu nie miało INJ przy nazwisku i lądowałem regularnie na ostatnim miejscu w Gooz'owym rankingu. Na szczęście w czasie PO przyfarcilem z brakiem kontuzji i bardzo mała ilością DNP Rest, to też na pewno pomogło. Dzięki raz jeszcze i powodzenia w przyszłym sezonie :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, @piotrekm. Byłeś poza zasięgiem. Williams i Fox byli u mnie ale Lou musiałem wywalić w trakcie sezonu bo było za dużo kontuzji a Foxa wymieniłem bo potrzebowałem wysokiego, no i McCollum był tez w tej wymianie i się wykruszył. Ale awans cieszy. Dzięki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×