Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KapitanPlaneta

ROTO IIIC Liga - 18/19

Polecane posty

Skład osobowy ligi na sezon 2018/2019 przedstawia się następująco: 

 

Artur.Zarucki - PTB Wrocław

bulek - Sopot Yellow-Black

dyniu - 1 2 3 gonisz ty

evitacre - Hard Boiled

immortal_87PL - Walenie w Basenie

josip10 - Sami Zdrowi

Jurek Furtak - Looblin Randoms

marcelomattsoy - Grave Digger

Pafsen - Miami Pafsen

pszczolkowskim - The Bhoys [komisarz]

szymken - JFCteam

 

Po sezonie bezpośredni awans do II ligi uzyska wyłącznie zwycięzca.

Zestawienie wyników drużyn z 2 miejsc w każdej lidze wyłoni ostatniego awansującego. (Porównywać będziemy statystyki łączne na koniec sezonu. Za najlepszy wynik w każdej z 9 kategorii dostaje się 3 punkty, za najgorszy 1. Kto będzie miał łącznie najwięcej ten dostaje awans. W przypadku remisu obowiązują te same zasady, których używamy do ustalenia pozycji w lidze.) W razie wątpliwości proszę pytać.

Nazwę drużyny lub jej zmianę należy komunikować na forum. Ułatwi to komisarzowi waszą identyfikację, jeśli posługujecie się innym loginem na Yahoo niż na forum.

 

Link do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/48794

Ankieta na temat terminu draftu: https://doodle.com/poll/yveu2m23yiunu8dq

Draft: 2.10 (wtorek) o 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam chwilę, to coś skrobnę, może inni nabiorą ochoty ;)  Z draftu jestem raczej średnio zadowolony, jakoś mi się nie widzi mój skład, mimo, że miałem drugi pick czuję, że zrąbałem. To, że nie grałem dwa lata też nie pomogło, ale będziemy próbować. 

Mój skład :

(2) Anthony Davis - raczej nie miałem się nad czym zastanawiać, choć jak zwykle lekka obawa czy nic sobie nie zrobi. 

(21) Jrue Holiday - liczyłem na Butlera, ale spadł. Do Walla mam awersję, drażnił mnie jak go miałem w fantasy, więc spróbowałem Jrue. Nie chciałem też iść w TO za bardzo. Jak się nie połamie bezpieczny pick

(24) Kyle Lowry- raczej swoje zrobi, Donovana uwielbiam, ale troszkę jednak ryzyko. 

(43) Jamal Murray- ten pick mi się nie podoba, brałbym inaczej, liczyłem tez w sumie na Turnera, ale poszedł wcześniej, nie mam do niego przekonania, ale może się miło zaskoczę

(46) Al Horford - taki pick, bo wysoki jakiś był potrzebny, zależało mi na FG% I FT%, u wysokich, bo cały skład chciałem mieć wysoko w tym elemencie. Niczego wielkiego się nie spodziewam, ot powtórka z sezonu wcześniejszego. 

(68) Jonas Valanciunas - w sumie nie wiem czemu on, a nie Ibaka, ale jakoś tak zawsze mam, że u mnie ląduje Jonas i swoje robi.

(87) JJ Redick- no i tu się taki pick trafił, który mi się coraz mniej podoba. Chciałem trójek, ale w kontekście możliwego startowania Fultza, mam takie sobie odczucia. Ale może nie będzie tak źle. 

(90) Andrew Wiggins - zobaczymy jak sobie poradzi bez Butlera ( jeśli Thibs ofc go puści :) ), jak na ten pick chyba nie będzie źle. Punkty jakaś trójka raz na mecz, może przechwyt. 

(109) Tadek Young- tu w sumie jestem zadowolony z tym pickiem, raczej nie ma wtopy, lekko FT zaniży, ale to nie ma tragedii. 

(112) Kentavious Caldwell- Pope- jako fan Lakers z jednego by wypadało mieć. Liczę, że przy LeBronie będzie rzucał z winkla i robił swoje w obronie (STL) . Bez presji na lidera powinno mu być łatwiej, choć Hart za plecami. 

131 Marcin Gortat- przegapiłem Javale, no i wpadł on, bez nadziei, ale coś może da. 

134 Kent Bazemore - już go zamieniłem na Reggie Jacksona, ale i tu i tu po prostu rezerwa, choc może Reggie się ogarnie ( tja jasne)

 

Spróbuję powalczyć, na pewno drugi pick można było lepiej wykorzystać, ale nie jest tragicznie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobiłeś @szymken mały błąd pisząc o Reggiem, bo zapewne ustawiłeś go jako waiver, a masz go dziesiąty ;) Ja mam wyższy, ale ja bede fair, choć by mi się przydał...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulek  a to widzisz przeoczyłem, jednak gdzieś pogubiłem pewne detale z lig, trzeba ogarnąć do końca. Bierz go jak najbardziej, utrzymuj waivera, jak tak wynika, ja bez niego przeżyję( tym bardziej, że mam już inne pomysły), a tak źle bym się czuł :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, udało się wydobyć mi się w końcu awansować, ale w takiej lidze to ja jeszcze nie grałem. Do końca szło na noże, gratulację za walkę dla @evitacre, @Jurek Furtak i @josip10. Dzięki temu fajnie się grało, w pewnym momencie nawet odpuściłem, bo myślałem, że wygraną mam pewną, a jak się zbudziłem z zimowego snu, to byłem piąty :) . Dodatkowo dziwna pewność, że awansują 2-3 ekipy uśpiła moją czujność. Jak się spostrzegłem, że tylko jedna, myślałem, że jest za późno, ale wyczułem szansę w blokach, a że blokerów miałem, to wszystkie ręce na pokład (Caboclo mój x-factor!). Trochę nerwów w ostatnim dniu, miałem nadzieję, że Nuggets odpuszczą, stąd Plumlee, ale tego nie zrobili. 3 bloki Jurka i byłoby po awansie, na mój fuks nie zaliczył ani jednego. Kluczem była też obrona FG% przed evitacre, więc odpuszczanie Lillarda było celowe. 

Zarąbista walka panowie, a @evitacre życzę awansu. Może awansujesz z 2 miejsca, nie porównywałem statystyk, więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla zwycięzców :) Ja się sam porobiłem przez branie graczy łapiących kontuzje i cóż nie poszło. Drugi pick zrąbałem ze startu :( Nie mam limitu gier i ofc poniosę konsekwencję, bo kontki mnie nie tłumaczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×