Skocz do zawartości
goozman

2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

Polecane posty

Nie umiem tu edytować, więc dopisze że oprócz astra najchętniej przyjmę zbiórki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, barcalover napisał:

1. Faworyci

  • Gamonie (udany pts, 3s, ft punt)

Cieszy, że ktoś mnie widzi wysoko :).

Ja akurat draftowałem na wyjeździe, więc słabo było z uczestniczeniem w czacie, ale po części udało mi się dostać tych których chciałem. W założeniach był punt pts, ft, 3p lub fg, to, blk. Wyszło to pierwsze choć o Simmonsa trzeba było się bić. Tradycyjnie wszystko rozstrzygnie się w PO i zadecyduje zdrowie w ostatnich tygodniach sezonu, zatem w tej chwili to trochę wróżenie z fusów. Ja na pewno nie będę wysoko w RS z racji wybranej taktyki, ale do playoffów powinien wejść.

PS: Gdyby ktoś był w potrzebie centra to zapraszam do negocjacji, sam też coś Wam powysyłam. Szukam asyst i steali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieżko stwierdzić czy draft był umnie udany czy nie. Przed kupnem  Kantera, a było to gdzieś mniej więcej w połowie draftu, wszystko szło wrēcz idealnie. Od tego momentu jednak zapaliło się u mnie "żòłte światełko ostrzegawcze", że coś zaczyna się dziać niedobrego bo jednak kwota 26 baniek za pana Turka chyba jednak za wysoka. A to co zrobiłem w końcòwce kiedy było jeszcze trochę kasy powinno znaleźć się w każdym podręczniku dla graczy Fantasy pod rozdziałem: "Jak pięknie można spierdolić udany draft!!". Szukałem centra, a kupiłem Lavina i Inglesa (ktòrego nota bene w ciul przepłaciłem - 19$). Zobaczymy jak to bēdzie wyglądało w trakcie sezonu, ktòry i tak pewnie zweryfikują kontuzje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gerard napisał:

 

PS: Gdyby ktoś był w potrzebie centra to zapraszam do negocjacji, sam też coś Wam powysyłam. Szukam asyst i steali.

U mnie akurat siła PG także zapraszam, a i zbiórkami nie pogardzę.

Z transferami wstrzymuje się jednak do początku listopada. Zobaczę co pierwsze mecze przyniosą. 

Mnie również cieszy dobra opinia, ale jak pisał Gerard playoff i zdrowie zdecydują. Mam zamiar w tym playoffie się znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

GRB H2H
1.	(6)	Karl-Anthony Towns (Min - C)	$69
2.	(17)	Kevin Durant (GS - SF,PF)	$65
3.	(30)	Paul Millsap (Den - PF,C)	$12
4.	(55)	Gordon Hayward (Bos - SG,SF)	$15
5.	(106)	Trey Burke (NY - PG)	$1
6.	(113)	Jerami Grant (OKC - SF,PF)	$2
7.	(116)	Taj Gibson (Min - PF,C)	$7
8.	(118)	Brook Lopez (Mil - C)	$6
9.	(133)	Rodney Hood (Cle - SG,SF)	$1
10.	(139)	Kent Bazemore (Atl - SG,SF)	$3
11.	(143)	Patrick Beverley (LAC - PG,SG)	$5
12.	(144)	Rudy Gay (SA - SF,PF)	$2
13.	(145)	D.J. Augustin (Orl - PG)	$2
Unused	$10 

Ech, nie poszło zbyt rewelacyjnie. Żal tych 10 niewydanych dolarów, mogłem się wcześniej nieco bardziej pobić o gracza czy dwóch. Tak naprawdę to nie spodziewałem się wylicytowania żadnego z czterech pierwszych graczy, więc o jakiejkolwiek taktyce ni cholery nie może być mowy. Reszta to łatanie składu po taniości, ale że każdy z tych graczy powinien występować w pierwszej piątce, to jakiś tam potencjał jest. Pozdro szejset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2018 o 07:54, barcalover napisał:

 


Jednostka GLV
1.	(5)	Andre Drummond (Det - PF,C)	$42
2.	(22)	Lonzo Ball (LAL - PG)	$12
3.	(51)	John Wall (Was - PG)	$38
4.	(57)	Dennis Smith Jr. (Dal - PG,SG)	$9
5.	(71)	Jusuf Nurkic (Por - C)	$12
6.	(75)	D'Angelo Russell (Bkn - PG,SG)	$12
7.	(87)	Carmelo Anthony (Hou - SF,PF)	$4
8.	(90)	Mike Conley (Mem - PG)	$20
9.	(91)	Nikola Mirotic (NO - SF,PF)	$12
10.	(96)	Tim Hardaway Jr. (NY - SG,SF)	$5
11.	(103)	Dejounte Murray (SA - PG)	$12
12.	(105)	Evan Fournier (Orl - SG,SF)	$11
13.	(132)	Buddy Hield (Sac - SG)	$6
Unused	$5 

 

Poszedłem w mocny punt FG, FT, TO.
Ten punt ma IMO dwa duże plusy:
1.Usuwa z równania dwie najbardziej podatne na fluke kategorie czyli procenty. Fluke mogę mieć teraz tylko no plus

2.Ułatwi mi zabawę na waiver wire. Każdy wzięty gracz mi coś poprawi i nic nie może zespsuć, bo procenty i TO mam w dupie.

Tu oczywiście wychodzi też mój największy błąd, czyli fakt, że idąc taktyką zrównoważoną zrobiłem za głęboki team na zabawę na waiverze i mam za dużo PG. Wynika to z faktu, że... pojebało mi się i zapomniałem że mamy tu tylko 1 slot UTL a nie 3. Wiem, kretynizm.

Dlatego jestem otwarty na wymianę 2za1, a nawet 3za1, chcę dodać sobie talentu w czubie kosztem głębi. Mam na ten moment 11 graczy top70 w swoim buildzie i 10 top90 niezależnie od taktyki - trochę dużo. Jeśli komuś wyszło zbyt agresywne stars&scrubs, myślę że się dogadamy. 

To też mój największy żal po drafcie, żal do siebie samego. Po przepłaceniu swojego klucza do tej taktyki czyli Drummonda, wszystko poszło mi na tyle dobrze, że mogłem "zgodnie z planem", przejąć jeszcze jednego top30 gracza w mojej budowie i potem mieć na koniec 2-3 jednodolarowców. Wtedy wszystko wyglądałoby lepiej.

Z innych drużyn, na razie bardzo podobają mi się dwa pozostałe 3cat punty, oba na pkt, 3 i FT, czyli Gamonie i Niepełnosprytni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra, pierwszy z kluczy do taktyki już poszedł się jebać.

Czekam na więcej.

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, wooden napisał:

Hurra, pierwszy z kluczy do taktyki już poszedł się jebać.

Czekam na więcej.

Biorać pod uwagę, że Wall, Conley, Ball, Russell i Smith opuścili w poprzednim sezonie jakieś 200 meczów, to myślę, że możesz się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorać pod uwagę, że Wall, Conley, Ball, Russell i Smith opuścili w poprzednim sezonie jakieś 200 meczów, to myślę, że możesz się doczekać...
Kto nie ryzykuje ten się nie bawi :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tydzień za nami... pierwsze rozczarowania, niespodzianki, łzy smutku lub radości... jedziemy z krótkim podsumowaniem!

6OE7jIB.png

Tabela dla potomnych - wg mnie to jest ciekawe, bo po fakcie można sobie zobaczyć, jak bardzo rzeczy i trendy ligowe się zmieniały w przebiegu całego sezonu, więc będę wrzucał tabelę po każdej kolejce. Ale teraz już do sedna, czyli małpujemy Mikrofalę ;)

ihjFv6i.png

Mam nadzieję, że tabelka jest dla wszystkich oczywista i czytelna - starałem się fajnie wszystko pokazać, żeby nie musieć dużo pisać. Parę ciekawostek się jednak znajdzie, którę krótko wypunktuję:

  • FC Parapety zagrały genialny pierwszy tydzień, top3 na tle ligi, ale niestety pech chciał, że jacobsman trafił na jedną z trzech ekip, których wyższość w tym tygodniu musiał uznać, czyli
  • Gerarda - który tylko potwierdził moje słowa z analizy podraftowej, że jego agresywny 3-cat punt wyszedł niemalże wzorowo i chyba tylko jakaś kluczowa kontuzja może mu ew. pokrzyżować plany spokojnego wejścia do PO i walki o najwyższe laury - brawo Gerard, wygrałbyś w 1 tygodniu aż 12 matchupów
  • Miami Pafsen natomiast zaprzeczył mojej średnio przychylnej opinii po drafcie i znakomicie wszedł w sezon masakrując Menele aż 7-2 i został nagrodzony fotelem lidera - pierwszych w historii 2 Ligi NORTH w tych rozgrywkach
  • Oprócz tego zarysował nam się pewien podział drużyn w lidze w pierwszych tygodniu - połowa dość dobrze weszła w sezon, a druga połowa dość słabo - przede wszystkich Ronnie, Menele i Blue Leafs... ale z drugiej strony - teraz już tylko może być lepiej, nie? :)

Powodzenia w kolejnym tygodniu.

P.S. Jeśli ktoś szuka głębi, to z mojej ekipy wszyscy na sprzedaż oprócz Butlera, Collinsa, Aytona i LeVerta. Szukam wymiany 2/3 za 1 lepszego gracza. @Sylvinho moją ofertę potraktuj jako wstęp do rozmów, nie jako policzek :)

  • Podoba mi się 2
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, fajne podsumowanie. Keep it up Barca :K

Co do 1 rundy to jak widzisz, że rywal gra na +50% FG i +80% FT to wiesz, że trafiłes na jego dobry tydzień. Dodatkowo Parapety zrobiły ledwie 50 strat. Na szczęście udało się zrobić o 3 mniej i 5-4 przeszło.

Mój punt opiera się głównie na Simmonsie, więc jego problemy martwią. Neck stiffness... brzmi jak syndrom smartfonowy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacunek Barcalover za tabelkę !!

Niestety pomimo świetnego tygodnia Swòj match-up z Gamoniami przegrałem.

Co do pojedynku z Gerardem to pròbowałem gonić jeszcze w asystach biorąc Barea'e z free agents ale było już za pòźno. W tej kategorii Simmons zrobił ròżnicę. Nie skupiałem się zbytnio na TO. Embiid w jednym meczu potrafi ich robnąć min.6 ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, bulek napisał:

@barcalover prześlesz mi plik na maila, coś takiego naszej lidze jest potrzebne?

Poszło. Jeśli macie inną ilość drużyn, to będziesz po prostu musiał dopasować kalkulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi - pierwszy pełny tydzień za nami. Emocji nie brakowało, choć wyniki dość wysokie - poza 2 parami. Na początek spójrzmy na tabelę po 2 kolejkach:

xNqIAy1.png

Miejsca 1-8 zyskały nieco przewagi nad resztą stawki, choć to nadal tylko 1,5-4 punkty, więc póki co wszystko może się odwrócić nawet w trakcie jednej kolejki.

Let's go deeper... 

EgylFWy.png

  • GRB mocno się odbił po przeciętnym pierwszym meczu i teraz już zdecydowanie zaznaczył swoją obecność w czołówce stawki. Wygrał w tym tygodniu zarówno małe punkty, jak i (ex-aequo z Gerardem) ilość bezpośrednich zwycięstw (11). 
  • Tym razem widzicie też, że tabelka jest bardziej "płaska" - nie ma żadnej wyraźnej granicy i praktycznie tylko Ronnie znów zdecydowanie odstaje od reszty. Dlatego wygląda na to, że nie będzie można tutaj nic przesądzać, jeśli chodzi o poszczególne pojedynki.
  • GLV, Gamonie, Thunder, Niepełnosprytni póki co trzymają równy, wysoki poziom i wygląda na to, że moje przewidywania co do siły tych teamów, spełnią się w mniejszym lub większym stopniu (widać to będzie róznież na tabelce poniżej).
  • GRB, The Truth, L.MB i Menele w Abordażu mocno się poprawiły po poprzedniej kolejce, a Fighting Irish, Parapety i Miami Pafsen zaliczył słabsze tygodnie.

W tym tygodniu mam jeszcze jedną tabelkę - suma "małych punktów" i "difference" (czyli postęp lub regres w stosunku do poprzedniego tygodnia:

rCgMdVa.png

Sugestie? Komentarze?

  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie Rondo postanowil pluć zamist grać, Wiggings opuścił 2, 3 i w zasadzie 4ty (zszedl po 8 min) mecz w karierze a Fav okazuje sie ze nie jest zdrowy jak zreszta zawsze... Gdyby nie to @barcalover lezalbys na deskach :( Ale gdyby babcia miala wasy etc itd... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Pafsen napisał:

U mnie Rondo postanowil pluć zamist grać, Wiggings opuścił 2, 3 i w zasadzie 4ty (zszedl po 8 min) mecz w karierze a Fav okazuje sie ze nie jest zdrowy jak zreszta zawsze... Gdyby nie to @barcalover lezalbys na deskach :( Ale gdyby babcia miala wasy etc itd... :/

397fc41a3d43fd84f8deb34bb25b8e3c.gif

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, barcalover napisał:

Sugestie? Komentarze?

LOL, moi rywale na razie grają super tygodnie. W punktacji Barcy przegrywam z przeciwnikami po 2 tygodniach 148 - 154. To chyba słabo świadczy o mojej obronie...

Teraz Wooden, z którym będzie blisko w kilku kategoriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się śmieję bo w dwóch z pierwszych 3 tygodni dostałem swoje najgorsze matchupy w tej lidze, z Gerardem może być wszystko od 6-3 do 3-6 i to się będzie decydowało na centymetrach

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, GRB napisał:

@barcalover dostał wpierdziel i odechciało się tabelki robić ;)

Mam na kompie, ale nie mam dzisiaj czasu wrzucić. Będzie jutro.

Ledwo wygrałeś z połową mojej drużyny, więc ten trash talk pozostawia niesmak :)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabelka po 3 tygodniach, na razie bez jakichś wielkich ucieczek - raczej równo, choć Sylvinho i The Truth w razie kolejnych porażek mogą mieć coraz cieplej...

UlYy2FY.png

Przejdźmy do konkretów:

CiNWqBR.png

  • L.MP rozegrał dominujący tydzień. Przegrałby tylko z woodenem, ale punktowo odsadził resztę w bardzo imponującym stylu - 87 punktów to zdecydowany rekord naszej ligi.
  • Reszta grupy pościgowej wyglądała dość równo i praktycznie każdy od Pafsena po Gamoni przy odrobinie szczęścia mógł wygrać matchup, bo wszyscy w tej grupce rozegrali bardzo solidny tydzień.
  • Niżej mamy grupkę przeciętniaków, a doły tabeli w tym tygodniu zajęli Sylvinho (problemy z AD) oraz Niepelnosprytni (Otto Porter i Elfrid)

A20yowC.png

  • Tutaj już dobrze widać, że od reszty stawki po 3 tygodniach odkleiło się 5 dominujących drużyn. Moja ekipa też mogłaby w zasadzie zostać tam wliczona, ale ostatni tydzień kompletnie mi nie wyszedł z różnych powodów, więc wskakuję póki co do tiera niżej.
  • Ronniemu zaświeciła iskierka nadziei, bo zaliczył spory postęp względem poprzedniego - najgorszego w tym sezonie - tygodnia.

Komentarze? :D

  • Dzięki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze :) A gdyby nie przygody w drugim tygodniu w czasie meczapu z @barcalover  który wygrał z niewiele wiecej niż  POŁOWĄ MOJEJ DRUŻYNY byłoby jeszcze lepiej :)

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×