Skocz do zawartości
goozman

2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

Polecane posty

Wogóle to czołówka słabo wypadła w tym tygodniu... L.MP przegrał z The Truth, GRB, wooden... Ja też ledwo ledwo z dolna połówką tabeli się przepchnąłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to nawet wyszedł dość przyzwoitu tydzień, tyle że nie zrobiło to większego wrażenia na Blue Leafs

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, wooden napisał:

W moim przypadku to nawet wyszedł dość przyzwoitu tydzień, tyle że nie zrobiło to większego wrażenia na Blue Leafs

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Tak widziałem :)  U mnie tydzień sredni ale przeciwnik akurat odpowiedni - no offense :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wooden napisał:

Nie dość że trafiłem jedyny matchup który bym w tym tygodniu przegrał to jeszcze dodatkowo zrobiłem w nim kluczowy błąd grając w piątek Isaaciem zamiast Holidaya, a w niedzielę moi gracze zrobili cyrk na statystkach na których decydował się matchup.
Jeszcze w czwartek wychodziło mi że idę na 7-2, a w niedzielę około 24 wiedziałem już że jestem poważnie zagrożony 2-7.
Nieprawdopodobne.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Hartuj się przed play-offami, ziom :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pafsen napisał:

Wogóle to czołówka słabo wypadła w tym tygodniu... L.MP przegrał z The Truth, GRB, wooden... Ja też ledwo ledwo z dolna połówką tabeli się przepchnąłem...

Czyli powoli wszystko wraca na właściwe tory...

P.S. Ostatnio mam nosa do FA, jak rzadko... Sexton jakieś 2 tygodnie temu, teraz Vonleh. Szkoda LeVerta, bo mogłem się ładnie rozkręcić, ale z drugiej strony PO jeszcze daleko, więc póki co liczy się tylko ciułanie punkcików i pewne miejsce w top8, co wydaje się pewnym typem :)

A w tym tygodniu ciężki mecz z Parapetami, które są na fali wznoszącej i okupują już 3 miejsce w tabeli, po 3 kolejnych zwycięstwach, w których w sumie przegrali tylko 7 kategorii. Jeśli wszyscy będą zdrowi w obu naszych teamach, to wychodzi mi, że aż 5 kategorii może być na bardzo równym poziomie, więc żaden wynik nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz tę ligę w kieszeni

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wooden napisał:

Masz tę ligę w kieszeni

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Tak jak my wszyscy :)

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To uczucie kiedy pokonujesz lidera i... spadasz 2-3 miejsca w dół tabeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pafsen napisał:

To uczucie kiedy pokonujesz lidera i... spadasz 2-3 miejsca w dół tabeli...

Haha, bez kitu, dobre wyniki wykręcone na górze. Ale wiesz co - nie będę miał nic przeciwko, jeśli znajdę się w takiej samej sytuacji jak Ty za tydzień, bo teraz moja potyczka z L.MP ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw małej tabelki za ten tydzień

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 hours ago, GRB said:

Haha, bez kitu, dobre wyniki wykręcone na górze. Ale wiesz co - nie będę miał nic przeciwko, jeśli znajdę się w takiej samej sytuacji jak Ty za tydzień, bo teraz moja potyczka z L.MP ;) 

Pewnie wygrasz, bo odpuszczam teraz meczapy koncentrując się na pozyskaniu gości z potencjałem. Ważniejsze niż  zwycięstwo jest dla mnie to, co się będzie działo w kwietniu. Miałem pod koszem tylko Jokica i Cartera, a teraz doszli Bamba, Adebayo, Vonleh, a wcześniej Harrell. Swoją drogą jeszcze nigdy tylu młodych nie miałem...

 

Edytowano przez L.TM2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Pafsen napisał:

Panie @barcalover gdzie tabele? :)

Ale proszę grzeczniej! Jeszcze Pan tutaj nic nie wygrał, kolego.

o8suwKL.png

awrGdjp.png

S9kBjBq.png

Cóż, dominacja woodena trwa, a dodatkowo powoli nam się robi podział 7+7, czyli 7 czołowych ekip oraz reszta, która będzie walczyć o ostatnie miejsce dające grę w PO. Co ciekawe podział ten jest widoczny wyraźnie zarówno w moich tabelkach, jak i w rzeczywistej tabeli na yahoo.

19 godzin temu, wooden napisał:

Jestem bardzo ciekaw małej tabelki za ten tydzień

Słusznie - byłeś najlepszy, ale w naszym trójkąciku pt. Parapety-Ty-ja wyglądało to jak loteria tzn. Parapety-Ty 5-4, Parapety-ja 3:5, Ty-ja 5:4.

Generalnie odnoszę wrażenie, że jeśli każda ekipa z top7 weszłaby do PO bez kontuzji, to naprawdę końcowe wyniki to mogłaby być praktycznie loteria.

Ja powoli wracam do żywych, chociaż znów Taurean skręcił kostkę, więc trzeba będzie znowu uzupełniać szrotem w tym tygodniu, a rywal nie śpi... Z tobą @wooden moja sytuacja jest klarowna - wygrać fg, ft i to oraz wycelować 2 dodatkowe kategorie, w których będzie jakakolwiek szansa (prawdopodobnie punkty i bloki).

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Słusznie - byłeś najlepszy, ale w naszym trójkąciku pt. Parapety-Ty-ja wyglądało to jak loteria tzn. Parapety-Ty 5-4, Parapety-ja 3:5, Ty-ja 5:4.

Aż dziwne że w takim razie nie grałem z Parapetami :)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wooden napisał:

Aż dziwne że w takim razie nie grałem z Parapetami :)

Spokojnie, do PO jeszcze daleko, a to wtedy los uderzy ze zdwojoną siłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Z tobą [mention=65]wooden[/mention] moja sytuacja jest klarowna - wygrać fg, ft i to oraz wycelować 2 dodatkowe kategorie, w których będzie jakakolwiek szansa (prawdopodobnie punkty i bloki).

Ojej zdradzasz blueprint na mnie. Breaking news!
Jak to dobrze że wzmacnianie naraz bloków i punktów jest takie łatwe :)



Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja z liderem na plus :) Szkoda minimalnie przegranych st i trojek bo wynik mógłby być wyższy... Przyznam że ladnie trafilem z Barea I teraz z Burks'em ktory dostaje szanse w Cavs. Miał byc szrot a szczególnie JJ przyzwoite staty wykrecil w zeszlym tygodniu... A Boogie juz na full kontakcie w treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, wooden napisał:

Ojej zdradzasz blueprint na mnie. Breaking news!
Jak to dobrze że wzmacnianie naraz bloków i punktów jest takie łatwe :)

To ja ci tu grzecznie wypisuję kategorie, które powinieneś wzmocnić, by mieć ze mną szansę, a ty od razu z jadem... zapomniałem, że monster ci już dawno wszystko porachował i podpowiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim Bóg Grzmotów przedstawi kolejną tabelę, pragnę ogłosić, że potrzebuję guardów. Nie muszą to być spektakularne wymiany, możemy handlować nawet graczami z rankingiem 120, byle mieli odpowiednie literki. Kiss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Komisarzem zagrałem w każdej kateogrii grubo poniżej przewidywania i w sumie uratowałem remis dopiero ostatniego dnia mimo większej ilości zagranych spotkań. Do tego byłem prześladowany przez statusy "OUT" i "GTD".
Podejrzewam że tabelka wykaże że i w innych matchupach zamiast remisu obskoczyłbym grube bęcki...
Tak jak obecnie. Tylko tu mam mniej spotkań i patrząc na pierwsze dwie znakomite decyzje kadrowe (Galloway w kadrze zamiast Balla - przypadkowo, i pickup Beva) idę na cos między 2-7 a 0-9. 3-6 to będzie najniższy wymiar kary.
A taki już byłem piękny, amerykański...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłem, że nie wystawiłem składu wczoraj, a kilka ładnych meczy miałem (Lillard, Warren, Harrell). Dobrze, że to nie playoffs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

po slabym poczatku sezonu i pechowym, wreszcie cos z fa systematycznie zbudowalem pasujacego w miare do mojego westbrooka i od trzech tygodni nie przegralem. teraz zwyciestwo 5:4 nad liderem, juhuuu.. i to nie fartem, caly tydzien prowadzilem systematycznie i obronilem to do samego konca... choc moglo być 7:2 dla mnie, tyle bylo 2-3 godziny przed zakonczeniem match-upu ;) ..... 8my seed nadchodze :) hehe

i to wszystko mimo kontuzji walla... strach pomyslec co by bylo gdybym nie oddal za niego hardena tydzien przed polamaniem sie walla ;]

nie no, tak serio to chyba moze byc za pozno... 9 meczy w tak wyrownanej lidze raczej nie do odrobienia. 
tymbardziej, że w tym tygodniu pech wraca znowu. 

wystawilem dzis huertera ktory jest na fali i uszkodzil sobie szyje na rozgrzewce meczowej, nie bylo nawet info ze nie zagra. szkoda potrojna, bo zarowno hardaway, ross jak i harris ktorych dzis nie wstawilem kosztem kevina zagrali zajebiscie. 

 

w tym tygodniu plan optymalny to chyba niestety 4:5, ale moze sie uda sprawic kolejna niespodzianke??

no jebany james harden zaczal 45/6/9 i 6x3pm per game pizgac odkad go wydalem 

eh spanikowalem z tym hardenem za szybko, mial srednie wejscie w sezon, jackson jr gral w kratke, mialem szpital straszny no i chcialem ich niepotrzebnie rozmienic na dwoch solidnych grajkow. gdybym go mial to pewnie bym byl kolo 10 miejsca teraz a tak nadal szoruje dno... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×