Skocz do zawartości
goozman

2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

Polecane posty

Nie żebym sie czepiał ale jak dla mnie mocno nierówna ta wymiana pomiędzy Jednostką GLV a Ronnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Conley jest w niej obiektywnie najlepszym graczem a Isaac IMO trzecim najlepszym na resztę sezonu.
Tyle że nie jestem altruistą i Russ jest stworzony do mojego puntu.
Gdzie tu nierówność?

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi wytłumaczyć jak gość o statystykach 20/3.3/6.5 jest lepszy od grajka krecacego 23/11/10.8? Niewiele wyzsze % FG i FT nie wyrówuja roznicy a powiedzmy że steale wyzsze u Russa niwelują wiecej strat...

Do tego Hardaway Jr. i Isaac...  Blagam...To jest gra statystyk tu i teraz a nie keeper i budowanie ekipy na iles tam sezonow . A porownanie jednego i drugiego tu i teraz wypada bardzo blado dla chloptasia z Orlando...

Poza tym na jaka druga polowe sezonu ma sie szykować Ronnie? Na te 4 meczapy ktore zostały przed playoffs do ktorych ma bardzo marne szanse zeby wejsc (bez urazy Ronnie)? 

Ja dałem veto. Niech wypowiedzą sie inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rankingowo, bo to obiektywne kryterium
Conley jest 20. w totals i 25. Per game.
Russ jest 53. w totals i 37. Per game
Gdzie tu widzisz lepszego gracza w Russellu?

Gość zabija fg ft i to będąc w kombinacji tych 3 absolutnie najgorszym graczem w lidze, nikt nie jest nawet blisko.
Tylko że w moim puncie mi to wisi.

Tylko dlatego deal ma sens dla nas obu.

Co do Isaaca i THJ wolałbym ich nie zamieniać - wolę zb blk i stl Isaaca niż 3 i pkt w co drugim meczu thj. Nie bez powodu wywaliłem na Isaaca pół budżetu na waiverze.

THJ na przestrzeni sezonu jest 100. Per game, ale dla ostatniego miesiąca już 151, 2 tyg.-119., tydzień 118. - na tej podstawie prognozuje resztę sezonu (+tank Knicks).
Isaac cały sezon 143. Ostatni miesiac 161 ale już ostatnie 2 tyg 87 i ost tydzień 43.

W roto tej wymiany bym nigdy nie zrobił bo bez uwzględnienia puntu to kradzież. Z puntem obaj wygrywamy.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tych 5rpg i niweiele powyżej 1 blk i prawie 1 st które tak cenisz w Isaac'u? Każdemu z nas daj moment to znajdzie Ci na FA kilku grajków o podobnych statach w 10 minut. Mysle ze natomaist paru z nas przytuliloby grajka rzucajacego 19 pkt  w meczu za swój szrot... Nie lubie TH Jr ale takie są fakty...

Zreszta poniżej tabelka kto jak wychodzi na tej wymianie... Roznice w %fg i ft są pomijalne - przy takich ułamkach może być równie dobrze tyle samo w druga stronę. reszta mowi sama za siebie... To byłaby Wasza 3cia wymiana w czym nie ma z zasady nic złego ale niezależnie od rankingów poszczególnych grajków mega nierówna...

Players Categories (Stats for Remaining 8 Weeks) - zielone na + dla wooden'a
  FG% FT% 3PTM PTS REB AST ST BLK TO
Before .452 .779 426 4029 1407 934 304 170 569
After .448 .757 458 4546 1603 1111 328 151 673
+-/wk -.004 -.022 4 64.63 24.5 22.13 3 -2.38 -13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz zestawienie na przestrzeni sezonu i na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni i przestań pieprzyć głupoty.

Jeśli Ronnie chce to chętnie odmienie Isaaca z THJ bo najwyraźniej jestem dużo gorszy od Ciebie i nie widzę żadnego gracza nawet blisko tego poziomu dającego potrzebne mi staty na fa.

...

A może chcesz tu jakiś zakładzik w kontekście wartości THJ i Isaaca do końca sezonu?02ff344538ead32c784061c0b2f9b29c.jpgb0b887f92589b3df8d0fdad0e51a0b82.jpg

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wooden - ja Cie nie obrażam więc Ty tez tego nie rób. Od tego zacznijmy. Porównanie które wkleiłem to nie jest mój wymysł tylko algorytm yahoo... 

Tak jak pisalem - Twoj pomysl z mega rozwojem Isaac'a w kontekscie ekipy ktorej zostało max 4 tyg grania (Ronnie) jest srednio trafiony. Conley lepszy juz nie bedzie a jak Grizz go oddadza staty raczej mu spadna wiec przewaga zielonych po Twojej stronie moze byc jeszcze wieksza...Tyle w temacie.

A zaklad chetnie przyjme :) Na tym forum i tak mało sie dzieje...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem intencji Cię obrazić, sorry. Po prostu stwierdzenie i walka o to, że Russ jest lepszy od Conleya w tym sezonie, skoro w liczbach widać między nimi wyraźną różnicę to głupota.

W warunkach gry 9cat Russ to fools gold przez ładnie wyglądające statystyki ilościowe. Jak wygląda w h2h już ściśle zależy w jakie kategorie grasz.

...

Co do zakładu, sprecyzujmy:

Od momentu wejścia wymiany w życie do końca sezonu Isaac będzie per game lepszy niż THJ.

O co się zakładamy?

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie fools gold...  OK - kazdy wygrywa w 4 kategoriach (bloki na remis) ale raz ze przewaga Russ'a w kategoriach ilosciowych jest meeega wyrazna to dwa niepewna przyszlosc Conley'a w Grizz na pewno powinna obniżać jego wartość. Gdziekolwiek nie pojdzie takiej roli w ofensywie juz pelnil nie bedzie... No offense - ale w takim kształcie ja caly czas wetuje Wasz trejd. Swoja droga mega "aktywne" to nasze forum - zobacz ilu menagos bierze udzial w dyskusji...

Zaklad OK :) Tak jak mowilem TH Jr to nie moj grajek ale slowo sie rzeklo.  Celujemy w pozycje w rankingu? A zaklad o... tradycyjny meski browar (jesli jestes pelnoletni ;) - taki trashtalk) :)  Jesli nie to paczka misków żelkow wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jako stawkę dwie dyszki na wskazana przez zwycięzcę akcję na siepomaga :)

Deal?

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jesli tak to tym bardziej deal :)

Tymczasem TH Jr w Dallas... ratingu mu to raczej nie podniesie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do THJ, to ja myślę, że zostanie status quo. Ktoś musi tam jednak rzucać, wszystkiego Doncic robić nie będzie, więc może tak być, że rating mu nawet pójdzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem jakby nieco wywołany do tablicy. Wyjaśnię o co chodziło z tym trade. 

 

Jestem dość konkurencyjny w blokach, ale często przegrywam o kilka sztuk, podobnie w 3pt oraz to. Miałem dużo podobnych do siebie  bolkow rzucających za 3 (hield, bogdanovic, ross, Huerter, joe harris), wiec taki THJ to mi był strasznie zbedny. Miałem również od dwóch miesięcy jednego PF-a którym jest taj gibson na stałe, wiec co dwa dni musiałem dodawać jakiegoś z FA i stale rotować, żeby moc codziennie kogos wystawić, wiec Isaac, który jest graczem jednak lepszym niż ci co leżą na FA mi się bardzo przyda. 

 

Ten deal daje mi lepsze FT%, oraz bloki przedewszystkim, oraz mniej strat. Wiadomo ze daje woodenowi asysty i zbiórki ale w niczym więcej tu nie tracę, bo conley rzuca tyle trójek co Hardaway. 

 

Prawda jest ze szanse na PO są dla mnie iluzoryczne, i chyba to zadecydowało, bo nie mam nic do stracenia w sumie. Jednak nie poddaje się, jak uda mi się dowieźć te 9:0 które trzymam już 4 dni to jeszcze może być ciekawie chyba. A na pewno chce powalczyć o lepsza końcowa lokatę niz miejsce przed ostatnie. 

 

Dla mnie ta wymiana to win-win, każdy dostał to co chciał. Jednak nie możesz powiedzieć ze jest nierówna, bo świadczą o tym zarówno rankingi overall, jak i fakt ze w kategoriach jest jakby 3:3 ewidentnie w tym dealu. Spg, fg, 3ptm mniej więcej na równi, blk, to i ft idą na moja korzyść, a ppg, apg, rpg lecą do woodena. 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo fajne parki u Was
[mention=8]GRB[/mention] lej Drewniaka [mention=65]wooden[/mention]!
Nie wydaje mi się żeby to było takie łatwe zwłaszcza że ma dość ciężki tydzień w perspektywie i maksymalnie tylko 5 spotkań od duetu KAT/KD.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szans. Ważne, że się utrzymałem. Ja tego sezonu w ogóle nie ogarniam. Jak zobaczyłem ostatnio skład Memphis, to się mocno zdziwiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem wasz matchup z wypiekami bo tylko u was było na krawedzi.
Ja jestem w szoku że GRB na koniec dał radę zasiać w moim sercu na tyle duże ziarno wątpliwości że siódme pobranie przeznaczone już na kolejny tydzień i Marcusa Morrisa musiałem zużyć na Caruso, graty, bo tydzień miał fatalny w terminarzu.
...
Teraz najtrudniejszy dla mnie przeciwnik w lidze i zaczyna się koszmarnie bo miałem pobrać... Morrisa i Nance, ale dosłownie o 7:56 córa spadła mi z krzesła i zaczęła wyć, więc zanim ogarnąłem temat i wróciłem do komórki, LMP zgarnął moich kluczowych FA, z czego z MM wyprzedził mnie o sekundy dosłownie (po pobraniu zobaczyłem błąd: Player already on the roster of the other team).
Plus zawieszenie kluczowego tu Russa i kłopoty zdrowotne Hardena i DSJ.
Zapowiada się droga przez mękę :)
...
Też na koniec wyrazy współczucia dla The Truth ktory w półfinale miałby obłędny tydzień (LMP to dla mnie najgorszy rywal tutaj ale to jego przeciwnik w ćwierćfinale wyglądał jak potencjalny matchup nie do przejścia)

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno:
IMO faworyci na ten tydzień są odwrotni niż rozstawienie:
LMP lekko nade mną
Gamonie chyba ciut bardziej nad Pafsenem.
Miami szykuje się bardzo dobry tydzień ale Gamonie to dla nich killer-matchup.
Będę to śledził z niemal równym zainteresowaniem co swój własny mecz.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




Ale obawiam się, że z Pafsenem nikt z nas by nie poszalał.

Pafsen w zeszłym tygodniu wygrałby chyba każdy matchup w takiej dyspozycji.
Oby to był ostatni taki tydzień :)

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdy :)

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, wooden napisał:


 


Pafsen w zeszłym tygodniu wygrałby chyba każdy matchup w takiej dyspozycji.
Oby to był ostatni taki tydzień :)

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
 

Oby nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JJJ, DSJ, Mirotic, THJ i nawet pobrany z waivera Taj... Wszyscy out.
Wygląda na to że nie mam szans w tym matchupie i LMP nie dość że zebrał świetny team to jeszcze ma nadprzyrodzone wsparcie.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wooden śmieszne te Twoje narzekanie na brak szczęścia i to akurat w tygodniu, kiedy wszystkie Twoje gwiazdy grają znacznie powyżej oczekiwań

D. Russel - rek. kariery 44 pkt na skuteczności ponad 50% (w sezonie 43%)

Mitchell - 83 pkt w 3 meczach na skuteczności 50% (w sezonie 43%)

Westbrook 42 pkt na skuteczności ponad 55% (w sezonie 43%)

Harden - 88 pkt w 2 meczach 

Drum - 40 zb + 5 przechwytów

Co do kontuzji, to nic nadzwyczajnego - zawsze są. Ja straciłem Oladipo i Warrena,  których znacznie trudniej zastąpić, a teraz pewnie jeszcze mi Adebayo wypadnie.  

Szanse na zwycięstwo od początku oceniałem na 50% - do końca będzie na styku 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×