Skocz do zawartości
goozman

2 Liga NORTH H2H BudgetSznur 2018/19

Polecane posty




Ja straciłem Oladipo i Warrena,  których znacznie trudniej zastąpić, a teraz pewnie jeszcze mi Adebayo wypadnie.  
Szanse na zwycięstwo od początku oceniałem na 50% - do końca będzie na styku 

Jak napisałem masz fantastycznie sklejony team + byłeś i jesteś faworytem jako najgorsza dla mnie drużyna do grania plus masz lepszy terminarz.
IMO co innego kontuzje które ma się od dawna i się pod nie szlifuje drużynę, a co innego gracze wypadający w trakcie matchupu, bo traci się na bieżąco mecze do rozegrania - ja w ten sposób zostałem do końca tygodnia z dwoma streamerami, którzy nagle stali się czymś więcej... No nic, może to mój błąd z wykorzystaniem pobrań.
Taki urok fantasy.
Ale jak się irytuję na pecha w matchupie to będę to pisał tutaj a nie do kogoś z zewnątrz :)
Powodzenia, oby dopiero ostatni dzień rozstrzygnął!

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wooden gratki za zwycięstwo i powodzenia w finale

nie wystawiłem wczoraj 4 graczy, czym kompletnie zawaliłem meczap - nie wiem jak to się stało - na 99% jestem pewien, że było dobrze ustawione

trudno - teraz Miami

PS. Harden - 149 pkt w 3 meczach na to prawie 40% wszystkich moich pkt

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooden gratki za zwycięstwo i powodzenia w finale
nie wystawiłem wczoraj 4 graczy, czym kompletnie zawaliłem meczap - nie wiem jak to się stało - na 99% jestem pewien, że było dobrze ustawione
trudno - teraz Miami
PS. Harden - 149 pkt w 3 meczach na to prawie 40% wszystkich moich pkt
 
1. IMO ciągle masz szanse mimo kontuzji, mimo Hardena i mimo straconych przez Y 55pkt, 23zb, 10as, 6stl, 3 blk, 1 3PTM przy niezłym FG (wypisuje dokładnie żebyśmy potem mieli obraz czy to zadecydowało, mam nadzieję że tak się nie stanie).
Za to ogromny szacun, masz świetny team.
2. Za Twój kłopot odpowiedzialna jest pewnie apka Y, która przy Start active i/lub mieszaniu w składach na kolejny dzień lub pickupach wyczynia cuda.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite! O zwycięstwie zadecydował 1 osobisty!

Paradoksalnie nie wystawienie 4 graczy okazało się decydujące - gdybym ich wystawił przegrałbym FT%.

wooden dzięki za grę i powodzenia z Miami

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite! O zwycięstwie zadecydował 1 osobisty!
Paradoksalnie nie wystawienie 4 graczy okazało się decydujące - gdybym ich wystawił przegrałbym FT%.
wooden dzięki za grę i powodzenia z Miami
Gratulacje dla Ciebie, ten matchup był tak szalony że aż trudno mi mówić o poszczególnych niesamowitych rzeczach które się wydarzyły.
Może tylko tyle że po tym jak po pierwszej połowie Pistons brakowało mi dwóch celnych FT do wygrania, już wiedziałem, po prostu wiedziałem, że albo oddadzą tylko jeden albo oddadzą 3 z czego ostatni niecelny.
Skończyło się tym pierwszym.
Powodzenia w Finale!

PS.
Ależ miałeś nosa nie wystawiając w piątek tych czterech graczy, zwłaszcza Harrella :)

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą widzieliście kiedyś coś takiego jak przypadkowe nie wstawienie graczy dające wygraną?
Tak na spokojnie to kombinacja 6blk od duetu Lamb / Jokic + celowy faul głąbów z Knicks na Sweet Lou na 26s do końca przy -9 mnie zabiła.
Wobec Hardena który zrobił sobie wolne od wymuszania fauli i Drummonda ze Starvinem którzy zrobili sobie wolne od blokowania musiałem na koniec liczyć na to że Kennard z Dre w drugiej połowie meczu z Warriors mnie uratują i pójdą chociaż w 2/2 z linii.
Ale od czego są gracze Pistons jak nie od łamania serc swoim fanom? To złośliwe 1/1 w drugiej połowie najlepiej o tym świadczy.
W konsekwencji to była chyba moja najbardziej łamiąca serce porażka w h2h ever i cały sezon starannego planowania strategii poszedł wpizdu.
Gratulacje dla L.TM2 że umiał do maksimum wykorzystać te wszystkie małe okoliczności i wyszedł obronną ręką z tego szalonego matchupu.
Tak szalonego że mimo agresywnego puntu % przez cały matchup mocno opierałem się na solidnym FG i na koniec goniłem FT w dość niebotycznej okolicy 84%. Wszystko nad głowie.
Te 0,049% (0,00049) różnicy będzie mi się teraz śniło po nocach :)
Przy okazji dodatkowe graty bo L.TM2 też jako jedyny mnie totalnie zlał w sezonie - tiebreakerem byłby nasz jedyny mecz kiedy rozniósł mnie 7-2.
A teraz jeszcze był bez Dipo...
Tak więc w szalony sposób, ale awans całkiem zasłużony.
Będę za Ciebie mocno trzymał kciuki w finale przeciwko tej maszynie do robienia 6-3 Gerarda.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kończy się ten matchup? W niedzielę czy jakoś dłużej?

Ja zrobiłem sobie kilka lat przerwy od H2H, bo za bardzo denerwowały mnie te ciągłe kontuzje i odpoczywanie gwiazd w kluczowych meczach playoffs. Trzeba mieć sporo szczęścia i nie ma co z góry zakładać, którą kategorię się wygra, a którą przegra.

Roto jest dużo bardziej sprawiedliwe, choć z pewnością nie dostarcza aż tylu emocji w końcówce sezonu.

Edytowano przez L.TM2
  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, L.TM2 napisał:

PS. Jest jakiś awans do 1. ligi?

finaliści każdej z trzech 2ich lig awansują bezpośrednio, zespoły z trzecich miejsc muszą liczyć na jakieś rezygnacje / wykruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po kolei:

1. Potężne graty dla Gerarda i jego maszyny. Patrząc co zrobiłeś w półfinale i finale nie wydaje mi się żeby ktokolwiek miał w tym roku z Tobą szanse...

Przyznam że zwątpiłem w Twoja skuteczność tak jakiś miesiąc przed końcem RS kiedy trzymałeś się dolnej części drabinki ale jak się okazuje to była tylko cisza przed burzą.

Warto podkreślić że miałeś w 5 koronnych kategoriach jeszcze większą przewagę niż na pierwszy rzut oka, ale poszedłeś jeszcze po TO i 6-3 sadzając ostatniego dnia graczy... Szacun!

 

2. Graty też dla L.TM2. W finale zrobiłeś chyba wszystko co mogłeś, ale niestety trafiłeś pod koła czołgu dodatkowo mając trochę gorszy terminarz. Z przebiegu sezonu zasłużone drugie miejsce.

 

3. Pafsen miałeś świetny RS i pecha w playoffach. Mocno współczuję. Zdaję sobie też sprawę że ten mecz o trzecie miejsce już Cię tak nie grzał dzięki czemu dałeś mi szansę na podium.

 

4. Mi będzie śnił się po nocach ten półfinał z LMP, podium to marne pocieszenie wobec awansu jaki szedł za wejściem do półfinału.

Niestety moja taktyka na koniec trochę zaczęła zgrzytać i wstyd mi ze mając trzech Top5 graczy dla swojego puntu nie dałem rady tu więcej wyciągnąć. Dość powiedzieć że w półfinale ugrałem tylko 3 z 6 swoich "pewnych" kategorii. Jest w tym nauka na przyszłość.

 

5. Dzięki wszystkim za sezon, to była przyjemność. Podchodziłem do ligi jako rozgrzewki aukcyjnej przed inną rozgrywką, a skończyłem solidnie zaangażowany. Fajny poziom, ukłony dla was!

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy porażki w play-offie pokazują, że miałem szczęście, że w ogóle się tam załapałem :) Gratki dla zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Celujemy w pozycje w rankingu? A zaklad o... tradycyjny meski browar (jesli jestes pelnoletni  - taki trashtalk)   Jesli nie to paczka misków żelkow wystarczy

Wiem że po totalnie rozczarowującej końcówce nie możesz być super szczęśliwy, ale...
Wrzucę jutro akcję z siepomaga żebyś miał okazję popisać się dobrym sercem po przegranym zakładzie :)

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×