Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
KapitanPlaneta

[2018/2019] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 1

Polecane posty

Sezon totalnie z dupy, po części też dlatego, iż w pewnym momencie nie patrzałem na sytuację slotową ani na poszczególne staty, a potem było już za późno by się uratować. Szkoda. Za rok potrzebne mi będzie więcej kombinacji, by ew. powrócić w Wasze szeregi.

Ten cały sezon fantasy fatalny i trzeba podjąc drastyczne kroki związane z ograniczeniem lig. Gratulacje dla Cerveza Team za mistrzostwo, LMP za 2 miejsce i kapitanowiPlanecie za brąz. Gerard miał swoistego pecha, przegrał tie-breakerem, ale cóż, tak często bywa.

Co do pamiętnego trejdu Davisa - miałem rację. Barca się uratował rzutem na taśmę, ale bardziej przez Davisa, niż dzięki Davisowi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla Cerveza, ja do ostatniej chwili kombinowałem, kogo wstawić i niepotrzebnie wstawiłem Brewera  - byłby remis.

Kapitan Planeta tym razem 3, ale i tak wielkie brawa za kolejne podium. 

Słabe jest to, że większość menagerów w końcówce miała wyjebane i ostatnie dni wystawiali kogo popadnie lub nikogo nie wystawiali, przez co na koniec wystarczyło pilnować TO, żeby wygrać. Ja zawsze gram do końca niezależnie od zajmowanego miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graty dla czołowej trójki a zwłaszcza dla Cervezy :) Chwilowo na yahoo nie widzę szczegółowej tabeli więc trudno powiedzieć, kto zdobył prawowity brąz - na ten moment widzę tam dla odmiany Gerarda :)

Podsumowanie sezonu postaram się przygotować jak najszybciej, proszę o cierpliwość ;) Dzięki wszystkim za grę w 1. lidze, widzimy się mam nadzieję ponownie - za 2 lata ;)

PS. Prostuję. Brąz zdobywa @KapitanPlaneta. W dwunastkach był remis, zdecydowała liczba jedenastek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla całego podium!

Co do Antka to trejd by się obronił gdyby Davis pograł więcej, ale nie ma co ukrywać, że sprzedawałem go, bo liczyłem się z tym że w drugiej połowie sezonu może swoje opuścić. TeamBarca podjął ryzyko i niewiele brakło by mu się to opłaciło. Dzięki wszystkim za sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L.TM, jeśli piszesz o mnie, a pewnie tak, to nie przesadzaj, bo ja głównie zawaliłem sytuację na PF, za bardzo kierowałem się apką, a na androidzie nie pokazuje slotów.

Gerard, do opłacenia się trejdu brakowało bardzo dużo. Począwszy od niechęci dokończenia sezonu w Nowym Orleanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pudła niewiele mi zabrakło, co w obliczu projekcji, w których byłem 7. jest niezłym wynikiem. W zasadzie tylko tu i jeszcze w jednej lidze miałem szansę na top 3, reszta kiepsko (raz środek stawki i dwa spadki...). Gratuluję wszystkim ponad moim zespołem i wyrażam wsparcie spadkowiczom, znam ten ból. @cieglo - jest w tym sezonie jakaś liga, gdzie nie spadłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. W sumie to juz sie pogodzilem ze spadne, a tu taka niespodzianka. Co do tradu Davisa to zgoda ze to byl zbyt ryzykowny ruch, ale gdyby nie to ze do Davisa doszla mi kontuzja Lebrona i JJJ to moja sytuacja w tabeli bylaby lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za grę  :) To był udany sezon i powiem szczerze, że wczoraj przysnęło mi się i rzutem na taśme ogarnąłem, że mogę zyskać na stratach 2 punkty roto bo miałem przewagę 2 TO więc postanowiłem benchować wszystkich :)

Wygraną zawdzięczam Hardenowi, kozak sezon. Obyło się też bez kontuzji i stąd ten wynik, chociaż irytowały te opuszczone mecze Leonarda. Gratulacje kolegom z podium i do zobaczenia w przyszłym sezonie, mam nadzieję, że uda się obronić tytuł :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sezon Panowie. Gratulacje dla czołowej trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×