Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goozman

Ilość głosów potrzebnych do weta

Ilość głosów potrzebnych do weta  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile negatywnych głosów jest potrzebnych do zawetowania wymiany? (zmiana wchodzi od sezonu 2018/19)

    • przynajmniej 5
    • przynajmniej 7 (połowa neiuczestniczących w wymianie)
    • inna liczba (jaka)
      0


Polecane posty

Dnia 29.09.2018 o 15:41, goozman napisał:

Proszę uczestników ligi o głosowanie do 03.10 (czyli daty draftu)

Skoro w 3 dni zaglosowalo 9 osob z 16 tzn ze 7 glosow koniecznych do weta z 14 niebioracych udzialu w wymianie w 48 godzin, to nie jest wcale połowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, fluber napisał:

Skoro w 3 dni zaglosowalo 9 osob z 16 tzn ze 7 glosow koniecznych do weta z 14 niebioracych udzialu w wymianie w 48 godzin, to nie jest wcale połowa...

Problemem przy wymogu 7 głosow potrzebnych do weta jest przede wszystkim trudność w poinformowaniu wszystkich o wymianie. Wtedy weto może być nie do użycia nawet jak prawie wszyscy będę przeciw wymianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się - żeby ankieta przeszła musi być bezwzględna większość głosów, nie można przepuszczać ankiety, jak jakaś opcja wygrywa 1 głosem!

Termin dzisiejszy jest na moje wzięty z sufitu, nie przemawia za nim dosłownie nic, przecież wyniki i tak wejdą w życie od next season, tak więc ankieta po prostu musi trwać - ąż do uzyskania 9 głosu. Wtedy będzie uczciwie.

I pełna zgoda z bulls2006 - 7 głósów przeciw wymianie oznacza zaangażowanie w analizę trejdu wszystkich uczestników. A przecież część nawet nie zwraca uwagi na to, co tam pisze u góry na yahoo.

To jest zbyt kluczowa decyzja dla losów ligi, żeby przechodziła cichaczem, gdy 1 opcja wygrywa 1 głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, bulek napisał:

Nie zgadzam się - żeby ankieta przeszła musi być bezwzględna większość głosów, nie można przepuszczać ankiety, jak jakaś opcja wygrywa 1 głosem!

Termin dzisiejszy jest na moje wzięty z sufitu, nie przemawia za nim dosłownie nic, przecież wyniki i tak wejdą w życie od next season, tak więc ankieta po prostu musi trwać - ąż do uzyskania 9 głosu. Wtedy będzie uczciwie.

I pełna zgoda z bulls2006 - 7 głósów przeciw wymianie oznacza zaangażowanie w analizę trejdu wszystkich uczestników. A przecież część nawet nie zwraca uwagi na to, co tam pisze u góry na yahoo.

To jest zbyt kluczowa decyzja dla losów ligi, żeby przechodziła cichaczem, gdy 1 opcja wygrywa 1 głosem.

jakim cichaczem? wysłałem już ile priwów w sprawie? skoro ktoś nie głosuje najwidoczniej ta kwestia jest mu obojętna. napisałem też, że w przypadku remisu zostanie stara opcja

jak ktoś jest aktywny - to i aktywnie sprawdza trady, to żaden argument za dotychczasową opcją. to co ja wiem - to wskutek weta niektórych z Was już 2 wartosciowych GMów  zapowiedziało rezygnację z ligi w przyszłym sezonie, i szczerze - to jest dla mnie o wiele bardziej kluczowe dla losów tej ligi niż wynik tego głosowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, goozman napisał:

jakim cichaczem? wysłałem już ile priwów w sprawie? skoro ktoś nie głosuje najwidoczniej ta kwestia jest mu obojętna. napisałem też, że w przypadku remisu zostanie stara opcja

jak ktoś jest aktywny - to i aktywnie sprawdza trady, to żaden argument za dotychczasową opcją. to co ja wiem - to wskutek weta niektórych z Was już 2 wartosciowych GMów  zapowiedziało rezygnację z ligi w przyszłym sezonie, i szczerze - to jest dla mnie o wiele bardziej kluczowe dla losów tej ligi niż wynik tego głosowania..

1. O privach nie wiedziałem,

2. Gooz, nie próbuj winy za rezygnację GM-ów zrzucać na wetujących. Ja się do winy nie poczuwam, zrobiłem to, co było w mojej opinii słuszne. Obawa przed rezygnacją nie może być powodem do zmiany regulaminu - GM przychodząc do ligi doskonale znał zasady - a że ogłosił rezygnację, jak zasada bezpośrednio w niego uderzyła - sorry, to jż nie wina zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bulek napisał:

1. O privach nie wiedziałem,

2. Gooz, nie próbuj winy za rezygnację GM-ów zrzucać na wetujących. Ja się do winy nie poczuwam, zrobiłem to, co było w mojej opinii słuszne. Obawa przed rezygnacją nie może być powodem do zmiany regulaminu - GM przychodząc do ligi doskonale znał zasady - a że ogłosił rezygnację, jak zasada bezpośrednio w niego uderzyła - sorry, to jż nie wina zasad.

zrzucam winę na zły przepis, nie na korzystających z niego - dlatego w ogóle jest ta ankieta i dyskusja, ciag przyczynowo-skutkowy, kumasz? wg obiegowej opinii chyba nie bardzo  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, goozman napisał:

zrzucam winę na zły przepis, nie na korzystających z niego - dlatego w ogóle jest ta ankieta i dyskusja, ciag przyczynowo-skutkowy, kumasz? wg obiegowej opinii chyba nie bardzo  :)

Nie przepis jest winien rezygnacji. Przepis jest dobry, tylko akceptacja tego przepisu nie taka jak być powinna.

A taka obiegowa opinia to czyta, Twoja, komisarza i pomysłodawcy tej ligi? To są już 3 osoby ;) Wiem, że próbujesz być złośliwy, ale wrzuć na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bulek napisał:

A taka obiegowa opinia to czyta, Twoja, komisarza i pomysłodawcy tej ligi? To są już 3 osoby ;) Wiem, że próbujesz być złośliwy, ale wrzuć na luz.

oj wykorzystałem tylko określenie z Twojej recenzji draftu 2 West na e-nba :) btw szkoda, że tam nie trafiłeś, byłoby jeszcze łatwiej sądząc po dogłębności tamtej analizy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, goozman napisał:

jakim cichaczem? wysłałem już ile priwów w sprawie? skoro ktoś nie głosuje najwidoczniej ta kwestia jest mu obojętna. napisałem też, że w przypadku remisu zostanie stara opcja

jak ktoś jest aktywny - to i aktywnie sprawdza trady, to żaden argument za dotychczasową opcją. to co ja wiem - to wskutek weta niektórych z Was już 2 wartosciowych GMów  zapowiedziało rezygnację z ligi w przyszłym sezonie, i szczerze - to jest dla mnie o wiele bardziej kluczowe dla losów tej ligi niż wynik tego głosowania..

Wysłałeś dużo priwów w tej sprawie i masz po 3 dniach 9 głosów na 16 ludzi w lidze. 

7 głosów przy wecie to brak weta biorac pod uwagę to ile osób zagłosowało w ankiecie.

To ja napiszę że jak przejdzie 7 głosów to rezygnuję żeby była przeciwwaga dla wartościowych gmów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, fluber napisał:

To ja napiszę że jak przejdzie 7 głosów to rezygnuję żeby była przeciwwaga dla wartościowych gmów:)

już o tym wcześniej pomyślałem, skoro wszyscy operujecie na takim dziecinnym poziomie obrażalskości to może już lepiej od razu zamknąć tę ligę?

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, goozman napisał:

już o tym wcześniej pomyślałem, skoro wszyscy operujecie na takim dziecinnym poziomie obrażalskości to może już lepiej od razu zamknąć tę ligę?

To może nie traktować reakcji operujących na tak dziecinnym poziomie obrażalskości jako istotny argument przy zmianie regulaminu?:)

 

Ja oczywiście żartowałem wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. w tej ankiecie się nie wypowiadam, bo sam nie wiem, co mam zaznaczyć (nie ma opcji: nie ma zdania), a poza tym za rok mnie nie będzie, więc nie chcę mieć wpływu na kształt w tym ważnym zapisie. Na pozycje głosowałem na 1x C, bo daje to większą swobodę i w zasadzie we wszystkich ligach już tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, goozman napisał:

oj wykorzystałem tylko określenie z Twojej recenzji draftu 2 West na e-nba :) btw szkoda, że tam nie trafiłeś, byłoby jeszcze łatwiej sądząc po dogłębności tamtej analizy :)

No wiesz, może brakowało jej dogłębności, ale też nie uważam żeby był zakaz pisania o słabszych draftach kogokolwiek.

Po drafcie zawsze sami zadowoleni, ale wiesz, tak świat skonstruowany, żeby ktoś zajął tą 1 pozycję, a ktoś ostatnią ;)

Zresztą na Twoich Chińczyków nic nie pisałem, więc powinieneś być zadowolony :D

Oj wyczuwam ładny trash-talk w dzisiejszy draft ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie będzie jak głosami 5 osob przeglosuje sie ze potrzeba 7 osob zeby przeglosowac cos innego:)

 

5 glosow do weta to za malo. Ale 5 glosow zeby zmienic zasady wszystkich przyszlych glosowan w sprawie weta wystarczy:) @goozman zdajesz sobie sprawę z tego jakie to dziwne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×