Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
cieglo

[2018/2019] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 2B

Polecane posty

Skład ligi jest następujący:

  1. szkoda-czasu
  2. Tocheck
  3. BC Dzidzia
  4. budzikreal
  5. The Tramwajs
  6. Buu
  7. Blue Tits (Coach R)
  8. mashi - Jakub's Team
  9. LBN 77's
  10. Miami Heat - bigsosna
  11. josip10 - SzpitalNaPeryferiach
  12. CzyLeci Z Nami Pilot (mac)

Link do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/123361

Link do ankiety doodle: https://doodle.com/poll/f4b53drap48ykcu4

Komisarz: Lew (BC Dzidzia)

Proszę o wybranie komisarza z wyżej wymienionego grona (może @Buu za ciosem z zeszłego sezonu? :)). Liga z zeszłego roku została odnowiona i jest obecnie w moich włościach - kiedy będzie znany komisarz - przekażę ją a sam wyskoczę z ligi. Komisarz ponadto powinien założyć ankietę w doodle i ogarnąć zaproszenie managos (do niej i ligi).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale nie. Czasowo nie ogarnę w październiku. A swoją drogą nie nadaje się do tej roli.

Wysłano z Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Ty [mention=398]szkoda-czasu[/mention]?

 

Cieglo byłeś komiszem w 2B rok temu. Nie mógłbyś tej ligi odnowić a później przekazać komiszowania odpowiedniej osobie? Już byśmy coś tu ustalali i zainteresowani dostali by info ze już startujemy.

 

Wysłano z Tapatalka

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@szkoda-czasu ależ tak jest w istocie. Pisałem o tym, liga jest odnowiona ale czeka na gospodarza, który zaprowadzi tam porządek. Ustalenia są przecież tutaj w wątku. Jedyne co mogę zrobić to pewnie wysłać link do dołączenia do ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy chociaż ogarniać termin draftu bo to jest ważniejsze. Komisarza zawsze można trochę później wybrać. Poniżej link do ankiety. Zaznaczyłem najwcześniejszy możliwy dzień jako najbliższy piątek, bo wcześniej raczej się nam nie uda dojść do porozumienia.

https://doodle.com/poll/f4b53drap48ykcu4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój zespół to Genzo Wakabaysi i odnośnie terminu draftu pasują mi wszystkie dni za wyjątkiem niedziel oraz 8 i 15 października. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnych na komisarza tylu ilu na lekcji do odpowiedzi:) Z braku laku mogę się tego podjąć, chociaż zachęcałbym gorąco kogoś innego. Skoro @Buu milczy to mogę wziąć tę pożądaną przez wszystkich posadę, ale jak jednak Buu się odezwie to z radością przekażę mu obowiązki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Lew napisał:

Chętnych na komisarza tylu ilu na lekcji do odpowiedzi:) Z braku laku mogę się tego podjąć, chociaż zachęcałbym gorąco kogoś innego. Skoro @Buu milczy to mogę wziąć tę pożądaną przez wszystkich posadę, ale jak jednak Buu się odezwie to z radością przekażę mu obowiązki. 

Oki, to teraz spróbuję rozkminić jak przekazać ownership :) Dam znać jak będzie zrobione.

Edyta.

Zrobione. Lew komisarzem, jedno miejsce wolne - kto nie dołączył, może teraz to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @cieglo. @josip10 już powinieneś móc dołączyć do ligi. Wówczas będzie komplet w lidze. Proszę o wypełnienie ankiety bo jeszcze połowa z nas tego nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko - przepraszam za brak odzewu jak byłem wołany do tablicy, ale ostatnio na nadmiar czasu nie narzekam .. Brawo @Lew, jak będzie trzeba postaram Cię wspomóc - ale gratuluje pozycji :)

Ankieta poszła ( cały przyszły tydzień mam zawalony draftami, ale postaram się dopasować )- ogarniamy się i jedziemy z koksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do draftu to po ankiecie @Buu i wzięciu pod uwagę posta @Coach R Linderem jest 13.10. Nadal czekamy na określenie się @Wanishe, @josip10, @mac, drużyny LBN 77's oraz ekipy The Tramwajs. Jak ktoś z Was kojarzy nicki właścicieli dwóch ostatnich drużyn to proszę o info. Czas nagli i skoro mamy ze sobą spędzić pół roku w pokoju to Panowie minuta na podanie dat, w których pasuje Wam draftować, nie jest żadnym problemem. Czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Benon za szybki odzew! Na 8 osób które oddały głoś w ankiecie ( @Coach R w poście się określił ) 13 październik tj. sobota, jest naszym dniem draftowym. Najbliższa sobota ( 6.10 ) jest naszym deadline'em. Jeżeli pozostali szefowie nie zmienią drastycznie swoimi głosami daty to ustalamy 13.10 jako nasz draft. Wstępnie sugeruję godzinę 21:00, ale w tym temacie jestem elastyczny, o ile nie będzie to wcześniejsza pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by była możliwość to ja mocno optuje o przesunięcie draftu na 22:00 - na szczęście weekend więc myślę że nikt nie powinien narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. W równoległej lidze 2A mamy zaplanowany draft na 10.10 godz. 21:00.

@budzikreal, który jest u nas, nie może w tym terminie draftować, za to w ankiecie wskazał, że pasuje mu 13.10. Czy ktoś z Was chciałby/mógłby się zamienić?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mSala napisał:

Panowie mam pytanie. W równoległej lidze 2A mamy zaplanowany draft na 10.10 godz. 21:00.

@budzikreal, który jest u nas, nie może w tym terminie draftować, za to w ankiecie wskazał, że pasuje mu 13.10. Czy ktoś z Was chciałby/mógłby się zamienić?

 

13.10 raczej u nas wygra bo na tę chwilę wszystkim pasuje, ale jeszcze 3 osoby się nie wypowiedziały. Do soboty dajemy sobie czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejne odpowiedzi odnośnie draftu (Mac i Josip). Na 10 oddanych głosów wszystkim pasuje jeden dzień, więc nie ma sensu dłużej czekać.

Oficjalnie draft odbędzie się 13.10 w sobotę o 22:00!

Jeżeli pozostała dwójka @Wanishe i @Jurek Furtak będzie miała problem ze znalezieniem czasu tego dnia to zostaje jeszcze opcja transferu do sąsiedniej ligi 2A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×