Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2018/2019] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3

Polecane posty

Oto skład ligi:

  1. WeeFreeMan Marcin team
  2. piterakacziter -Piotr's team
  3. Jordan20 - jordan20(j.sprawka))
  4. traqvuitton - Zeszyciki nie narkotyki
  5. szymken - JFCteam
  6. SuperSonic - Muminki
  7. snogo -ŁDZ Bulls
  8. tmac1_81- Adrian OBLIVION
  9. pjanuchowski - Kokosynapalmach
  10. jaggerowie  jaggerowie's Team
  11. Dżonson Szalone tensory
  12. k830713 Krzysiek's Team

Link do ligi: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/130714

Link do ankiety: doodle:https://doodle.com/poll/w6z6c25p6pcscdqw

Komisarz: szymken

Proszę o wybranie komisarza - to umożliwi dalszą organizację. Z racji sporej liczby nowych managos naturalne są wątpliwości ograniczające ilość kandydatur ale tutaj rzecz jasna oferuję swoją pomoc - to naprawdę nic strasznego. Komisarz powinien założyć ligę oraz ankietę a następnie wysłać na nie namiary do reszty graczy.

Uwaga! Z racji wątpliwości związanych z jedną z drużyn w lidze 2A, sytuacja @Artur.Zarucki jest niepewna. Jeśli wspomniana drużyna wyleci z rozgrywek - jej miejsce zajmuje właśnie Artur, który uszczupli skład ligi 3. W takiej sytuacji będziecie grali w 11 chyba, że dobędzie kolejna nowa osoba. Jeśli jednak wszystko potoczy się jak należy - macie idealne, normatywne 12 zespołów, jak w innych ligach roto budżet :)

 

DRAFT 14.10 (niedziela) godzina 21.00 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie ma chętnych na komisza. Ja dwa lata temu w roto snake byłem, ale nie bardzo mam czas żeby przypominać i wolałbym uniknąć tej roli. W ostateczności z braku chętnych mógłbym to wziąć na siebie, bo czasu jest mało, a jak zwykle z datami do ustalenia największy problem będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, porozsyłałem zaproszenia, link do ligi i ankiety w pierwszym poście. Zachęcam  żeby jak najszybciej ogarnąć, jakby coś pisać śmiało na PW. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którego linka użyłeś? Jeśli tego w pierwszym poscie wątku to nic dziwnego, ten do dołączenia powinien być przesłany na pw przez komisha. Dostałeś? A może już dołączyłeś do ligi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesłałem jeszcze zapkę na maila bezpośrednio. Nie mam pojęcia o co może chodzić, bo dwóch graczy już dołączyło, czyli ustawień nie skopałem chyba. Chyba, że Marcin to SuperSonic to jest w lidze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, najważniejsze, że gra wszystko.  Nazwy drużyn jak sobie poustawiacie, to prześlijcie  mi na PW, te ofc których jeszcze nie ma w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można wkleić link do tego wątku w tamtym dotyczącym rekrutacji przy liście naszej ligi? Mam wrażenie ze kilka osób nie zorientowało się jeszcze ze ten wątek istnieje, a czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PW dostali wszyscy. Draft ustawiłem wstępnie na niedzielę 14 o 21.00, bo z ankiety wszystkim pasuje, ale jest nas sześciu na razie. Dodatkowo Bryz idzie do ligi wyżej, ale jednocześnie pewny do gry w 3 lidze jest @Artur.Zarucki . @cieglo

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie przeprowadzicie draftu to oczywiście ktoś może się dopisać. Wtedy będzie optymalne 12 drużyn.  Jeśli macie jakiegoś ziomka głodnego gry (a jednocześnie na tyle poważnego, że nie rzuci gry po niepowodzeniach) to reklamujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gracz dołączył, też pasuje mu 14.10 i chyba tak to się zakończy. Zmian w liczbie graczy w lidze na razie nie robię. Może ktoś jeszcze będzie chętny, a draft będzie tuż przed sezonem, więc jest możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja w 2A - mamy problem ze ściągnięciem jednego gracza, który miał grać w naszej lidze. Dam znać jak się sytuacja zakończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@cieglo o ligę 2A chyba chodzi ? Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, to śledze wątek i będę na bieżąco. Co do graczy z naszej ligi pytanko czyje są teamy Marcin's Crazy team, a's Terrific team i a;s Bold team ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy to bardziej graczy z ligi pytałem  :) Wiadome, że wszystkich nie możesz znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×