Skocz do zawartości
wakaty w keeperze FP Czytaj dalej... ×
cieglo

[2018/2019] Draft/rozgrywki - Roto budżetówka 3

Polecane posty

Spoko.

@SuperSonic spokojnie, mail jest wysyłany tylko jeden na prywatny mail gracza. Wszystko gra. Dżonson ma już jeden team i tylko do niego ma dostęp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. (9) Kevin Durant (GS - SF,PF) $69
2. (19) Chris Paul (Hou - PG) $39
3. (35) Rudy Gobert (Uta - C) $34
4. (40) CJ McCollum (Por - PG,SG) $25
5. (77) Darren Collison (Ind - PG,SG) $8
6. (82) Harrison Barnes (Dal - SF,PF) $4
7. (93) Serge Ibaka (Tor - PF,C) $6
8. (104) JJ Redick (Phi - SG) $6
9. (111) Thaddeus Young (Ind - SF,PF) $3
10. (119) JaVale McGee (LAL - C) $2
11. (122) Reggie Jackson (Det - PG,SG) $1
12. (131) Marvin Bagley III (Sac - PF) $1
13. (138) Kent Bazemore (Atl - SG,SF) $1

 

Krótko o mojej ekipie. Klasyka, poszedłem na czuja. Przed draftem ubzdurałem sobie Goberta plus jakiegoś PG dobrego, ale jakoś tak wyszło, że kupił mi się Durant. Poszedłem dalej w założenia i do KD dodałem CP I Goba. Tu było spoko, ale potem zaczęły się dziać na drafcie dziwne rzeczy i trzeba było podbijać ceny, bo goście chodzili po mega promocjach ( Muminki maja tak ze dwóch graczy w promo co najmniej) i podbiłem CJa i tu mój przebieg draftu rąbnął, bo nikt go nie podbił i został mi się, a resztę składu chciałem sobie uzupełnić spokojniej. W sumie nawet nie jest źle, uzupełniłem jak mogłem. JJ, Tadek czy Barnes to goście których mam już w dwóch ligach i jak pieprznie to w obu naraz :) Troszkę bida w STL i pod koszem, ale znośnie, zobaczymy. Na wymiany jestem otwarty poza corem czyli KD, CP I Gobert , jak ktoś ma chęć zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, szymken napisał:

Ok @pjanuchowski poszło. Dołącz i mamy ogarnięte.

 

btw. Właśnie dlatego nie chciałem być komiszem ?

 

...i właśnie po rozwiązywaniu takich tematów i to w tak szybki sposób poznaje się dobrego organizatora :) A komisz to nic innego jak właśnie sprawny organizator. Dobra robota!

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

    Beztytulu_qspearq.png         

Witam. Dzięki za sezon. Graty dla podium Kokosynapalmach   @pjanuchowski jaggerowie's Team  @jaggerowie Zeszyciki nie narkotyki @traqvuitton, czwarty do awansu jestem ja. Brak aktywności od grudnia Piotr's Team  @piterakacziter  i Szalone Tensory   @Dżonson.  Limitu gier 785 spotkań nie mają Muminki  @SuperSonic ( ostatnio był w lutym) i Adrian OBLIVION @tmac1_81 oraz dwaj gracze nieaktywni od grudnia. Info dokładne idzie do @cieglo.

Sezon aktywny na FA, wymian raczej wile nie było. Ja trochę położyłem końcówkę, bo goniłem limity gier i niektóre staty popsułem. Trudno czwarte miejsce z biedą, a mogło być drugie. 

 

Pozdrawiam i do następnego sezonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no faktycznie. A lider ciągnął niezagrożony aż do końcówki sezonu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×