Skocz do zawartości

Polecane posty

1 godzinę temu, KosiHoops napisał:

Potwierdzam 

 

2 godziny temu, bulek napisał:

Tyler Johnson do Kosiego za 2 wybory w mini.

@KosiHoops potwierdzi.

czepiam się może - ale jak to możliwe skoro kolega Kosi parenaście godzin temu dobrowolnie zrezygnował z kolejnych wyborów w temacie minidraftu?

pilnował tu tempa itp a tu takie szachermachery jakieś, konsekwencja musi być wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosi napisał to w trakcie minidraftu, ale te wybory dalej formalnie należą do niego, pod warunkiem, że ktoś kto jest za nim nie zdążył wybrać. By stracił do nich prawo, gdyby Ledley wybrał, ale kolejka do niego jeszcze nie doszła. Uważam, że ten trejd jest zgodny z prawem.

Ja się do tego trejdu nie upieram, bo już poszli zawodnicy, o których myślałem, więc jak chcecie, ale na moje został już taki totalny szrot, że nie ma o co drzeć kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drzeć kopii faktycznie nie ma o co bo został w puli może 1 wartościowy zawodnik ale ja bym nie zostawiał prestrzeni do precedensu na przyszłość - skoro koleś pisze, że rezygnuje z kolejnych wyborów - to nie może ich sprzedać

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech matek podejmie decyzję, wybiorę ew poźniej.

Na moje żadna zasada nie została złamana, choćby też dlatego, że zasady rezygnacji z wyborow nie zostały napisane w regulaminie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trejd ALERT!!!

Nugetz - Suuuuns :)

Z Arizony do Colorado: Jimmy Butler, Nurek, Brogdon, pick #13 i P Connaughton

Samolotem w drugą stronę

Kajri, Dżajlen, Karis, Alex

@bulek potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się zgadzam z goozman.

dokonałem wyboru i pare minut później zmieniłem zdanie - matek napisał ze nie wolno, ok. Kosi napisał ze rezygnuje i później wymienił te wybory z których zrezygnował - wolno :). Imo trochę brak konsekwencji :) Dwa oświadczenia woli a raz można sie wycofać a drugi raz nie można ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chcecie. Ale prawda jest taka że nigdzie to nie było zawarte i nie brońmy przepisów których nie ma.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bulek napisał:

Jak tam chcecie. Ale prawda jest taka że nigdzie to nie było zawarte i nie brońmy przepisów których nie ma.

Nie ma się co obrażać, początkowo nie chciałem podejmować tej decyzji, ale zepchnąłeś to na mnie + jest opór części uczestników. 

Technicznie Kosi wyszedł z draftu, więc dziwnie wygląda wymienianie wyborów jakiś czas później. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukalem i nie ma nic o takim przepisie..trade powinien być zatwierdzony jako przykład dla kolejnych takich prob. Błąd komisarza w braku tego przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KosiHoops napisał:

Szukalem i nie ma nic o takim przepisie..trade powinien być zatwierdzony jako przykład dla kolejnych takich prob. Błąd komisarza w braku tego przepisu

tu nie chodzi o przepis a zwykłą logikę działań, podjąłeś jakąś decyzję, ogłosiłeś na forum a następnie jakbyś o niej kompletnie zapomniał.. chodzi o zwykłą konsekwencję własnych wyborów, do tego przepisy nie sa potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na sprzedaż Covington, Lou Williams, Poetl, Spellman, Dieng. 

Za graczy ważących ok 15 lub jakieś picki tegoroczne lub przyszłoroczne. 

Edytowano przez evitacre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już pisałem, ale wolę się upewnić...

Kenrich Williams i Bruno Caboclo wypadają i jestem pod kreską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długich negocjacjach z GM Nets.

Między nami nigdy nie są krótkie i rzadko zakończone powodzeniem.

Tym razem jednak się udało.

Pick #12 do Nets

Pick #18, Pick 2020 Nets i Brunson do Suns.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×