Skocz do zawartości

Polecane posty

Frakcja rewolucyjna, czy nie - srał pies, srała cała wieś...

Nie wiem do końca, jak to wygląda. Może część osób w Keeperkach gra tylko Keeperki, bo wolne tempo i taki iluzoryczny brak zaangażowania to coś czego te ligi wymagają i tego nie zmienimy. Nie stalkowałem nikogo, nie sprawdzałem gdzie i w co gra, ale myślę, że nie jest głupim pomysłem, aby spróbować to zmienić za rok, bo gra w fantasy to czasem zapierdalanie rowerem po autostradzie, czasem hardcorowy offroad w Cinquecento, a sam draft rookasów, to jazda Lamborgini po alejkach w Tesco.

Ogarnijmy temat za rok, ale warto drążyc temat już, bo jeszcze zapomnimy i po co to komu...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście od jakiegoś czasu @Benon ma rację. Rewolucje czy też nie, ta kwestia draftu wymaga zmiany. Dam przyklad. @Andrew23 który teraz wybiera ostatni raz był dostępny ponad miesiąc temu. I tak się zastanawiam czy w ogóle uda mu się wybrać do 3 września  ?.  To musi ulec zmianie. Zbierany się jednego ustalonego dnia @goozman gdzie mój cholesterol wytrzyma takie napięcie i wybieramy. Aby czas mijał przyjemnie każdy może piwko sobie otworzyć, a żeby było jeszcze bardziej "pro" to czat głosowy. I po 2 godzinach każdy idzie w swoja stronę 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Andrew23 był w międzyczasie na forum, bo wymieniliśmy PW kilka dni temu. Jeśli patrzyłbyś na ostatnią zarejestrowaną aktywność, to obudź się, bo najprawdopodobniej ze sobą nie konwersujemy w tej chwili :) i nie było mnie od rejestracji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matek @Andrew23 @bulek @KosiHoops

Widzisz Matek, z każdym dniem człek się czegoś uczy - ni cholery o tym nie wiedziałem, że możesz pisać PMy i się zalogować, a silnik forum to zleje - w sumie to bezesęsuuu... kąplętnie... :-)

Mi ogólnie niewiele trzeba, aby ktoś mnie natchnął, a KosiHoops tylko mi przypomniał, że coś mnie wkurza od chyba dekady, ale, że rowolucjonista ze mnie kiepski i jak było tak jest, choć co do Keeperów miałem kilka propozycji tu, lub na Enba i wszystkie zdechły jak niedokarmiany chomik, to ten nieszczęsny draft rookies, to jest takie goovno, w mojej opini, że żaden domestos nie pomoże.

Może to Was zdziwi, ale lubię fantasy NBA i poświęcam temu jakąś część mojego prywatnego życia, to byłbym wdzięczny, gdybym mógł na draft rookies poświęcić mniej czasu, bo tak chyba to we mnie włącza się jakaś chora empatia, podpowiadająca mi, że jak ktoś zmusił mnie do czekania X godzin, to ja nie będę tki zły i wybiorę na tyle szybko, aby ktoś za mną nie wieszał na mnie psów i nie rzucał panienkami lekkich obyczajów pod  moim adresem.

Jak ktoś kuma o co mi chodzi to optujcie (jest takie słowo w języku polskim?) za draftem w godzinę, bo jak już wspominałem jestem pewiem,że termin dogadamy bez problemu.

Nie próbowałem robić ankiety na forum. Jak nikt jej nie zrobi, to spróbuję... ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie @matek nie wiem jak to mozliwe ale u Ciebie faktycznie nienpokazuje ostatniego logowania wogole. Wiec albo jest jakis blad albo jest mozliwosc wylaczenia tej opcji. Nie wiem, nie znam sie, bo przecież nie muszę na wszystkim się znać. Wiem jedno czas wybierania rookies musi się zmienić....na krótszy  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrew byc moze negocjuje jakies deale, jego prawo, był niedawno bo i do mnie słał pmy wiec o co ta spina, ma 48h i moze je wykorzystac maxymalnie i jego wola. ten czas jest idealny, czasem podczas juz odliczania podejmuje sie 'inne' decyzje. sama przyjemnosc.

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft się jak zwykle wlecze, więc, jak ktoś ma coś do zaoferowania za pick#5, to chętnie wysłucham...

Interesują mnie wymiana 1 za 1 (gracze poniżej 25 lat, lub gracze poniżej 25 lat i any pick.

Nie ma ciśnienia, tylko korzystam z okazji...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KosiHoops napisał:

Cos czuje będzie autopick w przypadku @Andrew23 ;)

W naszym drafcie nie ma autopicków. Wybierze, jak wróci. Draft będzie jechał dalej. Najwyżej zrobimy stopa jak nie pojawi się np. po sześciu pickach, wtedy może znajdziemy jakieś zastępstwo. Są jakieś granice, ale na ten moment nie ma co się spinać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj @matek czyli jak nie pojawi się to straci szanse na wybranie kolejnego rookie w rankingu dobrze to rozumiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie pojawi, to Benon będzie miał 48h na wybranie zawodnika lub wymianę picku. Oczywiście Andrew w każdej chwili może wbić i dać wybór bez oglądania się na ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zasady trzeba przetłumaczyć na ang. i podeslac GM w NBA ...mieli by ubaw ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten przepis jest akurat genialny w przypadku sznurówki.

E-nba sto lat za murzynami i nie ważne jak źle to zabrzmi na forum o koszykówce NBA... ?

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Benon napisał:

Ten przepis jest akurat genialny w przypadku sznurówki.

A dziękuję, trochę czasu go forsowałem. 

Ogólnie tutaj mamy kilka spoko rozwiązań, jak np. też inne wyliczanie salary rookies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×