Skocz do zawartości

Polecane posty

20 minut temu, bulek napisał:

Zwróćmy uwagę, coraz lepsi zawodnicy lądują na FA. 

Sam o tym pisałem. 

2 minuty temu, bulek napisał:

Tyler Johnson na FA. Próbuje kombinować z trejdem, ale łatwo nie jest. Daj ludziom te pare h więcej, jeśli będą na etapie sklecenia trejdu?

A co ja mam do gadania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, matek napisał:

A co ja mam do gadania? 

Chyba jednak najwięcej ze wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, bulek napisał:

Chyba jednak najwięcej ze wszystkich ;)

Ws. zmiany zasad? Nic. 

Salary można podbić za rok, przed offseason, do jakiejś okrągłej wartości, np. 480, zobaczymy jak sezon się ułoży. Ale to nie należy do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bulek nie mogę wyjść z podziwu jakie bzdury wypisujesz. może za dużo lig i Ci się już wszystko troszki miesza?

absolutnie popieram @matek i jego trzymanie się regulaminu, który na ten sezon jest ważny i na pewno go nie pozwolimy Ci podgiąć pod siebie, mimo, a nawet szczególnie przez fakt, że jesteś komiszem. na zejście z salary i manewrowanie składem nie miałeś 48h a cały offseason. i jeszcze to zrzucanie winy na kogoś, bardzo nie fair, każdy powinien pilnować salary swojego składu i prawie jestem pewien, że popierałeś takie podejście, gdy w poprzednich latach sam zawalałeś update'y składów i były podobne pretensje od innych GMów. zresztą łatwo spojrzeć jak zapuściłeś siostrzaną ligę basketpun, która takiego Matka nie miała. Ty zamiast zejść z salary jeszcze je powiększałeś łykając za bezcen Ala. teraz robisz z niego jakiegoś asa a koleś jest coraz starszy, ma bogata historię urazów. lista tego typu zawodników, już troszkę wiekowych, już za górką, jest o wiele dłuższa.. decyzja czy takiego typa trzymać, czy zrzucić na FA, nigdy nie jest łatwa - ja np. w tamtym sezonie wyjebałem na FA Dragica, teraz miałem w keeperach problem z opyleniem Brooka Lopeza czy Tadka Younga - przecież to ciągle produktywne opcje, ale drogie, ludzie wolą hodować młode talenty, co również zrozumiałe..

można przegłosować kilka spraw: czas na zejście z salary, czas na wybór w drafcie rookie, podwyższenie progu salary cap - ale to wszystko od następnego sezonu, jeśli wolą uczestników, nie Twoją prywatą, zmiana przejdzie

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje do przegłosowania termin zejścia z salary, nie same salary.

@goozman prosiłbym nie mieszać do tego basketpuna, bo nieco inny termin na zejście z sc, nie oznacza zły.

W sumie sam się wpierdzieliłem, mogłem maksymalnie zwlekać ze swoimi wyborami, pełne 96h i wtedy termin zejścia z sc automatycznie się przesuwa. Już samo to świadczy o absurdalności tego przepisu. Mogłem to zrobić, wybrać zawodnika w ostatniej chwili i znowu pełne 48h zastanawiać się nad swoim drugim wyborem. Legalne przecież?

A że słabe to byłoby pod kątem wizerunkowym? A taka postawa jest idealna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - nie wchodząc w szczegoły - majstrowanie przy regulaminie przed sezonem jest lekko nie w porzadku. Popieram w 100% @matek ktory robi tu naprawde super robote ogarniajac sklady, salary, bany etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, bulek napisał:

W sumie sam się wpierdzieliłem, mogłem maksymalnie zwlekać ze swoimi wyborami, pełne 96h i wtedy termin zejścia z sc automatycznie się przesuwa. Już samo to świadczy o absurdalności tego przepisu. Mogłem to zrobić, wybrać zawodnika w ostatniej chwili i znowu pełne 48h zastanawiać się nad swoim drugim wyborem. Legalne przecież?

Mogłeś. I wcale nie dziwi mnie, gdy Musli na spokojnie przeciągnie w swojej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiadamiam oficjalnie, że jeśli nie będzie trejdu z mojej strony, na FA idzie Horford. Pisze teraz, bo może tak być, że w godzine "0" nie będzie mnie przy kompie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, matek napisał:

A wystarczyłby Anderson + Bacon... 

W sumie, coś w tym jest. Myślę nawet o Harrellu pod kątem FA :)

OK, przemyslę tego Horforda. W sumie nie napisałem, że go wywalam na pewno, to moge sie jeszcze wycofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bulek napisał:

W sumie, coś w tym jest. Myślę nawet o Harrellu pod kątem FA :)

OK, przemyslę tego Horforda. W sumie nie napisałem, że go wywalam na pewno, to moge sie jeszcze wycofać.

koliga pił coś musi, do jutra się może ogarnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, bulek napisał:

Na moje do przegłosowania termin zejścia z salary, nie same salary.

@goozman prosiłbym nie mieszać do tego basketpuna, bo nieco inny termin na zejście z sc, nie oznacza zły.

W sumie sam się wpierdzieliłem, mogłem maksymalnie zwlekać ze swoimi wyborami, pełne 96h i wtedy termin zejścia z sc automatycznie się przesuwa. Już samo to świadczy o absurdalności tego przepisu. Mogłem to zrobić, wybrać zawodnika w ostatniej chwili i znowu pełne 48h zastanawiać się nad swoim drugim wyborem. Legalne przecież?

A że słabe to byłoby pod kątem wizerunkowym? A taka postawa jest idealna?

mogłeś przehandlować te picki np z Horfordem lub Andersonem, mogłeś wybrać tańszych zawodników, dużo mogłeś ale jak widać zaniemogłeś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, goozman napisał:

koliga pił coś musi, do jutra się może ogarnie ?

Po czym wnosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, goozman napisał:

mogłeś przehandlować te picki np z Horfordem lub Andersonem, mogłeś wybrać tańszych zawodników, dużo mogłeś ale jak widać zaniemogłeś..

No Edwards to jest cholernie drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, goozman napisał:

w sensie oceny, że spożywałeś alkohol czy szans na oganięcie się do jutra?

Bardziej to pierwsze, bo nie trafiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy/przepisów jest do zmiany. 

Draft rookies - moje zdanie na ten temat zna pewnie każdy.

Selerowa czapka - jest na takim poziomie, że można mieć śmiało #15 pick i mimo tego być powyżej progu. Wcześniej były argumenty, że to będzie wpływało na większy ruch na FA - a goovno pravda - jak masz 5 teamów poniżej, a trzy z nich chcą nadal tankować, to się to kończy albo przesadną ilością trejdów (co pewnie nie jest łatwe dla żadnego komisza do ogarnięcia), zakończoną 15 zawodnikami w składzie i zagwózdką kogo się tu qrva pozbyć, lub zrzucaniem wartościowych graczy na FA. Waiver number na początku sezonu 10 lat temu, to był Frank Kaminsky, teraz to jest spokojnie Damian Lillard.

Salary w trakcie zezonu przy operacjach typu add/drop - poruszyłem ten temat kilka lat temu na enba - na tą chwilę, jeśli naraz wywalasz więcej niż jednego zawodnika ( "naraz" zależy od interpretacji - może to być 15 minut, dwie godziny, czs od zakończenia ostatniego meczu jednego dnia do rozpoczęcia pierwszego meczu dnia kolejnego). Problem jest taki, że na tą chwilę musisz sprawdzać salary, bo jak wymienisz gracza 15fppg na 20fppg, a 5sekund/minut/kwadransów/godzin/łotewer póżniej wymienisz 20fppg n 15fppg, to jesteś udupiony na miesiąc, bo jeśli w pozycji wyjściowej byłeś o 4.95fppg poniżej progu, to przekroczyłeś SC o 0.05 na 5sekund/minut/kwadransów/godzin/łotewer i uj bombki strzelił i pozamiatane...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bulek napisał:

Bardziej to pierwsze, bo nie trafiłeś.

gramy ze sobą lata a nie pamietam, żebyś kiedykolwiek tak pitolił więc stawiałem na jakieś extra dopalacze. zakasaj rękawy i do roboty z ogarnieniem bagienka (wcale nie najgorszego, są przecież lepsi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, goozman napisał:

gramy ze sobą lata a nie pamietam, żebyś kiedykolwiek tak pitolił więc stawiałem na jakieś extra dopalacze. zakasaj rękawy i do roboty z ogarnieniem bagienka (wcale nie najgorszego, są przecież lepsi)

Wiesz, na extra dopalacze mógłbym sie obrazić, bo od tego gówna jestem jak najdalej, ale rozumiem kontekst. A rękawy już zakasałem, także spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego składu na FA lądują:

 

Chris Dunn,
Jeff Green,
Jae Crowder,
Marko Belinelli

Edytowano przez El-Maniaque

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat:

Z Denver do Phoenix Harrison Barnes

Z Phoenix do Denver Montrez Harrell

@bulek potwierdzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

No nie jest to ani zawodnik moich marzeń ani zejście z salary moich marzeń, ale inne próby sprzedania Montrezla spaliły na panewce.

Tym samym zdanie o Alu prosiłbym uznać za nieaktualne, gdyż trejd zrobiłem.

Sytuacja jest więc taka. Dalej muszę schodzić, ale nie tak kosmicznie, więc promocję uznaję za zakończoną :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, matek napisał:

 Błędem była taktyka i pakowanie się w LMA (i ogólnie wielu bardzo drogich graczy) w czasie mini draftu, bez planowania salary. Przykładowo Ledley ogarnął to inaczej, wziął liderów na dużych płacach, a dopełniał młodymi i pickami, dzięki czemu na luzie jest pod salary.  

Eee Matek, bez urazy, ale o czym Ty piszesz ? :))))))) Nie chciałbym tutaj rozjebać drogi życiowej którą obrałeś ale wiesz że możesz zaplanować salary w mini i jednocześnie dobrać drogich graczy których nie masz problemu zrzucić na FA ? ;)

Myślałem że cov'a upchnę za jakąś 15-17 lub late pick (co zabawne goście których z tym late pickiem chciałem poszli wcześniej albo nie zostali wybrani :)) i tu się przeliczyłem. 

Edytowano przez evitacre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam się jeszcze przed zrzutem na FA, gdyby ktoś był zainteresowany kimś z trójki Schroder, Kurucs, Osman, mogę dać np. dwóch z nich za gracza z wyższym salary (może być trochę starszy), który i w przyszłym sezonie powinien zapewnić solidną produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×