Skocz do zawartości

Polecane posty

10 godzin temu, evitacre napisał:

Nie chciałbym tutaj rozjebać drogi życiowej którą obrałeś ale wiesz że możesz zaplanować salary w mini i jednocześnie dobrać drogich graczy których nie masz problemu zrzucić na FA ? ;)

Wiem, ale to też trzeba zrobić z głową. I nie rozjebiesz mojej drogi życiowej (?) w żaden sposób, bo akurat ja udowodniłem w kilku ligach, że skład z dna do top 5 umiem sprawnie zbudować z głową. 

Komentowałem draft pick po picku z jednym graczem naszej ligi, obaj złapaliśmy się za głowy, gdy wziąłeś LMA na tamtym etapie przy takim salary. Niestety, ale jego wartość w tym wieku przy tej pensji jest minusowa na rynku transferowym w obecnym klimacie naszej ligi, gdy mało kto może przyjąć dodatkowe salary. A dla tych, którzy by go zmieścili, LMA nie ma żadnej wartości. Wybierać pod handel też trzeba z głową. 

Dobranie drogich graczy, których nie masz problemu zrzucić na FA? To mówi wszystko o wartości takiego grajka :) i szansach na fajny handel. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kyle Anderson - S5 Memphis - do sprzedania za kogoś taniego lub pick przyszloroczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, matek napisał:

Wiem, ale to też trzeba zrobić z głową. 

To dajesz. Dlaczego było nie z głową ? Bo wg mnie i wg moich założeń na ten sezon: AD + LMA + Jrue + Randle + Hield + Isaac + Poeltl + Isiah to był bdb core. Covington na handel. Reszta to scrap. 

11 godzin temu, matek napisał:

Komentowałem draft pick po picku z jednym graczem naszej ligi, obaj złapaliśmy się za głowy, gdy wziąłeś LMA na tamtym etapie przy takim salary. Niestety, ale jego wartość w tym wieku przy tej pensji jest minusowa na rynku transferowym w obecnym klimacie naszej ligi, gdy mało kto może przyjąć dodatkowe salary. A dla tych, którzy by go zmieścili, LMA nie ma żadnej wartości. Wybierać pod handel też trzeba z głową. 

Fajnie, zgadzam się z tym. Teraz nie łap się za głowę tylko nią trochę rusz  ;) bo mam jedno pytanie: dlaczego zakładasz że LMA był brany pod handel ? Brałem go jako gościa który zrobi 75 meczów i 50+, nie pod handel.

11 godzin temu, matek napisał:

Dobranie drogich graczy, których nie masz problemu zrzucić na FA? To mówi wszystko o wartości takiego grajka :) i szansach na fajny handel. 

Znowu źle :) Byłem w mini, miałem w dupie czy moje salary będzie na poziomie 550 czy 430. Ważne było by mieć core z którym komfortowo mogę zacząć nowy sezon [pierwszy akapit]. Gracze ponad to - jak się uda przehandlować to fajnie, jak nie to trudno. Skład i tak miałem zaplanowany i ustawiony pod kątem kolejnego sezonu, ten gracz/gracze miał/mieli być tylko dodatkowym atutem. Dlatego nie szukałem jakiejkolwiek wymiany, szukałem wymiany która mi pasuje przy moich założeniach co oczywiście utrudniło sprawę. 

A Covington nie jest słabym graczem. Problemem jest że cap nie jest aktualizowany pomimo że średnia fpp per gracz wzrosła o jakieś 4-5 przez ostatnie 10 lat. 

Edytowano przez evitacre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, matek napisał:

Wszystko napisałem w poprzednim poście.  

Nie widzę tam argumentów dlaczego skład był niespasowany tak samo nie wiem dlaczego założyłeś że LMA był na handel.  Wiem że się chwytałeś za głowę i w związku z tym pewnie byś to zrobił inaczej i byłem ciekawy jak. Jak już zacząłeś krytykować i sprawiłeś że wyszedłem z jaskini to mógłbyś moją ciekawość zaspokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, evitacre napisał:

Nie widzę tam argumentów dlaczego skład był niespasowany tak samo nie wiem dlaczego założyłeś że LMA był na handel.  Wiem że się chwytałeś za głowę i w związku z tym pewnie byś to zrobił inaczej i byłem ciekawy jak. Jak już zacząłeś krytykować i sprawiłeś że wyszedłem z jaskini to mógłbyś moją ciekawość zaspokoić :)

Nigdzie nie założyłem, że LMA był na handel, pisałem o ogólnym nastawieniu na handlowanie przy tym stanie ligowym. Nie będę też wysypywał się szczegółowo z tego, jak widzę budowanie zespołu, bo to moje własne podejście, które przynosi sukcesy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draft zakończony, więc przechodzimy do kolejnego etapu offseasonu. 

Poniżej lista, kto z czym zalega: 
- @evitacre - przekroczone salary
- @Andrew23 - za wielu graczy
- @pokor88 - przekroczone salary
- @Tizz - przekroczone salary i zbyt wielu graczy
- @Musli - przekroczone salary
- @piotreksuper - przekroczone salary i zbyt wielu graczy
- @Lew - przekroczone salary
- @bulek - przekroczone salary i zbyt wielu graczy

Listę postaram się aktualizować jutro i w czwartek rano. Szczegóły dotyczące każdego znajdują się w temacie ze składami, składy aktualne. W związku z tym, że pick poszedł w nocy, nie będziemy przeginać i czas na uregulowanie spraw z rosterem daję do czwartku 12:00.

I nie piszcie mi teraz "jak nie pójdzie trade to wyrzucam tego i tego". Nie będę się cofał przez posty i szukał w temacie, co kto miał na myśli, a zmiany w rosterze nanoszę po jasnym sygnale kto out. Nie będę się później domyślał. 

Powodzenia w negocjowaniu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, matek napisał:

Nigdzie nie założyłem, że LMA był na handel, pisałem o ogólnym nastawieniu na handlowanie przy tym stanie ligowym. Nie będę też wysypywał się szczegółowo z tego, jak widzę budowanie zespołu, bo to moje własne podejście, które przynosi sukcesy. 

No ja ten fragment poniżej w takim razie błędnie zinterpretowałem. 

Odnośnie drugiej części Twojego postu, trochę nie rozumiem w takim razie po co się czepiasz konstrukcji zespołu skoro później się wycofujesz rakiem i nie podajesz argumentów co Ty byś zrobił lepiej. Jak mam z tym dyskutować ?

12 godzin temu, matek napisał:

Komentowałem draft pick po picku z jednym graczem naszej ligi, obaj złapaliśmy się za głowy, gdy wziąłeś LMA na tamtym etapie przy takim salary. Niestety, ale jego wartość w tym wieku przy tej pensji jest minusowa na rynku transferowym w obecnym klimacie naszej ligi, gdy mało kto może przyjąć dodatkowe salary. A dla tych, którzy by go zmieścili, LMA nie ma żadnej wartości. Wybierać pod handel też trzeba z głową. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, matek napisał:

Wczoraj napisałem, o co mi chodzi. Nie chce mi się też tłumaczyć dodatkowo, poza tym nie lubię nasiadania z multicytowaniem, przez co z jednej ligi się wypisałem. 

Imo koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dluuuuuuuuuuuugich negocjacjach, rozmowach etc.

Do Memphis 

Brogdon, Alexander-Walker, Fultz

Do Nuggtes

Winslow,, Prince, Hayes, Jones Jr

@Tizz potwierdz prosze
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pafsen napisał:

Po dluuuuuuuuuuuugich negocjacjach, rozmowach etc.

Do Memphis 

Brogdon, Alexander-Walker, Fultz

Do Nuggtes

Winslow,, Prince, Hayes, Jones Jr

@Tizz potwierdz prosze
 

z żalem Winslowa oddałem ale salary nie zna litości

potwierdzam powyższą wymianę i tym samym jestem under cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, matek napisał:

Potwierdzam. 

Z kolei @Pafsen jest teraz 0.35 nad kreską. 

@matek - w moim składzie jest mały bład. Podmien NAW na Jaxon'a Hayes'a. Moje salary na chwile obecna to 467.35.

Edytowano przez Pafsen
  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update sytuacji! 28 godzin na zejście... 

- @evitacre - przekroczone salary
- @Andrew23 - za wielu graczy
- @pokor88 - przekroczone salary
- @Pafsen - przekroczone salary 
- @Musli - przekroczone salary
- @piotreksuper - przekroczone salary i zbyt wielu graczy
- @Lew - przekroczone salary
- @bulek - przekroczone salary i zbyt wielu graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×