Skocz do zawartości

Polecane posty

Washington Wizards - @tomalaobi 

was.png

Nr Imie Nazwisko Cena

  1. Kawhi Leonard  63,75
  2. Damian Lillard  63,30
  3. Rudy Gobert  62,70
  4. Hassan Whiteside  48,15
  5. Kevin Love  44,00
  6. Tristan Thompson    42,05
  7. Shai Gilgeous-Alexander  31,50
  8. Aron Baynes    22,20
  9. Norman Powell    21,50
  10. Frank Jackson    17,55
  11. Ben McLemore 15,00
  12. Kevin Porter Jr. 15,00
  13. Dylan Windler    15,00

Picki: brak

Salary: 461,70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, goozman napisał:

zgadzam się z Pafsenem i Fluberem - zawodnicy, których wywalili żeby zmieścić się w salary powinni do nich w tym wypadku, wyjątkowo wrócić

No ja bym się raczej zgodził z matkiem w tej sprawie i miałem świadomość, że jak będzie weto to mój gracz może już do mnie nie wrócić, niemniej cieszę się, że wróciliśmy do stanu sprzed wymian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że Kosiego zespół - jego wola. Może chce hiper tank mode zrobić ?

 

Nie wetowałbym. W ogóle weto jest dla mnie bez sensu. Dwóch GM się dogada i po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Vic napisał:

A ja uważam że Kosiego zespół - jego wola. Może chce hiper tank mode zrobić ?

A może nam na złość? Samo to, że nie broni dwóch wet, jest już dziwne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, matek napisał:

A może nam na złość? Samo to, że nie broni dwóch wet, jest już dziwne. 

@matek - jak nam na złość? No bądźmy poważni - czy my dziecmi w piaskownicy jestesmy? Ktos z nas zabral mu zabawke i chcial sie odegrac? Come on...

Tez uwazam ze wymiany powinny przejsc - oczywsice pisze z perspektywy GM'a ktory dostal propozycje i z niej skorzystal. Zawetowaliscie - niepolemizuje. Aczkolwiek weto powinno obowiazywac w momencie kiedy bylby jakis oczywisty szwindel a tu fakt jest taki ze z Fluberem rzeczywsice dostalismy na teraz lepszych grajkow ale Porzingis wraca po kontuzji a z autopsji wiem ze powrot po ACL'u moze roznie wygladac a Herro zapowiada sie naprawde na mega grajka bedac duzo tansza opcja nic DON. Tyle w temacie. Szkoda ze Kosi nic nie pisze bo moglby wyjasnic powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, matek napisał:

Washington Wizards - @tomalaobi 

was.png

Nr Imie Nazwisko Cena

  1. Kawhi Leonard  63,75
  2. Damian Lillard  63,30
  3. Rudy Gobert  62,70
  4. Hassan Whiteside  48,15
  5. Kevin Love  44,00
  6. Tristan Thompson    42,05
  7. Shai Gilgeous-Alexander  31,50
  8. Aron Baynes    22,20
  9. Norman Powell    21,50
  10. Frank Jackson    17,55
  11. Ben McLemore 15,00
  12. Kevin Porter Jr. 15,00
  13. Dylan Windler    15,00

Picki: brak

Salary: 461,70

Hola, hola komisarzu sprawdź dokładnie co się zadziało! Najpierw zrzuciłem Jacksona i miałem wolny slot za 15 w składzie, a potem dołożyłem z powrotem Powella za Currego. Nie byłem nad kreską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matek dziwne bo ja niczego nie puszczałem. W ogóle nic nie wiem o żadnych trejdach, nie patrzyłem na powiadomienia w apce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, bulek napisał:

@matek dziwne bo ja niczego nie puszczałem. W ogóle nic nie wiem o żadnych trejdach, nie patrzyłem na powiadomienia w apce.

No to faktycznie dziwne, bo nawet jak na automat to jakoś szybko. 

Ale kuweta ogarnięta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogarniam, czemu na siłę Kosi sprzedaje Mitchella. Kurna, gość ma 23 lata, a robi ok. 60!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, matek napisał:

Znaczy wetujesz? 

BTW sam oddałeś tego Mitchella niedawno do mnie, a ja puściłem go do Kosiego heh. 

różnica w obecnym ranku Foxa i Herro, którego handel za Mitchella wetowałeś to raptem 25 miejsc a w FP ledwo 4
no i dość stinky jest fakt, że 20 sierpnia handlowałeś z Kosim w jedną stronę, teraz ci sami zawodnicy lecą w drugą

Kosi od początku wygladał mi na pyskatego nieogara ale to co wyprawia to śmiech na sali i handel dla handlu, którego nie można logicznie wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowałem z Turnerem, na ten moment można powiedzieć, że się nie powiodło. Bywa. Tak jak w Twoim przypadku nie powiódł się trejd Mitchell-Fox.

No i fakt, o którym wspomniał @goozman - trejdy z udziałem tych samych zawodników w przeciągu 2,5 miesiąca wyglądają dość groteskowo. Nie podejrzewam o żadne układy, czy coś w tym stylu, po prostu taktyka Kosiego to jest robienie trejdu dla samego trejdu.

Przy czym, żeby nie było - wierzę w Foxa i to nawet nie to, że ten trejd wygląda porażająco źle, bo na moje tak nie jest. Ale powtórne posunięcia i powrót do gracza na ten moment o niższym FP, a w podobnym wieku, wskazują, że GM po prostu się pogubił i z mojej strony powinien się określić, czy w tym szaleństwie jest jakaś metoda. 

Jeśli sprzedawać za młodych - to duet Khris/Clarkson. Wtedy chyba nikt słowa nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mitchell za Foxa, która to wymiana miała miejsce 20.08 w przeciwną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zart chyba jakis...

Poza tym szczypta zlosliwosci w strone @matek (bez urazy :D) - cytuje "Grunt robiliście pod śliskie wymiany, nie lepiej było nie wchodzić w ten handel wcale?" ;)

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja ogólnie jestem przeciwnikiem powrotnych wymian, bo one mogą prowadzić do przekrętów w stylu: "oddam ci gracza x za gracza y, Ty powalczysz o mistrza, ja o pick, po czym po sezonie zrobimy wymianę w przeciwną stronę"

W tym przypadku coś takiego nie mogło mieć miejsca rzecz jasna, ale nie zmienia to faktu, iż takowe trejdy są po prostu z mojego subiektywnego punktu widzenia wizerunkowo ryzykowne i nawet zakaz ich robienia przez jakiś tam okres czasu powinien zostać usankcjonowany.

Dziś wierzę w to, że nic śliskiego w tym nie ma, ale aprobowanie tego może prowadzić do niebezpiecznych dla ligi sytuacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, matek napisał:

Akurat Fox-Mitchell to nie jest w żaden sposób temat podobny do wymian swoich najlepszych graczy za średnich rookies. 

czy ja wiem, jak juz wspominałem różnica w średniej produkcji takiego Herro i Foxa na ten moment to raptem 4 FP

Fox w swoim pierwszym sezonie był niepełną 30ką, potem wystrzelił do 51 a teraz ustabilizował się na 40 FP

Mitchell już w pierwszym sezonie produkował na ponad 44 FP, w drugim na blisko 50, teraz idzie jeszcze w górę

to który jest lepszy? jakbyś dorzucił pick czy coś to by się wybroniło. ale to samo można by mówić o zawetowanych wcześniej tradach.

punkt widzenia zależy widzę mocno od punktu siedzenia, jeszcze fakt że dopiero ta wymiana szła w drugą stronę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, goozman napisał:

czy ja wiem, jak juz wspominałem różnica w średniej produkcji takiego Herro i Foxa na ten moment to raptem 4 FP

Fox w swoim pierwszym sezonie był niepełną 30ką, potem wystrzelił do 51 a teraz ustabilizował się na 40 FP

Mitchell już w pierwszym sezonie produkował na ponad 44 FP, w drugim na blisko 50, teraz idzie jeszcze w górę

to który jest lepszy? jakbyś dorzucił pick czy coś to by się wybroniło. ale to samo można by mówić o zawetowanych wcześniej tradach.

punkt widzenia zależy widzę mocno od punktu siedzenia, jeszcze fakt że dopiero ta wymiana szła w drugą stronę..

Dokladnie tak. Roznica pomiedzy srednim rookasem TH a mega gwiazda Fox'em to dokladnie 3.9FP.

Poza tym @matek chyba nie mogl nic dorzucic bo jak rozumiem Kosi sam zaporponowal wymiane. Podobnie zreszta jak u mnie. Chcial Herro za DON'a wiec glupio byloby pisac OK ale tylko wtedy jak wezmiesz jeszcze moj pick.

Tak czy inaczej weto ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×