Skocz do zawartości

Polecane posty

Co ja mogę Wam sensownego odpowiedzieć ? Na 100% chce grać, a moje decyzje odnośnie wymian maja za celu kompletne odbudowanie zespołu nowymi graczami. Wiedziałem, że nie przejdą wszystkie propozycje wymian, ale chociaż jedna. Rui to solidny gracz robi dobre stary jak na rookasa, drugi sezon będzie jeszcze lepszy. Herro gdyby nie Butler w drużynie to by robił staty na poziomie 20+PTS 7+AST, to shooter. Wymiana Mitchella na Foxa, tez nie przeszła, a to bardzo podobni zawodnicy, lepszy start ma na chwile obecna ten pierwszy. Do tego mam niezbyt ładny plan co do kolejnego draftu gdzie jest 3 zawodników których bym chciał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Mam nadzieję, że w obecnej opcji nie ma niedomówień? 

Poza tym proponuję może wpisać przepis trochę podobny do realnego NBA, że gracz nie może wrócić w wymianie przez sezon do kogoś, kto go oddał niedawno? To tak jeszcze nawiązując do Fox-Mitchell. 

Z drugiej strony ciężkie do upilnowania to będzie... 

Edytowano przez matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Handlowanie Mitchellem za wszelką cenę. Mogłem się włączyć i dać więcej ale nie chciałem jawic się jako ten który poluje na vetach innych.

Tu już nie chodzi o ten trejd po prostu ja tego nie ogarniam.

A wiadomo że trejd ogranicza się do ruchu Mitchell - Collins. Robinsona pod kątem przyszłego sezonu w ogóle nie można rozpatrywać poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze może powiesz, że Collins jest mniej warty od Mitchella? A już szczególnie dla tankera przy jego zawieszeniu. Jakoś nie wierzę, że dałbyś Irvinga... 

Przeżywasz tego Mitchella, ale podobnie desperacko ja handlowałem Turnerem w lato i sam oddałeś za niego właśnie Donovana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty długo tego Mitchella też nie trzymałeś więc się też zbytnio na nim nie poznałeś.

Co bym dał? Irvinga nie ale duet Turner-Kennard na pewno. I ten duet jest jednak lepszy niż Twój bo Myles na razie nie bierze ?. A Kennard już teraz jest w gazie i może być przyszlościowo fajnym shooterem typu Redick z najlepszych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, matek napisał:

Jeszcze może powiesz, że Collins jest mniej warty od Mitchella? A już szczególnie dla tankera przy jego zawieszeniu. Jakoś nie wierzę, że dałbyś Irvinga... 

Przeżywasz tego Mitchella, ale podobnie desperacko ja handlowałem Turnerem w lato i sam oddałeś za niego właśnie Donovana.

tanker to nie koleś oddający swoje najlepsze assety u szczytu swoich możliwości po kilku meczach w młodym sezonie. ten trejd jest niby OK ale jaki ma sens dla Kosiego, nie mam pojęcia. jak chciałby zdobyć Collinsa to oddałby Ci chociażby dużo starszego Middletona i wziąłbyś z pocałowaniem ręki w obecnej sytuacji. mam wrażenie, że  dalsze granie z kolegą Kosim zrobi tylko dużo zamieszania w przyszłości . niby po długim oczekiwaniu sklacił parę ładnych słówek ale nie widać logiki w tych działaniach i skończy się to piękną katastrofą dla całej ligi. pisze niby o obudowaniu składu nowymi graczami a przecież Dona ma od ledwo 2 miesięcy. pierdolenie i koleś z jakimiś niewytłumaczalnymi problemami, jak dla mnie. chcecie robić za caritas czy łysych z brazzers ruchających go, jak Ty teraz (po wcześniejszym wetowaniu trejdów chamsko wzmacniajacych innych)? mnie to nie bawi w ogóle

  • Podoba mi się 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już puściłem ten trejd bo nie jest najgorszy pod kątem wizualnym ale pełna zgoda z Goozem. Handlowanie Mitchellem zamiast middletonem/clarksonem? To ma sens? Jeśli chce się zrobić rebuilding to nie pozbywa się rybki znoszacej złote jajka! Poza tym najpierw pisałeś o trade banie a teraz kolejny trejd. Ja chciałem być w porządku i nie proponować nic a okazuje się, że działa tu prawo dżungli.

Nie kumam nic z tej taktyki. Niby chce walczyć o pick a nic nie pisze o sprzedaży wspomnianej dwójki, a to powinien byc priorytet. Za chwilę sprzeda Collinsa za weterana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bulek napisał:

Już puściłem ten trejd bo nie jest najgorszy pod kątem wizualnym ale pełna zgoda z Goozem. Handlowanie Mitchellem zamiast middletonem/clarksonem? To ma sens? Jeśli chce się zrobić rebuilding to nie pozbywa się rybki znoszacej złote jajka! Poza tym najpierw pisałeś o trade banie a teraz kolejny trejd. Ja chciałem być w porządku i nie proponować nic a okazuje się, że działa tu prawo dżungli.

bardzo źle zrobiłeś, ja bym zarządził losowanie nad wyjebaniem Kosiego z ligi. chętny do tej drużyny się znajdzie, bo jest naprawdę ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, goozman napisał:

bardzo źle zrobiłeś, ja bym zarządził losowanie nad wyjebaniem Kosiego z ligi. chętny do tej drużyny się znajdzie, bo jest naprawdę ciekawa

Teraz tego żałuję. Myślałem że będę jedynym komu to się nie podoba i szczerze mówiąc nie chciałem żeby pisano ze blokuje bo nie chce wzmacniać rywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam, najpierw czytam ze kosi bedzie mial zakaz wymian a teraz jest wymiana z tym ktory postulowal ten zakaz;) i minelo chociaz 48h od tego postulatu?:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bulek napisał:

Teraz tego żałuję. Myślałem że będę jedynym komu to się nie podoba i szczerze mówiąc nie chciałem żeby pisano ze blokuje bo nie chce wzmacniać rywala...

To jest kolejny trejd bez sensu dla Kosiego. Powinno byc weto i wymiana gm-a w trybie pilnym biorac pod uwage info na priv ktore dostalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jeśli będzie taka wola innych komisaryjnie przywracam stan poprzedni. 

To nie to że umywam ręce ale wiem że jestem subiektywny dlatego nie głosuje ad. trejdu.

Matek jest stroną, jutro powysyłam infa na PW do uczestników ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i zagłosujcie czy ze mną chcecie dalej grać. 

Ogólnie blokujecie mnie jako rywala do podium, tak to odbieram i nawet jakoś to staram się zrozumieć. 

28 minut temu, bulek napisał:

A Ty długo tego Mitchella też nie trzymałeś więc się też zbytnio na nim nie poznałeś.

Bo oddałem go z dodatkiem za lepszą opcję, która moim zdaniem będzie długofalowo lepszym rozwiązaniem. Ba, Collins będzie lepszą opcją niż oni obaj, ale sytuacja mnie zmusiła. 

Róbcie co chcecie, ja w tej lidze nic nie muszę już udowadniać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, matek napisał:

To i zagłosujcie czy ze mną chcecie dalej grać. 

Ogólnie blokujecie mnie jako rywala do podium, tak to odbieram i nawet jakoś to staram się zrozumieć.

czyli na miejscu Kosiego tez byś wolał dać za Collinsa Mitchella niż Middletona? tak szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno co mi się nie podoba to Pafsen nie dostał nawet szansy na zreformowanie trejdu - bo nic nie zostało napisane czy trade ban wchodzi czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, goozman napisał:

czyli na miejscu Kosiego tez byś wolał dać za Collinsa Mitchella niż Middletona? tak szczerze

Wiedząc, że jeśli chcę pozyskać skasowanego na 1/3 sezonu zdrowego Collinsa, co będzie miało spore znaczenie przy wyznaczaniu numerków w drafcie, a nie mam na niego szans siadając do rozmowy z jakimś Middletonem lub przywoływanym przez bulka bez przerwy Clarksonem (lol) w ręku? Nie rób jaj, nawet bym nie gadał przy innych opcjach i chyba zdajesz sobie z tego sprawę. 

Z resztą - po tylu sezonach powinieneś widzieć, że potrafię dorzucać do wymian, jeśli czuję w tym interes. Nie przywiązuję się do zawodników. 

@bulek reformować wokół spuszczonego do kilkunastu minut przy powrocie lidera Herro? Powodzenia. 

Collins ma większą wartość dla tankerów od takich połamańców jak Klay, Curry, Wall czy inny Nurkić. I mówię to ja - GM, który w ostatnim czasie w trzech ligach zrobił udane odbudowy przez tank i wyprzedawanie liderów (a za udane uważam takie, gdzie zespół bije się o top 5 po wcześniejszym szorowaniu dna). 

Edytowano przez matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja z aktualnym trejdem jest tak dynamiczna, że nawet jej nie widziałem, więc nie zdążyłem jej skomentować. Kolejny deal bez sensu dla Kosiego. Matek walczy o swoje, bo tym dziwnym ruchem (handel z Kosim), ma szansę na walkę o zwycięstwo, ratując się z pechowej absencji Collinsa. Z Kosim, po ostatnich jego ofertach, nie powinno się handlować bo widać, że mu wszystko jedno. Jeżeli 4 kolejna wymiana danego gracza budzi takie reakcje to powinno się coś z tym zrobić. Będzie to "śmierdziało" w dalszej części sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale o to chodzi, że Ty byś wziął nawet tego Middletona, bo to Ty jesteś przyparty do muru sytuacją z Collinsem, jeśli chcesz o coś walczyć a nie Kosi. on za Mitchella mógłby wyrwać naprawdę dużo więcej niż ok. -1300 FP za opuszczone mecze Collinsa (nie okazu zdrowia i tak btw)

Kosiego widać nudzi ciułanie punkcików w tracie sezonu, bawią go tylko drafty, wymianki, nawet mało sensowne, psujące atmosferę w lidze,

bo mnie np też odechciewa się grać w takiej lidze, a zamęt robi jakiś nowy, z podejrzanym resume, kolo i ten zamęt będzie tylko większy. i powinniśmy to ukrócić prewencyjnie za wczasu, nie bawiąc się w cenzorów każdego trejdu, bo to chujowieńka zabawa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, goozman napisał:

ale o to chodzi, że Ty byś wziął nawet tego Middletona

Uwierz, że bym nie wziął. 

W zeszłym roku zrobiłem na miękko srebro bez prawie 30 spotkań LeBrona (a dostałem oferty), więc nie oddaję moich ludzi za byle co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z @goozman.

Zdrowy Collins za DON'a to wymiana powiedzmy ze w miare rowna. Ale majac swiadomosc ze kolega z Atlanty przyćpał i wyleciał na 25 meczów spokojnie można było wyciagnac w tym trejdzie duzow wiecej. Inna sprawa ze @matek ceni Collinsa i wiecej nie chcialby dać wiec z kazdym zdrowo dzialajacym GM'em trejdu by po prostu nie bylo...

Ale wazniejsze dla mnie jest to ze sporo sie tu powiedzialo o GM'ie NOP a @matek leci w kolejny trejd chociaz dziwil sie mi fluberowi ze w niepwene tematy weszlismy... To wg mnie jest nie fair i tyle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pafsen napisał:

w niepwene tematy weszlismy

Nie w niepewne, tylko przyklepaliście deale zdrowych mocnych kolesi za średniaków. Słusznie wiesz, że cenię Collinsa. 

Zdrowy Collins za Mitchella w miarę równa? No w miarę, lol. A tutaj dochodzi absencja, która zapunktuje tankerowi przy rozdaniu picków. 

Ja tam nic więcej do powiedzenia nie mam. Głosujcie, jeśli chcecie, czy mam jeszcze grać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matek - nie obrażaj sie. Ode mnie wielki PROPS za naprawde profesjonalne prowadzenie ligi :)

Przy zamieszaniu z Kosim dopoki kolektyw nie podejmie co dalej wszystkie wymiany z NOP powinny byc zablokowane.

2 minuty temu, matek napisał:

Zdrowy Collins za Mitchella w miarę równa? No w miarę, lol. A tutaj dochodzi absencja, która zapunktuje tankerowi przy rozdaniu picków. 

 

A teraz merytoryka :) lol bo...? Taka wymiana 1 do 1 jest OK - zalezy kto potrzebuje malych a kto duzych. A teraz wylecial Ci grajek na 1/3 sezonu w zasadzie wiec sila rzeczy jesli chcesz walczyc o podium czy miejsce wysoko powinienes byc gotowy oddac Collinsa za kogos kto przynajmniej zapewni Ci solidna produkcje na teraz i jakos tam rokuje na przyszlosc. Ale ten ktos na pewno nie powinien robic 55fp bo chcac nie chcac teraz to niestety Tobie zalezy i warto to wykorzystac :)

Druga opcja czekasz na Collinsa i obgryzasz paznokcie czy znowu czegos nie przeskrobie... A w tabeli 19/20 spadasz niestety w dol...

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pafsen napisał:

Ale ten ktos na pewno nie powinien robic 55fp

Twoim zdaniem.

Ja Collinsa (czy w zeszłym roku np. LeBrona) nie oddaję za byle co. W zeszłym roku miałem wysyp kontuzji, a skończyłem drugi. Nie podpalałem się wtedy, nie robię tego i teraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×