Skocz do zawartości

Polecane posty

8 minut temu, matek napisał:

Nie w niepewne, tylko przyklepaliście deale zdrowych mocnych kolesi za średniaków. Słusznie wiesz, że cenię Collinsa. 

 

"zdrowych" przy Porzingisie to spore naduzycie do tego... Zdrowy i rokujacy to jest Hachi... A Porzingis wraca po mega ciezkiej kontuzji i nawet jesli chwilowo wszystko wyglada OK to spodziewaj se meczow typu "rest" etc. im dalej bedziemy w sezonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2019 o 13:05, matek napisał:

Luz, wetuję. 

Nie mam czasu na czekanie, wystarczy że ktoś jest przeciwko. 

Ostatnio wystarczyło Ci, że jedna osobna jest przeciwko i zawetowałeś wymianę, teraz masz co najmniej pięć, więc właściwie nie bardzo jest o czym dyskutować. 

@bulek wymiana jest do cofnięcia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, fluber napisał:

Ostatnio wystarczyło Ci, że jedna osobna jest przeciwko i zawetowałeś wymianę, teraz masz co najmniej pięć, więc właściwie nie bardzo jest o czym dyskutować. 

Ostatnio ugiąłem się szybko, bo była to wymiana identyczna jak wcześniej przez nas zrobiona, to był główny zarzut. Teraz po prostu robicie dym, bo chodzi o mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, matek napisał:

Ostatnio ugiąłem się szybko, bo była to wymiana identyczna jak wcześniej przez nas zrobiona, to był główny zarzut. Teraz po prostu robicie dym, bo chodzi o mnie. 

Zapewniam Cię, że robimy dym, bo chodzi o Kosiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, kto jest gorszy... El-Maniaque bez trejdów czy Kosi z trejdami.

  • Hehe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Pafsen napisał:

Weto ode mnie. @matek - nie chodzi o Ciebie

Ode mnie też. Nie wiem czy kiedyś to napisałem o jakimś userze ale ja kompletnie nie rozumiem Kosi'ego i tego co on robi. To jest wymienianie na zasadzie wymieniania, bez składu i ładu które psuje zabawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, matek napisał:

Ostatnio ugiąłem się szybko, bo była to wymiana identyczna jak wcześniej przez nas zrobiona, to był główny zarzut. Teraz po prostu robicie dym, bo chodzi o mnie. 

Nie no @matek zluzuj nie o Ciebie tylko o Kosiego, w takiej sytuacji każdy rozsądny GM będzie od Ciebie starał się wyciągnąć więcej a nie qrwa Glena Robinsona III :]

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glen Robinson to shit w kontekscie takiej wymiany nawet jako dodatek jedno/półsezonowy dla goscia, który przeciez CHYBA tankuje?!

wymiana wymianą..

ale Kosiego trzeba relegowac z ligi póki wczesny sezon i jeszcze ktos bedzie mogl cos podziałac z ta druzyna teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ostatecznie do tego dojdzie, ale jeżeli będziecie szukać sprawdzonego gracza, to wstępnie jestem zainteresowany grą, bo w fbx#2 oddałem ekipę Tecowi i wspomagam go tylko jako co-manager :) 

  • Podoba mi się 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@barcalover - polecam tego allegrowicza :)

I co z ta wymiana? Poszly veta a DON widze na Brooklynie juz apartamentu szuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pafsen napisał:

@barcalover - polecam tego allegrowicza :)

I co z ta wymiana? Poszly veta a DON widze na Brooklynie juz apartamentu szuka...

miało być też oficjalne głosowanie nt. podziękowaniu za grę Kosiemu i działań komisza brak

przyklepać, przyklepał zaskakujaco szybko a odkręcić juz mu się nie spieszy. chyba też jest w zmowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie wetował, każdy ma prawo budować zespół jak chce. Widziałem na oczy gorsze trejdy więc ten nie jest mi dziwny.

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wetowaniem tradu i szybką wymianą GM który rozmienia zespół na drobne bez pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ustosunkowanie się.

Trejd zostaje cofnięty.

@goozman nie jestem w żadnej zmowie, napisalem tylko do innych Gm-ów prośbę o wypowiedzenie się ;)

@matek - możesz wziąć Robinsona z powrotem do czasu aż przestanie być waiverem.

Co do Kosiego to chyba trzeba tutaj coś przedyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, goozman napisał:

też jest w zmowie

Że niby ja w jakiejś jestem... to mnie trzeba potraktować na równi z Kosim chyba? 

3 godziny temu, bulek napisał:

możesz wziąć Robinsona

Dziękuję miłościwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, matek napisał:

Że niby ja w jakiejś jestem... to mnie trzeba potraktować na równi z Kosim chyba?

strasznie to całe zamieszanie bierzesz do siebie ale niepotrzebnie. osobiście, co już zresztą opisywałem, troszkę zdziwiło mnie, że, jako strona w wcześniej odrzuconym trejdzie i świetny co-komisz, połasiłeś się na łatwiznę w pechu z Coxinsem i wydymanie użytkownika, który wcześniej dobitnie pokazał, że nie nadaje się do prowadzenia zespołu w tej formule. może jesteśmy bandą narcystycznych chujków ale pewien poziom ta liga ma i pozwolenie na kolejne ruchy, podparte jedynie mgliście nielogiczną linią obrony Kosiego, naprawdę mogłoby rozwalić ligę od środka - tyle wet i kwachu nie mieliśmy przez kilka lat.. trzeba to ukrócić w zarodku, nowy, doświadczony GM już jest. nie ma co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robicie problem z niczego, naprawdę. Każdy ma prawo do budowania składu po swojemu. Zależy mi na pewnych dwóch zawodnikach w przyszło rocznym drafcie, ale według Was dzialam na szkodę ligi. Czym? Jak? Tym, że mam jakiś dziwny plan? Ktoś napisał że Robinson to Shit ....no Koszarek tez  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, matek napisał:

GNdaX79.png

o.O

 

Mam Wigginsa na enba. Wydraftowałem go z braku jakiejkolwiek innej opcji, a on gra takie cyferki, że pewnie sam nie wierzy w to co widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nastąpił mały babol w składach. Zjebałem , wklejając składy do basketpuna w nie ten temat. Przepraszam.

  • Smuteczek 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, naprawiłem co zostało spierdolone. W sumie to nawet jestem zadowolony z końcowego efektu :) myślałem, że powrót do znośnego stanu trochę zajmie. 

Mam też już nowy plik, bo tamten przepadł w listopadzie, jak na złość. Dawajcie znać, jeśli coś się nie zgadza.

Zmieniła się trochę kolejność drużyn - jest (i będzie pewnie dłuższy czas) zgodna z dzisiejszym układem tabeli. Tak było mi najłatwiej pilnować czy czegoś nie ominąłem. 

  • Dzięki! 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×